Opdateret 20/08/17

24-03-3103:0 U14 Fredensborg BasketballklubBK Amager19-28 Happy
08-05-1720:20 Serie 1 damer Østdanmark Brønshøj BasketballBK Amager 50-20 Happy
07-05-1717:15 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 8 Værløse 1 U12BK Amager 3 U1235-27 Sad
07-05-1717:00 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 8 Næstved 1 U10BK Amager 3 - Hvid U960-19 Sad
07-05-1716:00 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 8 Copenhagen Int.School 1 U10BK Amager 3 - Hvid U937-33 Sad
07-05-1715:45 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 8 Jonstrup 2 U12BK Amager 3 U1227-18 Sad
07-05-1715:00 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 8 BK Amager 3 - Hvid U9Falcon 3 U922-33 Sad
07-05-1714:00 U10 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 8 BK Amager 2 - Blå U9Hørsholm 2 - 2008/09 U1054-29 Happy
07-05-1714:00 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 8 Hørsholm 1 -2007 U10BK Amager 1 U1041-53 Happy
07-05-1714:00 U12 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 8 Copenhagen Int.School U12BK Amager 4 U1227-25 Sad
07-05-1713:30 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 8 BK Amager 3 U12Falcon 3 U1121-30 Sad
07-05-1713:00 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 8 Værløse 1 U10BK Amager 1 U1041-46 Happy
07-05-1713:00 U12 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 8 Falcon 6 U11BK Amager 4 U126-74 Happy
07-05-1713:00 U10 damer pulje 3 Østdanmark - runde 8 Solrød Comets U10BK Amager 3 U946-24 Sad
07-05-1712:45 U10 damer pulje 1 Østdanmark - runde 8 BK Amager 1 U10Hørsholm 1 - 2007 U1025-22 Happy
07-05-1712:00 U10 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 8 Jonstrup 1 U10BK Amager 2 - Blå U931-30 Sad
07-05-1712:00 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 8 BK Amager 1 U10Gladsaxe U1051-33 Happy
07-05-1712:00 U12 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 8 BK Amager 4 U12Virum 3 U1125-15 Happy
07-05-1712:00 U10 damer pulje 3 Østdanmark - runde 8 Virum U9BK Amager 3 U935-19 Sad
07-05-1711:00 U10 damer pulje 2 Østdanmark - runde 8 Sisu 3 - 2008A U10BK Amager 2 U916-63 Happy
07-05-1711:00 U12 damer pulje 2 Østdanmark - runde 8 BK Amager U11Hørsholm 2 - 2005B17-37 Sad
07-05-1710:30 U10 damer pulje 1 Østdanmark - runde 8 BK Amager 1 U10Sisu 2 - 2008 C U1045-35 Happy
07-05-1710:00 U10 damer pulje 2 Østdanmark - runde 8 BK Amager 2 U9Værløse U1044-29 Happy
07-05-1710:00 U12 damer pulje 2 Østdanmark - runde 8 Sisu 2 - 2006A U11BK Amager U1122-30 Happy
07-05-1709:00 U10 damer pulje 2 Østdanmark - runde 8 Holbæk U10BK Amager 2 U931-50 Happy
07-05-1709:00 U10 damer pulje 1 Østdanmark - runde 8 BMS Herlev 1 U10BK Amager 1 U1046-19 Sad
06-05-1714:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 8 BK Amager 2 U12Næstved 2 U1230-59 Sad
06-05-1713:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 8 BK Amager 2 U12ALBA 2 U1222-36 Sad
06-05-1712:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 8 Hørsholm 2 - 2005A U12BK Amager 2 U1258-13 Sad
30-04-1718:30 U16 damer mester Østdanmark Stevnsgade BasketballBK Amager52-48 Sad
30-04-1717:00 U16 herrer pujle 5 Østdanmark - runde 10 Hvidovre 2 - Rød U16BK Amager 3 U1616-27 Happy
30-04-1716:00 U16 herrer pujle 5 Østdanmark - runde 10 BK Amager 3 U16Glostrup 1 U1620-0 Happy
30-04-1715:00 U14 damer pujle 2 Østdanmark - runde 10 Køge Bugt 1 U14BK Amager 2 U1420-0 Sad
30-04-1714:00 U14 damer pujle 2 Østdanmark - runde 10 BK Amager 2 U14Falcon 2 U140-20 Sad
30-04-1713:00 U12 piger mester øst finale BK AmagerBMS Herlev21-16 Happy
30-04-1712:00 U14 damer pujle 1 Østdanmark - runde 10 Sisu 4 - 2003A U14BK Amager 3 U1220-0 Sad
30-04-1711:00 U16 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 10 BK Amager 2 U16Hørsholm 3 - 2002 U1620-0 Happy
30-04-1711:00 U14 damer pujle 1 Østdanmark - runde 10 BK Amager 3 U12Solrød 1 U140-20 Sad
30-04-1710:00 U16 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 10 Jonstrup 1 U16BK Amager 2 U1656-36 Sad
29-04-1714:00 U14 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 10 ALBA 1 U14BK Amager 2 U1435-11 Sad
29-04-1713:00 U14 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 10 BK Amager 2 U14Glostrup 1 U1424-38 Sad
29-04-1712:30 U14 piger mester Østdanmark Stevnsgade BasketballBK Amager50-38 Sad
27-04-1719:30 1. division herrer kvartfinaler (bedst af 3) BK AmagerEBAA75-81 Sad
24-04-1718:00 U19 damer landsdækkende semifinaler (bedst af 3) BK AmagerHørsholm BK35-72 Sad
23-04-1717:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 7 BK Amager 2 U12Brønshøj 2 U1241-33 Happy
23-04-1717:00 U12 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 7 BK Amager U11Hørsholm 1 - 2005A U1212-16 Sad
23-04-1716:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 7 BK Amager 2 U12Næstved 1 U1244-39 Happy
23-04-1715:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 7 Hørsholm 2 - 2005A U12BK Amager 2 U1232-34 Happy
23-04-1715:00 U12 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 7 Nordsjælland U12BK Amager U1119-22 Happy
23-04-1714:30 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 7 BK Amager 1 U10Brønshøj U1040-38 Happy
23-04-1714:00 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 7 BK Amager 1 U10BMS Herlev 1 U1043-61 Sad
23-04-1713:30 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 7 BK Amager 1 U10Gladsaxe U1036-12 Happy
23-04-1713:00 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 7 BK Amager 3 - Hvid U9Falcon 4 U936-38 Sad
23-04-1713:00 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 7 BK Amager 1 U10Falcon 1 U1044-58 Sad
23-04-1712:30 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 7 BMS Herlev 1 U10BK Amager 1 U1049-20 Sad
23-04-1712:00 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 7 BK Amager 3 - Hvid U9Sisu 1 - 2007A U1026-47 Sad
23-04-1712:00 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 7 Gladsaxe U10BK Amager 1 U1042-39 Sad
23-04-1711:40 U10 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 7 BK Amager 2 - Blå U9Hvidovre 1 U1030-54 Sad
23-04-1711:00 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 7 Falcon 3 U9BK Amager 3 - Hvid U939-32 Sad
23-04-1711:00 U10 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 7 BK Amager 2 - Blå U9Stevnsgade 1 U1035-37 Sad
23-04-1711:00 U12 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 7 BK Amager 4 U12Nordsjælland U1233-31 Happy
23-04-1711:00 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 7 BK Amager 3 U12Virum 2 U1220-56 Sad
23-04-1710:30 Serie 1 damer Østdanmark BK Amager 5SISU 220-0 Happy
23-04-1710:00 U12 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 7 BK Amager 4 U12Gladsaxe 2 U1223-38 Sad
23-04-1710:00 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 7 BK Amager 3 U12Birkerød U1237-43 Sad
23-04-1709:40 U10 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 7 Jonstrup 1 U10BK Amager 2 - Blå U947-35 Sad
23-04-1709:00 U12 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 7 Virum 3 U11BK Amager 4 U1219-45 Happy
23-04-1709:00 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 7 Falcon 3 U11BK Amager 3 U1236-18 Sad
23-04-1709:00 U14 piger mester Østdanmark BK AmagerHørsholm Basketball Klub69-43 Happy
22-04-1718:30 U19 damer landsdækkende semifinaler (bedst af 3) Hørsholm BKBK Amager103-46 Sad
22-04-1717:00 U10 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 7 BMS Herlev 3 U8BK Amager 2 U96-42 Happy
22-04-1716:00 U10 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 7 BK Amager 2 U9Stevnsgade U1036-31 Happy
22-04-1715:00 U10 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 7 Holbæk U10BK Amager 2 U90-20 Happy
22-04-1714:30 U16 herrer mester A øst 2. del HørsholmBK Amager53-46 Sad
22-04-1714:30 U16 damer mester Østdanmark Sisu BasketballBK Amager60-71 Happy
22-04-1714:00 U10 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 7 BK Amager 3 U9Jonstrup U1030-17 Happy
22-04-1713:00 U10 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 7 BK Amager 3 U9Falcon U1037-41 Sad
22-04-1712:00 U10 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 7 Sisu 4 U10BK Amager 3 U924-26 Happy
22-04-1712:00 U14 drenge mester A øst 2. del BK AmagerSisu Basketball61-63 Sad
22-04-1709:00 U12 drenge mester Østdanmark BK AmagerHvidovre Basketball Klub52-51 Happy
21-04-1719:30 1. division herrer kvartfinaler (bedst af 3) EBAABK Amager92-72 Sad
19-04-1717:45 U14 drenge mester A øst 2. del Sisu BasketballBK Amager76-79 Happy
09-04-1712:00 U14 drenge mester A øst 2. del BK AmagerGladsaxe85-70 Happy
09-04-1712:00 Serie 1 damer Østdanmark Stevnsgade 3BK Amager 555-63 Happy
08-04-1716:45 U19 damer landsdækkende 1 BK AmagerStenhus BK61-48 Happy
08-04-1714:30 Dameligaen Bronzekampen BK AmagerStevnsgade SuperWoman69-66 Happy
08-04-1712:30 U14 damer pujle 1 Østdanmark - runde 9 Sisu 3 2004A U14BK Amager 3 U1237-15 Sad
08-04-1710:30 U14 damer pujle 1 Østdanmark - runde 9 BK Amager 3 U12EOS Lund U1412-35 Sad
06-04-1719:00 U16 herrer mester A øst 2. del BK AmagerBMS Herlev60-73 Sad
04-04-1718:30 U14 drenge mester A øst 2. del BMS HerlevBK Amager67-58 Sad
02-04-1715:00 U14 damer pujle 2 Østdanmark - runde 9 BK Amager 2 U14Køge Bugt 1 U1424-12 Happy
02-04-1715:00 1. division herrer WolfpackBK Amager76-66 Sad
02-04-1714:00 U14 damer pujle 2 Østdanmark - runde 9 Falcon 3 U14BK Amager 2 U148-10 Happy
02-04-1713:00 U14 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 9 Køge Bugt 1 - 2003BK Amager 2 U1439-17 Sad
02-04-1712:00 U14 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 9 BK Amager 2 U14Brønshøj 2 U148-68 Sad
02-04-1711:00 U16 herrer pujle 5 Østdanmark - runde 9 Hvidovre 2 - Rød U16BK Amager 3 U168-10 Happy
02-04-1710:00 U12 piger mester Østdanmark ekstra kamp BMS HerlevBK Amager37-20 Sad
02-04-1710:00 U16 herrer pujle 5 Østdanmark - runde 9 BK Amager 3 U16Falcon 2 U1617-36 Sad
02-04-1710:00 U14 piger mester Østdanmark Hørsholm Basketball KlubBK Amager36-55 Happy
31-03-1718:30 2. division herrer øst slutspil placering 13-14 Solrød CometsBK Amager 220-0 Sad
30-03-1719:15 U14 drenge mester A øst 2. del BK AmagerVirum U14-157-75 Sad
29-03-1719:15 U19 damer landsdækkende Værløse BKBK Amager87-42 Sad
28-03-1719:15 Serie 1 damer Østdanmark Baltic BasketBK Amager 538-68 Happy
26-03-1719:00 U17 herrer landsdækkende 1 BK AmagerHjemly BK103-117 Sad
26-03-1717:00 1. division damer øst BK Amager 2USG58-61 Sad
26-03-1714:30 1. division herrer BK AmagerBirkerød93-72 Happy
26-03-1712:00 U19 herrer A Østdanmark Slagelse BK U22BK Amager20-0 Sad
26-03-1710:30 U16 herrer mester A øst 2. del Sisu BasketballBK Amager110-61 Sad
26-03-1710:30 Serie 1 damer Østdanmark BK Amager 5Værløse 248-57 Sad
26-03-1710:30 U12 drenge mester Østdanmark SISU 2006BK Amager31-60 Happy
21-03-1721:15 U19 damer landsdækkende Hørsholm BKBK Amager97-45 Sad
19-03-1716:00 1. division damer øst Værløse BKBK Amager 250-43 Sad
19-03-1715:30 U19 herrer A Østdanmark BK AmagerVirum Basketball Klub75-74 Happy
19-03-1715:30 1. division damer øst FalconBK Amager 3103-47 Sad
19-03-1715:00 U17 herrer landsdækkende Hjemly BKBK Amager81-55 Sad
19-03-1714:00 1. division herrer Værløse BKBK Amager72-70 Sad
19-03-1713:30 U14 drenge mester A øst 2. del FalconBK Amager70-41 Sad
19-03-1712:00 Serie 1 damer Østdanmark Værløse 2BK Amager 552-57 Happy
19-03-1709:00 U12 piger mester Østdanmark BMS HerlevBK Amager17-41 Happy
18-03-1716:45 2. division herrer øst slutspil placering 13-14 BK Amager 2Solrød Comets46-45 Happy
18-03-1714:00 U16 herrer mester A øst 2. del Virum BKBK Amager95-32 Sad
18-03-1712:30 U14 piger mester Østdanmark Hørsholm 2004BK Amager21-90 Happy
18-03-1712:00 U12 drenge mester Østdanmark BK AmagerHørsholm Basketball Klub55-49 Happy
15-03-1719:30 U17 herrer landsdækkende BK AmagerVærløse BK71-119 Sad
14-03-1719:30 Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3) BK AmagerSISU79-56 Happy
12-03-1717:00 2. division herrer øst slutspil placering 13-14 Solrød CometsBK Amager 280-57 Sad
12-03-1717:00 U10 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 6 Virum - U9BK Amager 2 - U916-33 Happy
12-03-1717:00 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 6 Hørsholm 4 - 2006 U11BK Amager 3 U1223-31 Happy
12-03-1717:00 1. division damer øst BK Amager 3Falbas49-78 Sad
12-03-1716:00 U10 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 6 BK Amager 2 - U9Stevnsgade 1 - U1031-28 Happy
12-03-1716:00 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 6 Espergærde U12BK Amager 3 U1226-25 Sad
12-03-1715:00 Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3) SISUBK Amager85-75 Sad
12-03-1715:00 U10 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 6 Næstved 1 - U10BK Amager 2 - U920-40 Happy
12-03-1715:00 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 6 BK Amager 3 U12Næstved 2 U1223-38 Sad
12-03-1715:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerStenhus BK60-41 Happy
12-03-1714:00 U12 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 6 Stevnsgade U12BK Amager 4 U1231-35 Happy
12-03-1713:00 Serie 1 damer Østdanmark BK Amager 5Baltic Basket75-40 Happy
12-03-1712:00 U12 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 6 BK Amager 4 U12Værløse 2 U1227-15 Happy
12-03-1711:30 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 6 Hørsholm 1 - 2007 - U10BK Amager 1 - U1015-39 Happy
12-03-1711:00 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 6 BK Amager 3 - U9Glostrup 2 - U1027-18 Happy
12-03-1711:00 U10 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 6 BK Amager 3 - U9Falcon 2 - U1025-34 Sad
12-03-1711:00 U12 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 6 Stevnsgade U12BK Amager U1134-18 Sad
12-03-1710:30 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 6 Gladsaxe - U10BK Amager 1 - U1036-47 Happy
12-03-1710:00 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 6 BK Amager 3 - U9Sisu 2 - 2007B - U1027-45 Sad
12-03-1710:00 U10 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 6 Hørsholm 2 - 2008/09 - U10BK Amager 3 - U913-35 Happy
12-03-1710:00 U12 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 6 Virum 1 -U12A U12BK Amager U1123-29 Happy
12-03-1709:30 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 6 BK Amager 1 - U10Glostrup 1 - U1042-27 Happy
12-03-1709:00 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 6 Hørsholm 2 - 2008/09 - U10BK Amager 3 - U954-15 Sad
12-03-1709:00 U10 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 6 BK Amager 3 - U9Stevnsgade - U1015-14 Happy
12-03-1709:00 U12 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 6 BK Amager U11Glostrup U1224-25 Sad
11-03-1719:00 U16 herrer mester A øst 2. del BK AmagerVærløse 200141-117 Sad
11-03-1717:00 1. division herrer BK AmagerKøge BK71-100 Sad
11-03-1714:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 6 BK Amager 2 U12Brønshøj 2 U1231-28 Happy
11-03-1713:15 2. division damer øst Broernes Basketball klubBK Amager 453-58 Happy
11-03-1713:10 U12 piger mester Østdanmark Værløse Basketball KlubBK Amager3-57 Happy
11-03-1713:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 6 BK Amager 2 U12ALBA 2 U1119-40 Sad
11-03-1713:00 U17 herrer landsdækkende Horsens ICBK Amager86-74 Sad
11-03-1712:30 1. division damer øst CBS SportBK Amager 262-55 Sad
11-03-1712:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 6 Hørsholm 3 - 2005B U12BK Amager 2 U1235-34 Sad
11-03-1712:00 U12 piger mester Østdanmark BK AmagerBMS Herlev39-20 Happy
09-03-1720:30 U17 herrer landsdækkende SISUBK Amager90-95 Happy
08-03-1719:15 U16 damer mester Østdanmark BMS HerlevBK Amager81-50 Sad
07-03-1719:30 Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3) BK AmagerSISU76-70 Happy
05-03-1717:30 U16 herrer pujle 5 Østdanmark - runde 8 BK Amager 3 U16Stevnsgade 2 U169-69 Sad
05-03-1717:00 1. division damer øst BK Amager 2Falcon61-71 Sad
05-03-1714:00 Serie 1 damer Østdanmark BK Amager 5Birkerød Basketball103-36 Happy
05-03-1713:30 U16 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 8 Næstved 1 U16BK Amager 2 U1619-29 Happy
05-03-1713:30 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 8 BK Amager 3 U12Værløse 1 U1420-0 Happy
05-03-1713:00 U14 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 8 BK Amager 3 U14Falcon 4 U1418-51 Sad
05-03-1712:30 U16 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 8 BK Amager 2 U16BMS Herlev 3 U1637-22 Happy
05-03-1712:30 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 8 Stevnsgade 2 U14BK Amager 3 U1221-19 Sad
05-03-1712:30 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 8 BK Amager 2 U14Brønshøj 1 U1417-25 Sad
05-03-1712:30 2. division damer øst USG 2BK Amager 449-57 Happy
05-03-1712:00 U14 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 8 Værløse 2 U14BK Amager 3 U1452-25 Sad
05-03-1711:00 U14 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 8 BK Amager 2 U14Falcon 3 U1447-11 Happy
05-03-1711:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 6 BK Amager 1 - U10Sisu 2 - 2008C - U1051-33 Happy
05-03-1711:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 6 Brønshøj - U10BK Amager 2 - U944-33 Sad
05-03-1710:30 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 8 Hørsholm 3 - 2004 U14BK Amager 2 U1411-27 Happy
05-03-1710:00 U14 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 8 BK Amager 2 U14Køge Bugt 1 - 2003 U1417-54 Sad
05-03-1710:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 6 BK Amager 1 - U10BK Amager 2 - U968-22 Happy
05-03-1709:30 1. division damer øst Stevnsgade 2BK Amager 338-75 Happy
05-03-1709:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 6 BK Amager 2 - U9Sisu 2 - 2008C - U1030-53 Sad
05-03-1709:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 6 Brønshøj - U10BK Amager 1 - U1029-49 Happy
04-03-1718:30 U16 herrer mester A øst 2. del BK AmagerHørsholm59-60 Sad
04-03-1717:00 U17 herrer landsdækkende BK AmagerVirum BK58-66 Sad
04-03-1714:30 1. division herrer BK AmagerVirum BK93-77 Happy
04-03-1714:00 Dameligaen Aabyhøj IFBK Amager58-57 Sad
04-03-1712:00 U14 piger mester Østdanmark BK AmagerHørsholm 200466-31 Happy
02-03-1719:15 1. division damer øst Værløse BKBK Amager 381-39 Sad
01-03-1719:30 U19 damer landsdækkende BK AmagerVirum Basketball Klub54-59 Sad
28-02-1720:30 U17 herrer landsdækkende BMS HerlevBK Amager87-76 Sad
28-02-1719:30 Dameligaen BK AmagerStevnsgade SuperWomen73-70 Happy
26-02-1715:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerVærløse BK46-78 Sad
26-02-1712:00 U14 drenge mester A øst 2. del BK AmagerBMS Herlev44-69 Sad
26-02-1710:30 U19 herrer A Østdanmark Sisu BasketballBK Amager64-72 Happy
25-02-1712:30 1. division damer øst BK Amager 2Jonstrup Basketball Klub86-46 Happy
24-02-1718:15 U16 herrer mester A øst 2. del BMS HerlevBK Amager115-46 Sad
22-02-1719:30 U17 herrer landsdækkende BK AmagerHjemly BK87-65 Happy
19-02-1717:00 1. division damer øst BK Amager 3BK Amager 251-67 Sad
18-02-1717:00 1. division herrer BK AmagerBMI Bloodhounds97-84 Happy
18-02-1714:30 Dameligaen BK AmagerHørsholm 79ers60-68 Sad
10-02-1720:00 Dameligaen Virum GO DREAMBK Amager73-58 Sad
05-02-1718:30 U19 herrer A Østdanmark BK AmagerRoskilde Basketball Klub51-61 Sad
05-02-1717:45 Serie 1 damer Østdanmark Virum 3BK Amager 550-52 Happy
05-02-1717:00 U16 damer mester Østdanmark BK AmagerVærløse Basketball Klub45-79 Sad
05-02-1715:30 U17 herrer landsdækkende BK AmagerEVN Basket54-98 Sad
05-02-1714:00 U16 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 7 Virum 2 U16BK Amager 2 U1624-19 Sad
05-02-1713:30 1. division herrer EBAABK Amager103-83 Sad
05-02-1712:30 U14 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 7 Fredensborg 1 U14BK Amager 3 U1454-7 Sad
05-02-1712:30 1. division damer øst USGBK Amager 364-53 Sad
05-02-1712:00 U14 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 7 Espergærde 1 U14BK Amager 2 U1454-24 Sad
05-02-1712:00 U16 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 7 BK Amager 2 U16BMS Herlev 3 U1629-25 Happy
05-02-1711:00 U14 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 7 BK Amager 2 U14Greve 1 U1420-0 Happy
05-02-1711:00 U16 herrer pujle 5 Østdanmark - runde 7 Næstved Basketball 2 U16BK Amager 3 U1667-24 Sad
05-02-1711:00 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 7 BK Amager 3 U12Værløse 1 U1424-13 Happy
05-02-1710:00 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 7 Brønshøj 1 U14BK Amager 3 U1216-28 Happy
05-02-1709:00 U16 herrer pujle 5 Østdanmark - runde 7 BK Amager 3 U16Stevnsgade 2 U1618-36 Sad
04-02-1718:30 2. division damer øst BK Amager 4Roskilde Basketball Klub78-48 Happy
04-02-1717:00 2. division herrer øst BK Amager 2Falcon46-79 Sad
04-02-1715:00 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 7 BK Amager 2 U14Stevnsgade 2 U1414-17 Sad
04-02-1714:30 Dameligaen BK AmagerSISU70-75 Sad
04-02-1714:00 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 7 Hørsholm 3 - 2004 U14BK Amager 2 U1418-30 Happy
04-02-1712:00 U14 piger mester Østdanmark BK AmagerBMS Herlev49-62 Sad
04-02-1711:00 U14 drenge mester A øst 2. del Virum U14-1BK Amager70-48 Sad
02-02-1717:30 U16 herrer mester A øst 2. del BK AmagerSisu Basketball58-78 Sad
31-01-1720:00 Dameligaen BK AmagerHørsholm 79ers88-70 Happy
30-01-1719:45 2. division herrer øst CBS SportBK Amager 267-52 Sad
30-01-1719:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerEOS Lund62-65 Sad
29-01-1714:00 1. division damer øst HøbasBK Amager 369-56 Sad
26-01-1718:45 2. division herrer øst DTU BasketballBK Amager 254-69 Happy
26-01-1718:45 2. division herrer øst DTU BasketballBK Amager 220-0 Sad
24-01-1719:30 U19 damer landsdækkende EOS LundBK Amager0-20 Happy
22-01-1719:00 2. division herrer øst BK Amager 2Høbas80-76 Happy
22-01-1719:00 2. division herrer øst BK Amager 2Høbas0-20 Sad
22-01-1717:30 U10 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 5 BK Amager 1 - U10BMS Herlev 1 - U1038-50 Sad
22-01-1717:00 U10 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 5 BK Amager 2 - U9Hvidovre 1 - U1035-35 Sad
22-01-1717:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 5 Køge Bugt - U10BK Amager 2 - U90-20 Happy
22-01-1717:00 1. division damer øst BK Amager 3CBS Sport51-59 Sad
22-01-1716:30 U10 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 5 BK Amager 1 - U10Køge Bugt - U1057-14 Happy
22-01-1715:30 U10 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 5 Glostrup 1 - U10BK Amager 1 - U1027-29 Happy
22-01-1715:30 2. division damer øst Hvidovre Basketball KlubBK Amager 449-74 Happy
22-01-1715:00 U10 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 5 Næstved 1 - U10BK Amager 2 - U945-24 Sad
22-01-1715:00 U16 herrer mester A øst 2. del BK AmagerVirum BK36-85 Sad
22-01-1714:30 U12 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 5 Glostrup U12BK Amager U1123-24 Happy
22-01-1714:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 5 BMS Herlev 1 - U10BK Amager 1 - U1066-8 Sad
22-01-1713:30 U12 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 5 BK Amager U11Hvidovre 1 U1225-17 Happy
22-01-1713:30 1. division damer øst FalbasBK Amager 257-54 Sad
22-01-1713:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 5 Hørsholm 1 - 2007 - U10BK Amager 1 - U1036-38 Happy
22-01-1713:00 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 5 Virum 2 U12BK Amager 3 U1252-30 Sad
22-01-1712:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 5 BK Amager 1 - U10Brønshøj - U1050-36 Happy
22-01-1712:00 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 5 Næstved 1 U12BK Amager 3 U1261-14 Sad
22-01-1711:30 U12 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 5 BK Amager 4 U12Glostrup 2 U1220-16 Happy
22-01-1711:30 U19 herrer A Østdanmark BMS HerlevBK Amager52-61 Happy
22-01-1711:00 U10 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 5 BK Amager 3 - U9Copenhagen Int.School U1024-28 Sad
22-01-1711:00 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 5 BK Amager 3 U12Næstved 2 U1214-47 Sad
22-01-1710:30 U12 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 5 BK Amager 4 U12Falcon 4 U1117-27 Sad
22-01-1710:00 U10 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 5 Falcon 2 - U10BK Amager 3 - U937-33 Sad
22-01-1709:00 U10 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 5 BK Amager 3 - U9Hørsholm 2 - 2008/09 - U1020-0 Happy
22-01-1709:00 U14 piger mester Østdanmark Sisu BasketballBK Amager25-79 Happy
21-01-1716:30 U14 drenge mester A øst 2. del BK AmagerFalcon47-51 Sad
21-01-1715:00 1. division herrer Aalborg VikingsBK Amager63-78 Happy
21-01-1714:30 U17 herrer landsdækkende BK AmagerHørsholm BK84-100 Sad
21-01-1714:30 Dameligaen Lemvig BasketBK Amager66-73 Happy
21-01-1712:00 U10 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 5 BK Amager 3 - U9Solrød Comets - U1030-30 Sad
21-01-1712:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 5 Værebro Basket U14BK Amager 2 U1216-70 Happy
21-01-1711:00 U10 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 5 Hørsholm 2 - 2008/09 - U10BK Amager 3 - U916-34 Happy
18-01-1719:30 U19 damer landsdækkende BK AmagerHørsholm BK42-84 Sad
15-01-1717:30 1. division damer øst BK Amager 3Jonstrup Basketball Klub90-53 Happy
15-01-1714:00 U14 drenge mester A øst 2. del GladsaxeBK Amager67-83 Happy
15-01-1713:30 U16 herrer mester A øst 2. del Værløse 2001BK Amager81-48 Sad
15-01-1713:30 Serie 1 damer Østdanmark BK Amager 5Stevnsgade 375-49 Happy
15-01-1713:00 U12 drenge mester Østdanmark Virum Basketball KlubBK Amager36-48 Happy
15-01-1710:30 U16 damer mester Østdanmark BK AmagerHørsholm Basketball Klub66-75 Sad
15-01-1709:00 U14 piger mester Østdanmark BK AmagerSISU 200483-34 Happy
14-01-1716:30 U19 herrer A Østdanmark Næstved BasketballBK Amager96-66 Sad
12-01-1720:15 U17 herrer landsdækkende Værløse BKBK Amager86-88 Happy
11-01-1721:00 1. division damer øst HøbasBK Amager 274-40 Sad
10-01-1719:30 Dameligaen BK AmagerStevnsgade SuperWomen96-68 Happy
08-01-1717:00 2. division herrer øst BK Amager 2USG62-80 Sad
08-01-1715:00 Serie 1 damer Østdanmark SISU 2BK Amager 544-67 Happy
08-01-1715:00 2. division damer øst BK Amager 4Broernes Basketball klub74-27 Happy
08-01-1714:00 Dameligaen Aabyhøj IFBK Amager46-53 Happy
08-01-1713:00 U16 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 6 Roskilde 1 U16BK Amager 2 U1628-22 Sad
08-01-1712:20 U16 herrer pujle 5 Østdanmark - runde 6 Falcon 3BK Amager 3 U1626-4 Sad
08-01-1712:00 U16 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 6 BK Amager 2 U16Hvidovre 1 U1632-13 Happy
08-01-1712:00 U16 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 6 BK Amager 2 U16Hvidovre 1 U1613-32 Sad
08-01-1712:00 U14 damer pulje 3 Østdanmark - runde 6 Glostrup 1 U14BK Amager U1223-53 Happy
08-01-1711:00 U14 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 6 BK Amager 2 U14Hvidovre 1 U1426-28 Sad
08-01-1711:00 U16 herrer pujle 5 Østdanmark - runde 6 Copenhagen Int.School 1 U16BK Amager 3 U1624-17 Sad
08-01-1710:00 U14 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 6 Espergærde 1 U14BK Amager 2 U1450-18 Sad
08-01-1710:00 U14 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 6 Espergærde 1 U14BK Amager 2 U1418-50 Happy
08-01-1709:40 U16 herrer pujle 5 Østdanmark - runde 6 BK Amager 3 U16Hvidovre 2 - Rød U1623-10 Happy
07-01-1714:30 1. division herrer BK AmagerSBBC 201595-77 Happy
07-01-1713:30 U14 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 6 BK Amager 3 U14Sisu 3 - 2004A U1417-15 Happy
07-01-1712:30 U14 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 6 BMS Herlev 2 U14BK Amager 3 U1427-17 Sad
07-01-1711:00 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 6 Virum 1 U14BK Amager 2 - U1414-24 Happy
07-01-1710:00 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 6 BK Amager 2 - U14Solrød Comets 1 U1417-30 Sad
18-12-1617:00 1. division damer øst BK Amager 3Værløse BK45-77 Sad
18-12-1615:00 1. division damer øst BK Amager 2Stevnsgade 281-46 Happy
18-12-1612:50 U12 piger mester Østdanmark BK AmagerBMS Herlev34-29 Happy
17-12-1616:00 Dameligaen Hørsholm 79ersBK Amager62-65 Happy
17-12-1615:30 U17 herrer landsdækkende EBAABK Amager113-48 Sad
15-12-1619:00 Pokal U14 damer øst 1 BK AmagerBMS Herlev26-53 Sad
13-12-1619:30 1. division herrer BK AmagerWolfpack73-84 Sad
11-12-1615:00 U16 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 5 BK Amager 2 U16Holbæk 1 U1616-48 Sad
11-12-1615:00 U14 piger mester Østdanmark BK AmagerStevnsgade Basketball52-41 Happy
11-12-1614:00 U16 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 5 Roskilde 1 U16BK Amager 2 U1642-33 Sad
11-12-1614:00 U14 damer pulje 3 Østdanmark - runde 5 Glostrup 1 U14BK Amager U120-20 Happy
11-12-1612:30 1. division damer øst USGBK Amager 269-60 Sad
11-12-1612:00 U14 damer pulje 3 Østdanmark - runde 5 BK Amager U12Hørsholm 3 - 2004 U1436-13 Happy
11-12-1611:00 U14 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 5 BK Amager 3 U14ALBA 1 U1416-45 Sad
11-12-1609:00 U14 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 5 BMS Herlev 2 U14BK Amager 3 U1446-32 Sad
10-12-1619:30 U14 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 5 Espergærde 1 U14BK Amager 2 U140-20 Happy
10-12-1617:30 U14 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 5 BK Amager 2 U14Falcon 3 U1460-31 Happy
10-12-1616:00 2. division herrer øst Brønshøj BasketballBK Amager 2100-54 Sad
10-12-1615:00 U16 herrer pujle 5 Østdanmark - runde 5 BK Amager 3 U16Copenhagen Int.School 1 U165-22 Sad
10-12-1614:30 U17 herrer landsdækkende BK AmagerHorsens IC111-81 Happy
10-12-1614:00 U16 herrer pujle 5 Østdanmark - runde 5 Hvidovre 2 - Rød U16BK Amager 3 U1619-7 Sad
10-12-1613:30 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 5 BK Amager 2 - U14Falcon 1 - U1439-21 Happy
10-12-1613:00 U16 herrer pujle 5 Østdanmark - runde 5 Falcon 3BK Amager 3 U1621-6 Sad
10-12-1612:30 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 5 Køge Bugt 1 - U14BK Amager 2 - U1435-32 Sad
10-12-1612:00 U14 drenge mester Østdanmark BK AmagerHørsholm Basketball Klub96-49 Happy
08-12-1620:30 Dameligaen SISUBK Amager70-82 Happy
07-12-1620:15 U19 damer landsdækkende Virum Basketball KlubBK Amager60-57 Sad
04-12-1619:00 U17 herrer landsdækkende BK AmagerSISU106-69 Happy
04-12-1617:30 1. division herrer BirkerødBK Amager71-85 Happy
04-12-1617:20 U12 piger mester Østdanmark BK AmagerVærløse Basketball Klub48-25 Happy
04-12-1617:00 U12 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 4 Virum Basketball Klub U12BK Amager 3 U1236-22 Sad
04-12-1617:00 1. division damer øst BK Amager 3Falcon68-81 Sad
04-12-1616:10 U12 piger mester Østdanmark BMS HerlevBK Amager12-17 Happy
04-12-1616:00 U12 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 4 BK Amager 3 U12Brønshøj Basketball U1231-32 Sad
04-12-1615:30 U12 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 4 BK Amager 4 U12Copenhagen Int.School U1225-37 Sad
04-12-1615:00 U12 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 4 Greve Basketball Klub U12BK Amager 3 U1225-46 Happy
04-12-1615:00 1. division damer øst BK Amager 2Værløse BK53-67 Sad
04-12-1614:30 U12 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 4 Næstved Basketball U12BK Amager 4 U1236-33 Sad
04-12-1614:00 U12 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 4 BK Amager 2 U12Jonstrup Basketball Klub U1220-0 Happy
04-12-1613:30 U12 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 4 BK Amager 4 U12Hørsholm 2006 U1129-41 Sad
04-12-1613:30 U19 herrer A Østdanmark Virum Basketball KlubBK Amager33-51 Happy
04-12-1613:00 U12 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 4 Sisu Basketball U12 2BK Amager 2 U1213-28 Happy
04-12-1612:30 U10 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 4 Solrød Comets U10BK Amager U919-50 Happy
04-12-1612:00 U12 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 4 BK Amager 2 U12Hørsholm 2 - 2005a U1236-55 Sad
04-12-1611:30 U10 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 4 BK Amager U9Holbæk U1045-17 Happy
04-12-1611:20 U12 drenge mester Østdanmark BMS HerlevBK Amager63-53 Sad
04-12-1611:00 U10 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 4 BK Amager 1 U9Hørsholm 2-2008/0937-32 Happy
04-12-1611:00 U10 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 4 Glostrup 1 U10BK Amager U1050-46 Sad
04-12-1611:00 U12 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 4 Nordsjælland Basketball U12BK Amager U1227-33 Happy
04-12-1610:30 U10 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 4 Falcon U10BK Amager U913-34 Happy
04-12-1610:00 U10 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 4 BK Amager 1 U9Copenhagen Int.School U1022-21 Happy
04-12-1610:00 U10 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 4 BK Amager U10Værløse Basketball Klub 1 U1055-57 Sad
04-12-1610:00 U12 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 4 BK Amager U12Hvidovre 1 U1234-29 Happy
04-12-1609:00 U10 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 4 Greve Basketball Klub U9BK Amager 1 U925-28 Happy
04-12-1609:00 U10 herrer pujle 1 Østdanmark - runde 4 Brønshøj Basketball U10BK Amager U1039-63 Happy
04-12-1609:00 U12 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 4 Køge Bugt U12BK Amager U1222-40 Happy
04-12-1609:00 U12 drenge mester Østdanmark Jonstrup Basketball KlubBK Amager49-57 Happy
03-12-1617:30 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 4 BMS Herlev U10BK Amager U1058-16 Sad
03-12-1616:30 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 4 Sisu Basketball 1 U10BK Amager U1019-49 Happy
03-12-1616:30 2. division damer øst BK Amager 4USG 266-60 Happy
03-12-1615:30 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 4 BK Amager U10Gladsaxe U1037-18 Happy
03-12-1614:30 Dameligaen BK AmagerVirum GO DREAM59-49 Happy
03-12-1612:30 2. division herrer øst FalconBK Amager 295-47 Sad
03-12-1612:00 U16 damer mester Østdanmark BK AmagerStevnsgade Basketball52-36 Happy
30-11-1619:30 Dameligaen BK AmagerLemvig Basket74-77 Sad
29-11-1619:00 Pokal U14 damer øst 1 BK AmagerStevnsgade Basketball50-36 Happy
27-11-1616:30 U16 damer mester Østdanmark BK AmagerSisu Basketball77-62 Happy
27-11-1615:00 U19 herrer A Østdanmark BK AmagerSlagelse BK U2278-58 Happy
27-11-1614:45 U12 Herrer pulje 1 Østdanmark - runde 3 BK Amager 2 U12Espergærde Basketball Klub U1235-9 Happy
27-11-1614:00 U12 Herrer pulje 1 Østdanmark - runde 3 Værløse Basketball Klub U12BK Amager 2 U120-20 Happy
27-11-1614:00 U14 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 4 Glostrup U14BK Amager 2 U1413-34 Happy
27-11-1613:30 2. division damer øst Roskilde Basketball KlubBK Amager 462-52 Sad
27-11-1613:30 1. division damer øst FalbasBK Amager 392-59 Sad
27-11-1612:00 U14 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 4 BK Amager U12Roskilde U1443-6 Happy
27-11-1612:00 U14 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 4 BK Amager 2 U14Stevnsgade Basketball 2 U1420-16 Happy
27-11-1611:45 U12 Herrer pulje 1 Østdanmark - runde 3 BK Amager 2 U12Hørsholm 2 - 2005a U1215-55 Sad
27-11-1611:00 U16 herrer pujle 4 Østdanmark - runde 4 BK Amager 3 U16Copenhagen Int.School U1620-30 Sad
27-11-1611:00 U16 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 4 Næstved Basketball U16BK Amager 2 U1637-68 Happy
27-11-1611:00 U14 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 4 Solrød Basketball Klub U14BK Amager U1224-9 Sad
27-11-1611:00 U16 herrer mester Østdanmark Stevnsgade BasketballBK Amager45-77 Happy
27-11-1610:00 U16 herrer pujle 4 Østdanmark - runde 4 Holbæk Basketball Klub U16BK Amager 3 U1638-8 Sad
27-11-1609:00 U16 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 4 BK Amager 2 U16B70 Basket U1620-0 Happy
26-11-1617:30 U17 herrer landsdækkende Virum BKBK Amager108-72 Sad
26-11-1617:00 1. division damer øst BK Amager 2CBS Sport82-62 Happy
26-11-1616:30 U14 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 4 BK Amager 2 U14Hvidovre U1418-48 Sad
26-11-1615:30 U14 herrer pujle 2 Østdanmark - runde 4 BMS Herlev 2 U14BK Amager 2 U1441-29 Sad
26-11-1614:30 1. division herrer BK AmagerVærløse BK83-78 Happy
26-11-1614:00 U14 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 4 BK Amager 3 U14ALBA U1414-42 Sad
26-11-1613:00 U14 herrer pujle 3 Østdanmark - runde 4 Sisu 3 2004A U14BK Amager 3 U1436-6 Sad
26-11-1612:00 U12 piger mester Østdanmark BK AmagerSISU51-4 Happy
25-11-1619:00 Dameligaen Stevnsgade SuperWomenBK Amager71-67 Sad
23-11-1619:00 U19 damer landsdækkende Stenhus BKBK Amager29-60 Happy
22-11-1617:45 U16 damer mester Østdanmark BK AmagerKøge Bugt Basketball Klub46-63 Sad
20-11-1617:00 U10 Herrer pulje 1 Østdanmark - runde 3 BK Amager U10Gladsaxe U1032-36 Sad
20-11-1617:00 U12 Herrer pulje 3 Østdanmark - runde 3 Hørsholm 2006 U11BK Amager 4 U1236-33 Sad
20-11-1617:00 1. division damer øst BK Amager 3Stevnsgade 271-69 Happy
20-11-1616:00 U10 Herrer pulje 1 Østdanmark - runde 3 BMS Herlev U10BK Amager U1024-44 Happy
20-11-1616:00 U12 Herrer pulje 3 Østdanmark - runde 3 Holbæk Basketball Klub U12BK Amager 4 U1223-19 Sad
20-11-1615:30 1. division damer øst FalconBK Amager 264-43 Sad
20-11-1615:00 U10 Herrer pulje 1 Østdanmark - runde 3 BK Amager U10Brønshøj Basketball U1042-25 Happy
20-11-1615:00 U12 Herrer pulje 3 Østdanmark - runde 3 BK Amager 4 U12Stevnsgade Basketball U1235-38 Sad
20-11-1614:30 2. division damer øst BK Amager 4Hvidovre Basketball Klub43-50 Sad
20-11-1614:00 U10 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 3 Sisu Basketball 2 U10BK Amager U934-32 Sad
20-11-1614:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 3 BK Amager U10Køge Bugt U1041-21 Happy
20-11-1613:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 3 BK Amager U10Hørsholm 1-2007 U1044-47 Sad
20-11-1613:00 U16 herrer mester Østdanmark BK AmagerVærløse 200265-48 Happy
20-11-1612:00 U10 Damer pulje 2 Østdanmark - runde 3 BK Amager U9Holbæk U1036-14 Happy
20-11-1612:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 3 Gladsaxe U10BK Amager U1027-42 Happy
20-11-1612:00 U19 damer landsdækkende Værløse BKBK Amager90-37 Sad
20-11-1611:20 U12 drenge mester Østdanmark BK AmagerSISU76-27 Happy
20-11-1611:00 U10 Herrer pulje 3 Østdanmark - runde 3 Greve Basketball Klub U9BK Amager 1 U90-20 Happy
20-11-1611:00 U12 Herrer pulje 2 Østdanmark - runde 3 BK Amager 3 U12ALBA U1113-31 Sad
20-11-1610:30 U14 piger mester Østdanmark SISU 2004BK Amager35-63 Happy
20-11-1610:00 U10 Herrer pulje 3 Østdanmark - runde 3 BK Amager 1 U9Næstved Basketball U1030-59 Sad
20-11-1610:00 U12 Herrer pulje 2 Østdanmark - runde 3 Birkerød Basketball U12BK Amager 3 U1246-45 Sad
20-11-1609:00 U10 Herrer pulje 3 Østdanmark - runde 3 BK Amager 1 U9Slagelse Basketball Klub U1034-33 Happy
20-11-1609:00 U12 Herrer pulje 2 Østdanmark - runde 3 BK Amager 3 U12Greve Basketball Klub U1240-31 Happy
20-11-1609:00 U12 drenge mester Østdanmark BK AmagerFalcon27-58 Sad
19-11-1618:00 U17 herrer landsdækkende BK AmagerBMS Herlev77-92 Sad
19-11-1616:30 U14 drenge mester Østdanmark Brønshøj BasketballBK Amager60-70 Happy
19-11-1616:00 U10 Herrer pulje 3 Østdanmark - runde 3 Copenhagen Int.School U10BK Amager 2 U924-28 Happy
19-11-1616:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerEOS Lund61-74 Sad
19-11-1616:00 1. division herrer Køge BKBK Amager100-71 Sad
19-11-1615:00 U10 Herrer pulje 3 Østdanmark - runde 3 Hørsholm 2-2008/09BK Amager 2 U940-14 Sad
19-11-1614:20 U12 piger mester Østdanmark BK AmagerBMS Herlev35-24 Happy
19-11-1614:00 U12 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 3 BK Amager U12Hvidovre 2 - Rød U1242-14 Happy
19-11-1614:00 U10 Herrer pulje 3 Østdanmark - runde 3 BK Amager 2 U9Værløse Basketball Klub 2 U1020-0 Happy
19-11-1613:10 U12 piger mester Østdanmark BK AmagerVærløse Basketball Klub57-10 Happy
19-11-1613:00 U12 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 3 Sisu Basketball U11BK Amager U1225-41 Happy
19-11-1612:00 U12 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 3 BK Amager U12Køge Bugt U1234-12 Happy
19-11-1612:00 U19 herrer A Østdanmark BK AmagerBMS Herlev69-53 Happy
19-11-1610:00 U16 damer mester Østdanmark Køge Bugt Basketball KlubBK Amager71-44 Sad
16-11-1619:15 Pokal U19 damer 1 Værløse BKBK Amager91-44 Sad
13-11-1617:00 1. division damer øst BK Amager 2BK Amager 354-47 Happy
13-11-1615:00 1. division herrer Virum BKBK Amager86-74 Sad
13-11-1612:00 U19 herrer A Østdanmark BK AmagerSisu Basketball46-78 Sad
12-11-1617:00 2. division herrer øst BK Amager 2CBS Sport40-88 Sad
09-11-1619:30 Pokal U17 herrer øst 1 BK AmagerVærløse78-86 Sad
08-11-1621:15 U19 damer landsdækkende Hørsholm BKBK Amager85-36 Sad
08-11-1618:30 U12 piger mester Østdanmark BMS HerlevBK Amager28-30 Happy
06-11-1617:00 1. division damer øst BK Amager 3USG61-63 Sad
06-11-1616:30 Serie 1 damer Østdanmark Birkerød BasketballBK Amager 522-93 Happy
06-11-1616:00 U19 herrer A Østdanmark Roskilde Basketball KlubBK Amager53-35 Sad
06-11-1616:00 U17 herrer landsdækkende EVN BasketBK Amager73-56 Sad
06-11-1615:30 U16 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 3 BK AmagerRoskilde Basketball Klub14-20 Sad
06-11-1615:30 U16 herrer pulje 3 østdanmark runde 3 BK AmagerRoskilde Basketball Klub14-20 Sad
06-11-1615:00 U16 damer mester Østdanmark BK AmagerBMS Herlev44-79 Sad
06-11-1614:30 U16 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 3 FalconBK Amager9-30 Happy
06-11-1614:30 U16 herrer pulje 3 østdanmark runde 3 FalconBK Amager9-30 Happy
06-11-1614:00 U14 Herrer pulje 2 Østdanmark - runde 3 Falcon 3 U14BK Amager 2 U1430-34 Happy
06-11-1612:00 U14 Herrer pulje 2 Østdanmark - runde 3 BK Amager 2 U14BMS Herlev 2 U1422-16 Happy
06-11-1611:00 U16 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 3 BK Amager 3 U16Slagelse Basketball Klub U1616-24 Sad
06-11-1611:00 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 3 Sisu 3-2003 U14BK Amager 2 U1442-24 Sad
06-11-1610:30 U12 piger mester Østdanmark SISUBK Amager18-59 Happy
06-11-1610:00 U16 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 3 Glostrup U16BK Amager 3 U1627-12 Sad
06-11-1609:00 U14 damer pulje 2 Østdanmark - runde 3 BK Amager 2 U14Hørsholm 3-2004 U1424-10 Happy
05-11-1618:30 U16 herrer mester Østdanmark Værløse 2002BK Amager46-57 Happy
05-11-1617:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerStenhus BK75-49 Happy
05-11-1615:00 U14 Herrer pulje 3 Østdanmark - runde 3 BK Amager 3 U14Falcon 4 U1428-26 Happy
05-11-1615:00 U14 Herrer pulje 2 Østdanmark - runde 3 BK Amager 3 U14Falcon 4 U1428-26 Happy
05-11-1614:30 1. division herrer BK AmagerEBAA88-84 Happy
05-11-1614:20 U12 drenge mester Østdanmark BK AmagerALBA60-45 Happy
05-11-1614:00 U14 Herrer pulje 3 Østdanmark - runde 3 Sisu 3 2004A U14BK Amager 3 U1427-34 Happy
05-11-1614:00 U14 Herrer pulje 2 Østdanmark - runde 3 Sisu 3 2004A U14BK Amager 3 U1427-34 Happy
05-11-1613:10 U12 drenge mester Østdanmark GlostrupBK Amager30-69 Happy
05-11-1612:00 U14 drenge mester Østdanmark BK AmagerSisu Basketball48-60 Sad
04-11-1620:00 Dameligaen Virum GO DREAMBK Amager51-43 Sad
04-11-1619:15 U16 herrer mester Østdanmark Sisu BasketballBK Amager85-69 Sad
02-11-1621:00 2. division herrer øst HøbasBK Amager 273-62 Sad
02-11-1619:45 1. division damer øst CBS SportBK Amager 351-52 Happy
02-11-1619:15 Pokal U14 herrer øst 1 BK Amager 2003SISU 200338-61 Sad
01-11-1617:45 Pokal U16 damer øst 1 BK AmagerSISU65-69 Sad
30-10-1617:00 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 2 BK Amager U10BMS Herlev U1046-47 Sad
30-10-1617:00 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 2 Greve Basketball Klub U12BK Amager U1226-47 Happy
30-10-1617:00 1. division damer øst BK Amager 3Høbas62-68 Sad
30-10-1616:00 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 2 Værløse U10BK Amager U1035-34 Sad
30-10-1616:00 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 2 BK Amager U12Holbæk Basketball Klub U1220-0 Happy
30-10-1616:00 1. division herrer BMI BloodhoundsBK Amager82-67 Sad
30-10-1615:00 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 2 BK Amager U10Falcon U1037-54 Sad
30-10-1615:00 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 2 BK Amager U12Sisu Basketball U1234-23 Happy
30-10-1614:30 1. division damer øst Jonstrup Basketball KlubBK Amager 232-48 Happy
30-10-1614:00 U14 drenge mester Østdanmark BMS HerlevBK Amager58-54 Sad
30-10-1613:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 2 BK Amager U12Brønshøj Basketball U1239-6 Happy
30-10-1612:00 U12 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 2 Hvidovre Basketball Klub U12BK Amager U1227-40 Happy
30-10-1612:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 2 BK Amager U12Jonstrup Basketball Klub U1229-33 Sad
30-10-1612:00 U10 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 2 BK Amager U9BMS Herlev U922-24 Sad
30-10-1612:00 U14 piger mester Østdanmark BMS HerlevBK Amager61-58 Sad
30-10-1611:00 U10 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 2 BK Amager 2 U9Værløse U839-15 Happy
30-10-1611:00 U12 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 2 B70 Basket U12BK Amager U1212-53 Happy
30-10-1611:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 2 Hørsholm 3-2005bBK Amager U1232-40 Happy
30-10-1611:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 2 Sisu Basketball U10BK Amager U1036-40 Happy
30-10-1610:00 U10 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 2 Falcon U8BK Amager 2 U912-26 Happy
30-10-1610:00 U12 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 2 BK Amager U12Birkerød Basketball U1227-36 Sad
30-10-1610:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 2 BK Amager U10Falcon U1061-25 Happy
30-10-1609:00 U10 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 2 BK Amager 2 U9Falcon 2 U925-11 Happy
30-10-1609:00 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 2 BK Amager U10Gladsaxe U1048-24 Happy
29-10-1617:00 U12 piger mester Østdanmark Værløse Basketball KlubBK Amager28-51 Happy
29-10-1617:00 Dameligaen BK AmagerAabyhøj IF73-60 Happy
29-10-1615:00 Pokal U14 damer øst 1 Virum BKBK Amager6-112 Happy
29-10-1614:30 U12 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 2 BK Amager U12BMS Herlev U1223-16 Happy
29-10-1614:30 2. division herrer øst BK Amager 2DTU Basketball61-48 Happy
29-10-1614:00 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 2 Holbæk U10BK Amager U90-20 Happy
29-10-1613:30 U12 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 2 BK Amager U12Stevnsgade Basketball U1230-14 Happy
29-10-1613:15 2. division damer øst Broernes Basketball klubBK Amager 440-14 Sad
29-10-1613:00 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 2 BK Amager U9Copenhagen Int.School U1018-23 Sad
29-10-1613:00 U12 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 2 BK Amager U11Køge Bugt Basketball Klub U1219-18 Happy
29-10-1612:30 U12 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 2 Lobas Basket U12BK Amager U124-35 Happy
29-10-1612:00 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 2 Falcon U9BK Amager U932-17 Sad
29-10-1612:00 U12 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 2 BK Amager U11Hørsholm 2006 U126-29 Sad
28-10-1619:30 LP herrer 1 BK AmagerBakken Bears85-126 Sad
22-10-1615:00 Dameligaen SISUBK Amager77-60 Sad
18-10-1619:30 LP damer 1 BK AmagerHørsholm 79ers63-71 Sad
15-10-1612:00 U16 herrer mester Østdanmark BK AmagerSisu Basketball50-108 Sad
13-10-1619:15 Pokal U14 herrer øst 1 Brønshøj 2004BK Amager 200322-68 Happy
11-10-1619:00 Serie 1 damer Østdanmark BK Amager 5Virum 365-45 Happy
09-10-1618:00 U16 damer mester Østdanmark Værløse Basketball KlubBK Amager52-44 Sad
09-10-1617:00 1. division damer øst BK Amager 2Falbas52-72 Sad
09-10-1614:00 U14 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 2 Falcon U14BK Amager U1434-12 Sad
09-10-1613:00 U16 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 2 BK AmagerFalcon12-21 Sad
09-10-1613:00 U14 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 2 Sisu Basketball U14BK Amager U1460-11 Sad
09-10-1612:30 2. division damer øst USG 2BK Amager 457-39 Sad
09-10-1612:00 U16 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 2 Birkerød BasketballBK Amager48-7 Sad
09-10-1612:00 U14 drenge mester Østdanmark Gladsaxe 2004BK Amager33-77 Happy
09-10-1611:00 U14 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 2 BK Amager U14Virum Basketball Klub U1460-53 Happy
09-10-1611:00 U14 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 2 BK AmagerSisu Basketball33-29 Happy
09-10-1611:00 U16 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 2 ALBABK Amager41-21 Sad
09-10-1610:00 U14 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 2 BK Amager U14Gladsaxe U1450-27 Happy
09-10-1610:00 U14 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 2 Egedal Basketball KlubBK Amager0-20 Happy
09-10-1609:00 U14 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 2 ALBA U14BK Amager U1438-29 Sad
09-10-1609:00 U16 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 2 BK AmagerHolbæk Basketball Klub26-36 Sad
08-10-1617:00 Dameligaen BK AmagerLemvig Basket85-79 Happy
08-10-1614:30 1. division herrer BK AmagerAalborg Vikings72-74 Sad
08-10-1612:00 Pokal U14 herrer øst 1 BK Amager 2004Falcon6-112 Sad
07-10-1618:30 2. division herrer øst USGBK Amager 286-64 Sad
06-10-1617:45 Pokal U16 herrer øst 1 BK AmagerVærløse 200180-93 Sad
04-10-1619:30 U16 damer mester Østdanmark Hørsholm Basketball KlubBK Amager79-41 Sad
03-10-1619:30 Pokal U17 herrer øst 1 Virum BKBK Amager70-72 Happy
02-10-1617:25 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 1 Hørsholm 1 -2007 U10BK Amager U1029-37 Happy
02-10-1617:00 2. division herrer øst BK Amager 2Brønshøj Basketball75-90 Sad
02-10-1616:50 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 1 BMS Herlev U10BK Amager U1037-14 Sad
02-10-1615:05 U10 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 1 BK Amager U10SISU U1035-18 Happy
02-10-1614:30 U12 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 1 Lobas Basket U12BK Amager U1220-40 Happy
02-10-1614:30 1. division damer øst Jonstrup Basketball KlubBK Amager 338-82 Happy
02-10-1614:00 U12 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 1 SISU U11 - 1BK Amager U1135-31 Sad
02-10-1613:30 U12 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 1 BK Amager U12SISU U1247-8 Happy
02-10-1613:30 U19 herrer A Østdanmark BK AmagerNæstved Basketball70-81 Sad
02-10-1613:00 U12 herrer pulje 3 Østdanmark- runde 1 B70 Basket U12BK Amager 4 U120-20 Happy
02-10-1613:00 U12 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 1 BK Amager U11Birkerød U1240-44 Sad
02-10-1612:45 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 1 BK Amager U10SISU U1044-19 Happy
02-10-1612:15 U12 herrer pulje 3 Østdanmark- runde 1 BK Amager 4 U12Glostrup U1240-6 Happy
02-10-1612:00 U10 herrer pulje 4 Østdanmark - runde 1 BK Amager 2 U9Greve U913-22 Sad
02-10-1612:00 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 1 Glostrup U10BK Amager U1050-36 Sad
02-10-1612:00 U12 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 1 Køge Bugt U12BK Amager U118-54 Happy
02-10-1612:00 Serie 1 damer Østdanmark BK Amager 5Brønshøj Basketball78-27 Happy
02-10-1611:30 U12 herrer pulje 3 Østdanmark- runde 1 Falcon 2 U12BK Amager 4 U1249-24 Sad
02-10-1611:15 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 1 Næstved U12BK Amager U1259-18 Sad
02-10-1611:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 1 Espergærde Basketball Klub U12BK Amager U1234-18 Sad
02-10-1610:45 U12 herrer pulje 3 Østdanmark- runde 1 BK Amager 4 U12Roskilde U1246-4 Happy
02-10-1610:30 U10 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 1 BK Amager U10Falcon U1030-50 Sad
02-10-1610:30 U16 herrer mester Østdanmark BK AmagerStevnsgade Basketball78-45 Happy
02-10-1610:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 1 BK Amager U12Hørsholm Basketball Klub U12 2-2005 a17-57 Sad
02-10-1609:45 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 1 BK Amager U12Virum 2 U1258-29 Happy
02-10-1609:45 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 1 BK Amager U12Virum 2 U1229-58 Sad
02-10-1609:00 U12 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 1 SISU 4 U12BK Amager U1258-9 Sad
02-10-1609:00 U12 herrer pulje 1 Østdanmark - runde 1 BK Amager U12Brønshøj Basketball U1231-29 Happy
02-10-1609:00 U14 piger mester Østdanmark BK AmagerSisu Basketball69-25 Happy
01-10-1616:30 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 1 Virum U9BK Amager U941-37 Sad
01-10-1616:00 U17 herrer landsdækkende Hørsholm BKBK Amager103-59 Sad
01-10-1615:30 U14 drenge mester Østdanmark BK AmagerVirum U14-2112-30 Happy
01-10-1615:00 1. division herrer SBBC 2015BK Amager66-72 Happy
01-10-1614:30 U10 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 1 Falcon U9BK Amager U923-25 Happy
01-10-1614:30 U10 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 1 BK Amager U9Værløse U820-0 Happy
01-10-1614:20 U12 drenge mester Østdanmark BK AmagerGladsaxe39-76 Sad
01-10-1614:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerVirum Basketball Klub61-63 Sad
01-10-1613:30 U10 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 1 SISU U8BK Amager U90-20 Happy
01-10-1613:10 U12 drenge mester Østdanmark Brønshøj BasketballBK Amager36-63 Happy
01-10-1612:30 U10 Damer pulje 3 Østdanmark - runde 1 BK Amager U9BMS Herlev U940-30 Happy
01-10-1612:00 2. division damer øst BK Amager 4Roskilde Basketball Klub38-42 Sad
25-09-1617:30 1. division damer øst BK Amager 3Hørsholm 220-0 Happy
25-09-1616:00 U16 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 1 BK AmagerRoskilde Basketball Klub17-24 Sad
25-09-1615:30 2. division damer øst Hvidovre Basketball KlubBK Amager 437-53 Happy
25-09-1615:30 1. division damer øst BK Amager 2Høbas52-55 Sad
25-09-1615:30 1. division damer øst BK Amager 2Høbas20-0 Happy
25-09-1615:00 U16 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 1 BK AmagerFalcon16-44 Sad
25-09-1615:00 U16 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 1 ALBABK Amager29-20 Sad
25-09-1614:00 U14 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 1 Virum Basketball KlubBK Amager35-22 Sad
25-09-1614:00 U16 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 1 Hørsholm Basketball KlubBK Amager72-25 Sad
25-09-1612:00 U14 herrer pulje 2 Østdanmark - runde 1 BK AmagerBirkerød Basketball15-67 Sad
25-09-1611:00 U14 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 1 ALBA U14BK Amager U140-20 Happy
25-09-1609:00 U14 herrer pulje 3 Østdanmark - runde 1 BK Amager U14Falcon U1418-31 Sad
24-09-1617:00 U17 herrer landsdækkende BK AmagerEBAA86-89 Sad
24-09-1614:00 LP herrer Østdanmark 1 Slagelse BKBK Amager50-118 Happy
24-09-1612:00 U14 Damer pulje 1 Østdanmark - runde 1 BK Amager U14Værløse Basketball Klub U1433-31 Happy
04-06-1612:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 8 Solrød 1 - U12BK Amager 3 - U1220-0 Sad
04-06-1611:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 8 BK Amager 3 - U12SISU 2 - U120-20 Sad
29-05-1613:20 GP U12, U10 damer østdanmark runde 8 Glostrup 1 - U12BK Amager 1 - U1042-8 Sad
29-05-1612:45 GP U12, U10 damer østdanmark runde 8 BK Amager 1 - U10Hørsholm 3 (2005) - U1221-12 Happy
29-05-1612:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 8 ALBA - U10BK Amager 4 - U1253-31 Sad
29-05-1611:35 GP U12, U10 damer østdanmark runde 8 Brønshøj 2 - U12BK Amager 1 - U1036-10 Sad
29-05-1611:30 GP U16, U14 damer østdanmark runde 8 SISU 4 - U14BK Amager 2 - U1213-32 Happy
29-05-1611:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 8 Slagelse 1 - U12BK Amager 4 - U126-72 Happy
29-05-1611:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 8 BK Amager 1 - U10Hørsholm 2 (2004) - U1224-28 Sad
29-05-1610:30 GP U16, U14 damer østdanmark runde 8 BK Amager 2 - U12EOS Lund 1 - U1233-32 Happy
29-05-1610:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 8 BK Amager 4 - U12Roskilde 1 - U1238-34 Happy
28-05-1614:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 8 Glostrup 1 - U12BK Amager 3 - U1230-29 Sad
28-05-1613:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 8 BK Amager 3 - U12Hvidovre 1 - U1238-15 Happy
22-05-1612:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 8 Virum 4 - U14BK Amager 3 - U1425-36 Happy
22-05-1612:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 8 Birkerød 2 - U14BK Amager 2 - U1448-32 Sad
22-05-1611:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 8 BK Amager 2 - U14Hvidovre 1 - U1428-48 Sad
22-05-1610:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 8 BK Amager 3 - U14ALBA 1 - U1423-26 Sad
26-04-1619:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 5Værløse Basketball Klub65-43 Happy
23-04-1612:00 U19 herrer A Østdanmark BK AmagerSISU 354-71 Sad
17-04-1617:30 U16 herrer mester B Østdanmark BK AmagerSolrød Basketball Klub113-58 Happy
17-04-1614:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 BMS Herlev 1 - U10BK Amager 1 - U1055-52 Sad
17-04-1614:30 U14 damer mester A øst 2. del BK AmagerBMS Herlev38-45 Sad
17-04-1613:50 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 1 - U10Birkerød 1 - U1257-40 Happy
17-04-1612:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 1 - U10ALBA - U1033-63 Sad
17-04-1612:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 Brønshøj 1 - U10BK Amager 3 - U1038-65 Happy
17-04-1611:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 3 - U10Hvidovre 2 - U1049-33 Happy
16-04-1614:30 U14 damer mester A øst 2. del SISU 1BK Amager54-37 Sad
10-04-1617:30 U14 drenge mester A øst 2. del BK AmagerBirkerød104-57 Happy
10-04-1615:30 U16 herrer mester A Østdanmark BK AmagerFalcon81-67 Happy
10-04-1614:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 3 - U16Hørsholm 3 (2001) - U1629-16 Happy
10-04-1614:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 7 Hørsholm 2 (2004) - U12BK Amager 4 - U122-43 Happy
10-04-1613:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 7 Glostrup 1 - U12BK Amager 4 - U124-41 Happy
10-04-1612:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 Hørsholm 4 (2005-B) - U12BK Amager 2 - U1250-39 Sad
10-04-1612:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 Hørsholm 4 (2005-B) - U12BK Amager 2 - U1239-50 Happy
10-04-1612:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 7 Holbæk 2 - U16BK Amager 3 - U1617-28 Happy
10-04-1612:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 7 Falcon 2 (Gul) - U12BK Amager 1 - U1029-21 Sad
10-04-1612:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 7 BK Amager 4 - U12BMS Herlev 2 - U1221-18 Happy
10-04-1611:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 4 (U8) - U10Næstved 3 (U8) - U1028-34 Sad
10-04-1611:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 2 - U12SISU 4 (2004-3) - U1231-30 Happy
10-04-1611:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 2 - U14Virum 2 - U1422-39 Sad
10-04-1611:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 7 BMS Herlev 1 - U10BK Amager 1 - U1026-14 Sad
10-04-1611:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 7 BK Amager 3 - U12Brønshøj 1 - U1233-19 Happy
10-04-1610:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 Virum 3 (U8) - U10BK Amager 4 (U8) - U1024-23 Sad
10-04-1610:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 2 - U12Jonstrup 2 - U1245-16 Happy
10-04-1610:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 7 Ringsted Rats 1 -U14BK Amager 2 - U1426-29 Happy
10-04-1610:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 7 BK Amager 1 - U10Gladsaxe 1 - U1220-0 Happy
10-04-1609:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 7 BK Amager 3 - U12SISU 3 - U1234-23 Happy
09-04-1616:45 U14 drenge mester A øst 2. del Hørsholm 2002BK Amager72-78 Happy
09-04-1616:15 U14 damer mester A øst 2. del Hørsholm 2002BK Amager63-43 Sad
09-04-1614:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 2 - U10Copenhagen Int.School 1 - U1055-24 Happy
09-04-1613:30 Dameligaen Bronzekampen Lemvig BasketBK Amager85-75 Sad
09-04-1613:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 2 - U10Hvidovre 1 - U1040-41 Sad
09-04-1612:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 Stevnsgade 1 - U10BK Amager 2 - U1032-53 Happy
09-04-1612:00 U12 drenge mester Østdanmark BK AmagerGladsaxe45-74 Sad
05-04-1618:30 Sekundarækken damer øst Stevnsgade 3BK Amager 562-83 Happy
03-04-1619:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 4 - U16BMS Herlev 2 - U1431-33 Sad
03-04-1618:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 7 Roskilde 1 - U16BK Amager 4 - U1643-25 Sad
03-04-1614:30 GP U16, U14 damer østdanmark runde 7 Næstved 1 - U16BK Amager 2 - U1413-33 Happy
03-04-1614:30 Oprykningsserien damer Østdanmark Espergærde Basketball KlubBK Amager 436-67 Happy
03-04-1613:30 GP U16, U14 damer østdanmark runde 7 BK Amager 2 - U14Holbæk 1 - U1638-19 Happy
03-04-1613:00 GP U16, U14 damer østdanmark runde 7 BK Amager 2 - U12Stevnsgade 2 - U1420-0 Happy
03-04-1612:30 U19 herrer A Østdanmark Stevnsgade BasketballBK Amager83-90 Happy
03-04-1612:00 GP U16, U14 damer østdanmark runde 7 Falcon 2 (Sort) - U14BK Amager 2 - U1227-19 Sad
03-04-1611:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 Værløse 2 - U12BK Amager 3 - U1225-41 Happy
03-04-1611:00 U14 drenge mester A øst 2. del FalconBK Amager49-108 Happy
03-04-1610:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 3 - U12Hørsholm 3 (2004-B) - U1263-34 Happy
03-04-1609:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 3 - U12Virum 1 - U1252-33 Happy
02-04-1614:30 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 7 BK Amager 3 - U14Falcon 3 (Gul) - U1420-0 Happy
02-04-1613:30 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 7 Hørsholm 4 (2003) - U14BK Amager 3 - U1420-0 Sad
02-04-1612:45 U16 herrer mester A Østdanmark Hørsholm 2001BK Amager47-79 Happy
02-04-1612:00 GP U12, U110 damer østdanmark runde 7 BK Amager 2 - U10Køge Bugt 1 - U1039-28 Happy
02-04-1612:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 7 BK Amager 2 - U10Køge Bugt 1 - U1039-28 Happy
01-04-1620:00 U16 herrer mester B Østdanmark Næstved BasketballBK Amager74-34 Sad
01-04-1619:30 Dameligaen semifinaler (bedst af 5) Stevnsgade BKBK Amager70-58 Sad
30-03-1619:15 U16 damer mester A øst 2. del BK AmagerKøge Bugt Basketball Klub59-63 Sad
29-03-1619:30 Dameligaen semifinaler (bedst af 5) BK AmagerStevnsgade BK71-61 Happy
22-03-1619:30 Dameligaen semifinaler (bedst af 5) Stevnsgade BKBK Amager76-70 Sad
20-03-1614:00 1. division herrer Værløse BKBK Amager74-93 Happy
20-03-1614:00 1. division damer øst SISU 2BK Amager 253-59 Happy
19-03-1617:45 U14 damer mester A øst 2. del BK AmagerHørsholm 200270-62 Happy
19-03-1616:15 U16 damer mester A øst 2. del BK AmagerSISU 200037-56 Sad
19-03-1614:30 Dameligaen semifinaler (bedst af 5) BK AmagerStevnsgade BK80-66 Happy
19-03-1612:30 U16 herrer mester A Østdanmark GladsaxeBK Amager49-74 Happy
19-03-1612:00 U12 piger mester Østdanmark BK AmagerBMS Herlev35-55 Sad
18-03-1618:15 U19 damer landsdækkende Sisu BasketballBK Amager81-42 Sad
16-03-1620:30 U19 damer landsdækkende Virum Basketball KlubBK Amager54-41 Sad
15-03-1617:30 U14 damer mester A øst 2. del BK AmagerSISU 160-58 Happy
13-03-1617:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 Værløse 4 (U8) - U10BK Amager 4 (U8) - U1023-20 Sad
13-03-1617:00 1. division damer øst BK Amager 3Stevnsgade 266-87 Sad
13-03-1616:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 Stevnsgade 2 (U8) - U10BK Amager 4 (U8) - U1023-17 Sad
13-03-1615:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 4 (U8) - U10Brønshøj 2 (U8) - U1021-18 Happy
13-03-1614:45 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 Glostrup 1 - U10BK Amager 2 - U1020-0 Sad
13-03-1614:30 GP U12, U10 damer østdanmark runde 6 Solrød 1 - U12BK Amager 3 - U1233-28 Sad
13-03-1613:45 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 Værløse 2 - U10BK Amager 2 - U1020-0 Sad
13-03-1613:30 GP U12, U10 damer østdanmark runde 6 BK Amager 3 - U12SISU 2 - U1210-78 Sad
13-03-1613:30 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 6 Gladsaxe 2 - U14BK Amager 3 - U1426-28 Happy
13-03-1613:30 U19 herrer A Østdanmark SISU 3BK Amager104-79 Sad
13-03-1613:00 GP U16, U14 damer østdanmark runde 6 Espergærde 1 - U14BK Amager 2 - U1212-28 Happy
13-03-1612:45 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 2 - U10BMS Herlev 2 - U100-20 Sad
13-03-1612:30 GP U12, U10 damer østdanmark runde 6 SISU 3 - U12BK Amager 3 - U1226-31 Happy
13-03-1612:00 GP U16, U14 damer østdanmark runde 6 BK Amager 2 - U12Egedal 1 U1441-15 Happy
13-03-1611:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 4 - U12Slagelse 1 - U1242-15 Happy
13-03-1611:30 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 3 - U14BMS Herlev 3 - U146-56 Sad
13-03-1611:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 6 BK Amager 2 - U10Værløse 2 - U1038-30 Happy
13-03-1611:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 6 SISU 4 - U12BK Amager 4 - U127-31 Happy
13-03-1610:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 Roskilde 1 - U12BK Amager 4 - U1210-32 Happy
13-03-1610:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 6 BK Amager 2 - U10BMS Herlev 2 - U1042-28 Happy
13-03-1610:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 6 BK Amager 4 - U12BMS Herlev 2 - U1214-28 Sad
13-03-1609:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 4 - U12Virum 1 - U1018-37 Sad
13-03-1609:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 6 SISU 2 - U10BK Amager 2 - U1010-26 Happy
13-03-1609:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 6 Brønshøj 1 - U12BK Amager 4 - U1214-16 Happy
12-03-1613:30 U12 drenge mester Østdanmark Brønshøj BasketballBK Amager51-84 Happy
12-03-1612:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 5SISU 320-0 Happy
12-03-1610:00 U19 herrer A Østdanmark Solrød Basketball KlubBK Amager47-56 Happy
11-03-1619:30 Dameligaen semifinaler (bedst af 5) Stevnsgade BKBK Amager63-58 Sad
10-03-1617:30 U14 drenge mester A øst 2. del BK AmagerSISU 2002109-37 Happy
09-03-1620:30 U16 damer mester A øst 2. del HørsholmBK Amager68-40 Sad
09-03-1620:30 Sekundarækken damer øst Værløse Basketball KlubBK Amager 551-70 Happy
09-03-1619:00 U14 damer mester A øst 2. del BK AmagerStevnsgade61-31 Happy
06-03-1618:00 U16 herrer mester A Østdanmark Hørsholm 2000BK Amager74-43 Sad
06-03-1618:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerBMS Herlev49-68 Sad
06-03-1616:00 U19 herrer A Østdanmark BK AmagerVærløse Basketball Klub67-83 Sad
06-03-1615:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 6 Holbæk 1 - U14BK Amager 2 - U1420-22 Happy
06-03-1615:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 4 - U16Slagelse 1 - U1627-31 Sad
06-03-1614:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 1 - U10Hørsholm 1 (2006) - U1058-25 Happy
06-03-1614:30 Oprykningsserien damer Østdanmark BK Amager 4Stevnsgade 447-34 Happy
06-03-1614:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 2 - U14Ringsted Rats 1 -U149-32 Sad
06-03-1614:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 6 Falcon 3 (Sort) - U16BK Amager 4 - U1615-47 Happy
06-03-1613:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 1 - U10Værløse 1 - U1050-39 Happy
06-03-1613:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 3 - U10Jonstrup 1 (U8) - U1047-16 Happy
06-03-1612:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 Falcon 2 (Orange) - U10BK Amager 1 - U1035-35 Happy
06-03-1612:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 Solrød 1 - U10BK Amager 3 - U108-24 Happy
06-03-1612:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 6 Espergærde 1 - U16BK Amager 3 - U1625-20 Sad
06-03-1611:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 6 BK Amager 1 - U10Værløse 1 - U1054-20 Happy
06-03-1611:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 3 - U10Værløse 3 - U1040-8 Happy
06-03-1611:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 2 - U12BK Amager 3 - U1225-31 Sad
06-03-1610:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 6 BK Amager 1 - U10SISU 1 - U1043-37 Happy
06-03-1610:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 Glostrup 1 - U12BK Amager 3 - U1225-24 Sad
06-03-1610:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 Hørsholm 3 (2004-B) - U12BK Amager 2 - U1236-35 Sad
06-03-1610:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 3 - U16B70 Basket 1 -U1641-37 Happy
06-03-1609:00 GP U12, U10 damer østdanmark runde 6 Hvidovre 1 - U10BK Amager 1 - U1025-45 Happy
06-03-1609:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 3 - U12Hørsholm 3 (2004-B) - U1234-22 Happy
06-03-1609:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 6 BK Amager 2 - U12Glostrup 1 - U1224-30 Sad
05-03-1618:15 U14 damer mester A øst 2. del BK AmagerHørsholm 200374-29 Happy
05-03-1618:00 1. division damer øst HøbasBK Amager 381-55 Sad
05-03-1616:45 1. division herrer BK AmagerAalborg Vikings88-67 Happy
05-03-1614:00 U16 herrer mester B Østdanmark BK AmagerHolbæk Basketball Klub35-101 Sad
05-03-1612:00 GP U16, U14 damer østdanmark runde 6 Næstved 1 - U16BK Amager 2 - U1420-0 Sad
05-03-1612:00 U12 drenge mester Østdanmark BK AmagerHørsholm 200433-59 Sad
05-03-16: GP U16, U14 damer østdanmark runde 6 BK Amager 2 - U14Hvidovre 1 - U160-20 Sad
05-03-16: GP U16, U14 damer østdanmark runde 6 BK Amager 2 - U14Køge Bugt 2 - U160-20 Sad
03-03-1619:30 1. division herrer BK AmagerBirkerød Basket78-60 Happy
02-03-1619:30 1. division damer øst BK Amager 2Brønshøj48-54 Sad
01-03-1619:30 1. division damer øst SISU 2BK Amager 376-78 Happy
28-02-1617:30 U19 damer landsdækkende BMS HerlevBK Amager76-31 Sad
28-02-1615:30 U16 damer mester A øst 2. del BMS HerlevBK Amager84-48 Sad
28-02-1615:00 Oprykningsserien damer Østdanmark BK Amager 4Baltic Basket53-40 Happy
28-02-1614:00 U14 damer mester A øst 2. del BMS HerlevBK Amager62-44 Sad
28-02-1613:30 U14 drenge mester A øst 2. del BK AmagerFalcon100-28 Happy
28-02-1612:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 5Virum Basketball Klub 358-46 Happy
28-02-1611:30 U16 herrer mester B Østdanmark Solrød Basketball KlubBK Amager71-54 Sad
28-02-1610:30 U16 herrer mester A Østdanmark BK AmagerSISU 200065-96 Sad
28-02-1609:00 U12 piger mester Østdanmark BK AmagerSisu Basketball37-41 Sad
27-02-1614:00 1. division herrer BK AmagerSBBC 201586-73 Happy
27-02-1613:30 Dameligaen Lemvig BasketBK Amager83-79 Sad
27-02-1612:00 U12 drenge mester Østdanmark BK AmagerSISU 200568-38 Happy
23-02-1619:30 Dameligaen BK AmagerSISU81-65 Happy
21-02-1613:30 U19 herrer A Østdanmark BK AmagerWolfpack47-68 Sad
21-02-1612:00 U16 herrer mester B Østdanmark BK AmagerBrønshøj Basketball61-99 Sad
21-02-1610:30 U16 herrer mester A Østdanmark BK AmagerSISU 2001127-48 Happy
20-02-1613:30 1. division herrer EBAABK Amager86-71 Sad
20-02-1612:30 1. division damer øst Broernes BKBK Amager 241-38 Sad
12-02-1618:00 Dameligaen Stevnsgade BKBK Amager78-69 Sad
10-02-1620:30 1. division damer øst BMS - HerlevBK Amager 295-48 Sad
10-02-1618:00 1. division damer øst BK Amager 3Hørsholm 275-79 Sad
09-02-1619:30 1. division herrer BK AmagerKøge BK81-90 Sad
07-02-1618:30 U14 drenge mester A øst 2. del BirkerødBK Amager44-90 Happy
07-02-1618:00 U12 piger mester Østdanmark BMS HerlevBK Amager39-40 Happy
07-02-1617:30 U12 drenge mester Østdanmark SISU 2004BK Amager83-16 Sad
07-02-1617:00 1. division damer øst BK Amager 2Høbas60-63 Sad
07-02-1616:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 Brønshøj 1 - U10BK Amager 2 - U100-20 Happy
07-02-1616:00 U16 herrer mester B Østdanmark Holbæk Basketball KlubBK Amager55-44 Sad
07-02-1616:00 1. division herrer Solrød CometsBK Amager20-0 Sad
07-02-1615:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 BK Amager 2 - U10Falcon 4 - U939-34 Happy
07-02-1614:30 GP U12, U10 piger østdanmark runde 5 Hørsholm 1 (2006) - U10BK Amager 1 - U1028-27 Sad
07-02-1614:20 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 BMS Herlev 3 - U8BK Amager 4 (U8)13-8 Sad
07-02-1614:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 Copenhagen Int.School 1 - U10BK Amager 2 - U1029-36 Happy
07-02-1614:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 BK Amager 4 - U12Falcon 1 (Gul) - U1026-22 Happy
07-02-1614:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 Virum 1 - U12BK Amager 3 - U1235-47 Happy
07-02-1613:45 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 BK Amager 4 (U8)Jonstrup 1 - U89-19 Sad
07-02-1613:30 GP U12, U10 piger østdanmark runde 5 BK Amager 1 - U10BMS Herlev 1 - U1026-49 Sad
07-02-1613:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 Hørsholm 4 (2005-B) - U12BK Amager 3 - U1224-40 Happy
07-02-1612:35 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 Næstved 3 - U8BK Amager 4 (U8)0-20 Happy
07-02-1612:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 BMS Herlev 2 - U12BK Amager 4 - U1250-23 Sad
07-02-1612:30 GP U12, U10 piger østdanmark runde 5 Værløse 1 - U10BK Amager 1 - U1027-26 Sad
07-02-1612:00 U14 damer mester A øst 2. del StevnsgadeBK Amager41-43 Happy
07-02-1612:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 BK Amager 4 (U8)Værløse 4 - U822-17 Happy
07-02-1612:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 BK Amager 3 - U12Gladsaxe 2 - U1254-26 Happy
07-02-1611:45 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 BK Amager 4 - U12SISU 1 (2006) - U1011-31 Sad
07-02-1611:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 Hørsholm 1 (2006) - U10BK Amager 1 - U1026-42 Happy
07-02-1611:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 Birkerød 1 - U12BK Amager 4 - U1218-32 Happy
07-02-1611:00 GP U12, U10 piger østdanmark runde 5 BK Amager 3 - U12BMS Herlev 2 - U1226-15 Happy
07-02-1610:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 BK Amager 1 - U10BMS Herlev 1 - U1048-61 Sad
07-02-1610:00 GP U12, U10 piger østdanmark runde 5 BK Amager 3 - U12Stevnsgade 1 - U1233-32 Happy
07-02-1609:00 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 Falcon 3 (Sort) - U10BK Amager 1 - U1018-43 Happy
07-02-1609:00 GP U12, U10 piger østdanmark runde 5 SISU 3 - U12BK Amager 3 - U1219-22 Happy
06-02-1617:00 GP U12, U10 piger østdanmark runde 5 Hørsholm 2 (2004) -U12BK Amager 4 - U126-23 Happy
06-02-1616:30 1. division damer øst USGBK Amager 359-50 Sad
06-02-1616:15 U14 drenge mester A øst 2. del BK AmagerBMS Herlev59-97 Sad
06-02-1616:00 GP U12, U10 piger østdanmark runde 5 BK Amager 4 - U12Falcon 2 (Grøn) - U1221-10 Happy
06-02-1615:00 GP U12, U10 piger østdanmark runde 5 Brønshøj 1 - U12BK Amager 4 - U128-28 Happy
06-02-1614:30 Dameligaen BK AmagerAabyhøj IF89-67 Happy
06-02-1614:00 U19 damer landsdækkende Hørsholm Basketball KlubBK Amager88-44 Sad
06-02-1612:00 U19 herrer A Østdanmark BK AmagerSlagelse Basketball Klub100-44 Happy
06-02-1609:15 GP U12, U10 piger østdanmark runde 5 BK Amager 2 - U10Køge Bugt 1 - U1025-35 Sad
04-02-1620:45 Sekundarækken damer øst SISU 3BK Amager 550-76 Happy
03-02-1619:15 U16 damer mester A øst 2. del BK AmagerHørsholm53-64 Sad
31-01-1616:00 U14 drenge mester A øst 2. del SISU 2002BK Amager48-74 Happy
31-01-1615:30 U16 damer mester A øst 2. del SISU 2000BK Amager64-39 Sad
31-01-1614:00 1. division damer øst Stevnsgade 2BK Amager 248-75 Happy
31-01-1613:30 U16 herrer mester A Østdanmark Virum 2000BK Amager76-62 Sad
31-01-1613:00 U16 herrer mester B Østdanmark Brønshøj BasketballBK Amager82-38 Sad
31-01-1612:30 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 5 BK Amager 4 - U16Roskilde 1 - U1630-61 Sad
31-01-1610:30 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 5 Brønshøj 2 - U14BK Amager 2 - U1426-15 Sad
31-01-1609:30 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 5 BK Amager 2 - U14Hvidovre 1 - U1441-28 Happy
27-01-1620:30 Dameligaen Hørsholm 79ersBK Amager68-70 Happy
27-01-1618:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerSisu Basketball27-44 Sad
26-01-1619:30 1. division damer øst BK Amager 3BMS - Herlev46-68 Sad
24-01-1618:30 U12 drenge mester Østdanmark BMS HerlevBK Amager70-33 Sad
24-01-1617:00 1. division damer øst BK Amager 2BK Amager 348-57 Sad
24-01-1616:30 1. division herrer BMI BloodhoundsBK Amager77-74 Sad
24-01-1615:00 U14 drenge mester A øst 2. del BK AmagerHørsholm 200275-42 Happy
24-01-1613:30 U12 piger mester Østdanmark BK AmagerHørsholm Basketball Klub40-23 Happy
24-01-1613:05 GP U16, U14 damer østdanmark runde 5 SISU 3 - U14BK Amager 2 - U1416-42 Happy
24-01-1611:00 GP U12, U10 piger østdanmark runde 5 BK Amager 2 - U12Solrød 1 - U1243-12 Happy
24-01-1610:30 U16 herrer mester A Østdanmark Virum BK 2001BK Amager53-55 Happy
24-01-1610:20 GP U16, U14 damer østdanmark runde 5 BK Amager 2 - U14Brønshøj 1 - U1628-14 Happy
24-01-1610:00 GP U12, U10 piger østdanmark runde 5 SISU 2 - U12BK Amager 2 - U1216-29 Happy
24-01-1609:00 GP U12, U10 piger østdanmark runde 5 BK Amager 2 - U12Værløse 1 - U1233-10 Happy
24-01-1608:30 GP U16, U14 damer østdanmark runde 5 BMS Herlev 2 - U14BK Amager 2 - U1427-13 Sad
24-01-1608:30 GP U16, U14 damer østdanmark runde 5 BMS Herlev 2 - U14BK Amager 2 - U1413-27 Happy
23-01-1619:30 U19 damer landsdækkende Værløse Basketball KlubBK Amager85-22 Sad
23-01-1616:45 U14 damer mester A øst 2. del Hørsholm 2003BK Amager23-69 Happy
23-01-1616:30 U19 herrer A Østdanmark BK AmagerSolrød Basketball Klub45-71 Sad
23-01-1614:30 Dameligaen BK AmagerVirum GO DREAM95-90 Happy
23-01-1614:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 5 Copenhagen Int.School 1 -U14BK Amager 3 - U1434-8 Sad
23-01-1613:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 5 BK Amager 3 - U14Falcon 3 (Gul) - U1446-8 Happy
23-01-1613:00 Oprykningsserien damer Østdanmark Baltic BasketBK Amager 434-74 Happy
23-01-1612:00 U16 herrer mester B Østdanmark BK AmagerHolbæk Basketball Klub65-58 Happy
20-01-1619:15 U19 damer landsdækkende BK AmagerStevnsgade Basketball69-46 Happy
19-01-1619:30 1. division damer øst BK Amager 3Broernes BK20-0 Happy
19-01-1619:30 1. division damer øst FalconBK Amager 242-68 Happy
17-01-1618:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 5Stevnsgade 376-40 Happy
17-01-1616:30 Oprykningsserien damer Østdanmark BK Amager 4Espergærde Basketball Klub40-53 Sad
17-01-1615:00 U12 piger mester Østdanmark Sisu BasketballBK Amager37-40 Happy
17-01-1612:00 U12 drenge mester Østdanmark BK AmagerVærløse Basketball Klub13-62 Sad
17-01-1611:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 BK Amager 2 - U12Næstved 1 - U1219-28 Sad
17-01-1611:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 5 Køge Bugt 2 - U16BK Amager 3 - U1666-58 Sad
17-01-1610:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 Hvidovre 1 - U12BK Amager 2 - U1227-17 Sad
17-01-1609:30 GP U12, U10 herrer østdanmark runde 5 BK Amager 2 - U12Falcon 1 (Gul) - U1218-25 Sad
17-01-1609:00 GP U16, U14 herrer østdanmark runde 5 BK Amager 3 - U16Værebro 1 - U1620-0 Happy
15-01-1620:00 1. division herrer WolfpackBK Amager78-61 Sad
14-01-1619:00 1. division damer øst BrønshøjBK Amager 377-54 Sad
13-01-1619:30 1. division damer øst BK Amager 2USG52-63 Sad
12-01-1619:30 Dameligaen BK AmagerHørsholm 79ers77-52 Happy
10-01-1615:00 U16 herrer mester B Østdanmark BK AmagerSolrød Basketball Klub113-40 Happy
10-01-1615:00 Dameligaen SISUBK Amager51-79 Happy
09-01-1615:45 LP U14 herrer finalen BK AmagerAGF83-88 Sad
09-01-1613:30 U16 herrer mester B Østdanmark BK AmagerNæstved Basketball91-43 Happy
09-01-1612:00 U19 herrer A Østdanmark BK AmagerMalbas BBK30-126 Sad
19-12-1515:45 1. division herrer Lemvig BasketBK Amager73-89 Happy
17-12-1518:30 LP U14 herrer øst 1 BMS HerlevBK Amager57-79 Happy
16-12-1519:30 LP damer 1 BK AmagerStevnsgade BK51-53 Sad
16-12-1517:15 LP U12 damer øst 1 BK AmagerBMS Herlev29-35 Sad
13-12-1518:30 U14 drenge mester A øst 2. del BMS HerlevBK Amager76-58 Sad
13-12-1517:00 GP U12 damer Division 2 BK Amager 3Brønshøj Basketball25-21 Happy
13-12-1517:00 1. division damer øst Hørsholm 2BK Amager 258-50 Sad
13-12-1517:00 1. division damer øst BK Amager 3Falcon62-77 Sad
13-12-1516:00 GP U12 damer Division 2 BK Amager 3Hørsholm Basketball Klub 16-30 Sad
13-12-1515:00 GP U10 damer Division 1 BK Amager 2Virum Basketball Klub23-41 Sad
13-12-1515:00 GP U12 damer Division 2 Falcon GRØNBK Amager 319-32 Happy
13-12-1514:00 GP U10 herrer Division 2 Virum 2BK Amager 334-51 Happy
13-12-1514:00 GP U10 damer Division 1 GladsaxeBK Amager 230-26 Sad
13-12-1513:45 GP U14 damer Division 1 BK Amager 1Sisu Basketball 234-18 Happy
13-12-1513:30 GP U16 herrer Division 3 BK Amager 1Falcon SORT46-34 Happy
13-12-1512:30 GP U16 herrer Division 3 Hørsholm Basketball KlubBK Amager 130-20 Sad
13-12-1512:15 GP U14 damer Division 1 Falcon SORTBK Amager 132-34 Happy
13-12-1512:00 GP U10 herrer Division 2 BK Amager 3Hvidovre31-39 Sad
13-12-1511:30 U16 herrer mester B Østdanmark Brønshøj BasketballBK Amager39-77 Happy
13-12-1511:00 Sekundarækken damer øst Virum Basketball Klub 3BK Amager 554-64 Happy
13-12-1511:00 Sekundarækken damer øst Virum Basketball Klub 3BK Amager 548-58 Happy
13-12-1510:00 GP U10 herrer Division 1 Falcon SORTBK Amager 113-73 Happy
13-12-1510:00 GP U14 damer Division 1 BK Amager 1Værløse Basketball Klub33-4 Happy
13-12-1509:00 GP U10 herrer Division 1 BK Amager 1Næstved Basketball48-38 Happy
12-12-1518:15 U14 piger mester A Østdanmark OPDATERET BK AmagerVirum BK91-25 Happy
12-12-1516:45 1. division herrer BK AmagerVirum BK68-60 Happy
12-12-1515:00 GP U12 damer Division 2 BK AmagerBMS Herlev24-46 Sad
12-12-1514:30 Dameligaen BK AmagerStevnsgade BK68-72 Sad
12-12-1514:00 GP U12 damer Division 2 BK AmagerHørsholm Basketball Klub 110-26 Sad
12-12-1513:00 GP U12 damer Division 2 Værløse Basketball Klub 1BK Amager20-28 Happy
12-12-1512:00 GP U12 damer Division 1 BK Amager 2Sisu Basketball 347-9 Happy
12-12-1512:00 U19 herrer A Østdanmark BK AmagerStevnsgade Basketball64-84 Sad
12-12-1511:00 GP U12 damer Division 1 Solrød Basketball KlubBK Amager 234-19 Sad
12-12-1510:00 GP U12 damer Division 1 BK Amager 2BMS Herlev20-18 Happy
11-12-1518:00 U14 piger mester A Østdanmark OPDATERET BMS Herlev 2BK Amager25-60 Happy
09-12-1518:00 U16 damer mester A Østdanmark SISU 2001BK Amager33-60 Happy
09-12-1517:30 Oprykningsserien damer Østdanmark BK Amager 4Stevnsgade 447-36 Happy
06-12-1518:00 GP U12 herrer Division 3 BK Amager U12-3Falcon Orange31-31 Sad
06-12-1517:00 GP U12 herrer Division 3 BirkerødBK Amager U12-328-31 Happy
06-12-1517:00 GP U16 herrer Division 3 BK Amager U14Roskilde Basketball Klub7-66 Sad
06-12-1516:30 GP U16 herrer Division 3 BK Amager 2Virum U14-231-29 Happy
06-12-1516:30 U16 herrer mester B Østdanmark Holbæk Basketball KlubBK Amager59-55 Sad
06-12-1516:30 1. division damer øst BK Amager 2SISU 263-50 Happy
06-12-1516:00 GP U12 herrer Division 3 Skjold Birkerød 2BK Amager U12-30-20 Happy
06-12-1516:00 GP U16 herrer Division 3 B70 BasketBK Amager U1441-29 Sad
06-12-1515:30 GP U16 herrer Division 3 BMS HerlevBK Amager 223-30 Happy
06-12-1514:30 GP U14 herrer Division 2 Copenhagen Int.SchoolBK Amager 264-8 Sad
06-12-1514:30 Oprykningsserien damer Østdanmark Stevnsgade 4BK Amager 445-92 Happy
06-12-1514:00 1. division herrer BK AmagerEBAA81-89 Sad
06-12-1513:30 GP U14 herrer Division 2 BMS HerlevBK Amager 279-4 Sad
06-12-1512:30 GP U14 herrer Division 2 BK Amager 2Køge Bugt Basketball Klub28-33 Sad
06-12-1512:00 U12 piger mester Østdanmark BK AmagerBMS Herlev30-40 Sad
06-12-1511:00 GP U10 herrer Division 3 BK Amager U8Jonstrup U822-47 Sad
06-12-1511:00 GP U14 herrer Division 4 Solrød Basketball KlubBK Amager 138-24 Sad
06-12-1511:00 GP U16 damer Division 1 BK AmagerHolbæk Basketball Klub20-0 Happy
06-12-1510:00 GP U10 herrer Division 3 Næstved Basketball U8BK Amager U828-17 Sad
06-12-1510:00 GP U14 herrer Division 4 BK Amager 1BMS Herlev22-33 Sad
06-12-1509:00 GP U14 herrer Division 4 Falcon GULBK Amager 141-25 Sad
06-12-1509:00 GP U16 damer Division 1 BK AmagerFalcon GRØN20-0 Happy
05-12-1512:30 U16 herrer mester A Østdanmark FalconBK Amager74-67 Sad
04-12-1518:00 U14 piger mester A Østdanmark OPDATERET Stevnsgade BasketballBK Amager58-46 Sad
02-12-1520:00 1. division herrer Birkerød BasketBK Amager77-78 Happy
02-12-1519:15 U16 damer mester A Østdanmark BK AmagerBMS Herlev56-73 Sad
02-12-1519:00 Dameligaen Hørsholm 79ersBK Amager71-65 Sad
01-12-1519:00 Pokal U14 herrer østdanmark 1 BK AmagerSISU109-66 Happy
01-12-1519:00 1. division damer øst Stevnsgade 2BK Amager 381-72 Sad
29-11-1517:00 1. division damer øst BK Amager 3Høbas91-88 Happy
29-11-1515:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerVirum Basketball Klub42-86 Sad
29-11-1514:00 U12 piger mester Østdanmark Hørsholm Basketball KlubBK Amager32-24 Sad
29-11-1513:00 U16 herrer mester A Østdanmark BK AmagerHørsholm 200194-48 Happy
29-11-1511:30 U14 piger mester A Østdanmark OPDATERET BK AmagerSISU 154-38 Happy
29-11-1510:30 Sekundarækken damer øst Værløse Basketball KlubBK Amager 552-55 Happy
29-11-1509:00 U12 drenge mester Østdanmark Værløse Basketball KlubBK Amager66-21 Sad
28-11-1515:30 U12 drenge mester Østdanmark GladsaxeBK Amager69-26 Sad
28-11-1515:00 U14 piger mester A Østdanmark OPDATERET BK AmagerHørsholm 200273-79 Sad
28-11-1515:00 1. division herrer Aalborg VikingsBK Amager84-80 Sad
28-11-1513:30 Dameligaen Aabyhøj IFBK Amager69-81 Happy
28-11-1512:45 U16 herrer mester B Østdanmark Næstved BasketballBK Amager69-61 Sad
24-11-1520:00 Oprykningsserien damer Østdanmark Espergærde Basketball KlubBK Amager 452-53 Happy
24-11-1519:45 LP damer 1 FalconBK Amager32-79 Happy
22-11-1517:00 1. division damer øst BK Amager 3SISU 265-60 Happy
22-11-1516:30 1. division damer øst BrønshøjBK Amager 255-53 Sad
22-11-1515:00 U16 herrer mester A Østdanmark BK AmagerGladsaxe83-53 Happy
22-11-1514:30 U14 drenge mester A Østdanmark Brønshøj BasketballBK Amager39-90 Happy
22-11-1510:00 U16 damer mester A Østdanmark Værløse 2000BK Amager91-17 Sad
22-11-1509:00 U12 piger mester Østdanmark Sisu BasketballBK Amager44-28 Sad
21-11-1516:45 1. division herrer BK AmagerVærløse BK65-74 Sad
21-11-1514:30 Dameligaen BK AmagerLemvig Basket80-71 Happy
19-11-1518:30 Pokal U12 damer østdanmark 1 Hørsholm Basketball KlubBK Amager0-20 Happy
17-11-1519:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 5Virum Basketball Klub 369-48 Happy
17-11-1519:00 U16 damer mester A Østdanmark BMS HerlevBK Amager61-55 Sad
15-11-1517:30 GP U14 Herrer Division 1 Sisu Basketball 1BK Amager14-44 Happy
15-11-1517:00 1. division damer øst BK Amager 2BMS - Herlev64-62 Happy
15-11-1516:30 GP U14 Herrer Division 1 Virum Basketball KlubBK Amager57-21 Sad
15-11-1516:30 GP U14 Herrer Division 1 Virum 2BK Amager57-21 Sad
15-11-1516:30 1. division damer øst Hørsholm 2BK Amager 3113-56 Sad
15-11-1515:30 GP U14 Herrer Division 1 BK AmagerNæstved Basketball32-42 Sad
15-11-1515:00 U12 piger mester Østdanmark BK AmagerSisu Basketball39-35 Happy
15-11-1514:00 GP U10 Herrer Division 3 Stevnsgade BasketballBK Amager0-20 Happy
15-11-1513:30 U12 drenge mester Østdanmark BK AmagerBrønshøj Basketball22-68 Sad
15-11-1513:00 GP U12 Damer Division 2 BMS Herlev 1BK Amager 136-26 Sad
15-11-1513:00 GP U10 Herrer Division 3 BK AmagerCopenhagen Int.School 20-20 Sad
15-11-1512:00 GP U10 Herrer Division 3 Jonstrup Basketball KlubBK Amager39-15 Sad
15-11-1511:00 GP U12 Damer Division 2 BK Amager 1Sisu Basketball 130-27 Happy
15-11-1511:00 GP U10 Herrer Division 3 BK Amager 3Hvidovre Basketball Klub29-62 Sad
15-11-1510:00 GP U10 Herrer Division 3 BK Amager 3Værløse BBK U866-11 Happy
15-11-1509:00 GP U10 Herrer Division 3 Værløse 3BK Amager 320-30 Happy
15-11-15: GP U12 Damer Division 2 Hørsholm Basketball Klub 1BK Amager 10-20 Happy
14-11-1516:00 GP U14 Damer Division 1 Falcon SORTBK Amager8-41 Happy
14-11-1516:00 1. division herrer Køge BKBK Amager103-43 Sad
14-11-1514:45 U19 herrer A Østdanmark Værløse Basketball KlubBK Amager20-0 Sad
14-11-1514:00 GP U14 Damer Division 1 BK AmagerSisu Basketball 257-13 Happy
14-11-1512:30 1. division damer øst Broernes BKBK Amager 358-49 Sad
13-11-1520:00 Dameligaen Virum GO DREAMBK Amager56-48 Sad
13-11-1517:30 U14 drenge mester A Østdanmark BK AmagerFalcon115-32 Happy
12-11-1517:30 U16 herrer mester A Østdanmark BK AmagerBMS Herlev37-91 Sad
10-11-1519:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 5SISU 369-49 Happy
10-11-1517:00 U19 damer landsdækkende Stevnsgade BasketballBK Amager51-47 Sad
08-11-1519:00 Sekundarækken damer øst Stevnsgade 3BK Amager 557-80 Happy
08-11-1519:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerHørsholm Basketball Klub47-69 Sad
08-11-1518:00 U16 herrer mester A Østdanmark Værløse Basketball KlubBK Amager47-81 Happy
08-11-1517:00 1. division damer øst BK Amager 3USG78-64 Happy
08-11-1516:00 GP U10 Damer Division 1 Stevnsgade BasketballBK Amager 242-22 Sad
08-11-1515:30 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 3Hørsholm Basketball Klub 129-30 Sad
08-11-1515:15 GP U14 herrer Division 1 Brønshøj BasketballBK Amager 10-20 Happy
08-11-1515:00 GP U10 Damer Division 1 BK Amager 2Falcon26-19 Happy
08-11-1514:30 GP U10 herrer Division 2 BMS Herlev 2BK Amager 250-42 Sad
08-11-1514:30 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 3Sisu Basketball 210-37 Sad
08-11-1514:00 GP U10 herrer Division 3 BK Amager 3Stevnsgade Basketball20-0 Happy
08-11-1514:00 GP U12 herrer Division 1 BK Amager 1Solrød Basketball Klub32-9 Happy
08-11-1513:45 GP U14 herrer Division 1 Hørsholm Basketball Klub 1BK Amager 138-22 Sad
08-11-1513:30 GP U10 herrer Division 2 BK Amager 2Værløse 227-32 Sad
08-11-1513:30 GP U12 Damer Division 1 EOS LundBK Amager 325-11 Sad
08-11-1513:00 GP U10 herrer Division 3 BK Amager 3Jonstrup Basketball Klub26-34 Sad
08-11-1512:30 GP U10 herrer Division 2 Stevnsgade BasketballBK Amager 240-15 Sad
08-11-1512:30 GP U12 herrer Division 1 Glostrup 1BK Amager 17-28 Happy
08-11-1512:15 GP U14 herrer Division 1 BK Amager 1Skjold Birkerød23-33 Sad
08-11-1512:00 GP U10 herrer Division 3 Køge Bugt Basketball KlubBK Amager 346-23 Sad
08-11-1512:00 GP U16 Herrer Division 2 BK Amager 1Sisu Basketball 211-35 Sad
08-11-1511:30 GP U14 Damer Division 1 Stevnsgade BasketballBK Amager18-27 Happy
08-11-1511:30 U16 herrer mester B Østdanmark Solrød Basketball KlubBK Amager64-60 Sad
08-11-1511:00 GP U12 herrer Division 1 BK Amager 1Brønshøj Basketball 112-29 Sad
08-11-1511:00 GP U16 Herrer Division 2 Falcon SORTBK Amager 18-29 Happy
08-11-1509:50 GP U14 Damer Division 1 Holbæk Basketball KlubBK Amager25-65 Happy
08-11-1509:30 U16 damer mester A Østdanmark BK AmagerVærløse 20000-20 Sad
08-11-1509:00 GP U14 Damer Division 1 BK AmagerFalcon GRØN45-10 Happy
07-11-1518:00 U14 drenge mester A Østdanmark BK AmagerHørsholm 200320-0 Happy
07-11-1516:15 U16 herrer mester A Østdanmark BK AmagerBirkerød74-46 Happy
07-11-1516:00 1. division damer øst HøbasBK Amager 246-69 Happy
07-11-1514:30 U12 piger mester Østdanmark Hørsholm Basketball KlubBK Amager35-31 Sad
07-11-1514:00 1. division herrer BK AmagerSolrød Comets62-89 Sad
07-11-1513:15 U12 drenge mester Østdanmark Hørsholm 2004BK Amager65-23 Sad
07-11-1512:00 Oprykningsserien damer Østdanmark BK Amager 4Baltic Basket50-57 Sad
06-11-1519:30 Dameligaen BK AmagerSISU67-61 Happy
05-11-1517:30 Pokal U14 herrer Østdanmark 1 BK AmagerSISU 200368-39 Happy
04-11-1519:15 Pokal U16 damer Østdanmark 1 BK AmagerSISU52-55 Sad
03-11-1517:30 U14 piger mester A Østdanmark OPDATERET BK AmagerBMS Herlev34-46 Sad
01-11-1517:15 U14 drenge mester A Østdanmark SISU 2002BK Amager38-101 Happy
01-11-1517:00 U19 herrer A Østdanmark WolfpackBK Amager74-27 Sad
01-11-1517:00 U16 herrer mester B Østdanmark BK AmagerBrønshøj Basketball77-43 Happy
01-11-1514:00 GP U10 herrer Division 1 Værløse 1BK Amager 149-19 Sad
01-11-1514:00 GP U16 herrer Division 3 BK AmagerB70 Basket25-22 Happy
01-11-1514:00 GP U16 herrer Division 3 BK AmagerB70 Basket22-25 Sad
01-11-1514:00 U12 piger mester Østdanmark BMS HerlevBK Amager65-39 Sad
01-11-1513:00 GP U10 herrer Division 1 Næstved BasketballBK Amager 143-37 Sad
01-11-1513:00 GP U12 herrer Division 2 Næstved BasketballBK Amager 216-28 Happy
01-11-1512:20 GP U14 herrer Division 3 Jonstrup Basketball Klub 1BK Amager 226-36 Happy
01-11-1512:15 GP U12 herrer Division 2 BK Amager 2Espergærde Basketball Klub34-13 Happy
01-11-1512:00 GP U10 herrer Division 1 BK Amager 1Virum 133-48 Sad
01-11-1512:00 GP U16 herrer Division 3 AttilaBK Amager18-35 Happy
01-11-1511:45 GP U14 herrer Division 3 BK Amager 2Værløse Basketball Klub 147-18 Happy
01-11-1511:00 GP U16 herrer Division 2 BK Amager 1Nordsjælland Basketball20-41 Sad
01-11-1511:00 GP U12 Damer Division 1 Sisu Basketball 1BK Amager 217-38 Happy
01-11-1511:00 U16 damer mester A Østdanmark FalconBK Amager18-79 Happy
01-11-1510:45 GP U12 herrer Division 2 Copenhagen Int.SchoolBK Amager 29-22 Happy
01-11-1510:35 GP U14 herrer Division 3 Slagelse Basketball KlubBK Amager 26-36 Happy
01-11-1510:00 GP U14 herrer Division 3 BK Amager 2BMS Herlev33-19 Happy
01-11-1510:00 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 2Falcon GRØN29-26 Happy
01-11-1509:00 GP U16 herrer Division 2 Køge Bugt Basketball KlubBK Amager 135-26 Sad
01-11-1509:00 GP U12 Damer Division 1 Brønshøj BasketballBK Amager 29-34 Happy
31-10-1518:30 U16 herrer mester A Østdanmark SISU 2000BK Amager57-53 Sad
31-10-1517:00 U14 piger mester A Østdanmark OPDATERET SISU 2BK Amager0-20 Happy
31-10-1516:30 1. division damer øst BK Amager 2Stevnsgade 277-39 Happy
31-10-1515:30 GP U10 herrer Division 3 Værløse 3BK Amager U80-20 Happy
31-10-1514:30 GP U10 herrer Division 3 Virum 2BK Amager U849-13 Sad
31-10-1514:00 1. division herrer BK AmagerLemvig Basket93-74 Happy
31-10-1514:00 1. division damer øst BMS - HerlevBK Amager 365-52 Sad
31-10-1513:30 GP U10 herrer Division 3 BK Amager U8Næstved U830-23 Happy
31-10-1512:00 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 1Solrød Basketball Klub33-21 Happy
31-10-1512:00 U12 drenge mester Østdanmark BK AmagerSISU 200434-80 Sad
31-10-1511:30 Pokal U12 damer Østdanmark 1 SISUBK Amager25-27 Happy
31-10-1511:00 GP U12 Damer Division 1 BMS HerlevBK Amager 110-39 Happy
31-10-1510:00 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 1Værløse Basketball Klub27-17 Happy
28-10-1519:15 Pokal U19 damer Østdanmark 1 BK AmagerSISU34-68 Sad
27-10-1519:15 Pokal U14 piger Østdanmark 1 SISUBK Amager42-36 Sad
27-10-1519:15 Pokal U14 damer Østdanmark 1 SISUBK Amager42-36 Sad
25-10-1517:00 1. division damer øst BK Amager 3BK Amager 246-61 Sad
25-10-1516:30 U12 drenge mester Østdanmark SISU 2005BK Amager15-56 Happy
25-10-1515:30 GP U16 Herrer Division 2 BK Amager 1Espergærde Basketball Klub32-21 Happy
25-10-1515:00 GP U10 Herrer Division 2 Gladsaxe 2BK Amager 247-47 Happy
25-10-1514:15 GP U14 Herrer Division 1 Hvidovre Basketball KlubBK Amager 128-33 Happy
25-10-1514:15 GP U14 Damer Division 1 BK AmagerSolrød Basketball Klub41-6 Happy
25-10-1514:10 GP U10 Damer Division 1 Hvidovre Basketball KlubBK Amager 227-13 Sad
25-10-1514:00 GP U10 Herrer Division 2 BK Amager 2Holbæk Basketball Klub42-55 Sad
25-10-1514:00 GP U12 Herrer Division 2 GladsaxeBK Amager 232-34 Happy
25-10-1514:00 GP U14 Herrer Division 3 BK Amager 2Sisu Basketball 120-0 Happy
25-10-1514:00 GP U12 Damer Division 1 Værløse Basketball KlubBK Amager 228-21 Sad
25-10-1514:00 U14 drenge mester A Østdanmark Stevnsgade BasketballBK Amager24-113 Happy
25-10-1513:40 GP U14 Herrer Division 1 BK Amager 1Næstved Basketball29-22 Happy
25-10-1513:30 GP U16 Herrer Division 2 Ringsted RatsBK Amager 127-14 Sad
25-10-1513:30 GP U10 Damer Division 1 Hørsholm Basketball Klub 2BK Amager 225-7 Sad
25-10-1513:15 GP U14 Damer Division 1 Egedal Basketball KlubBK Amager7-31 Happy
25-10-1513:05 GP U14 Herrer Division 1 Virum Basketball Klub 1BK Amager 127-28 Happy
25-10-1513:00 GP U10 Herrer Division 2 Stevnsgade BasketballBK Amager 20-20 Happy
25-10-1513:00 GP U12 Herrer Division 2 BK Amager 2Værløse Basketball Klub 248-3 Happy
25-10-1513:00 GP U14 Herrer Division 3 Næstved BasketballBK Amager 216-22 Happy
25-10-1513:00 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 2EOS Lund13-42 Sad
25-10-1512:50 GP U10 Damer Division 1 BK Amager 2Værløse 217-22 Sad
25-10-1512:30 GP U14 Herrer Division 1 BK Amager 1Skjold Birkerød28-20 Happy
25-10-1512:30 GP U16 Herrer Division 3 BK Amager 2Værebro19-52 Sad
25-10-1512:00 GP U12 Herrer Division 2 Copenhagen Int.SchoolBK Amager 212-72 Happy
25-10-1512:00 GP U14 Herrer Division 3 BK Amager 2Køge Bugt Basketball Klub18-21 Sad
25-10-1512:00 GP U12 Damer Division 1 Brønshøj BasketballBK Amager 23-44 Happy
25-10-1511:30 GP U10 Damer Division 1 BK Amager 2Stevnsgade Basketball13-40 Sad
25-10-1511:00 GP U12 Damer Division 2 BMS Herlev 1BK Amager53-24 Sad
25-10-1510:30 GP U16 Herrer Division 3 Greve Basketball KlubBK Amager 20-20 Happy
25-10-1510:30 GP U12 Damer Division 1 Falcon GRØNBK Amager 326-28 Happy
25-10-1510:30 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 1Hørsholm Basketball Klub 122-28 Sad
25-10-1510:00 GP U12 Damer Division 2 Hørsholm Basketball Klub 1BK Amager40-21 Sad
25-10-1509:30 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 3BK Amager 129-20 Happy
25-10-1509:00 GP U12 Damer Division 2 BK AmagerSisu Basketball 18-29 Sad
25-10-1509:00 U14 piger mester A Østdanmark OPDATERET BK AmagerHørsholm 200370-21 Happy
25-10-1508:30 GP U12 Damer Division 1 Hørsholm Basketball Klub 1BK Amager 327-24 Sad
25-10-1508:30 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 1Falcon GRØN40-10 Happy
24-10-1518:15 U16 damer mester A Østdanmark BK AmagerFalcon66-24 Happy
24-10-1516:15 U19 damer landsdækkende BK AmagerVærløse Basketball Klub51-86 Sad
24-10-1515:00 Sekundarækken damer øst Brønshøj 2BK Amager 526-85 Happy
24-10-1515:00 Sekundarækken damer øst Brønshøj 2BK Amager 426-85 Happy
24-10-1514:30 GP U12 Herrer Division 1 BK Amager 1Hvidovre Basketball Klub 140-29 Happy
24-10-1514:00 1. division herrer BK AmagerBMI Bloodhounds67-80 Sad
24-10-1513:30 GP U12 Herrer Division 1 BK Amager 1Hørsholm Basketball Klub 2 - D04B47-31 Happy
24-10-1512:30 GP U12 Herrer Division 1 Lobas BasketBK Amager 160-10 Sad
24-10-1512:00 U12 piger mester Østdanmark BK AmagerHørsholm Basketball Klub22-42 Sad
24-10-1510:00 U14 drenge mester A Østdanmark BK AmagerVærløse 2134-33 Happy
23-10-1519:30 Dameligaen Stevnsgade BKBK Amager72-38 Sad
21-10-1519:30 1. division damer øst BK Amager 2Falcon61-53 Happy
18-10-1509:00 U14 piger mester A Østdanmark OPDATERET Værløse Basketball KlubBK Amager45-46 Happy
13-10-1519:30 Dameligaen BK AmagerVirum GO DREAM71-79 Sad
11-10-1511:00 Oprykningsserien damer Østdanmark Hvidovre U22BK Amager 419-95 Happy
10-10-1519:00 LP damer landsdækkende 1 Horsens ICBK Amager48-72 Happy
10-10-1519:00 LP damer 1 Horsens ICBK Amager48-72 Happy
10-10-1513:30 Dameligaen Lemvig BasketBK Amager77-58 Sad
10-10-1512:00 U16 herrer mester B Østdanmark BK AmagerNæstved Basketball88-64 Happy
09-10-1520:00 1. division herrer SBBC 2015BK Amager85-77 Sad
06-10-1520:30 LP herrer Østdanmark 1 BK AmagerSISU49-110 Sad
06-10-1517:45 Pokal U12 drenge Østdanmark 1 Værløse Basketball KlubBK Amager55-30 Sad
04-10-1518:30 U16 herrer mester A Østdanmark BK AmagerVirum BK 200181-52 Happy
04-10-1517:30 GP U12 Herrer Division 2 BK Amager 2Brønshøj Basketball 235-20 Happy
04-10-1517:00 GP U12 Damer Division 1 BMS HerlevBK Amager 321-12 Sad
04-10-1517:00 GP U12 Damer Division 1 Værløse Basketball KlubBK Amager 224-8 Sad
04-10-1517:00 1. division damer øst BK Amager 3Brønshøj48-65 Sad
04-10-1516:30 GP U12 Herrer Division 2 BK Amager 2Falcon SORT51-22 Happy
04-10-1516:20 GP U10 Herrer Division 1 BMS Herlev 1BK Amager 136-52 Happy
04-10-1516:00 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 2BK Amager 342-12 Happy
04-10-1515:45 GP U10 Herrer Division 1 BK Amager 1Værløse 260-32 Happy
04-10-1515:30 GP U12 Herrer Division 2 GladsaxeBK Amager 238-36 Sad
04-10-1515:30 GP U12 Herrer Division 2 GladsaxeBK Amager 236-38 Happy
04-10-1515:10 GP U10 Herrer Division 1 Brønshøj BasketballBK Amager 10-20 Happy
04-10-1515:00 GP U14 Herrer Division 3 BK Amager 2BMS Herlev12-56 Sad
04-10-1515:00 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 2BMS Herlev30-18 Happy
04-10-1515:00 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 3Værløse Basketball Klub5-29 Sad
04-10-1514:50 GP U10 Damer Division 1 BK Amager 2Holbæk Basketball Klub20-0 Happy
04-10-1514:35 GP U10 Herrer Division 1 BK Amager 1Falcon SORT53-23 Happy
04-10-1514:15 GP U14 Herrer Division 3 Jonstrup Basketball Klub 2BK Amager 220-30 Happy
04-10-1514:00 GP U8, U10 Herrer Division 2 Stevnsgade BasketballBK Amager0-20 Happy
04-10-1513:40 GP U10 Damer Division 1 Værløse Basketball KlubBK Amager 236-12 Sad
04-10-1513:05 GP U10 Damer Division 1 BK Amager 2Køge Bugt Basketball Klub20-0 Happy
04-10-1513:00 GP U8, U10 Herrer Division 2 Værløse Basketball KlubBK Amager20-0 Sad
04-10-1513:00 GP U8, U10 Herrer Division 2 Værløse Basketball KlubBK Amager0-20 Happy
04-10-1512:45 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 1Falcon GRØN34-9 Happy
04-10-1512:30 GP U10 Damer Division 1 BMS Herlev 2BK Amager 236-10 Sad
04-10-1512:30 1. division damer øst USGBK Amager 261-64 Happy
04-10-1512:00 GP U8, U10 Herrer Division 2 BK AmagerNæstved Basketball20-35 Sad
04-10-1512:00 GP U10 Herrer Division 1 Gladsaxe 2BK Amager 226-44 Happy
04-10-1512:00 GP U14 Herrer Division 3 BK Amager 2Falcon ORANGE41-14 Happy
04-10-1511:15 GP U12 Damer Division 1 BK Amager 1Sisu Basketball 122-15 Happy
04-10-1510:00 GP U10 Herrer Division 1 BK Amager 2Falcon U920-0 Happy
04-10-1509:00 GP U10 Herrer Division 1 Virum 2BK Amager 269-14 Sad
04-10-1509:00 GP U12 Damer Division 1 EOS LundBK Amager 135-16 Sad
03-10-1518:30 U16 damer mester A Østdanmark BK AmagerSISU 200181-30 Happy
03-10-1516:45 1. division herrer BK AmagerWolfpack48-107 Sad
03-10-1516:00 GP U12 Damer Division 2 BMS Herlev 1BK Amager 128-37 Happy
03-10-1515:00 GP U12 Damer Division 2 Hørsholm Basketball Klub 1BK Amager 138-34 Sad
03-10-1514:30 Dameligaen BK AmagerAabyhøj IF72-62 Happy
03-10-1514:00 GP U12 Damer Division 2 BK Amager 1Sisu Basketball 133-37 Sad
03-10-1512:00 GP U16 Herrer Division 3 Køge Bugt Basketball KlubBK Amager 258-14 Sad
03-10-1512:00 U12 drenge mester Østdanmark BK AmagerBMS Herlev22-100 Sad
03-10-1511:00 GP U8, U10 Herrer Division 2 Køge Bugt Basketball KlubBK Amager 317-38 Happy
03-10-1510:00 GP U8, U10 Herrer Division 2 BK Amager 3Næstved Basketball32-25 Happy
03-10-1510:00 Pokal U16 herrer Østdanmark 1 BK AmagerHørsholm 200044-76 Sad
01-10-1517:30 Pokal U12 drenge Østdanmark 1 BK Amager 2005Hørsholm BK 200421-101 Sad
01-10-1517:30 Pokal U14 drenge Østdanmark 1 BK AmagerHørsholm BK 200279-73 Happy
27-09-1517:00 1. division damer øst BK Amager 2Hørsholm 238-52 Sad
27-09-1514:30 1. division damer øst FalconBK Amager 364-41 Sad
26-09-1515:00 1. division herrer Virum BKBK Amager63-55 Sad
14-09-1520:00 LP herrer Østdanmark 1 AttilaBK Amager30-98 Happy
22-05-1520:00 U14 drenge DM Horsens ICBK Amager50-94 Happy
02-05-1518:45 U22 herrer final four øst semifinaler Køge Basketball KlubBK Amager100-60 Sad
02-05-1511:45 U16 damer final four øst semifinale Hørsholm 99BK Amager69-52 Sad
02-05-1511:30 U14 drenge final four øst semifinale BK AmagerVirum 200177-57 Happy
29-04-1519:15 U19 herrer A øst 2. del Birkerød - Værløse 2BK Amager78-55 Sad
28-04-1519:45 U19 herrer A øst 2. del BK AmagerGlostrup54-58 Sad
26-04-1515:30 U14 drenge mester øst 2. del SISUBK Amager57-94 Happy
26-04-1514:00 U16 herrer mester øst 2. del kvartfinaler (bedst af 3) BK AmagerVirum 200077-73 Happy
25-04-1510:00 U12 piger final four øst semifinaler BK AmagerStevnsgade26-33 Sad
23-04-1517:30 U16 herrer mester øst 2. del kvartfinaler (bedst af 3) Virum 2000BK Amager69-77 Happy
19-04-1517:30 U16 herrer mester øst 2. del kvartfinaler (bedst af 3) BK AmagerVirum 200058-82 Sad
19-04-1517:30 U14 drenge mester øst 2. del BMS - HerlevBK Amager91-62 Sad
19-04-1515:30 U19 herrer A øst 2. del Hvidovre Basketball KlubBK Amager59-64 Happy
19-04-1515:30 Sjællandsrækken damer øst BK Amager U19CBS Sport57-63 Sad
19-04-1514:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U12 AFalcon 2 U12 B21-26 Sad
19-04-1513:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4USG 265-53 Happy
19-04-1513:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Hvidovre U12 BBK Amager U12 A44-18 Sad
19-04-1512:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U12 AEgedal U12 A16-15 Happy
19-04-1512:00 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerBMS-Herlev42-68 Sad
19-04-1511:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger SISU 3 U10 BBK Amager 3 U10 A43-21 Sad
19-04-1510:30 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerBrønshøj Basketball39-18 Happy
19-04-1510:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 3 U10 AFalcon U10 A32-43 Sad
19-04-15: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U10 AFalcon U10 A30-42 Sad
19-04-15: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U10 AJonstrup U10 A17-24 Sad
19-04-15: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Gladsaxe U10 ABK Amager U10 A43-22 Sad
18-04-1512:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U10 BHolbæk U10 B20-0 Happy
18-04-1512:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Værløse 278-51 Happy
18-04-1511:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U10 BGladsaxe U10 B40-45 Sad
18-04-1510:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Stevnsgade U10 BBK Amager 2 U10 B28-42 Happy
13-04-1518:10 U19 damer landsdækkende kvartfinaler (bedst af 2) Virum BKBK Amager75-48 Sad
12-04-1518:00 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerSISU104-51 Happy
12-04-1516:30 U14 drenge mester øst 2. del BK Amager 2Værløse 218-73 Sad
12-04-1514:20 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Egedal/Jonstrup U12 BBK Amager 2 U12 B0-20 Happy
12-04-1513:45 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U12 BJonstrup U12 B36-12 Happy
12-04-1513:30 U16 damer mester øst (gennemgående) Opdateret Værløse Basketball KlubBK Amager58-35 Sad
12-04-1513:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U10 ABMS U10-2 A52-36 Happy
12-04-1512:35 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Brønshøj 2 U12 BBK Amager 2 U12 B10-61 Happy
12-04-1512:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U12 BFalcon 3 U12 B Sort42-23 Happy
12-04-1512:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U16 ABK Amager 2 U16 A55-41 Happy
12-04-1512:00 U14 piger mester øst (gennemgående) Værløse Basketball KlubBK Amager51-33 Sad
12-04-1512:00 U22 herrer mester øst (gennemgående) SISUBK Amager107-60 Sad
12-04-1511:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Hørsholm 04/05 U10 BBK Amager 2 U10 A19-34 Happy
12-04-1511:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Roskilde U16 ABK Amager U16 A43-54 Happy
12-04-1509:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U16 ABMS-Herlev U16 A29-56 Sad
12-04-1509:00 U12 drenge mester øst 2. del Værløse Basketball KlubBK Amager40-48 Happy
12-04-15: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U10 ABMS U10-1 A31-11 Happy
12-04-15: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U10 AVærløse U10 A32-23 Happy
12-04-15: Grandprix Østdanmark Damer-Piger SISU U10 ABK Amager U10 A18-30 Happy
11-04-1517:00 U19 damer landsdækkende kvartfinaler (bedst af 2) BK AmagerVirum BK43-74 Sad
11-04-1516:30 U19 herrer A øst 2. del SISU 2BK Amager20-0 Sad
11-04-1514:45 U14 drenge mester øst 2. del Værløse Basketball KlubBK Amager36-64 Happy
11-04-1514:30 Dameligaen Bronzekampen BK AmagerLemvig Basket77-98 Sad
11-04-1514:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Falcon 4 U10 B SortBK Amager 3 U10 B39-49 Happy
11-04-1514:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge ALBA U14 BBK Amager 2 U14 B15-28 Happy
11-04-1513:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 3 U10 BHvidovre U10 B29-44 Sad
11-04-1512:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U12 AHørsholm U12 A28-20 Happy
11-04-1512:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Glostrup U8BK Amager 3 U10 B21-48 Happy
11-04-1512:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U14 BAttila U14 B36-16 Happy
11-04-1512:00 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerVærløse Basketball Klub71-78 Sad
11-04-1511:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U12 ANæstved U14 B30-16 Happy
11-04-1509:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Virum U14 BBK Amager U12 A23-21 Sad
31-03-1519:00 Dameligaen semifinaler (bedst af 5) SISUBK Amager56-50 Sad
29-03-1517:00 1. division damer øst mellemspil BK Amager 2Falcon0-20 Sad
29-03-1513:30 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerHørsholm 0239-62 Sad
29-03-1510:30 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerVærløse Basketball Klub84-61 Happy
29-03-1509:00 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerSISU 200460-18 Happy
28-03-1516:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4SISU 420-0 Happy
28-03-1514:30 Dameligaen semifinaler (bedst af 5) BK AmagerSISU73-52 Happy
28-03-1514:30 U14 drenge mester øst 2. del Virum 2001BK Amager52-64 Happy
28-03-1512:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerBMS-Herlev41-106 Sad
28-03-1510:00 U16 herrer mester øst 2. del Virum 2000BK Amager56-81 Happy
27-03-1520:30 1. division damer øst mellemspil BK Amager 3Stevnsgade 263-58 Happy
26-03-1520:45 Dameligaen semifinaler (bedst af 5) SISUBK Amager70-47 Sad
22-03-1518:30 U19 herrer A øst 2. del BK AmagerEspergærde Basketball Klub70-30 Happy
22-03-1517:00 1. division damer øst mellemspil BK Amager 2Brønshøj0-20 Sad
22-03-1515:00 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerVirum 200182-29 Happy
22-03-1514:00 Sekundarækken damer øst USG 2BK Amager 442-87 Happy
22-03-1513:30 U14 drenge mester øst 2. del BK Amager 2Skjold Birkerød46-70 Sad
22-03-1512:00 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerNæstved Basketball63-24 Happy
22-03-1510:30 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerSISU 200475-30 Happy
22-03-1509:00 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerSISU 200246-61 Sad
22-03-15: U19 damer landsdækkende Værløse BBKBK Amager20-1 Sad
21-03-1518:45 1. division damer øst mellemspil BK Amager 3SISU 357-62 Sad
21-03-1516:45 Dameligaen semifinaler (bedst af 5) BK AmagerSISU58-67 Sad
21-03-1514:30 U14 drenge mester øst 2. del Hørsholm 2001BK Amager56-76 Happy
21-03-1514:00 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerBMS - Herlev 200069-65 Happy
19-03-1519:45 U19 herrer A øst 2. del BK AmagerSISU 258-64 Sad
17-03-1519:30 1. division herrer kvartfinaler (bedst af 3) BK AmagerBMI Bloodhounds74-95 Sad
15-03-1517:00 U19 herrer A øst 2. del GlostrupBK Amager58-50 Sad
15-03-1516:30 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerVærløse Basketball Klub19-29 Sad
15-03-1515:00 1. division herrer kvartfinaler (bedst af 3) BMI BloodhoundsBK Amager87-72 Sad
15-03-1515:00 U14 drenge mester øst 2. del BK Amager 2Gladsaxe53-76 Sad
15-03-1514:00 1. division damer øst mellemspil USGBK Amager 30-20 Happy
15-03-1514:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Gladsaxe U16 ABK Amager 2 U16 A19-77 Happy
15-03-1514:00 Sjællandsrækken damer øst Stevnsgade 4BK Amager U1956-46 Sad
15-03-1513:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Copenhagen IS U14 BBK Amager 2 U14 B8-12 Happy
15-03-1513:30 U12 piger mester øst (gennemgående) SISUBK Amager22-33 Happy
15-03-1512:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U14 BVirum 3 U14 B26-15 Happy
15-03-1512:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U16 ANæstved U16 A41-53 Sad
15-03-1511:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Stevnsgade U14 BBK Amager 2 U14 B0-20 Happy
15-03-1511:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U10 ABMS U10-2 A41-9 Happy
15-03-1511:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Værløse U10 ABK Amager 3 U10 A60-7 Sad
15-03-1511:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BMS- Herlev U17BK Amager U16 A12-56 Happy
15-03-1510:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U10 ABK Amager 3 U10 A42-7 Happy
15-03-1510:00 Sekundarækken damer øst Virum 2BK Amager 40-20 Happy
15-03-1509:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 3 U10 ABMS U10-2 A26-46 Sad
15-03-1509:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Værløse U10 ABK Amager 2 U10 A32-23 Sad
15-03-1509:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U16 ABMS-Herlev U16 A26-22 Happy
14-03-1514:30 U14 drenge mester øst 2. del Hørsholm 2002BK Amager 262-32 Sad
13-03-1517:00 U16 damer mester øst (gennemgående) Opdateret BK AmagerVirum Basketball Klub68-37 Happy
09-03-1517:15 U19 damer landsdækkende BK AmagerSISU43-51 Sad
08-03-1517:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U10 ABMS U10-1 A24-29 Sad
08-03-1517:15 U16 damer mester øst (gennemgående) Opdateret SISUBK Amager52-51 Sad
08-03-1517:00 1. division damer øst mellemspil BK Amager 2Broernes BK61-52 Happy
08-03-1517:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U12 AHolbæk U12 A31-34 Sad
08-03-1516:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U10 AHørsholm 04/05 U10 B44-10 Happy
08-03-1516:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Hørsholm U12 ABK Amager U12 A22-29 Happy
08-03-1515:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger SISU U10 ABK Amager U10 A8-39 Happy
08-03-1515:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U12 ABMS-Herlev U12 A37-7 Happy
08-03-1515:00 U16 herrer mester øst 2. del HørsholmBK Amager52-93 Happy
08-03-1514:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Næstved 2 U10 BBK Amager 3 U10 B68-46 Sad
08-03-1513:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Gladsaxe80-50 Happy
08-03-1513:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 3 U10 BFalcon 4 U10 B Sort28-38 Sad
08-03-1512:45 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U14 BSkjold Birkerød U16 B20-25 Sad
08-03-1512:15 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U12 BSISU 3 U12 B20-24 Sad
08-03-1512:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Køge Bugt U10 BBK Amager 3 U10 B27-30 Happy
08-03-1512:00 Sjællandsrækken damer øst BK Amager U19Virum U1976-47 Happy
08-03-1511:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Solrød Comets U12 BBK Amager 2 U12 B21-19 Sad
08-03-1510:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U14 BSISU 3 U14 B10-29 Sad
08-03-1510:30 U12 drenge mester øst 2. del SISU 2004BK Amager33-60 Happy
08-03-1510:30 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerBMS-Herlev31-48 Sad
08-03-1510:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U12 BBrønshøj U12 A12-22 Sad
08-03-1509:45 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Hørsholm U14 ABK Amager U14 B31-27 Sad
07-03-1517:30 U14 piger mester øst (gennemgående) SISUBK Amager55-28 Sad
07-03-1516:45 1. division herrer BK AmagerWolfpack/BMS75-67 Happy
07-03-1514:50 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Falcon U10 ABK Amager U10 A45-32 Sad
07-03-1514:30 Dameligaen Mellemspil BK AmagerStevnsgade56-60 Sad
07-03-1514:30 U14 drenge mester øst 2. del Brønshøj BasketballBK Amager 270-33 Sad
07-03-1513:55 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Værløse U10 ABK Amager U10 A20-38 Happy
07-03-1513:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U10 AGladsaxe U10 A22-40 Sad
05-03-1519:00 Sekundarækken damer øst Broernes BK 2BK Amager 449-79 Happy
01-03-1516:30 U16 damer mester øst (gennemgående) Opdateret BK AmagerSISU 200087-42 Happy
01-03-1513:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Solrød Comets U16 ABK Amager U16 A34-30 Sad
01-03-1512:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U16 AHvidovre U16 A26-35 Sad
01-03-1512:00 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerSISU62-82 Sad
01-03-1511:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U12 AJonstrup U12 A13-39 Sad
01-03-1511:00 Sekundarækken damer øst Stevnsgade 3BK Amager 437-72 Happy
01-03-1510:30 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerKøge Bugt18-55 Sad
01-03-1510:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge SISU 7 U14 BBK Amager U12 A31-5 Sad
01-03-1509:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U12 ABrønshøj 2 U12 A15-21 Sad
01-03-1509:00 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerHørsholm BK39-26 Happy
28-02-1518:30 U19 herrer A øst 2. del BK AmagerBirkerød - Værløse 250-58 Sad
28-02-1516:00 Dameligaen Mellemspil StevnsgadeBK Amager71-54 Sad
28-02-1514:30 1. division damer øst mellemspil HøbasBK Amager 220-0 Sad
28-02-1514:30 Sjællandsrækken damer øst Baltic BasketBK Amager U1952-63 Happy
28-02-1514:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U10 BFalcon 3 U10 B Gul28-24 Happy
28-02-1513:30 1. division herrer EBAABK Amager91-71 Sad
28-02-1513:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U10 BALBA U10 B42-43 Sad
28-02-1512:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Holbæk U10 BBK Amager 2 U10 B30-40 Happy
28-02-1512:00 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 200188-55 Happy
27-02-1519:45 U12 drenge mester øst 2. del Næstved BasketballBK Amager19-28 Happy
25-02-1520:15 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerBMS - Herlev72-63 Happy
24-02-1517:30 1. division damer øst mellemspil Virum Basketball KlubBK Amager 262-45 Sad
22-02-1518:30 U19 damer landsdækkende BK AmagerHørsholm49-75 Sad
22-02-1516:30 U16 damer mester øst (gennemgående) Opdateret Hørsholm 2000BK Amager51-55 Happy
22-02-1515:00 1. division damer øst mellemspil SISU 2BK Amager 356-63 Happy
22-02-1515:00 U19 herrer A øst 2. del BK AmagerHvidovre Basketball Klub93-28 Happy
22-02-1515:00 U14 drenge mester øst 2. del Næstved BasketballBK Amager 253-38 Sad
22-02-1513:45 U14 piger mester øst (gennemgående) FalconBK Amager49-32 Sad
22-02-1513:30 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerBMS - Herlev66-50 Happy
22-02-1511:30 U12 drenge mester øst 2. del Brønshøj BasketballBK Amager42-27 Sad
22-02-1509:30 U12 piger mester øst (gennemgående) StevnsgadeBK Amager67-21 Sad
21-02-1515:45 1. division herrer Lemvig BasketballBK Amager93-73 Sad
21-02-1515:00 Dameligaen Mellemspil Hørsholm 79ersBK Amager60-91 Happy
20-02-1520:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Brønshøj 320-0 Happy
19-02-1520:00 1. division damer øst mellemspil Værløse BKBK Amager 363-49 Sad
17-02-1519:15 Dameligaen Mellemspil BK AmagerLemvig Basket92-80 Happy
14-02-1516:45 1. division herrer BK AmagerBMI Bloodhounds76-93 Sad
14-02-1514:30 Dameligaen Mellemspil BK AmagerHørsholm 79ers89-82 Happy
05-02-1519:30 Dameligaen Mellemspil Lemvig BasketBK Amager65-89 Happy
02-02-1520:00 U19 herrer A øst 2. del Espergærde Basketball KlubBK Amager61-80 Happy
02-02-1518:10 U19 damer landsdækkende Virum Basketball KlubBK Amager66-56 Sad
01-02-1517:30 U16 herrer mester øst 2. del SISU 2000BK Amager57-66 Happy
01-02-1517:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Solrød Comets U12 BBK Amager U10 A0-20 Happy
01-02-1517:00 1. division damer øst BK Amager 2BK Amager 380-34 Happy
01-02-1516:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge SISU U10 ABK Amager U10 A35-40 Happy
01-02-1516:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Køge Bugt U12 BBK Amager 2 U10 B46-39 Sad
01-02-1516:00 Sekundarækken damer øst Brønshøj 3BK Amager 439-93 Happy
01-02-1515:30 1. division herrer Skjold BirkerødBK Amager66-79 Happy
01-02-1515:20 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Falcon 3 U14 BBK Amager U12 A21-7 Sad
01-02-1515:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U10 AGladsaxe U10 A30-51 Sad
01-02-1515:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U14 BFalcon 2 U14 B52-6 Happy
01-02-1515:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U10 BSolrød Comets U10 B20-13 Happy
01-02-1514:30 U14 piger mester øst (gennemgående) Hørsholm 01BK Amager75-22 Sad
01-02-1514:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U14 BStevnsgade U14B43-11 Happy
01-02-1514:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U10 AVærløse U10 A35-12 Happy
01-02-1514:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Næstved U14 BBK Amager 2 U12 B58-17 Sad
01-02-1513:40 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U12 AVærløse 2 U12 A2-19 Sad
01-02-1513:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Virum U12 ABK Amager 2 U14 B16-37 Happy
01-02-1513:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger SISU U10 ABK Amager U10 A21-18 Sad
01-02-1513:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Holbæk U12 ABK Amager 2 U12 B38-15 Sad
01-02-1513:00 U14 drenge mester øst 2. del BK Amager 2Hørsholm 0182-44 Happy
01-02-1512:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U12 AEspergærde U12 B7-44 Sad
01-02-1512:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U10 ASISU 3 U12 A15-39 Sad
01-02-1512:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U12 BHørsholm U12 A8-28 Sad
01-02-1511:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Falcon U10 BBK Amager 3 U10 B36-44 Happy
01-02-1511:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger SISU 3 U14 ABK Amager U12 A37-23 Sad
01-02-1510:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 3 U10 BBMS U10-2 A27-36 Sad
01-02-1510:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U12 ASkjold Birkerød U16 B21-32 Sad
01-02-1509:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Hørsholm 04/05 U10 BBK Amager 3 U10 B48-35 Sad
01-02-1509:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Holbæk U16 BBK Amager U12 A22-14 Sad
31-01-1514:30 Dansk-Norsk Dameliga BK AmagerNorge Øst80-62 Happy
31-01-1513:45 U12 piger mester øst (gennemgående) SISU 2004BK Amager30-51 Happy
31-01-1513:15 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Falcon 3 U10 B GulBK Amager 2 U10 B36-52 Happy
31-01-1512:15 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Copenhagen IS U10 BBK Amager 2 U10 B40-38 Sad
31-01-1512:15 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Copenhagen IS U10 BBK Amager 2 U10 B38-40 Happy
31-01-1512:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerStevnsgade Basketball38-41 Sad
31-01-1511:15 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U10 BStevnsgade U10 B28-40 Sad
31-01-1511:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Køge Bugt U14 ABK Amager U14 A53-29 Sad
31-01-1510:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Hørsholm U14 ABK Amager U14 A57-22 Sad
30-01-1519:15 U16 damer mester øst (gennemgående) Opdateret Hørsholm 99BK Amager72-42 Sad
25-01-1517:30 U14 drenge mester øst 2. del SISU 2002BK Amager 253-52 Sad
25-01-1516:30 Sjællandsrækken damer øst Gl. Hellerup BasketBK Amager U1933-90 Happy
25-01-1513:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger SISU 4 U16 ABK Amager U16 A22-32 Happy
25-01-1512:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U16 AEspergærde U16 A43-22 Happy
25-01-1510:20 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge SISU 2 U16 ABK Amager 2 U16 A0-20 Happy
25-01-1509:25 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U16 AVirum U16 A48-36 Happy
24-01-1512:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U16 AHvidovre U16 A28-20 Happy
24-01-1511:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Næstved U16 ABK Amager U16 A36-41 Happy
22-01-1519:30 1. division herrer BK AmagerSolrød Comets108-44 Happy
21-01-1519:00 1. division damer øst BK Amager 3SISU 265-58 Happy
21-01-15: 1. division damer øst mellemspil BK Amager 3SISU 265-58 Happy
20-01-1519:30 Dameligaen BK AmagerHørsholm 79ers84-74 Happy
18-01-1511:45 LP damer finalen StevnsgadeBK Amager76-66 Sad
17-01-1516:00 1. division herrer Wolfpack/BMSBK Amager69-79 Happy
17-01-1511:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 3 U10 BFalcon U867-21 Happy
17-01-1509:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 3 U10 BKøge Bugt U10 B46-25 Happy
12-01-1517:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerHørsholm 9949-64 Sad
11-01-1514:00 U14 piger mester øst (gennemgående) BMS-HerlevBK Amager73-24 Sad
11-01-1512:00 U16 damer mester øst (gennemgående) Opdateret BK AmagerVærløse Basketball Klub55-60 Sad
11-01-1512:00 1. division damer øst SISU 2BK Amager 251-52 Happy
11-01-1511:00 Sjællandsrækken damer øst Virum 3BK Amager U1945-62 Happy
11-01-1510:30 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerSISU66-14 Happy
10-01-1519:00 1. division herrer StevnsgadeBK Amager93-77 Sad
10-01-1516:00 1. division damer øst Stevnsgade 2BK Amager 376-69 Sad
10-01-1516:00 Dameligaen Aabyhøj IFBK Amager76-91 Happy
10-01-15: 1. division damer øst mellemspil Stevnsgade 2BK Amager 376-69 Sad
20-12-1415:00 U19 herrer A øst Hvidovre Basketball KlubBK Amager45-69 Happy
18-12-1419:30 Dameligaen BK AmagerFalcon - BMS89-64 Happy
17-12-1420:15 LP U16 herrer øst 1 BK AmagerSISU45-47 Sad
14-12-1418:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U14 BCopenhagen IS U14 B27-33 Sad
14-12-1417:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Hørsholm U12 ABK Amager 2 U14 B25-34 Happy
14-12-1417:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U16 ACopenhagen IS U16B28-41 Sad
14-12-1417:00 1. division damer øst BK Amager 2Stevnsgade 285-44 Happy
14-12-1416:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U14 BFalcon 2 U14 B40-18 Happy
14-12-1416:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge SISU 2 U16 ABK Amager 2 U16 A21-38 Happy
14-12-1416:00 U19 herrer A øst Roskilde Basketball KlubBK Amager54-74 Happy
14-12-1415:00 1. division damer øst BK Amager 3Falcon49-95 Sad
14-12-1414:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U10 BSISU 3 U10 B63-32 Happy
14-12-1413:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Falcon U10 BBK Amager 2 U10 B32-58 Happy
14-12-1412:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U10 AGladsaxe U10 A20-37 Sad
14-12-1412:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U10 BBMS U10 B38-30 Happy
14-12-1412:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Virum 269-51 Happy
14-12-1411:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Ringsted Rats U12 BBK Amager U10 A0-20 Happy
14-12-1411:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U16 AEspergærde U16 A39-47 Sad
14-12-1411:30 U14 drenge mester øst Skjold BirkerødBK Amager48-51 Happy
14-12-1411:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Hvidovre U8BK Amager 3 U10 B36-26 Sad
14-12-1411:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Stevnsgade U10 BBK Amager 2 U10 B30-27 Sad
14-12-1410:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U10 AHvidovre 2 U12 B49-39 Happy
14-12-1410:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BMS-Herlev U16 ABK Amager U16 A36-31 Sad
14-12-1410:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U10 BHolbæk U10 B40-20 Happy
14-12-1409:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 3 U10 BFalcon 4 U10 B Sort13-36 Sad
13-12-1419:00 Dameligaen StevnsgadeBK Amager54-71 Happy
13-12-1418:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerVærløse BBK56-64 Sad
13-12-1416:30 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerVærløse Basketball Klub45-52 Sad
13-12-1414:30 1. division herrer BK AmagerVirum89-95 Sad
13-12-1412:00 LP U14 drenge øst 1 BK AmagerBMS-Herlev66-83 Sad
11-12-1419:00 U14 piger mester øst (gennemgående) SISU 2002BK Amager29-17 Sad
10-12-1419:00 U19 damer landsdækkende HørsholmBK Amager59-37 Sad
07-12-1416:30 U19 herrer A øst BK AmagerEspergærde Basketball Klub73-53 Happy
07-12-1414:30 1. division damer øst SISU 3BK Amager 359-50 Sad
07-12-1413:30 U16 herrer mester øst SISU 2000BK Amager49-61 Happy
07-12-1412:30 U12 piger mester øst (gennemgående) BMS-HerlevBK Amager61-29 Sad
07-12-1410:30 Sjællandsrækken damer øst BK Amager U19Stevnsgade 458-39 Happy
07-12-1409:00 U12 drenge mester øst BK AmagerBMS-Herlev34-51 Sad
07-12-1409:00 U14 drenge mester øst Virum 2001BK Amager41-66 Happy
07-12-14: 1. division damer øst mellemspil SISU 3BK Amager 359-50 Sad
06-12-1417:00 U19 herrer A øst BK AmagerHvidovre Basketball Klub76-45 Happy
06-12-1416:50 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U14 ABK Amager U12 A39-24 Happy
06-12-1416:10 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U12 ASISU 4 U14 A21-46 Sad
06-12-1416:00 1. division herrer KøgeBK Amager91-54 Sad
06-12-1415:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger SISU 4 U14 ABK Amager U14 A32-23 Sad
06-12-1414:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Gladsaxe U16 ABK Amager U16 A28-45 Happy
06-12-1414:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Hørsholm 2 U10 BBK Amager 3 U10 B18-22 Happy
06-12-1413:30 1. division damer øst FalconBK Amager 259-53 Sad
06-12-1413:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Greve U16BBK Amager U14 A32-37 Happy
06-12-1413:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U16 ASolrød Comets U16 A35-28 Happy
06-12-1413:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Værløse 2 U10 BBK Amager 3 U10 B23-44 Happy
06-12-1412:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Hvidovre U14 ABK Amager U14 A21-26 Happy
06-12-1411:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U14 AHørsholm U14 A19-20 Sad
06-12-14: 1. division damer øst mellemspil FalconBK Amager 259-53 Sad
04-12-1419:30 LP damer 1 BK AmagerFalcon-BMS76-59 Happy
03-12-1419:45 Sekundarækken damer øst GladsaxeBK Amager 458-88 Happy
02-12-1417:45 LP U16 herrer øst 1 SISU 00BK Amager42-68 Happy
30-11-1415:00 U22 herrer mester øst (gennemgående) BK AmagerSISU42-120 Sad
30-11-1413:30 U16 damer mester øst (gennemgående) Opdateret BK AmagerHørsholm 200061-70 Sad
30-11-1413:30 Sjællandsrækken damer øst Virum U19BK Amager U1943-56 Happy
30-11-1412:00 U16 herrer mester øst BK AmagerGlostrup77-21 Happy
30-11-1410:30 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerSISU26-39 Sad
30-11-1409:30 U12 piger mester øst Hørsholm BKBK Amager35-57 Happy
30-11-1409:30 U12 piger mester øst (gennemgående) Hørsholm BKBK Amager35-57 Happy
30-11-1409:00 U14 drenge mester øst BK AmagerSISU109-40 Happy
29-11-1417:00 1. division damer øst BK Amager 2SISU 369-54 Happy
29-11-1409:00 U19 damer landsdækkende Hørsholm 99BK Amager67-33 Sad
23-11-1418:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Stevnsgade 380-42 Happy
23-11-1417:50 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Hvidovre U16 ABK Amager U16 A29-23 Sad
23-11-1417:40 Grandprix Østdanmark Damer-Piger SISU 3 U12 ABK Amager 2 U12 B28-36 Happy
23-11-1417:00 1. division damer øst BK Amager 3USG69-66 Happy
23-11-1416:55 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U16 ASISU 2 U16 A46-37 Happy
23-11-1416:50 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U12 BSolrød Comets U12 B30-27 Happy
23-11-1416:30 U14 drenge mester øst BMS - HerlevBK Amager78-52 Sad
23-11-1416:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Hørsholm U12 ABK Amager 2 U12 B46-10 Sad
23-11-1415:00 U16 damer mester øst (gennemgående) Opdateret BK AmagerSISU56-47 Happy
23-11-1415:00 Dameligaen SISUBK Amager57-84 Happy
23-11-1414:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 3 U10 BSISU 2 U10 B31-18 Happy
23-11-1414:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U10 BVærløse U10 A27-32 Sad
23-11-1413:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 3 U10 BHvidovre U10 B27-23 Happy
23-11-1413:30 Sjællandsrækken damer øst BK Amager U19Baltic Basket44-65 Sad
23-11-1413:15 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Brønshøj 2 U12 BBK Amager 2 U10 B45-28 Sad
23-11-1413:00 U14 piger mester øst (gennemgående) Køge BugtBK Amager77-12 Sad
23-11-1412:45 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U14 BSISU 6 U14 B12-38 Sad
23-11-1412:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Virum U10 BBK Amager 3 U10 B0-20 Happy
23-11-1412:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Jonstrup U12 BBK Amager 2 U10 B39-38 Sad
23-11-1412:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Greve U16BBK Amager U14 A29-27 Sad
23-11-1410:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Copenhagen IS U10 BBK Amager 2 U10 B44-35 Sad
23-11-1410:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U14 BVirum 3 U14 B18-21 Sad
23-11-1410:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge SISU 4 U14 ABK Amager U14 A24-33 Happy
23-11-1410:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge SISU 4 U12 ABK Amager U10 A58-8 Sad
23-11-1409:45 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U10 BALBA U10 B38-30 Happy
23-11-1409:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U10 BSolrød Comets U10B43-20 Happy
23-11-1409:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Jonstrup U14 BBK Amager 2 U14 B28-15 Sad
23-11-1409:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U14 ASISU 3 U14 A15-38 Sad
23-11-14: 1. division damer øst mellemspil BK Amager 3USG69-66 Happy
23-11-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger Holbæk U16 BBK Amager U12 A25-38 Happy
23-11-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U12 ASISU 4 U14 A45-23 Happy
23-11-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger Hørsholm U14 ABK Amager U12 A59-27 Sad
23-11-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U14 ABMS-Herlev U14 A26-13 Happy
23-11-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U14 AStevnsgade U14 A9-53 Sad
23-11-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger Skjold Birkerød U16 BBK Amager U14 A40-15 Sad
23-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 3 U10 BSkjold Birkerød Mix U10 B15-38 Sad
23-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 3 U10 BHørsholm 2 U10 B11-40 Sad
23-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Virum 2 U10 BBK Amager 3 U10 B32-10 Sad
23-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U16 AStevnsgade U16 A40-21 Happy
23-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Solrød Comets U16 ABK Amager 2 U16 A29-26 Sad
22-11-1418:00 U16 herrer mester øst BK AmagerBMS - Herlev 200060-37 Happy
22-11-1416:30 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerStevnsgade41-47 Sad
22-11-1416:30 U12 piger mester øst BK AmagerStevnsgade41-47 Sad
22-11-1416:30 1. division damer øst Broernes BKBK Amager 254-67 Happy
22-11-1415:30 U12 drenge mester øst BMS-Herlev PigerBK Amager44-30 Sad
22-11-1414:30 1. division herrer BK AmagerEBAA95-83 Happy
22-11-1413:15 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Falcon 3 U14 BBK Amager U12 A26-6 Sad
22-11-1412:00 U16 damer mester øst (gennemgående) Opdateret BK AmagerRoskilde Basketball Klub77-30 Happy
22-11-14: 1. division damer øst mellemspil Broernes BKBK Amager 254-67 Happy
22-11-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger Falcon 2 U12 B GulBK Amager U10 A30-28 Sad
22-11-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BMS-Herlev U10 ABK Amager U10 A15-33 Happy
22-11-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U10 ABrønshøj U12 A28-26 Happy
22-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U12 AStevnsgade U12 A2-88 Sad
22-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U12 ANæstved U12 A5-61 Sad
20-11-1419:15 LP U14 piger øst 1 HørsholmBK Amager57-26 Sad
19-11-1418:30 LP U19 damer øst 1 BK AmagerVirum Basketball Klub42-74 Sad
19-11-1418:30 LP U19 damer øst 1 BK AmagerVirum Basketball Klub42-74 Sad
19-11-1418:15 U16 herrer mester øst FalconBK Amager27-78 Happy
17-11-1419:15 LP U16 damer øst 1 Værløse Basketball KlubBK Amager61-30 Sad
16-11-1417:00 U16 damer mester øst (gennemgående) Opdateret SISU 2000BK Amager38-62 Happy
16-11-1416:30 U14 drenge mester øst BK AmagerGladsaxe109-41 Happy
16-11-1415:00 U19 herrer A øst BK AmagerRoskilde Basketball Klub95-68 Happy
16-11-1415:00 1. division damer øst USGBK Amager 243-59 Happy
16-11-1413:30 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerFalcon33-53 Sad
16-11-1410:30 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerSISU 200475-28 Happy
16-11-1410:30 U12 piger mester øst BK AmagerSISU 200475-28 Happy
16-11-1409:00 U12 drenge mester øst BK AmagerSISU 200439-22 Happy
15-11-1416:45 1. division damer øst BK Amager 3Værløse BK52-69 Sad
15-11-1414:30 1. division herrer BK AmagerLemvig Basketball89-58 Happy
15-11-1413:30 Dansk-Norsk Dameliga BK AmagerHørsholm 79ers57-64 Sad
15-11-1413:30 Dameligaen Hørsholm 79ersBK Amager64-57 Sad
15-11-1412:00 U19 damer landsdækkende BK AmagerVirum Basketball Klub44-65 Sad
15-11-1412:00 U12 drenge mester øst GladsaxeBK Amager39-28 Sad
15-11-14: 1. division damer øst mellemspil BK Amager 3Værløse BK52-69 Sad
13-11-1418:00 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerBMS-Herlev47-53 Sad
13-11-1418:00 U12 piger mester øst BK AmagerBMS-Herlev47-53 Sad
12-11-1420:15 U16 herrer mester øst BK AmagerVirum 200080-66 Happy
11-11-1418:15 LP U14 drenge øst 1 BK AmagerHørsholm69-50 Happy
10-11-1419:30 LP Damer 1 Aabyhøj IFBK Amager60-67 Happy
09-11-1415:00 Sekundarækken damer øst Værløse 2BK Amager 437-83 Happy
09-11-1415:00 1. division herrer BMI BloodhoundsBK Amager102-70 Sad
09-11-1414:00 U19 damer landsdækkende BMS-HerlevBK Amager60-37 Sad
09-11-1412:15 U12 drenge mester øst SISUBK Amager57-16 Sad
09-11-1409:00 U12 piger mester øst SISUBK Amager22-60 Happy
09-11-1409:00 U12 piger mester øst (gennemgående) SISUBK Amager22-60 Happy
08-11-1416:00 U14 drenge mester øst Hørsholm 2001BK Amager41-56 Happy
08-11-1414:00 Sjællandsrækken damer øst CBS SportBK Amager U1959-62 Happy
08-11-1413:30 U12 drenge mester øst BK AmagerHørsholm Basketball Klub36-47 Sad
08-11-1413:30 Dansk-Norsk Dameliga Lemvig BasketBK Amager71-70 Sad
08-11-1413:30 Dameligaen Lemvig BasketBK Amager71-70 Sad
08-11-1412:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Broernes BK 272-52 Happy
04-11-1419:15 U16 herrer mester øst Værløse Basketball KlubBK Amager54-51 Sad
04-11-1418:45 U12 drenge mester øst BK AmagerBrønshøj Basketball26-41 Sad
02-11-1417:45 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U14 AVærløse U14 A30-32 Sad
02-11-1417:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger SISU U10 ABK Amager 2 U10 B45-16 Sad
02-11-1416:45 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Værløse U10 ABK Amager 2 U10 B29-13 Sad
02-11-1416:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U10 BVirum U10 B51-6 Happy
02-11-1416:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U16 ABMS-Herlev 2 U16 B64-24 Happy
02-11-1415:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Holbæk U16 BBK Amager U14 A18-35 Happy
02-11-1415:30 1. division damer øst Værløse BKBK Amager 248-54 Happy
02-11-1415:15 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U12 ASISU 3 U12 A10-48 Sad
02-11-1415:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger SISU 3 U16 ABK Amager U16 A26-33 Happy
02-11-1414:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Falcon 3 U14 BBK Amager U12 A27-23 Sad
02-11-1414:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U14 ABMS-Herlev U14 A16-20 Sad
02-11-1414:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U16 ASISU 4 U16 A20-0 Happy
02-11-1413:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger SISU 3 U10 BBK Amager 3 U10 B40-21 Sad
02-11-1413:15 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Falcon 2 U12 B GulBK Amager 2 U12 B23-34 Happy
02-11-1413:15 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U10 AJonstrup U12 B46-14 Happy
02-11-1413:15 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U14 ARoskilde U14 B38-6 Happy
02-11-1413:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge SISU 7 U14 BBK Amager U12 A24-30 Happy
02-11-1412:45 Grandprix Østdanmark Damer-Piger SISU 3 U14 ABK Amager U12 A26-38 Happy
02-11-1412:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U12 BJonstrup U12 B70-8 Happy
02-11-1412:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Falcon 2 U12 B GulBK Amager U10 A28-17 Sad
02-11-1412:15 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U12 AVirum U12 A17-62 Sad
02-11-1411:15 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Næstved U14 BBK Amager U12 A19-41 Happy
02-11-1411:10 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Falcon 3 U12 BBK Amager U10 A29-34 Happy
02-11-1411:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Falcon U14 BBK Amager U14 A22-31 Happy
02-11-1410:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Hørsholm 05-2 U10 BBK Amager 3 U10 B52-25 Sad
02-11-1410:20 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U10 ARoskilde U12 B44-14 Happy
02-11-1410:15 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U14 ABrønshøj U14 A20-0 Happy
02-11-1409:45 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Copenhagen IS U10 BBK Amager 3 U10 B38-25 Sad
02-11-1409:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Jonstrup U10 ABK Amager U10 A33-29 Sad
02-11-1409:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U12 ACopenhagen IS U14 B20-0 Happy
02-11-1409:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 3 U10 BHvidovre U10 B32-27 Happy
02-11-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger Virum U12 BBK Amager U10 A0-20 Happy
02-11-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U12 BVirum U12 B20-0 Happy
02-11-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U12 BVirum U12 B0-20 Sad
02-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U10 BNæstved U10 B24-54 Sad
02-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Glostrup U10 BBK Amager 2 U10 B40-30 Sad
02-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U10 BSolrød Comets U10B39-35 Happy
02-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Jonstrup U14 BBK Amager 2 U14 B27-29 Happy
02-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Espergærde U14 BBK Amager 2 U14 B32-24 Sad
02-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U14 BHolbæk U14 B27-37 Sad
02-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Espergærde U16 ABK Amager 2 U16 A23-33 Happy
02-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U16 ANordsjælland U16 A41-15 Happy
02-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Roskilde U16 ABK Amager U16 A20-0 Sad
02-11-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U16 AGladsaxe U16 A53-22 Happy
01-11-1416:45 1. division herrer BK AmagerSkjold Birkerød76-81 Sad
01-11-1415:00 1. division damer øst Virum Basketball KlubBK Amager 396-53 Sad
01-11-1414:30 Dansk-Norsk Dameliga BK AmagerAabyhøj IF91-79 Happy
01-11-1414:30 Dameligaen BK AmagerAabyhøj IF91-79 Happy
01-11-1412:00 LP U16 herrer øst 1 BK AmagerFalcon113-36 Happy
01-11-1411:15 U14 piger mester øst (gennemgående) Hørsholm 02BK Amager59-43 Sad
30-10-1418:30 LP U14 drenge øst 1 VirumBK Amager40-69 Happy
29-10-1417:00 LP U19 herrer øst 1 BK AmagerSISU32-92 Sad
28-10-1419:00 Dameligaen BK AmagerLemvig Basket70-82 Sad
27-10-1420:00 U19 herrer A øst Espergærde Basketball KlubBK Amager49-39 Sad
26-10-1416:30 U16 damer mester øst (gennemgående) Opdateret BK AmagerHørsholm 9933-60 Sad
26-10-1415:00 U14 drenge mester øst BK AmagerSISU 2002126-22 Happy
26-10-1414:00 U19 damer landsdækkende Stevnsgade BasketballBK Amager48-69 Happy
26-10-1413:30 U22 herrer mester øst (gennemgående) BK AmagerKøge Basketball Klub55-101 Sad
26-10-1413:30 Sekundarækken damer øst SISU 4BK Amager 422-78 Happy
26-10-1412:00 Sjællandsrækken damer øst BK Amager U19Gl. Hellerup Basket62-50 Happy
26-10-1410:30 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerHørsholm 0124-74 Sad
26-10-1409:00 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerHørsholm BK40-26 Happy
26-10-1409:00 U12 piger mester øst BK AmagerHørsholm BK40-26 Happy
26-10-1409:00 U12 drenge mester øst Virum Basketball KlubBK Amager42-14 Sad
25-10-1416:30 U14 drenge mester øst Hørsholm 2002BK Amager44-109 Happy
25-10-1416:00 1. division damer øst BK Amager 3Brønshøj43-62 Sad
25-10-1414:00 1. division damer øst BK Amager 2Virum Basketball Klub68-64 Happy
25-10-1412:00 U16 herrer mester øst BK AmagerSkjold Birkerød61-45 Happy
25-10-14: 1. division damer øst mellemspil BK Amager 2Virum Basketball Klub68-64 Happy
23-10-1419:30 LP herrer 1 BK AmagerKøge Basketball Klub69-93 Sad
23-10-1418:00 LP U12 piger øst 1 BK Amager 04SISU 0434-42 Sad
23-10-1417:15 LP U14 piger øst 1 FalconBK Amager42-56 Happy
21-10-1418:45 LP U12 drenge øst 1 BK AmagerVirum20-68 Sad
21-10-1418:30 Dansk-Norsk Dameliga Falcon - BMSBK Amager60-100 Happy
21-10-1418:30 Dameligaen Falcon - BMSBK Amager60-100 Happy
18-10-1414:30 1. division herrer BK AmagerStevnsgade57-105 Sad
18-10-1413:30 1. division damer øst Broernes BKBK Amager 357-34 Sad
12-10-1409:00 U14 drenge mester øst BK AmagerBrønshøj Basketball105-27 Happy
11-10-1414:30 Dansk-Norsk Dameliga BK AmagerStevnsgade Basketball59-80 Sad
11-10-1414:30 Dameligaen - Turnering med norske hold BK AmagerStevnsgade Basketball59-80 Sad
11-10-1414:30 Dameligaen BK AmagerStevnsgade59-80 Sad
10-10-1418:00 1. division herrer Solrød CometsBK Amager64-70 Happy
08-10-1420:15 LP U16 herrer øst 1 BK AmagerVærløse Basketball Klub74-55 Happy
07-10-1419:45 LP damer 1 FalconBK Amager46-61 Happy
05-10-1414:00 U12 piger mester øst StevnsgadeBK Amager32-17 Sad
05-10-1414:00 U12 piger mester øst (gennemgående) StevnsgadeBK Amager32-17 Sad
05-10-1411:40 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U16 ASkjold Birkerød U16 B44-8 Happy
05-10-1411:15 Grandprix Østdanmark Damer-Piger Værløse 2 U10 BBK Amager 3 U10 B32-12 Sad
05-10-1411:15 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge SISU 5 U14 BBK Amager 2 U14 B56-10 Sad
05-10-1410:30 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 3 U10 BHørsholm 2 U10 B28-35 Sad
05-10-1410:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U12 AHørsholm U12 A7-26 Sad
05-10-1410:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U14 BFalcon 2 U14 B33-18 Happy
05-10-1409:45 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U12 ABMS-Herlev U12 A8-39 Sad
05-10-1409:40 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Falcon U16BBK Amager 2 U16 A16-33 Happy
05-10-1409:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 3 U10 BFalcon U10 B14-52 Sad
05-10-1409:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge SISU 6 U14 BBK Amager U12 A67-4 Sad
05-10-1409:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U14 BEspergærde U14 B18-13 Happy
05-10-1409:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U16 ASISU 3 U16 A64-9 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Falcon 2 U10 BBK Amager 2 U10 B22-24 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U10 BVirum 2 U10 B14-24 Sad
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge SISU 2 U10 ABK Amager 2 U10 B26-18 Sad
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 2 U10 BStevnsgade U10 B16-21 Sad
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger Hvidovre U10 BBK Amager 2 U10 B4-42 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U10 BBMS U10 B45-20 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger Holbæk U10 BBK Amager 2 U10 B5-24 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U10 BSolrød Comets U10 B36-18 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger Nordsjælland U12 BBK Amager U10 A0-20 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U10 ABMS-Herlev U10 A40-30 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger SISU U10 ABK Amager U10 A36-38 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U10 AFalcon U12 B20-0 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U12 ASISU 3 U12 A36-22 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U12 ABrønshøj U12 A55-19 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BMS-Herlev U12 ABK Amager U12 A24-21 Sad
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U16 AEspergærde U16 A33-16 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger Køge Bugt U16 ABK Amager U16 A34-27 Sad
05-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager U16 ASISU 4 U16 A25-12 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Skjold Birkerød Mix U10 BBK Amager 3 U10 B22-35 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 3 U10 BNæstved U10 B23-38 Sad
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Falcon 4 U10 BBK Amager 3 U10 B0-20 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager 3 U10 BCopenhagen IS U10 B39-31 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U10 ABrønshøj U10 A46-23 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Falcon U10 ABK Amager U10 A45-26 Sad
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U10 ABMS-Herlev U10 A53-35 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U16 AGladsaxe U16 A103-14 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge SISU 2 U16 ABK Amager U16 A0-20 Happy
05-10-14: Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U16 AStevnsgade U16 A20-0 Happy
04-10-1416:30 U14 drenge mester øst BK AmagerVærløse Basketball Klub85-55 Happy
04-10-1415:30 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Værløse 2 U14 ABK Amager U14 A34-25 Sad
04-10-1415:00 1. division damer øst HøbasBK Amager 373-44 Sad
04-10-1415:00 1. division herrer VirumBK Amager91-89 Sad
04-10-1414:30 1. division damer øst BrønshøjBK Amager 243-51 Happy
04-10-1414:00 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge Virum U14 ABK Amager U14 A54-16 Sad
04-10-1412:45 Grandprix Østdanmark Herrer-Drenge BK Amager U14 ASISU 3 U14 A31-37 Sad
04-10-1409:00 Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U12 BSolrød Comets U12 B26-44 Sad
04-10-14: 1. division damer øst mellemspil BrønshøjBK Amager 243-51 Happy
04-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger Brønshøj 2 U12 BBK Amager 2 U12 B0-20 Happy
04-10-14: Grandprix Østdanmark Damer-Piger BK Amager 2 U12 BKøge Bugt U12 B36-22 Happy
01-10-1418:00 LP U14 drenge øst 1 Skjold BirkerødBK Amager34-118 Happy
01-10-1417:15 LP U16 damer øst 1 BK AmagerSISU 0064-47 Happy
30-09-1418:45 LP U12 drenge øst 1 BK AmagerHolbæk Basketball Klub20-0 Happy
28-09-1417:00 1. division damer øst BK Amager 2Høbas51-77 Sad
28-09-1415:00 Sjællandsrækken damer øst BK Amager U19Virum 336-37 Sad
28-09-1409:00 U12 drenge mester øst Værløse Basketball KlubBK Amager26-59 Happy
28-09-14: 1. division damer øst mellemspil BK Amager 2Høbas51-77 Sad
27-09-1416:45 1. division herrer BK AmagerKøge95-97 Sad
27-09-1414:45 U16 damer mester øst (gennemgående) Opdateret Virum Basketball KlubBK Amager37-49 Happy
27-09-1414:30 Dansk-Norsk Dameliga BK AmagerSISU75-82 Sad
27-09-1414:30 Dameligaen - Turnering med norske hold BK AmagerSISU75-82 Sad
27-09-1414:30 Dameligaen BK AmagerSISU75-82 Sad
25-09-1418:00 LP U12 piger øst 1 BK AmagerStevnsgade Basketball36-40 Sad
24-09-1419:00 LP herrer øst 1 ALBABK Amager63-87 Happy
03-05-1410:30 U18 damer final four øst semifinaler BMSBK Amager 9744-40 Sad
02-05-1419:30 U16 damer final four øst semifinale Hørsholm 1998BK Amager46-51 Happy
02-05-1417:30 U14 piger final four øst semifinale Hørsholm 2000BK Amager62-30 Sad
29-04-1418:30 U21 herrer mester øst (gennemgående) Malbas BBKBK Amager88-80 Sad
27-04-1414:00 U14 BK AmagerRoskilde Basketball Klub24-11 Happy
27-04-1413:00 U14 BK Amager 03Holbæk Basketball Klub30-32 Sad
27-04-1409:00 U14 SISU 02BK Amager16-20 Happy
26-04-1414:15 U12 drenge øst final four øst semifinaler BK AmagerBMS36-35 Happy
26-04-1412:30 U16 damer A øst 2. del Herlev BasketBK Amager35-64 Happy
26-04-1412:00 U14 piger A øst 2.del BK AmagerSisu 339-38 Happy
26-04-1409:00 U12 piger final four øst semifinaler BK AmagerHørsholm Basketball Klub27-44 Sad
25-04-1418:00 U14 drenge mester øst 2. del Skjold BirkerødBK Amager33-58 Happy
24-04-1418:00 U16 damer A øst 2. del BK AmagerHørsholm 200054-40 Happy
13-04-1412:00 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerHørsholm Basketball Klub30-50 Sad
12-04-1416:30 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerSisu 199981-65 Happy
12-04-1414:30 Dameligaen Bronzekampen BK AmagerLemvig Basket80-60 Happy
12-04-1409:30 U16 damer mester øst (gennemgående) Hørsholm 1999BK Amager66-46 Sad
10-04-1419:30 U21 herrer mester øst (gennemgående) Køge Basketball KlubBK Amager83-69 Sad
10-04-1418:30 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerSISU 199953-50 Happy
06-04-1415:45 U14 drenge A øst 2. del SISU 4BK Amager44-57 Happy
06-04-1415:00 1. division damer øst BK Amager 2Hørsholm 220-0 Happy
06-04-1412:30 U14 BK AmagerSkjold Birkerød49-21 Happy
06-04-1412:30 U16 herrer mester øst 2. del Næstved BasketballBK Amager42-58 Happy
06-04-1412:15 U14 piger A øst 2.del Sisu 3BK Amager33-32 Sad
06-04-1411:30 U14 BK AmagerGladsaxe29-21 Happy
06-04-1410:30 U14 Roskilde Basketball KlubBK Amager6-25 Happy
06-04-1410:30 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerKøge 200159-33 Happy
06-04-1409:00 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 200172-53 Happy
06-04-14: U14 BK Amager 03BK Amager 0217-28 Sad
06-04-14: U14 Falcon 2BK Amager 0234-23 Sad
06-04-14: U14 BK Amager 03Falcon 226-34 Sad
06-04-14: U14 BK Amager 02Greve Basketball Klub18-47 Sad
06-04-14: U14 Greve Basketball KlubBK Amager 0328-19 Sad
06-04-14: U14 BK AmagerBMS22-42 Sad
06-04-14: U14 BK AmagerVirum Basketball Klub31-54 Sad
06-04-14: U14 Værløse Basketball KlubBK Amager37-19 Sad
05-04-1416:30 U18 herrer A øst 2. del pulje 1 BK AmagerBirkerød/Værløse78-55 Happy
05-04-1413:30 U14 piger A øst 2.del Køge Basketball KlubBK Amager56-29 Sad
05-04-1412:15 U12 piger mester øst (gennemgående) Sisu BasketballBK Amager36-36 Happy
05-04-1412:00 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerHørsholm 200039-50 Sad
05-04-1409:30 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerSkjold Birkerød51-44 Happy
01-04-1418:30 U21 herrer mester øst (gennemgående) BK AmagerStenhus Basketball Klub61-69 Sad
30-03-1418:00 U14 piger mester øst (gennemgående) Værløse Basketball KlubBK Amager60-32 Sad
30-03-1412:30 U18 herrer A øst 2. del pulje 1 Næstved BasketballBK Amager66-72 Happy
30-03-1410:30 U16 damer mester øst (gennemgående) Værløse Basketball KlubBK Amager45-48 Happy
30-03-14: U10 piger B øst forår BK Amager 2BMS 256-26 Happy
29-03-1419:00 Dameligaen semifinaler (bedst af 3) StevnsgadeBK Amager66-59 Sad
29-03-1414:00 U16 damer mester øst (gennemgående) Virum Basketball KlubBK Amager34-59 Happy
29-03-1411:00 U10 piger B øst forår Køge Basketball KlubBK Amager 337-30 Sad
29-03-1410:15 U10 piger B øst forår BK Amager 3Værløse Basketball Klub32-24 Happy
29-03-1409:30 U10 piger B øst forår Brønshøj BasketballBK Amager 311-33 Happy
26-03-1420:00 U18 damer mester øst (Gennemgående) Stevnsgade BasketballBK Amager 9779-38 Sad
26-03-1417:15 U12 drenge mester øst gennemgående (opdateret) BK AmagerHørsholm Basketball Klub21-46 Sad
25-03-1419:00 Dameligaen semifinaler (bedst af 3) BK AmagerStevnsgade68-69 Sad
23-03-1417:15 1. division damer øst Sisu 3BK Amager 369-54 Sad
23-03-1417:00 1. division damer øst BK Amager 2Høbas47-86 Sad
23-03-1415:00 U14 drenge A øst 2. del BK AmagerFalcon63-32 Happy
23-03-1413:30 U14 piger A øst 2.del BK AmagerFalcon33-34 Sad
23-03-1413:30 Sekundarækken damer øst Værløse 2BK Amager 438-71 Happy
23-03-1412:29 U14 piger mester øst (gennemgående) BMSBK Amager25-47 Happy
23-03-1411:00 U16 damer A øst 2. del Hvidovre Basketball KlubBK Amager14-98 Happy
23-03-1410:30 U16 herrer mester øst 2. del Sisu 1999BK Amager76-55 Sad
23-03-1409:00 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerBMS17-28 Sad
22-03-1409:00 U14 piger A øst 2.del Køge Basketball KlubBK Amager45-35 Sad
20-03-1418:00 U18 herrer A øst 2. del pulje 1 BK AmagerVirum 220-0 Happy
19-03-1417:15 U12 drenge mester øst gennemgående (opdateret) BK AmagerGladsaxe63-45 Happy
16-03-1418:30 U21 herrer mester øst (gennemgående) BK AmagerVærløse Basketball Klub0-20 Sad
16-03-1417:00 1. division damer øst BK Amager 3BMS52-66 Sad
16-03-1416:00 U14 BK AmagerBrønshøj Basketball25-9 Happy
16-03-1415:30 Sekundarækken herrer øst Broernes BK 2BK Amager 220-0 Sad
16-03-1415:15 U14 BK AmagerVirum 200321-27 Sad
16-03-1414:30 U14 Roskilde Basketball KlubBK Amager18-23 Happy
16-03-1413:30 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerHørsholm 199850-56 Sad
16-03-1412:00 U14 piger A øst 2.del BK AmagerFalcon37-40 Sad
16-03-1409:30 U12 piger mester øst (gennemgående) Stevnsgade BasketballBK Amager25-29 Happy
16-03-14: U14 BK Amager 03Hvidovre Basketball Klub40-32 Happy
16-03-14: U14 BK Amager 03SISU 0330-27 Happy
16-03-14: U14 Falcon 2BK Amager 0333-36 Happy
16-03-14: U14 Hvidovre Basketball KlubBK Amager 0240-41 Happy
16-03-14: U14 Brønshøj BasketballBK Amager 028-38 Happy
16-03-14: U14 BK Amager 02Værløse Basketball Klub25-37 Sad
16-03-14: U14 BK AmagerRoskilde 220-0 Happy
16-03-14: U14 BK AmagerVirum Basketball Klub28-47 Sad
16-03-14: U14 SISU 02BK Amager38-22 Sad
16-03-14: U10 Drenge B øst forår Falcon 2BK Amager 229-36 Happy
16-03-14: U10 Drenge B øst forår BK Amager 2Holbæk Basketball Klub30-35 Sad
16-03-14: U10 Drenge B øst forår Hørsholm 04-2BK Amager 242-29 Sad
15-03-1417:00 1. division damer øst Stevnsgade 2BK Amager 249-55 Happy
15-03-1414:00 Dameligaen Mellemspil Lemvig BasketBK Amager72-62 Sad
15-03-1412:45 U18 herrer A øst 2. del pulje 1 Virum 2BK Amager60-51 Sad
15-03-1412:00 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerSisu Basketball36-9 Happy
14-03-1420:00 U21 herrer mester øst (gennemgående) Hørsholm Basketball KlubBK Amager20-0 Sad
13-03-1419:45 Sekundarækken herrer øst Glostrup 2BK Amager 260-73 Happy
12-03-1420:15 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerStevnsgade Basketball79-87 Sad
12-03-1420:00 U21 herrer mester øst (gennemgående) Allerød/BirkerødBK Amager61-74 Happy
12-03-1419:00 U18 herrer A øst 2. del pulje 1 AttilaBK Amager45-76 Happy
11-03-1419:15 Dameligaen Mellemspil SISUBK Amager86-68 Sad
09-03-1417:00 1. division damer øst BK Amager 2BK Amager 372-42 Happy
09-03-1416:30 U10 piger B øst forår Brønshøj BasketballBK Amager 331-46 Happy
09-03-1415:45 U10 piger B øst forår FalconBK Amager 314-40 Happy
09-03-1415:00 U10 piger B øst forår BK Amager 3Jonstrup Basketball Klub37-24 Happy
09-03-1413:40 U10 piger B øst forår BK Amager 2SISU 0546-12 Happy
09-03-1412:50 U10 piger B øst forår SISU 04-2BK Amager 229-34 Happy
09-03-1412:30 U12 drenge mester øst gennemgående (opdateret) BMSBK Amager52-45 Sad
09-03-1412:00 U10 piger B øst forår BK Amager 2Værløse Basketball Klub42-10 Happy
09-03-1412:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Brønshøj 265-56 Happy
09-03-1410:40 U10 Drenge B øst forår BK Amager 2Jonstrup26-32 Sad
09-03-1410:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Sisu 470-39 Happy
09-03-1410:30 U12 piger mester øst (gennemgående) Hørsholm Basketball KlubBK Amager36-23 Sad
09-03-1409:50 U10 Drenge B øst forår BK Amager 2Sisu 0520-0 Happy
09-03-1409:00 U10 Drenge B øst forår HolbækBK Amager 219-42 Happy
09-03-1409:00 U14 drenge A øst 2. del BK AmagerNordsjælland Basketball36-26 Happy
09-03-14: U10 Piger A øst forår BK AmagerHørsholm Basketball Klub37-19 Happy
09-03-14: U10 Piger A øst forår SISU 04BK Amager33-26 Sad
09-03-14: U10 Piger A øst forår BK AmagerBMS40-44 Sad
08-03-1418:30 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerVirum Basketball Klub90-30 Happy
08-03-1416:45 1. division herrer BK AmagerJonstrup Basketball Klub114-87 Happy
08-03-1414:30 Dameligaen Mellemspil BK AmagerSISU74-48 Happy
08-03-1412:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Næstved 394-67 Happy
08-03-14: U10 Drenge A øst forår GladsaxeBK Amager63-39 Sad
08-03-14: U10 Drenge A øst forår Værløse 2BK Amager23-43 Happy
08-03-14: U10 Drenge A øst forår BK AmagerBrønshøj Basketball29-32 Sad
06-03-1420:00 U18 damer mester øst (Gennemgående) BK Amager 97Virum Basketball Klub69-50 Happy
04-03-1421:00 Sekundarækken herrer øst Sisu 3BK Amager 263-85 Happy
02-03-1417:30 1. division damer øst BK Amager 3Brønshøj43-85 Sad
02-03-1417:00 U14 BK Amager 03BK Amager 0220-34 Sad
02-03-1416:15 U14 Brønshøj BasketballBK Amager 0222-40 Happy
02-03-1416:15 U14 Egedal Basketball KlubBK Amager 030-20 Happy
02-03-1415:30 U14 BK Amager 03Brønshøj Basketball21-27 Sad
02-03-1415:30 U14 BK Amager 02Egedal Basketball Klub20-0 Happy
02-03-1415:30 U18 damer mester øst (Gennemgående) BMSBK Amager 9760-47 Sad
02-03-1415:30 1. division damer øst BK Amager 2Sisu 274-43 Happy
02-03-1413:30 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerHørsholm 200141-40 Happy
02-03-1412:00 U21 herrer mester øst (gennemgående) BK AmagerSisu Basketball46-110 Sad
02-03-1410:40 U14 SISU 01BK Amager28-26 Sad
02-03-1410:30 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerNordsjælland Basketball69-55 Happy
02-03-1409:50 U14 BK AmagerBrønshøj Basketball29-17 Happy
02-03-1409:00 U14 BK AmagerKøge Basketball Klub20-17 Happy
02-03-14: U14 Brønshøj BasketballBK Amager0-20 Happy
02-03-14: U14 SISU 03BK Amager12-33 Happy
02-03-14: U14 BK AmagerSkjold Birkerød24-20 Happy
01-03-1418:00 U18 herrer A øst 2. del pulje 1 BK AmagerAttila87-65 Happy
01-03-1416:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Brønshøj 278-69 Happy
01-03-1415:00 1. division herrer StevnsgadeBK Amager78-91 Happy
01-03-1414:30 Dameligaen Mellemspil BK AmagerHørsholm 79ers82-74 Happy
01-03-1414:00 U14 drenge A øst 2. del Virum 3BK Amager16-130 Happy
01-03-1412:30 Sekundarækken herrer øst CBS Sport 2BK Amager 264-81 Happy
01-03-1412:00 U16 damer A øst 2. del BK AmagerHerlev Basket69-23 Happy
27-02-1419:00 Sekundarækken damer øst Brønshøj 2BK Amager 457-71 Happy
27-02-1417:00 U16 herrer mester øst 2. del Stevnsgade BasketballBK Amager73-68 Sad
25-02-1419:00 Dameligaen Mellemspil BK AmagerLemvig Basket84-68 Happy
23-02-1418:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Brønshøj 385-58 Happy
23-02-1416:30 U18 herrer A øst 2. del pulje 1 BK AmagerNæstved Basketball95-64 Happy
23-02-1416:00 U16 damer A øst 2. del Sisu 2BK Amager26-98 Happy
23-02-1415:00 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerNæstved Basketball70-67 Happy
23-02-1413:30 U14 piger A øst 2.del BK AmagerSisu 332-26 Happy
23-02-1412:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Virum 282-53 Happy
23-02-1410:30 U14 drenge mester øst 2. del Hørsholm 2001BK Amager50-69 Happy
23-02-1409:15 U12 drenge mester øst gennemgående (opdateret) Sisu BasketballBK Amager39-47 Happy
23-02-1409:00 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerStevnsgade Basketball13-13 Sad
22-02-1416:45 1. division herrer BK AmagerLemvig64-77 Sad
22-02-1415:00 U16 damer A øst 2. del Hørsholm 2000BK Amager38-49 Happy
22-02-1414:30 1. division damer øst Broernes BKBK Amager 244-52 Happy
22-02-1413:30 Dameligaen Mellemspil Hørsholm 79ersBK Amager46-88 Happy
22-02-1412:00 U18 damer mester øst (Gennemgående) BK Amager 97Sisu Basketball43-55 Sad
20-02-1420:00 U18 damer mester øst (Gennemgående) BK Amager 97Stevnsgade Basketball50-35 Happy
18-02-1419:45 1. division damer øst Falcon 2BK Amager 368-42 Sad
15-02-1415:00 1. division herrer BK AmagerKøge BK63-76 Sad
15-02-1414:00 Dameligaen Aabyhøj IFBK Amager69-92 Happy
09-02-1418:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Stevnsgade 380-39 Happy
09-02-1417:00 1. division damer øst BK Amager 3Broernes BK56-58 Sad
09-02-1411:00 U14 drenge A øst 2. del FalconBK Amager49-81 Happy
09-02-1410:00 U16 damer mester øst (gennemgående) Brønshøj-FalconBK Amager0-20 Happy
08-02-1416:00 1. division herrer AlbaBK Amager50-76 Happy
08-02-1415:30 U18 damer mester øst (Gennemgående) Værløse Basketball KlubBK Amager 9758-55 Sad
08-02-1410:30 U14 drenge mester øst 2. del GladsaxeBK Amager50-37 Sad
06-02-1419:00 Dameligaen BK AmagerVirum94-60 Happy
02-02-1417:30 U18 herrer A øst 2. del pulje 1 Birkerød/VærløseBK Amager60-53 Sad
02-02-1416:40 U10 Piger A øst forår SISU 04BK Amager45-18 Sad
02-02-1415:50 U10 Piger A øst forår BK AmagerBMS25-36 Sad
02-02-1415:30 U14 piger A øst 2.del FalconBK Amager63-57 Sad
02-02-1415:00 U10 Piger A øst forår BK AmagerHørsholm Basketball Klub52-22 Happy
02-02-1415:00 U16 damer A øst 2. del BK AmagerGladsaxe88-6 Happy
02-02-1414:00 1. division damer øst BrønshøjBK Amager 274-37 Sad
02-02-1413:40 U10 Drenge A øst forår Stevnsgade BasketballBK Amager21-54 Happy
02-02-1413:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2CBS Sport 2103-86 Happy
02-02-1412:50 U10 Drenge A øst forår BK AmagerHvidovre Basketball Klub47-33 Happy
02-02-1412:00 U10 Drenge A øst forår BK AmagerSISU 0425-36 Sad
02-02-1412:00 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerGladsaxe56-47 Happy
02-02-1412:00 1. division damer øst Hørsholm 2BK Amager 393-55 Sad
02-02-1409:50 U10 piger B øst forår BK Amager 2SISU 0536-32 Happy
02-02-1409:50 U10 piger B øst forår BK Amager 3Køge Basketball Klub50-44 Happy
02-02-1409:15 U14 piger mester øst (gennemgående) Sisu BasketballBK Amager28-37 Happy
02-02-1409:00 U10 piger B øst forår SISU 05BK Amager 323-40 Happy
02-02-1409:00 U10 piger B øst forår Køge Basketball KlubBK Amager 252-38 Sad
02-02-1409:00 U14 drenge A øst 2. del BK AmagerSISU 451-50 Happy
02-02-14: U10 Drenge B øst forår BK Amager 2Hvidovre 230-20 Happy
02-02-14: U10 Drenge B øst forår Hørsholm 04-2BK Amager 245-21 Sad
02-02-14: U10 Drenge B øst forår BK Amager 2Nordsjælland Basketball20-0 Happy
01-02-1416:00 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerRoskilde BK53-38 Happy
01-02-1414:00 1. division herrer BK AmagerAarhus BF60-45 Happy
01-02-1414:00 Dameligaen Horsens BCBK Amager60-82 Happy
01-02-1412:00 U12 drenge mester øst gennemgående (opdateret) BK AmagerSisu 200362-31 Happy
26-01-1419:00 1. division herrer Solrød CometsBK Amager92-82 Sad
26-01-1417:15 1. division damer øst Sisu 2BK Amager 359-63 Happy
25-01-1418:30 U21 herrer mester øst (gennemgående) Værløse Basketball KlubBK Amager64-67 Happy
25-01-1414:30 U14 drenge A øst 2. del Nordsjælland BasketballBK Amager23-65 Happy
23-01-1420:00 1. division damer øst BK Amager 2Falcon 263-67 Sad
21-01-1419:00 Dameligaen BK AmagerVærløse BBK65-54 Happy
19-01-1416:30 U14 piger A øst 2.del BK AmagerKøge Basketball Klub25-27 Sad
19-01-1416:00 Sekundarækken damer øst Brønshøj 3BK Amager 433-83 Happy
19-01-1415:00 U21 herrer mester øst (gennemgående) BK AmagerGlostrup63-59 Happy
19-01-1413:30 Sekundarækken herrer øst Stevnsgade 2BK Amager 272-67 Sad
19-01-1412:30 U12 piger mester øst (gennemgående) BMSBK Amager37-13 Sad
19-01-1410:00 U12 drenge mester øst gennemgående (opdateret) Virum BK 2003BK Amager23-46 Happy
19-01-14: U14 BMSBK Amager29-13 Sad
19-01-14: U14 Stevnsgade BasketballBK Amager20-0 Sad
19-01-14: U14 Stevnsgade BasketballBK Amager0-20 Happy
19-01-14: U14 BK AmagerSkjold Birkerød24-23 Happy
18-01-1416:15 1. division damer øst BK Amager 3Stevnsgade 265-39 Happy
18-01-1416:00 1. division damer øst GlostrupBK Amager 252-92 Happy
18-01-1414:00 1. division herrer BK AmagerBMI Bloodhounds59-74 Sad
16-01-1419:00 Dameligaen BK AmagerStevnsgade82-59 Happy
14-01-1420:45 Sekundarækken damer øst Sisu 4BK Amager 451-65 Happy
12-01-1417:30 Sekundarækken damer øst Broernes BK 2BK Amager 439-68 Happy
12-01-1417:00 1. division damer øst BK Amager 3Høbas47-62 Sad
12-01-1413:30 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerSolrød Basketball Klub56-32 Happy
12-01-1412:30 U21 herrer mester øst (gennemgående) Virum Basketball KlubBK Amager20-0 Sad
12-01-1412:30 1. division damer øst BMSBK Amager 277-60 Sad
12-01-1410:30 U14 drenge A øst 2. del BK AmagerVirum 3111-36 Happy
12-01-14: U14 BK AmagerFalcon33-28 Happy
12-01-14: U14 Holbæk Basketball KlubBK Amager14-36 Happy
12-01-14: U14 BK AmagerEgedal Basketball Klub24-26 Sad
12-01-14: U14 BK AmagerFalcon 212-44 Sad
12-01-14: U14 BK AmagerBrønshøj Basketball39-11 Happy
12-01-14: U14 Værløse Basketball KlubBK Amager37-21 Sad
12-01-14: U14 GladsaxeBK Amager33-20 Sad
12-01-14: U14 Holbæk Basketball KlubBK Amager47-5 Sad
12-01-14: U14 BK AmagerVirum 46-35 Sad
11-01-1414:30 U16 herrer mester øst 2. del Nordsjælland BasketballBK Amager55-68 Happy
11-01-1414:00 1. division herrer GlostrupBK Amager68-58 Sad
11-01-1413:30 Dameligaen Hørsholm 79ersBK Amager57-74 Happy
21-12-1312:00 U14 piger A øst BK AmagerVærløse Basketball Klub46-39 Happy
17-12-1318:30 1. division herrer BMSBK Amager67-69 Happy
15-12-1318:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Broernes BK 282-28 Happy
15-12-1317:00 U14 BK AmagerBK Amager23-26 Sad
15-12-1317:00 1. division damer øst BK Amager 2Sisu 320-0 Happy
15-12-1316:15 U14 BK AmagerFalcon 226-43 Sad
15-12-1316:15 U14 Hvidovre Basketball KlubBK Amager19-15 Sad
15-12-1316:15 U14 piger A øst Sisu 2BK Amager85-20 Sad
15-12-1315:30 U14 BK AmagerFalcon 225-32 Sad
15-12-1315:30 U14 Hvidovre Basketball KlubBK Amager33-28 Sad
15-12-1315:00 U21 herrer mester øst (gennemgående) BK AmagerMalbas BBK0-20 Sad
15-12-1314:00 U10 Piger B øst efterår BK Amager 3Køge48-28 Happy
15-12-1314:00 U10 Piger B øst efterår Solrød CometsBK Amager 232-34 Happy
15-12-1313:30 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerVærløse Basketball Klub64-56 Happy
15-12-1313:30 U18 damer mester øst (Gennemgående) Virum Basketball KlubBK Amager 9741-65 Happy
15-12-1313:15 U10 Piger B øst efterår BK Amager 2BK Amager 340-24 Happy
15-12-1313:15 U16 herrer mester øst Sisu 1999BK Amager63-60 Sad
15-12-1312:30 U10 Piger B øst efterår BK Amager 3Solrød Comets27-26 Happy
15-12-1312:30 U10 Piger B øst efterår BK Amager 2Køge52-40 Happy
15-12-1312:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Broernes BK 268-54 Happy
15-12-1311:30 U14 BK AmagerVærløse Basketball Klub18-33 Sad
15-12-1311:20 U10 Piger A øst efterår BK AmagerSISU 0326-33 Sad
15-12-1310:45 U14 Holbæk Basketball KlubBK Amager25-48 Happy
15-12-1310:30 U10 Piger A øst efterår BK AmagerBMS38-29 Happy
15-12-1310:30 U14 drenge A øst pulje 2 (Opdateret) BK AmagerBMS 267-42 Happy
15-12-1310:00 U14 BMSBK Amager23-30 Happy
15-12-1309:40 U10 Piger A øst efterår Hørsholm Basketball KlubBK Amager19-40 Happy
15-12-1309:00 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerHørsholm Basketball Klub57-47 Happy
15-12-1309:00 U12 piger mester øst BK AmagerHørsholm Basketball Klub57-47 Happy
14-12-1316:45 1. division herrer BK AmagerVirum79-75 Happy
14-12-1316:00 1. division damer øst GlostrupBK Amager 341-70 Happy
14-12-1314:30 Dameligaen BK AmagerLemvig Basket84-66 Happy
14-12-1312:00 U14 drenge mester øst BK AmagerVirum Basketball Klub33-75 Sad
12-12-1317:00 U12 piger mester øst Stevnsgade BasketballBK Amager40-41 Happy
12-12-1317:00 U12 piger mester øst (gennemgående) Stevnsgade BasketballBK Amager40-41 Happy
12-12-1317:00 U14 drenge mester øst BK AmagerGladsaxe62-27 Happy
11-12-1320:15 U16 herrer mester øst Værløse 99BK Amager55-46 Sad
08-12-1317:00 1. division damer øst BK Amager 3Sisu 338-62 Sad
08-12-1315:00 U14 drenge mester øst Hørsholm 2000BK Amager78-27 Sad
08-12-1313:00 1. division herrer Jonstrup Basketball KlubBK Amager77-92 Happy
08-12-1312:00 U12 drenge mester øst gennemgående (opdateret) BK AmagerBMS75-50 Happy
08-12-1312:00 Sekundarækken herrer øst Brønshøj 2BK Amager 274-82 Happy
08-12-1311:15 U18 herrer A øst Gl. Hellerup 2BK Amager57-60 Happy
08-12-1310:45 U16 damer mester øst (gennemgående) SISU 1999BK Amager57-61 Happy
08-12-1310:30 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerVærløse Basketball Klub36-72 Sad
08-12-1310:30 U14 piger mester øst BK AmagerVærløse Basketball Klub36-72 Sad
08-12-1309:15 U12 piger mester øst Sisu BasketballBK Amager36-39 Happy
08-12-1309:15 U12 piger mester øst (gennemgående) Sisu BasketballBK Amager36-39 Happy
08-12-1309:00 U14 drenge A øst pulje 2 (Opdateret) FalconBK Amager76-28 Sad
07-12-1316:15 U16 herrer mester øst BK AmagerSisu Basketball42-86 Sad
07-12-1314:30 Dameligaen BK AmagerSISU67-59 Happy
07-12-1312:00 U14 piger A øst BK AmagerKøge Basketball Klub24-40 Sad
06-12-1320:00 1. division damer øst HøbasBK Amager 257-53 Sad
05-12-1319:00 1. division herrer BK AmagerStevnsgade86-101 Sad
04-12-1317:15 U12 drenge mester øst gennemgående (opdateret) BK AmagerVirum BK 200356-47 Happy
01-12-1317:00 1. division damer øst BK Amager 2Stevnsgade 261-49 Happy
01-12-1315:15 U21 herrer mester øst (gennemgående) Sisu BasketballBK Amager87-45 Sad
01-12-1309:00 U14 piger mester øst Hørsholm 2001BK Amager17-70 Happy
01-12-1309:00 U14 piger mester øst (gennemgående) Hørsholm 2001BK Amager17-70 Happy
01-12-1309:00 U18 damer mester øst (Gennemgående) Sisu BasketballBK Amager 9768-32 Sad
01-12-13: U10 Drenge B øst efterår BK Amager 2Holbæk16-30 Sad
01-12-13: U10 Drenge B øst efterår HørsholmBK Amager 229-7 Sad
01-12-13: U10 Drenge B øst efterår BK Amager 2Falcon 322-16 Happy
01-12-13: U10 Drenge B øst efterår VærløseBK Amager 222-11 Sad
30-11-1313:30 U14 BK AmagerFalcon53-10 Happy
30-11-1313:30 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerStevnsgade Basketball27-22 Happy
30-11-1313:30 U12 piger mester øst BK AmagerStevnsgade Basketball27-22 Happy
30-11-1313:30 1. division damer øst BMSBK Amager 386-22 Sad
30-11-1313:30 Dameligaen FalconBK Amager63-76 Happy
30-11-1312:45 U14 GladsaxeBK Amager35-26 Sad
30-11-1312:00 U14 Virum 4BK Amager37-22 Sad
26-11-1318:15 U21 herrer mester øst (gennemgående) BK AmagerKøge Basketball Klub78-89 Sad
24-11-1317:00 1. division damer øst BK Amager 3BK Amager 249-69 Sad
24-11-1316:00 Sekundarækken herrer øst Brønshøj 3BK Amager 263-76 Happy
24-11-1315:00 U16 herrer mester øst BK AmagerStevnsgade Basketball51-36 Happy
24-11-1312:00 U18 herrer A øst BK AmagerJonstrup Basketball Klub108-26 Happy
24-11-1310:30 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerBMS36-31 Happy
24-11-1310:30 U12 piger mester øst BK AmagerBMS36-31 Happy
24-11-1309:00 U14 drenge mester øst GlostrupBK Amager42-40 Sad
23-11-1317:00 U12 drenge mester øst gennemgående (opdateret) Virum Basketball KlubBK Amager43-55 Happy
23-11-1316:15 1. division herrer LemvigBK Amager88-81 Sad
23-11-1315:00 U12 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerSisu Basketball27-26 Happy
23-11-1315:00 U12 piger mester øst BK AmagerSisu Basketball27-26 Happy
23-11-1314:00 Dameligaen Lemvig BasketBK Amager96-77 Sad
23-11-1313:30 U14 piger mester øst Køge 2001BK Amager43-61 Happy
23-11-1313:30 U14 piger mester øst (gennemgående) Køge 2001BK Amager43-61 Happy
23-11-1313:30 U18 damer mester øst (Gennemgående) BK Amager 97Værløse Basketball Klub35-59 Sad
21-11-1320:00 U18 damer mester øst (Gennemgående) BK Amager 97BMS52-82 Sad
21-11-1318:30 LP U12 drenge øst 1 BK AmagerHørsholm42-45 Sad
20-11-1320:15 U16 herrer mester øst BK AmagerHvidovre Basketball Klub58-60 Sad
19-11-1319:00 LP Damer 1 BK AmagerSISU67-71 Sad
17-11-1317:15 1. division damer øst Sisu 2BK Amager 259-58 Sad
17-11-1317:00 U14 Hørsholm Basketball KlubBK Amager20-26 Happy
17-11-1316:15 U14 BK AmagerStevnsgade Basketball38-15 Happy
17-11-1315:30 U14 Greve Basketball KlubBK Amager16-34 Happy
17-11-1315:30 Sekundarækken damer øst Stevnsgade 3BK Amager 442-51 Happy
17-11-1315:00 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerBrønshøj-Falcon59-19 Happy
17-11-1314:40 U14 Værløse Basketball KlubBK Amager27-26 Sad
17-11-1314:15 U14 piger A øst Sisu 3BK Amager34-52 Happy
17-11-1314:00 U14 BK AmagerVirum 0326-37 Sad
17-11-1314:00 1. division damer øst BrønshøjBK Amager 379-45 Sad
17-11-1313:30 U21 herrer mester øst (gennemgående) BK AmagerHørsholm Basketball Klub93-86 Happy
17-11-1312:40 U14 BK AmagerHvidovre Basketball Klub30-18 Happy
17-11-1312:00 U14 Skjold BirkerødBK Amager52-30 Sad
17-11-1311:20 U10 Drenge B øst efterår BK Amager 2Næstved Basketball11-26 Sad
17-11-1311:00 U16 herrer B øst Solrød BK 2BK Amager20-0 Sad
17-11-1311:00 U18 herrer A øst Sisu 2BK Amager51-61 Happy
17-11-1310:45 U10 Drenge B øst efterår BK Amager 2Solrød Comets14-27 Sad
17-11-1309:00 U10 Drenge B øst efterår Falcon 2BK Amager 242-20 Sad
16-11-1316:00 1. division herrer Køge BKBK Amager78-69 Sad
16-11-1315:30 U16 herrer mester øst Værløse 98BK Amager86-39 Sad
16-11-1315:00 U14 drenge A øst pulje 2 (Opdateret) BK AmagerVirum 263-49 Happy
16-11-1312:00 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerBMS56-27 Happy
16-11-1312:00 U14 piger mester øst BK AmagerBMS56-27 Happy
15-11-1319:30 Dameligaen StevnsgadeBK Amager62-71 Happy
14-11-1320:00 U18 damer mester øst (Gennemgående) BK Amager 97Virum Basketball Klub57-45 Happy
13-11-1320:15 LP U16 herrer øst 1 BK AmagerHørsholm BK43-74 Sad
13-11-1318:15 U14 piger A øst Roskilde Basketball KlubBK Amager75-20 Sad
10-11-1316:30 Sekundarækken herrer øst Næstved 3BK Amager 253-80 Happy
10-11-1315:00 U16 herrer B øst BK AmagerKøge Basketball Klub58-32 Happy
10-11-1315:00 Dameligaen SISUBK Amager80-62 Sad
10-11-1313:30 U21 herrer mester øst (gennemgående) BK AmagerAllerød/Birkerød68-62 Happy
10-11-1312:00 U12 drenge mester øst gennemgående (opdateret) BK AmagerSisu Basketball76-47 Happy
10-11-1310:30 U14 piger A øst BK AmagerVirum Basketball Klub85-38 Happy
10-11-1309:00 U12 piger mester øst Hørsholm Basketball KlubBK Amager59-33 Sad
10-11-1309:00 U12 piger mester øst (gennemgående) Hørsholm Basketball KlubBK Amager59-33 Sad
10-11-13: U14 Stevnsgade BasketballBK Amager0-20 Happy
10-11-13: U14 FalconBK Amager15-53 Happy
10-11-13: U14 BK AmagerEgedal Basketball Klub38-20 Happy
10-11-13: U14 BK AmagerBMS32-10 Happy
10-11-13: U14 Virum Basketball KlubBK Amager30-12 Sad
10-11-13: U10 Piger A øst efterår BK AmagerBMS40-33 Happy
10-11-13: U10 Piger A øst efterår Hørsholm Basketball KlubBK Amager13-50 Happy
10-11-13: U10 Piger A øst efterår BK AmagerSISU 0334-39 Sad
10-11-13: U10 Piger A øst efterår Værløse Basketball KlubBK Amager10-39 Happy
10-11-13: U10 Drenge A øst efterår BK AmagerBrønshøj31-42 Sad
10-11-13: U10 drenge A øst efterår BK AmagerBrønshøj31-42 Sad
10-11-13: U10 Drenge A øst efterår BK AmagerBrønshøj 223-34 Sad
10-11-13: U10 drenge A øst efterår BK AmagerBrønshøj 223-34 Sad
10-11-13: U10 drenge A øst efterår BK AmagerBrønshøj 220-0 Happy
10-11-13: U10 Drenge A øst efterår SISU 04BK Amager0-20 Happy
10-11-13: U10 drenge A øst efterår SISU 04BK Amager0-20 Happy
09-11-1318:15 1. division damer øst BK Amager 3Falcon 240-86 Sad
09-11-1316:15 1. division damer øst BK Amager 2Broernes BK61-51 Happy
09-11-1314:00 1. division herrer BK AmagerAlba79-52 Happy
09-11-1312:00 U14 drenge A øst pulje 2 (Opdateret) BK AmagerVærløse 265-36 Happy
09-11-13: U10 Piger B øst efterår BK Amager 3Brønshøj36-28 Happy
09-11-13: U10 Piger B øst efterår FalconBK Amager 325-43 Happy
09-11-13: U10 Piger B øst efterår BK Amager 3SISU 0443-35 Happy
08-11-1320:00 U14 piger mester øst Hørsholm 2000BK Amager39-34 Sad
08-11-1320:00 U14 piger mester øst (gennemgående) Hørsholm 2000BK Amager39-34 Sad
08-11-1320:00 U16 herrer mester øst Hørsholm 1999BK Amager47-91 Happy
07-11-1320:00 U18 damer mester øst (Gennemgående) BK Amager 97Sisu Basketball57-65 Sad
06-11-1319:00 U21 herrer mester øst (gennemgående) Stenhus Basketball KlubBK Amager82-60 Sad
03-11-1318:30 1. division damer øst Broernes BKBK Amager 364-43 Sad
03-11-1318:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Sisu 363-68 Sad
03-11-1317:00 U10 Drenge A øst efterår BrønshøjBK Amager44-23 Sad
03-11-1317:00 U10 drenge A øst efterår BrønshøjBK Amager44-23 Sad
03-11-1316:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Værløse 271-48 Happy
03-11-1316:15 U10 Drenge A øst efterår BK AmagerFalcon18-38 Sad
03-11-1316:15 U10 drenge A øst efterår BK AmagerFalcon18-38 Sad
03-11-1315:30 U10 Drenge A øst efterår BK AmagerStevnsgade Basketball43-9 Happy
03-11-1315:30 U10 drenge A øst efterår BK AmagerStevnsgade Basketball43-9 Happy
03-11-1315:00 U14 piger mester øst (gennemgående) BK AmagerSisu Basketball37-43 Sad
03-11-1315:00 U14 piger mester øst BK AmagerSisu Basketball37-43 Sad
03-11-1314:00 U10 Piger B øst efterår BK Amager 3Brønshøj25-38 Sad
03-11-1314:00 U14 piger A øst FalconBK Amager45-58 Happy
03-11-1314:00 U14 drenge mester øst Virum Basketball KlubBK Amager74-43 Sad
03-11-1314:00 U18 damer mester øst (Gennemgående) BMSBK Amager 9720-0 Sad
03-11-1313:30 U16 herrer mester øst BK AmagerNæstved Basketball75-52 Happy
03-11-1313:15 U10 Piger B øst efterår FalconBK Amager 336-29 Sad
03-11-1312:45 U12 drenge mester øst gennemgående (opdateret) Sisu 2003BK Amager21-71 Happy
03-11-1312:30 U10 Piger B øst efterår BK Amager 3SISU 320-48 Sad
03-11-1312:30 U10 Piger B øst efterår BK Amager 3SISU 04-220-48 Sad
03-11-1312:00 U18 herrer A øst BK AmagerVærløse 265-75 Sad
03-11-1311:40 U10 Piger A øst efterår Hørsholm Basketball KlubBK Amager12-52 Happy
03-11-1311:00 U10 Piger A øst efterår BK AmagerBMS48-36 Happy
03-11-1311:00 1. division damer øst Hørsholm 2BK Amager 256-58 Happy
03-11-1310:30 U16 herrer B øst BK AmagerEspergærde Basketball Klub12-57 Sad
03-11-1309:40 U10 Piger A øst efterår BK AmagerSISU27-33 Sad
03-11-1309:40 U10 Piger A øst efterår BK AmagerSISU 0327-33 Sad
03-11-1309:30 U14 drenge A øst pulje 2 (Opdateret) Hvidovre Basketball KlubBK Amager30-57 Happy
03-11-1309:00 U10 Piger A øst efterår Værløse Basketball KlubBK Amager15-54 Happy
02-11-1317:30 U18 damer mester øst (Gennemgående) Stevnsgade BasketballBK Amager 9735-41 Happy
02-11-1316:15 U16 damer mester øst (gennemgående) BK Amager 1999Hørsholm 199933-78 Sad
02-11-1314:30 Dameligaen BK AmagerAabyhøj IF83-56 Happy
02-11-1312:30 1. division herrer Aarhus BFBK Amager82-67 Sad
02-11-1309:45 U14 drenge mester øst BK AmagerGlostrup63-38 Happy
31-10-1318:30 U18 damer mester øst (Gennemgående) BK AmagerBMS55-59 Sad
29-10-1319:45 LP U16 damer øst 1 Hørsholm BKBK Amager69-35 Sad
27-10-1317:45 U14 drenge A øst pulje 2 (Opdateret) SISU 3BK Amager19-69 Happy
27-10-1317:30 U14 Hørsholm Basketball KlubBK Amager29-38 Happy
27-10-1317:30 1. division damer øst BK Amager 3Hørsholm 249-58 Sad
27-10-1317:30 1. division damer øst BK Amager 3Hørsholm 220-0 Happy
27-10-1316:45 U14 BK AmagerFalcon19-36 Sad
27-10-1316:00 U14 BK AmagerRoskilde Basketball Klub22-22 Sad
27-10-1315:30 1. division damer øst BK Amager 2Brønshøj60-63 Sad
27-10-1315:00 U14 BK AmagerFalcon26-31 Sad
27-10-1314:15 U14 GlostrupBK Amager0-48 Happy
27-10-1314:00 U16 herrer B øst Fredensborg BasketballklubBK Amager20-0 Sad
27-10-1313:00 U14 piger A øst Sisu 4BK Amager70-31 Sad
27-10-1312:45 U14 BK AmagerFalcon 218-37 Sad
27-10-1312:00 U14 Egedal Basketball KlubBK Amager10-40 Happy
27-10-1312:00 U16 herrer mester øst BK AmagerBMS50-66 Sad
27-10-1311:30 U16 damer mester øst (gennemgående) Hørsholm 1998BK Amager35-27 Sad
27-10-1311:00 U14 piger mester øst Roskilde BKBK Amager29-54 Happy
27-10-1311:00 U14 piger mester øst (gennemgående) Roskilde BKBK Amager29-54 Happy
27-10-1309:45 U14 BK AmagerSISU 0336-8 Happy
27-10-1309:00 U14 BrønshøjBK Amager22-46 Happy
27-10-13: U14 Brønshøj BasketballBK Amager0-0 Happy
26-10-1319:00 Sekundarækken damer øst Virum 2BK Amager 458-65 Happy
26-10-1316:45 1. division herrer BK AmagerSolrød Comets70-88 Sad
26-10-1314:30 Dameligaen BK AmagerFalcon74-63 Happy
26-10-1312:00 U14 drenge mester øst BK AmagerHørsholm 200051-76 Sad
23-10-1320:00 LP U18 herrer øst 1 BK AmagerVærløse Basketball Klub47-84 Sad
23-10-1319:00 LP damer 1 VirumBK Amager46-85 Happy
23-10-1318:30 LP U16 herrer øst 1 GladsaxeBK Amager39-103 Happy
23-10-1318:30 U12 drenge mester øst gennemgående (opdateret) GladsaxeBK Amager41-63 Happy
22-10-1319:45 U16 damer mester øst (gennemgående) Hørsholm 1998BK Amager 199966-17 Sad
21-10-1319:45 LP U16 damer øst 1 Hørsholm 99BK Amager 9979-33 Sad
21-10-1318:15 U12 drenge mester øst gennemgående (opdateret) Hørsholm Basketball KlubBK Amager53-18 Sad
20-10-1317:00 1. division damer øst BK Amager 3Sisu 245-62 Sad
20-10-1316:30 Dameligaen Værløse BBKBK Amager46-79 Happy
20-10-1315:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Glostrup 2104-70 Happy
20-10-1314:00 LP U12 drenge øst 1 Værløse BKBK Amager37-87 Happy
19-10-1314:00 1. division herrer BMI BloodhoundsBK Amager86-68 Sad
13-10-1317:00 1. division damer øst BK Amager 2Glostrup96-32 Happy
13-10-1315:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Stevnsgade 263-68 Sad
12-10-1316:45 1. division herrer BK AmagerGlostrup89-79 Happy
12-10-1314:30 Dameligaen BK AmagerHorsens BC102-57 Happy
12-10-1312:00 U18 herrer A øst BK AmagerBirkerød/Værløse70-50 Happy
09-10-1318:00 1. division damer øst Stevnsgade 2BK Amager 336-65 Happy
08-10-1320:00 1. division damer øst Falcon 2BK Amager 276-52 Sad
06-10-1318:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Brønshøj 387-36 Happy
06-10-1318:00 U21 herrer mester øst (gennemgående) GlostrupBK Amager59-66 Happy
06-10-1317:00 1. division damer øst BK Amager 2BMS56-71 Sad
06-10-1316:30 U18 herrer A øst GlostrupBK Amager24-90 Happy
06-10-1316:30 U16 herrer mester øst Hørsholm 1998BK Amager94-25 Sad
06-10-1315:00 U14 piger A øst BK AmagerHørsholm Basketball Klub35-20 Happy
06-10-1314:00 U12 piger mester øst (gennemgående) BMSBK Amager30-20 Sad
06-10-1314:00 U12 piger mester øst BMSBK Amager30-20 Sad
06-10-1313:30 U16 damer mester øst (gennemgående) BK Amager 1999SISU 199945-72 Sad
05-10-1318:30 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerHørsholm 199942-62 Sad
05-10-1316:45 1. division herrer BK AmagerBMS56-85 Sad
05-10-1315:00 1. division damer øst HøbasBK Amager 370-61 Sad
05-10-1314:30 Dameligaen BK AmagerHørsholm 79ers100-77 Happy
04-10-1320:15 LP U21 herrer øst 1 BK AmagerSISU0-20 Sad
03-10-1318:15 LP U14 piger øst 1 BK AmagerSISU36-40 Sad
03-10-1317:30 LP U12 piger øst 1 BK Amager 03Værløse Basketball Klub34-39 Sad
02-10-1320:15 LP U16 herrer øst 1 BK AmagerNordsjælland Basketball74-43 Happy
02-10-1320:15 LP U16 herrer øst 1 BK AmagerHillerød Basketball Klub74-43 Happy
02-10-1320:00 LP herrer øst 1 USG Basketball AfdelingBK Amager82-76 Sad
02-10-1319:00 LP U14 drenge øst 1 Holbæk Basketball KlubBK Amager31-27 Sad
02-10-1319:00 LP U14 drenge øst 1 Holbæk Basketball KlubBK Amager31-26 Sad
29-09-1317:15 1. division damer øst Sisu 3BK Amager 242-64 Happy
29-09-1317:00 1. division damer øst BK Amager 3Glostrup65-53 Happy
29-09-1315:15 U16 damer mester øst (gennemgående) SISUBK Amager61-50 Sad
29-09-1315:00 U21 herrer mester øst (gennemgående) BK AmagerVirum Basketball Klub68-76 Sad
29-09-1313:00 U14 drenge mester øst GladsaxeBK Amager62-72 Happy
29-09-1312:00 LP U12 piger øst 1 BK AmagerBMS17-31 Sad
29-09-1311:15 U14 drenge A øst pulje 2 (Opdateret) SISU 4BK Amager50-20 Sad
29-09-1311:15 U14 drenge A øst Sisu 4BK Amager50-20 Sad
28-09-1316:30 1. division herrer VirumBK Amager81-51 Sad
28-09-1315:30 U18 damer mester øst (Gennemgående) Værløse Basketball KlubBK Amager 9778-37 Sad
28-09-1315:00 U18 herrer A øst BK AmagerVirum 259-48 Happy
28-09-1314:30 Dameligaen VirumBK Amager66-104 Happy
26-09-1317:45 LP U16 damer øst 1 SISUBK Amager37-38 Happy
23-09-1320:00 LP herrer Øst 1 GladsaxeBK Amager53-90 Happy
24-04-1318:30 U16 damer A øst 2. del Espergærde Basketball KlubBK Amager 428-57 Happy
21-04-1311:30 U14 drenge A øst 2. del Hillerød BKBK Amager37-56 Happy
20-04-1314:00 U16 damer final four øst semifinale BMSBK Amager63-38 Sad
20-04-1312:00 U14 piger A øst 2.del opdateret BK Amager 2Roskilde59-29 Happy
20-04-1311:45 U18 damer final four øst semifinaler SisuBK Amager62-38 Sad
20-04-1311:15 U14 piger final four øst semifinale BK AmagerVærløse BK50-40 Happy
15-04-1319:45 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) Roskilde BKBK Amager46-71 Happy
14-04-1316:30 U16 damer A øst 2. del Hørsholm 2BK Amager 437-34 Sad
14-04-1316:00 U18 herrer A øst 2. del Roskilde Basketball KlubBK Amager52-59 Happy
14-04-1316:00 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerVærløse 98102-90 Happy
14-04-1315:30 U16 damer A øst 2. del Espergærde Basketball KlubBK Amager 227-72 Happy
14-04-1311:30 U21 herrer A øst 2. del Hillerød Basketball KlubBK Amager70-77 Happy
14-04-1310:45 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) SISU 96BK Amager52-65 Happy
14-04-1309:30 U14 piger mester øst 2. del Virum Basketball KlubBK Amager40-39 Sad
14-04-1309:00 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerJonstrup Basketball Klub50-73 Sad
13-04-1314:30 U12 drenge øst final four øst semifinaler BK AmagerVærløse Basketball Klub32-43 Sad
11-04-1316:30 U16 damer A øst 2. del BK Amager 4BK Amager 237-40 Sad
10-04-1320:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2BMS74-85 Sad
10-04-1317:00 U16 damer A øst 2. del GlostrupBK Amager 436-51 Happy
08-04-1318:30 U12 piger mester øst 2. del Roskilde Basketball KlubBK Amager66-16 Sad
07-04-1318:00 U14 piger A øst 2.del opdateret Hørsholm 2000BK Amager 271-26 Sad
07-04-1316:30 U14 BK AmagerHolbæk Basketball Klub21-14 Happy
07-04-1316:30 U16 damer A øst 2. del BK Amager 4Espergærde Basketball Klub65-28 Happy
07-04-1315:45 U14 Ringsted RatsBK Amager34-25 Sad
07-04-1315:45 U14 BK AmagerSlagelse BBK20-0 Happy
07-04-1315:00 U14 Egedal Basketball KlubBK Amager15-34 Happy
07-04-1315:00 U21 herrer A øst 2. del BK AmagerKøge Basketball Klub85-76 Happy
07-04-1314:30 Sekundarækken herrer øst Næstved 2BK Amager 220-0 Sad
07-04-1314:15 U16 herrer mester øst 2. del SisuBK Amager132-36 Sad
07-04-1313:30 U14 SISU 02-2BK Amager - 116-39 Happy
07-04-1313:30 U18 herrer A øst 2. del BK AmagerSøs-Idrætsefterskole20-0 Happy
07-04-1312:45 U14 BK Amager - 1Holbæk Basketball Klub31-30 Happy
07-04-1312:30 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) BMSBK Amager62-61 Sad
07-04-1312:00 U14 BK Amager - 1Køge BBK32-7 Happy
07-04-1312:00 U16 damer A øst 2. del Solrød Basketball KlubBK Amager 345-50 Happy
07-04-1312:00 U14 drenge A øst 2. del BK AmagerHvidovre BBK50-32 Happy
07-04-1310:30 U14 BK Amager - 2Hørsholm BBK 200227-22 Happy
07-04-1310:30 U14 piger mester øst 2. del BK AmagerVærløse BK30-32 Sad
07-04-1309:45 U14 Hillerød - FredensborgBK Amager - 20-20 Happy
07-04-1309:30 U12 piger mester øst 2. del SisuBK Amager52-26 Sad
07-04-1309:15 U16 damer mester øst (gennemgående) Sisu 98BK Amager67-65 Sad
07-04-1309:00 U14 SISU 02-1BK Amager - 210-19 Happy
06-04-1315:00 U16 damer mester øst (gennemgående) Hørsholm BKBK Amager49-59 Happy
06-04-1314:30 1. division herrer kvartfinaler (bedst af 3) BK AmagerVirum84-94 Sad
06-04-1314:00 U14 drenge mester øst 2. del Værløse 99BK Amager67-43 Sad
06-04-1312:00 U12 piger mester øst 2. del BK AmagerSisu17-59 Sad
03-04-1320:30 1. division herrer kvartfinaler (bedst af 3) VirumBK Amager85-76 Sad
26-03-1320:45 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) BK AmagerSISU 9662-53 Happy
26-03-1319:00 1. division herrer kvartfinaler (bedst af 3) BK AmagerVirum80-74 Happy
24-03-1318:00 U16 herrer mester øst 2. del Hørsholm 97BK Amager120-20 Sad
24-03-1317:00 Sekundarækken herrer øst BMSBK Amager 282-78 Sad
24-03-1317:00 1. division damer øst BK Amager 2Broernes BK64-60 Happy
24-03-1315:00 1. division damer øst BK Amager 3Virum48-82 Sad
24-03-1313:30 U14 Skjold BirkerødBK Amager - 237-38 Happy
24-03-1313:00 U18 herrer A øst 2. del BK AmagerSisu 260-47 Happy
24-03-1312:45 U14 Greve Basketball KlubBK Amager - 225-71 Happy
24-03-1312:00 U14 BK Amager - 2Glostrup41-25 Happy
24-03-1312:00 U14 piger mester øst 2. del Hørsholm 99BK Amager79-33 Sad
24-03-1310:30 U12 piger mester øst 2. del Hørsholm Basketball KlubBK Amager64-10 Sad
24-03-1309:45 U14 BK AmagerBK Amager 331-38 Sad
24-03-1309:45 U14 SISU 99-2BK Amager 334-45 Happy
24-03-1309:30 U14 drenge mester øst 2. del Hvidovre Basketball KlubBK Amager64-55 Sad
24-03-1309:00 U14 BK Amager 3Fredensborg Basketballklub54-27 Happy
24-03-1309:00 U14 BK AmagerSISU 99-227-18 Happy
24-03-1309:00 U16 damer A øst 2. del GlostrupBK Amager 222-78 Happy
23-03-1317:00 U14 piger mester øst 2. del Værløse BKBK Amager37-45 Happy
23-03-1316:45 1. division herrer BK AmagerKøge BK100-89 Happy
23-03-1316:15 U14 drenge A øst 2. del Hvidovre BBKBK Amager35-39 Happy
23-03-1314:00 U14 piger A øst 2.del opdateret Værløse 2BK Amager 249-27 Sad
23-03-1312:00 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerVærløse Basketball Klub47-35 Happy
21-03-1318:15 U12 drenge mester øst 2. del Hørsholm 2001BK Amager48-56 Happy
21-03-1318:15 U14 piger mester øst 2. del BK AmagerSisu54-41 Happy
20-03-1319:30 U21 herrer A øst 2. del Køge Bugt CometsBK Amager70-104 Happy
19-03-1316:45 U16 damer A øst 2. del BK Amager 2BK Amager 477-57 Happy
17-03-1316:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Broernes BK 258-63 Sad
17-03-1315:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Falcon 274-49 Happy
17-03-1313:30 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) BK AmagerVirum Basketball Klub97-32 Happy
17-03-1312:30 U12 piger mester øst 2. del BMSBK Amager73-15 Sad
17-03-1312:00 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 200159-48 Happy
17-03-1310:30 U16 damer A øst 2. del BK Amager 3Virum 234-54 Sad
17-03-1309:30 U18 herrer A øst 2. del Sisu 2BK Amager97-44 Sad
16-03-1316:30 U12 piger mester øst 2. del BK AmagerBMS18-62 Sad
16-03-1316:30 U12 drenge mester øst 2. del Virum Basketball KlubBK Amager33-51 Happy
16-03-1316:30 1. division herrer LemvigBK Amager92-85 Sad
16-03-1314:30 1. division damer øst Sisu 2BK Amager 248-77 Happy
16-03-1312:00 U14 piger A øst 2.del opdateret BK Amager 2Hørsholm 200030-62 Sad
15-03-1318:00 1. division damer øst Broernes BKBK Amager 389-59 Sad
14-03-1319:45 Dameligaen kvartfinaler bedst af 3 BK AmagerFalcon63-74 Sad
14-03-1319:45 Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3) BK AmagerFalcon63-74 Sad
14-03-1317:30 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerSisu47-57 Sad
13-03-1319:00 1. division herrer BK AmagerStevnsgade58-84 Sad
11-03-1317:00 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerHvidovre Basketball Klub66-70 Sad
10-03-1317:00 1. division damer øst BK Amager 2Stevnsgade55-51 Happy
10-03-1316:30 Sekundarækken damer øst Værløse 2BK Amager 442-78 Happy
10-03-1315:00 1. division damer øst BK Amager 3Hørsholm 256-49 Happy
10-03-1313:00 U18 herrer A øst 2. del BK AmagerHillerød Basketball Klub63-47 Happy
10-03-1311:00 U14 piger mester øst 2. del Brønshøj - FalconBK Amager27-82 Happy
10-03-1310:30 U12 drenge mester øst 2. del Hørsholm 2002BK Amager30-73 Happy
10-03-1310:00 U12 piger mester øst 2. del BK AmagerKøge Basketball Klub13-37 Sad
09-03-1318:00 U14 piger A øst 2.del opdateret BK Amager 2Sisu 99 - 235-37 Sad
09-03-1316:30 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerSisu55-58 Sad
09-03-1316:00 Sekundarækken herrer øst Sisu 3BK Amager 263-61 Sad
09-03-1313:30 Dameligaen kvartfinaler bedst af 3 FalconBK Amager88-83 Sad
09-03-1313:30 Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3) FalconBK Amager88-83 Sad
09-03-1313:30 U14 piger mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 9932-53 Sad
09-03-1312:00 U14 drenge A øst 2. del BK AmagerGladsaxe38-38 Sad
09-03-1309:15 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) SISU 96BK Amager38-59 Happy
07-03-1320:15 Sekundarækken damer øst Falcon 2BK Amager 451-39 Sad
06-03-1319:00 1. division damer øst VirumBK Amager 281-60 Sad
05-03-1320:00 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) BK AmagerSisu60-75 Sad
05-03-1317:45 U16 herrer mester øst 2. del Stevnsgade BasketballBK Amager73-41 Sad
03-03-1318:00 U18 herrer A øst 2. del BK AmagerEgedal63-51 Happy
03-03-1316:30 U14 BK AmagerGlostrup19-27 Sad
03-03-1316:30 U16 damer A øst 2. del BK Amager 2Hørsholm 267-43 Happy
03-03-1316:00 U14 Espergærde Basketball KlubBK Amager 30-20 Happy
03-03-1315:45 U14 Solrød CometsBK Amager33-19 Sad
03-03-1315:15 U14 BK Amager 3Falcon31-16 Happy
03-03-1315:15 1. division damer øst Sisu 2BK Amager 370-50 Sad
03-03-1315:00 U14 BK AmagerJonstrup Basketball Klub11-61 Sad
03-03-1315:00 U16 damer A øst 2. del BK Amager 4Glostrup57-32 Happy
03-03-1313:45 U14 Roskilde Basketball KlubBK Amager 37-31 Happy
03-03-1313:30 U14 drenge mester øst 2. del Hørsholm 2000BK Amager46-73 Happy
03-03-1312:00 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerStevnsgade Basketball58-64 Sad
03-03-1310:30 U21 herrer A øst 2. del BK AmagerEspergærde Basketball Klub87-86 Happy
03-03-1309:45 U14 piger A øst 2.del opdateret Sisu 2000BK Amager 274-23 Sad
03-03-1309:30 U14 piger mester øst 2. del SisuBK Amager44-40 Sad
03-03-1309:00 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerVirum Basketball Klub47-31 Happy
02-03-1318:00 U16 damer A øst 2. del BK Amager 3Herlev - BMS24-72 Sad
02-03-1316:30 U12 piger mester øst 2. del BK AmagerHørsholm Basketball Klub22-32 Sad
02-03-1316:00 1. division herrer VirumBK Amager79-64 Sad
02-03-1315:00 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerSisu57-113 Sad
02-03-1314:00 Dameligaen Horsens BCBK Amager54-81 Happy
02-03-1313:30 U16 damer A øst 2. del BK Amager 4Hørsholm 246-42 Happy
02-03-1312:00 U14 drenge A øst 2. del ALBABK Amager25-34 Happy
02-03-1312:00 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerJonstrup Basketball Klub70-45 Happy
28-02-1318:30 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) BMSBK Amager56-48 Sad
27-02-1318:00 U14 piger A øst 2.del opdateret RoskildeBK Amager 237-36 Sad
25-02-1319:45 U16 damer A øst 2. del Hørsholm 2BK Amager 238-72 Happy
24-02-1318:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Stevnsgade 269-45 Happy
24-02-1317:00 1. division damer øst BK Amager 2Brønshøj71-66 Happy
24-02-1315:00 1. division damer øst BK Amager 3Høbas50-48 Happy
24-02-1314:00 U14 drenge mester øst 2. del Jonstrup Basketball KlubBK Amager65-41 Sad
24-02-1313:00 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerBMS55-80 Sad
24-02-1311:30 U14 piger mester øst 2. del BK AmagerVirum Basketball Klub50-32 Happy
24-02-1311:00 U21 herrer A øst 2. del Greve Basketball KlubBK Amager89-69 Sad
23-02-1318:30 U18 herrer A øst 2. del BK AmagerRoskilde Basketball Klub58-40 Happy
23-02-1317:00 U12 drenge mester øst 2. del Værløse Basketball KlubBK Amager40-52 Happy
23-02-1316:45 1. division herrer BK AmagerAarhus BF78-65 Happy
23-02-1315:30 U16 herrer mester øst 2. del Værløse 98BK Amager72-69 Sad
23-02-1314:30 Dameligaen BK AmagerVærløse BBK78-62 Happy
23-02-1312:00 U16 damer A øst 2. del BK Amager 2Espergærde Basketball Klub76-45 Happy
23-02-1310:30 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerBMS44-50 Sad
20-02-1319:00 U18 herrer A øst 2. del Søs-IdrætsefterskoleBK Amager0-20 Happy
20-02-1319:00 Dameligaen Aabyhøj IFBK Amager70-69 Sad
16-02-1316:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Brønshøj 264-68 Sad
16-02-1315:00 Dameligaen Hørsholm 79ersBK Amager80-83 Happy
10-02-1311:30 Sekundarækken damer øst Broernes BK 2BK Amager 459-67 Happy
09-02-1319:00 1. division herrer BMSBK Amager73-49 Sad
09-02-1317:15 1. division damer øst HøbasBK Amager 272-89 Happy
09-02-1316:00 1. division damer øst GlostrupBK Amager 354-57 Happy
08-02-1317:00 U16 damer A øst 2. del BK Amager 2Glostrup82-20 Happy
06-02-1317:00 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerVærløse 9944-51 Sad
05-02-1320:00 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) BK AmagerRoskilde BK104-44 Happy
05-02-1320:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Sisu 320-0 Happy
03-02-1319:30 U14 Espergærde Basketball KlubBK Amager 30-20 Happy
03-02-1316:30 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 9747-52 Sad
03-02-1315:00 U16 damer mester øst (gennemgående) Virum BKBK Amager61-55 Sad
03-02-1314:30 U16 damer A øst 2. del Næstved BasketballBK Amager 358-51 Sad
03-02-1314:30 Dameligaen BK AmagerVærløse BBK52-60 Sad
03-02-1314:15 U14 BK AmagerHolbæk Basketball Klub30-28 Happy
03-02-1313:30 U14 Ringsted RatsBK Amager0-20 Happy
03-02-1312:45 U14 Næstved BasketballBK Amager37-17 Sad
03-02-1312:00 U14 BK AmagerSlagelse Basketball Klub66-6 Happy
03-02-1312:00 U14 piger A øst 2.del opdateret BK Amager 2Værløse 237-53 Sad
03-02-1312:00 U21 herrer A øst 2. del Virum Basketball KlubBK Amager105-73 Sad
03-02-1310:30 U14 Hørsholm BBK 2001BK Amager - 218-26 Happy
03-02-1310:30 U14 Værløse BBK 2BK Amager - 123-41 Happy
03-02-1310:30 U14 drenge A øst 2. del BK AmagerHillerød BK20-0 Happy
03-02-1309:45 U14 BK Amager - 2Værløse BBK 229-13 Happy
03-02-1309:45 U14 BK Amager - 1Hørsholm BBK 200118-20 Sad
02-02-1316:30 1. division damer øst BK Amager 2Alba111-28 Happy
02-02-1314:00 1. division herrer BK AmagerAlba83-84 Sad
02-02-1313:00 1. division damer øst StevnsgadeBK Amager 376-60 Sad
02-02-1312:00 U14 BK Amager 2SISU 02-145-44 Happy
02-02-1312:00 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerHvidovre Basketball Klub44-64 Sad
02-02-1311:15 U14 BK Amager 2Virum BBK 334-21 Happy
02-02-1310:40 U10 piger B øst forår BK Amager 2BK Amager 346-38 Happy
02-02-1310:30 U14 BMSBK Amager 224-35 Happy
01-02-1317:30 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) Virum Basketball KlubBK Amager63-71 Happy
29-01-1318:15 1. division damer øst GlostrupBK Amager 243-68 Happy
27-01-1318:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Glostrup 281-76 Happy
27-01-1317:00 1. division damer øst BK Amager 3Brønshøj48-62 Sad
27-01-1316:00 U14 drenge mester øst 2. del SisuBK Amager76-38 Sad
27-01-1315:00 U14 drenge A øst 2. del BK AmagerALBA73-17 Happy
27-01-1314:30 U14 piger A øst 2.del opdateret Sisu 99 - 2BK Amager 250-30 Sad
27-01-1313:30 U14 piger mester øst 2. del BK AmagerBrønshøj - Falcon63-16 Happy
27-01-1312:00 U16 damer A øst 2. del Brønshøj - FalconBK Amager 339-50 Happy
27-01-1311:30 U18 herrer A øst 2. del Hillerød Basketball KlubBK Amager33-86 Happy
27-01-1311:00 U16 herrer mester øst 2. del Hvidovre Basketball KlubBK Amager83-42 Sad
26-01-1318:00 U16 damer A øst 2. del BK Amager 3Roskilde Basketball Klub20-0 Happy
26-01-1315:00 Dameligaen BK AmagerHorsens BC71-65 Happy
26-01-1314:00 1. division herrer GlostrupBK Amager68-104 Happy
26-01-1312:00 U14 piger A øst 2.del opdateret BK Amager 2Sisu 200034-65 Sad
26-01-1311:30 U12 piger mester øst 2. del Køge Basketball KlubBK Amager56-17 Sad
26-01-1310:30 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 200265-14 Happy
24-01-1318:30 U12 drenge mester øst 2. del BMSBK Amager59-38 Sad
23-01-1320:15 U21 herrer A øst 2. del BK AmagerJonstrup Basketball Klub63-46 Happy
23-01-1319:15 U16 damer mester øst (gennemgående) Værløse BBKBK Amager60-37 Sad
23-01-1317:15 U14 drenge A øst 2. del GladsaxeBK Amager35-40 Happy
23-01-1317:15 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 200067-16 Happy
22-01-1319:45 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) BK AmagerSisu76-52 Happy
22-01-1318:30 Sekundarækken damer øst Stevnsgade 2BK Amager 450-83 Happy
21-01-1317:00 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerStevnsgade Basketball69-72 Sad
20-01-1314:30 1. division herrer Haderslev "Corpia"BK Amager55-65 Happy
20-01-1313:30 U18 herrer A øst 2. del EgedalBK Amager46-90 Happy
19-01-1313:30 Dameligaen FalconBK Amager59-54 Sad
18-01-1320:00 1. division damer øst Solrød CometsBK Amager 340-73 Happy
17-01-1319:00 1. division damer øst BK Amager 2Hørsholm 261-64 Sad
15-01-1319:45 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) BK AmagerVirum Basketball Klub87-71 Happy
13-01-1318:00 U14 BK AmagerEgedal Basketball Klub15-21 Sad
13-01-1317:15 U14 Ringsted RatsBK Amager24-16 Sad
13-01-1316:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Stevnsgade 263-42 Happy
13-01-1316:00 U14 Virum BBKBK Amager - 20-20 Happy
13-01-1316:00 1. division herrer Jonstrup Basketball KlubBK Amager74-80 Happy
13-01-1315:45 U14 SISU 02-2BK Amager33-18 Sad
13-01-1315:15 U14 BK Amager - 2Køge Basketball Klub37-17 Happy
13-01-1315:00 U14 BK AmagerSolrød Comets11-25 Sad
13-01-1315:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Værløse 275-65 Happy
13-01-1314:30 U14 SISU 02-2BK Amager - 28-38 Happy
13-01-1313:00 U14 Virum Basketball KlubBK Amager 210-18 Happy
13-01-1311:30 U14 BK Amager 2Skjold Birkerød31-34 Sad
13-01-1310:45 U14 SISU 02-1BK Amager 228-29 Happy
13-01-1310:30 U14 SISU 01BK Amager - 142-17 Sad
13-01-1310:30 U12 piger mester øst 2. del BK AmagerRoskilde Basketball Klub16-35 Sad
13-01-1309:45 U14 BK Amager - 1Hørsholm BBK 200216-40 Sad
13-01-1309:00 U14 BK Amager - 1Falcon16-41 Sad
12-01-1316:30 U14 Køge BBKBK Amager36-23 Sad
12-01-1315:45 U14 Fredensborg BasketballklubBK Amager3-43 Happy
12-01-1315:00 U14 BK AmagerGlostrup20-8 Happy
12-01-1314:00 1. division damer øst BK Amager 3BK Amager 257-85 Sad
12-01-1313:30 U14 GladsaxeBK Amager 338-25 Sad
12-01-1312:45 U14 BK Amager 3Roskilde BBK30-6 Happy
12-01-1312:00 U14 Køge Basketball KlubBK Amager 326-29 Happy
10-01-1318:15 Dameligaen SISUBK Amager84-49 Sad
18-12-1217:15 U12 piger mester øst BK Amager 2002Hørsholm Basketball Klub18-68 Sad
16-12-1217:00 1. division damer øst BK Amager 2Solrød Comets75-35 Happy
16-12-1217:00 1. division damer øst BK Amager 2Solrød Comets0-20 Sad
16-12-1215:00 U18 herrer A øst BK AmagerEgedal83-25 Happy
15-12-1217:30 Sekundarækken herrer øst Stevnsgade 2BK Amager 249-55 Happy
15-12-1216:45 1. division herrer BK AmagerFalcon69-88 Sad
15-12-1215:00 U16 damer A øst Hørsholm 2BK Amager 365-31 Sad
15-12-1214:30 Dameligaen BK AmagerFalcon62-80 Sad
15-12-1213:00 U16 damer A øst Roskilde Basketball KlubBK Amager 239-63 Happy
15-12-1213:00 1. division damer øst AlbaBK Amager 344-72 Happy
15-12-1211:45 U12 piger mester øst Roskilde Basketball KlubBK Amager 200265-20 Sad
11-12-1216:45 U16 damer A øst BK Amager 2Brønshøj - Falcon98-33 Happy
09-12-1218:30 1. division damer øst Broernes BKBK Amager 261-74 Happy
09-12-1218:00 U16 damer A øst BK Amager 3Hørsholm 250-66 Sad
09-12-1216:30 U14 BK AmagerFalcon20-0 Happy
09-12-1216:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2BMS20-0 Happy
09-12-1215:45 U14 BK AmagerSISU 02-235-36 Sad
09-12-1215:00 U14 Roskilde BBKBK Amager56-10 Sad
09-12-1215:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Broernes BK 220-0 Happy
09-12-1214:30 U14 piger A øst (opdateret) Sisu 2BK Amager 243-50 Happy
09-12-1213:30 U14 BK Amager 2Virum BBK37-19 Happy
09-12-1213:00 U16 damer A øst Espergærde Basketball KlubBK Amager 244-90 Happy
09-12-1212:45 U14 BK Amager 2SISU 02-156-15 Happy
09-12-1212:00 U14 Hillerød Basketball KlubBK Amager 20-20 Happy
09-12-1212:00 U14 drenge mester øst BK AmagerJonstrup Basketball Klub52-57 Sad
09-12-1210:45 U14 BK AmagerKøge Basketball Klub15-46 Sad
09-12-1210:30 U14 piger mester øst Værløse BKBK Amager37-52 Happy
09-12-1210:30 U12 drenge mester øst BK AmagerVærløse Basketball Klub82-41 Happy
09-12-1210:30 U16 herrer mester øst Hørsholm 97BK Amager101-51 Sad
09-12-1209:50 U14 Hørsholm BBKBK Amager23-27 Happy
09-12-1209:00 U14 SISU 02-2BK Amager24-12 Sad
09-12-1209:00 U12 piger mester øst BK Amager 2002BK Amager25-21 Happy
08-12-1216:30 U14 BK Amager 3Holbæk Basketball Klub35-33 Happy
08-12-1216:30 U14 piger A øst (opdateret) BK Amager 2Hørsholm 347-50 Sad
08-12-1216:00 1. division herrer Køge BKBK Amager77-82 Happy
08-12-1215:45 U14 BK Amager 3Køge Basketball Klub44-24 Happy
08-12-1215:00 U14 GlostrupBK Amager 319-40 Happy
08-12-1214:30 Dameligaen Lemvig BasketBK Amager77-64 Sad
08-12-1214:00 U16 herrer mester øst Værløse 98BK Amager84-68 Sad
08-12-1214:00 1. division damer øst VirumBK Amager 3108-38 Sad
08-12-1213:30 U14 Køge Basketball KlubBK Amager35-50 Happy
08-12-1213:30 U12 piger mester øst Køge Basketball KlubBK Amager 200249-24 Sad
08-12-1212:45 U14 BK AmagerGreve Basketball Klub20-0 Happy
08-12-1212:00 U14 Virum BBK 3BK Amager32-38 Happy
08-12-1212:00 U14 piger mester øst BK AmagerHørsholm 200069-34 Happy
06-12-1220:00 LP U18 damer øst 1 BK AmagerBMS47-53 Sad
04-12-1220:00 1. division damer øst BK Amager 2Virum68-72 Sad
03-12-1218:15 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) Roskilde BKBK Amager36-89 Happy
02-12-1217:00 1. division damer øst BK Amager 3Broernes BK41-66 Sad
02-12-1214:30 Dameligaen BK AmagerSISU61-79 Sad
02-12-1213:30 U14 drenge mester øst Hørsholm 99BK Amager40-64 Happy
02-12-1212:00 U12 drenge mester øst Hørsholm 2002BK Amager16-80 Happy
02-12-1210:30 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerSisu 9867-59 Happy
02-12-1209:00 U14 piger mester øst BK AmagerVirum Basketball Klub42-31 Happy
01-12-1218:00 U16 damer A øst BK Amager 4Espergærde Basketball Klub54-49 Happy
01-12-1217:15 U16 herrer mester øst Sisu 98BK Amager66-76 Happy
01-12-1216:30 1. division damer øst BK Amager 2Sisu 244-41 Happy
01-12-1214:00 1. division herrer BK AmagerLemvig62-71 Sad
01-12-1212:00 U16 damer A øst BK Amager 2Roskilde Basketball Klub79-29 Happy
29-11-1219:15 Sekundarækken herrer øst Broernes BK 2BK Amager 258-48 Sad
29-11-1218:00 U18 herrer A øst KøgeBK Amager67-64 Sad
29-11-1218:00 U14 piger mester øst SisuBK Amager33-71 Happy
29-11-1217:45 Sekundarækken damer øst Broernes BK 2BK Amager 458-73 Happy
28-11-1218:30 U16 damer A øst BK Amager 3Hillerød Basketball Klub20-0 Happy
27-11-1220:15 1. division herrer StevnsgadeBK Amager66-85 Happy
27-11-1218:00 1. division damer øst StevnsgadeBK Amager 256-70 Happy
25-11-1220:00 U21 herrer mester øst BMSBK Amager103-70 Sad
25-11-1218:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Sisu 373-65 Happy
25-11-1216:30 U16 damer A øst BK Amager 3Næstved Basketball68-33 Happy
25-11-1215:30 U14 piger A øst (opdateret) BMSBK Amager 279-23 Sad
25-11-1215:30 1. division damer øst Hørsholm 2BK Amager 395-43 Sad
25-11-1214:30 U14 drenge mester øst Sisu 2000BK Amager23-60 Happy
25-11-1214:00 Dameligaen Aabyhøj IFBK Amager73-79 Happy
25-11-1212:00 U14 piger mester øst BK AmagerHørsholm 9932-58 Sad
25-11-1212:00 U16 damer A øst Brønshøj - FalconBK Amager 230-72 Happy
25-11-1209:00 U12 drenge mester øst BK AmagerHørsholm 200175-39 Happy
24-11-1216:30 U12 piger mester øst BK AmagerRoskilde Basketball Klub12-39 Sad
24-11-1215:00 U14 piger A øst (opdateret) BK Amager 2Jonstrup81-24 Happy
24-11-1214:30 U16 damer A øst Roskilde Basketball KlubBK Amager 429-57 Happy
24-11-1213:30 U16 damer A øst BK Amager 3BMS 262-48 Happy
24-11-1212:00 U14 drenge mester øst BK AmagerHørsholm 9971-60 Happy
24-11-1209:15 U14 piger mester øst Hørsholm 99BK Amager66-33 Sad
22-11-1219:30 1. division damer øst BrønshøjBK Amager 253-50 Sad
22-11-1218:30 LP U12 piger øst 1 BK AmagerBMS14-65 Sad
21-11-1220:00 U21 herrer mester øst BK AmagerSisu79-107 Sad
20-11-1219:30 Sekundarækken damer øst Sisu 3BK Amager 439-80 Happy
18-11-1218:45 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerVirum BK52-45 Happy
18-11-1217:00 U14 SISU 01BK Amager34-15 Sad
18-11-1216:30 U14 FredensborgBK Amager26-25 Sad
18-11-1216:15 U14 BK AmagerHørsholm 200213-15 Sad
18-11-1215:45 U14 Holbæk Basketball KlubBK Amager14-35 Happy
18-11-1215:00 U14 BK AmagerGlostrup18-31 Sad
18-11-1215:00 U16 herrer mester øst Hørsholm 98BK Amager60-63 Happy
18-11-1215:00 1. division damer øst BK Amager 3Sisu 247-54 Sad
18-11-1214:30 U14 Virum BBKBK Amager26-15 Sad
18-11-1213:30 U14 BK Amager 2Falcon40-8 Happy
18-11-1213:30 U18 herrer A øst RoskildeBK Amager35-82 Happy
18-11-1213:30 U12 piger mester øst BK Amager 2002BMS9-54 Sad
18-11-1212:45 U14 BK Amager 2SISU 02-140-25 Happy
18-11-1212:00 U14 Hillerød GIBK Amager 227-29 Happy
18-11-1211:15 U14 Køge BBKBK Amager 325-28 Happy
18-11-1210:30 U14 BK AmagerBrønshøj Basketball10-42 Sad
18-11-1210:30 U14 BK Amager 3BMS31-18 Happy
18-11-1210:30 U16 damer A øst GlostrupBK Amager 343-23 Sad
18-11-1209:45 U14 SISU 02-2BK Amager16-27 Happy
18-11-1209:00 U14 BK AmagerEspergærde Basketball Klub20-0 Happy
18-11-1209:00 U14 BK Amager 3Virum BBK73-7 Happy
18-11-1209:00 U16 damer A øst BK Amager 4Brønshøj - Falcon20-0 Happy
17-11-1217:30 U16 damer mester øst (gennemgående) Stevnsgade BasketballBK Amager29-48 Happy
17-11-1216:45 1. division herrer BK AmagerVirum87-84 Happy
17-11-1214:30 Dameligaen BK AmagerLemvig Basket54-66 Sad
17-11-1213:00 U16 damer A øst ALBABK Amager 210-151 Happy
17-11-1212:00 U14 piger mester øst BK AmagerBrønshøj Basketball77-36 Happy
17-11-1210:30 U12 drenge mester øst BK AmagerBMS37-50 Sad
15-11-1218:30 LP U21 herrer øst 1 FalconBK Amager104-71 Sad
15-11-1218:15 U16 damer A øst BK Amager 4Roskilde Basketball Klub68-32 Happy
15-11-1217:30 U14 drenge mester øst Hvidovre Basketball KlubBK Amager90-40 Sad
13-11-1220:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Stevnsgade 267-51 Happy
11-11-1216:30 Sekundarækken herrer øst Brønshøj 2BK Amager 248-85 Happy
11-11-1215:00 U14 piger A øst (opdateret) BK Amager 2Værløse 226-47 Sad
11-11-1213:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Falcon 251-52 Sad
11-11-1212:30 U16 damer A øst Brønshøj - FalconBK Amager 427-69 Happy
11-11-1212:00 U18 herrer A øst BK AmagerSisu 269-64 Happy
11-11-1210:30 U16 damer A øst Næstved BasketballBK Amager 317-43 Happy
11-11-1210:30 U12 piger mester øst BK AmagerKøge Basketball Klub16-41 Sad
10-11-1218:00 U12 piger mester øst BK AmagerFalcon40-37 Happy
10-11-1215:00 1. division damer øst HøbasBK Amager 365-43 Sad
10-11-1214:30 Dameligaen Lemvig BasketBK Amager81-68 Sad
09-11-1221:00 1. division herrer Aarhus BFBK Amager83-95 Happy
07-11-1220:00 U21 herrer mester øst BK AmagerStenhus Basketball Klub59-73 Sad
04-11-1218:30 Sekundarækken damer øst Værløse 2BK Amager 431-63 Happy
04-11-1218:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Næstved 268-64 Happy
04-11-1217:00 1. division damer øst BK Amager 2Høbas59-52 Happy
04-11-1215:30 U16 damer mester øst (gennemgående) BMSBK Amager57-34 Sad
04-11-1215:30 U16 damer mester øst BMSBK Amager57-34 Sad
04-11-1215:00 U14 piger A øst (opdateret) BK Amager 2Falcon39-52 Sad
04-11-1215:00 U21 herrer mester øst FalconBK Amager20-0 Sad
04-11-1213:30 U16 herrer mester øst BK AmagerBirkerød - Værløse53-49 Happy
04-11-1212:00 U12 piger mester øst FalconBK Amager 200235-38 Happy
04-11-1211:00 1. division damer øst BK Amager 3Glostrup50-47 Happy
04-11-1210:30 U12 drenge mester øst Hillerød Basketball KlubBK Amager25-63 Happy
04-11-1209:00 U14 drenge mester øst BK AmagerSkjold Birkerød89-23 Happy
04-11-12: U14 BK AmagerSisu 02-214-24 Sad
04-11-12: U14 Hvidovre Basketball KlubBK Amager34-29 Sad
04-11-12: U14 BK AmagerEgedal Basketball Klub13-8 Happy
03-11-1218:30 U16 herrer mester øst BK AmagerHørsholm 9873-67 Happy
03-11-1216:45 1. division herrer BK AmagerBMS70-87 Sad
03-11-1214:30 Dameligaen BK AmagerHørsholm 79ers79-63 Happy
03-11-1214:15 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) SisuBK Amager52-49 Sad
03-11-1214:15 U18 damer mester øst (gennemgående) SisuBK Amager52-49 Sad
03-11-1214:00 U12 piger mester øst BMSBK Amager70-26 Sad
03-11-1212:00 U14 piger mester øst BK AmagerVærløse BK56-47 Happy
02-11-1220:15 LP U16 damer øst 1 BK AmagerBMS36-67 Sad
01-11-1216:45 LP U12 piger øst 1 BK AmagerFalcon22-21 Happy
01-11-1216:45 U16 damer A øst BK Amager 2BK Amager 447-35 Happy
31-10-1220:00 U21 herrer mester øst Stenhus Basketball KlubBK Amager80-73 Sad
31-10-1218:30 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerHørsholm BK53-37 Happy
31-10-1218:30 U16 damer mester øst BK AmagerHørsholm53-37 Happy
31-10-1217:15 LP U12 drenge øst 1 BK Amager 2002Virum Basketball Klub28-56 Sad
30-10-1219:45 U18 damer mester øst gennemgående (opdateret) BK AmagerBMS65-62 Happy
30-10-1219:45 U18 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerBMS65-62 Happy
29-10-1217:00 U16 herrer mester øst BK AmagerSisu 9863-57 Happy
28-10-1218:30 U21 herrer mester øst BK AmagerFalcon56-87 Sad
28-10-1217:00 1. division damer øst BK Amager 3Stevnsgade45-77 Sad
28-10-1216:15 U14 Virum 3BK Amager25-27 Happy
28-10-1215:30 U14 Køge Basketball KlubBK Amager15-19 Happy
28-10-1215:00 U16 herrer mester øst BK AmagerVærløse 9858-75 Sad
28-10-1215:00 Sekundarækken herrer øst Glostrup 2BK Amager 254-67 Happy
28-10-1213:30 U12 piger mester øst Hørsholm Basketball KlubBK Amager71-13 Sad
28-10-1213:15 U14 BK AmagerBMS29-16 Happy
28-10-1212:30 U14 BK Amager 2Gladsaxe39-29 Happy
28-10-1212:00 U16 damer A øst BK Amager 2Espergærde Basketball Klub64-33 Happy
28-10-1211:00 U14 Hørsholm BBK 3BK Amager 241-31 Sad
28-10-1211:00 U14 drenge mester øst Jonstrup Basketball KlubBK Amager63-38 Sad
28-10-1210:30 U14 piger mester øst Virum Basketball KlubBK Amager41-37 Sad
28-10-1210:15 U14 BK Amager 2Sisu 02-128-20 Happy
28-10-1209:00 U16 damer mester øst (gennemgående) SisuBK Amager72-54 Sad
28-10-1209:00 U16 damer mester øst SisuBK Amager72-54 Sad
27-10-1216:30 U12 piger mester øst BK Amager 2002Sisu21-25 Sad
27-10-1216:00 U14 BK AmagerHillerød - Fredensborg12-42 Sad
27-10-1216:00 1. division herrer AlbaBK Amager62-67 Happy
27-10-1215:15 U14 BMSBK Amager21-20 Sad
27-10-1215:00 U14 piger A øst (opdateret) BK Amager 2Roskilde39-27 Happy
27-10-1214:30 U14 BK AmagerHørsholm BBK 20018-30 Sad
27-10-1214:30 Dameligaen Værløse BBKBK Amager69-64 Sad
27-10-1214:00 1. division damer øst AlbaBK Amager 234-48 Happy
27-10-1213:30 U14 Virum Basketball KlubBK Amager 334-23 Sad
27-10-1213:30 U16 damer A øst BK Amager 4ALBA20-0 Happy
27-10-1212:45 U14 BK Amager 3Stevnsgade Basketball20-0 Happy
27-10-1212:00 U14 GlostrupBK Amager 319-36 Happy
27-10-1212:00 U18 herrer A øst BK AmagerSisu 366-73 Sad
26-10-1220:15 LP U21 herrer øst 1 BK AmagerVirum Basketball Klub74-59 Happy
25-10-1218:15 LP U14 drenge øst 1 BK AmagerVærløse Basketball Klub56-67 Sad
24-10-1220:00 LP herrer 1 Lemvig BasketBK Amager106-100 Sad
24-10-12: U16 damer A øst Espergærde Basketball KlubBK Amager 457-52 Sad
23-10-1219:45 LP U14 piger øst 1 Hørsholm Basketball KlubBK Amager64-31 Sad
23-10-1217:45 LP U12 drenge øst 1 BMSBK Amager48-42 Sad
22-10-1217:00 LP U16 herrer øst 1 BK AmagerHørsholm Basketball Klub31-98 Sad
21-10-1217:00 1. division damer øst BK Amager 2Glostrup70-65 Happy
20-10-1216:45 1. division herrer BK AmagerGlostrup88-74 Happy
20-10-1216:00 1. division damer øst BrønshøjBK Amager 352-51 Sad
20-10-1214:30 Dameligaen BK AmagerSISU56-90 Sad
16-10-1219:30 LP damer 1 BK AmagerLemvig Basket73-86 Sad
14-10-1218:30 U21 herrer mester øst BK AmagerBMS82-87 Sad
14-10-1217:00 1. division damer øst BK Amager 3Solrød Comets51-44 Happy
14-10-1215:30 1. division damer øst Hørsholm 2BK Amager 265-77 Happy
13-10-1216:45 1. division herrer BK AmagerHaderslev "Corpia"85-74 Happy
13-10-1214:30 Dameligaen BK AmagerAabyhøj IF60-49 Happy
12-10-1217:00 U14 piger mester øst Brønshøj BasketballBK Amager45-47 Happy
11-10-1219:45 LP U18 damer øst 1 BK AmagerRoskilde Basketball Klub86-44 Happy
11-10-1218:15 U14 drenge mester øst BK AmagerSisu 200087-35 Happy
10-10-1218:15 U14 piger mester øst Hørsholm 2000BK Amager31-72 Happy
09-10-1217:40 LP U12 piger øst 1 Sisu 02BK Amager 0223-22 Sad
08-10-1217:00 U16 herrer mester øst BK AmagerHørsholm 9758-93 Sad
07-10-1218:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Hørsholm 257-63 Sad
07-10-1217:00 1. division damer øst BK Amager 2BK Amager 366-33 Happy
07-10-1215:00 U16 damer A øst BK Amager 2ALBA20-0 Happy
07-10-1214:00 U18 herrer A øst Hørsholm 2BK Amager96-42 Sad
07-10-1213:30 U16 damer A øst BK Amager 3Glostrup48-44 Happy
07-10-1211:15 U14 piger A øst (opdateret) Sisu 3BK Amager 272-22 Sad
07-10-1210:30 U12 drenge mester øst Virum Basketball KlubBK Amager32-52 Happy
07-10-1209:00 U14 piger mester øst BK AmagerSisu53-31 Happy
06-10-1216:45 1. division herrer BK AmagerJonstrup Basketball Klub99-58 Happy
06-10-1214:30 Dameligaen BK AmagerHorsens BC92-46 Happy
06-10-1212:00 U16 damer mester øst (gennemgående) Jonstrup Basketball KlubBK Amager34-61 Happy
06-10-1212:00 U14 drenge mester øst BK AmagerHvidovre Basketball Klub40-64 Sad
06-10-1212:00 U16 damer mester øst Jonstrup Basketball KlubBK Amager34-61 Happy
03-10-1219:30 LP U21 herrer øst 1 Køge Bugt CometsBK Amager63-84 Happy
03-10-1218:15 LP U14 piger øst 1 Roskilde Basketball KlubBK Amager22-95 Happy
03-10-1217:00 LP U14 drenge øst 1 Sisu 00BK Amager23-46 Happy
02-10-1218:30 LP herrer øst 1 BK AmagerVærløse Basketball Klub74-71 Happy
01-10-1221:30 LP U18 herrer øst 1 BK AmagerSisu62-69 Sad
30-09-1217:00 1. division damer øst BK Amager 3Alba53-48 Happy
30-09-1214:15 U14 piger A øst (opdateret) Sisu 4BK Amager 252-36 Sad
30-09-1214:15 U14 piger A øst Sisu 4BK Amager 252-36 Sad
30-09-1213:30 U14 drenge mester øst Skjold BirkerødBK Amager31-82 Happy
30-09-1212:45 U12 piger mester øst SisuBK Amager45-19 Sad
30-09-1212:30 U16 damer A øst BMS 2BK Amager 340-32 Sad
30-09-1212:00 U16 damer mester øst (gennemgående) BK AmagerVærløse BBK37-41 Sad
30-09-1212:00 U16 damer mester øst BK AmagerVærløse Basketball Klub37-41 Sad
30-09-1212:00 1. division damer øst Solrød CometsBK Amager 240-62 Happy
30-09-1210:30 U16 herrer mester øst Birkerød - VærløseBK Amager48-58 Happy
29-09-1217:15 Sekundarækken damer øst Sisu 3BK Amager 444-61 Happy
29-09-1215:00 U21 herrer mester øst SisuBK Amager101-55 Sad
29-09-1213:30 Dameligaen FalconBK Amager74-48 Sad
27-09-1216:00 U16 damer A øst BK Amager 4BK Amager 233-42 Sad
26-09-1219:00 1. division herrer FalconBK Amager69-72 Happy
22-09-1216:30 LP U16 herrer øst 1 BK AmagerAttila70-49 Happy
22-09-1214:30 Dameligaen BK AmagerHørsholm 79ers53-67 Sad
20-09-1218:00 LP U14 drenge øst 1 ALBABK Amager0-99 Happy
20-09-1217:00 LP U12 piger øst 1 BK AmagerVærløse Basketball Klub40-25 Happy
11-09-1218:30 LP herrer Øst 1 Hareskov BasketballklubBK Amager73-81 Happy
05-05-1215:00 U14 piger DM BK AmagerAabyhøj IF68-24 Happy
28-04-1215:30 U18 damer final four øst semifinaler Hørsholm BKBK Amager71-31 Sad
28-04-1214:00 U21 damer final four øst semifinaler BK AmagerSisu71-64 Happy
28-04-1212:00 U16 damer final four øst semifinale BK AmagerHørsholm BK59-54 Happy
28-04-1211:15 U14 piger final four øst semifinale BK AmagerHørsholm 9953-35 Happy
25-04-1220:15 U21 damer mester øst 2. del BK AmagerMalbas BBK75-74 Happy
22-04-1217:30 U18 herrer A øst 2. del Hillerød Basketball KlubBK Amager58-66 Happy
22-04-1215:00 U21 damer mester øst 2. del Stevnsgade BasketballBK Amager55-75 Happy
22-04-1212:00 U18 damer mester øst 2. del BK AmagerVærløse Basketball Klub54-86 Sad
21-04-1212:00 U12 piger final four øst semifinaler Hørsholm 00BK Amager35-25 Sad
18-04-1220:30 U21 damer mester øst 2. del BK AmagerVærløse Basketball Klub53-78 Sad
15-04-1218:30 U18 herrer A øst 2. del Næstved Basketball KlubBK Amager56-93 Happy
15-04-1218:00 U16 herrer A øst 2. del BK Amager 2Lyngby Basketball Club51-85 Sad
15-04-1216:30 U12 piger A øst 2. del BK Amager 2Sisu 0123-100 Sad
15-04-1215:00 U14 piger mester øst 2. del Hørsholm 98BK Amager39-29 Sad
15-04-1215:00 U12 drenge A øst 2. del Skjold BirkerødBK Amager 233-36 Happy
15-04-1212:00 U16 herrer A øst 2. del BK Amager 2Brønshøj Basketball70-61 Happy
15-04-1210:30 U12 piger mester øst 2. del BK AmagerFalcon34-26 Happy
15-04-1209:00 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerVærløse Basketball Klub26-42 Sad
14-04-1218:00 U16 damer mester øst 2. del BK AmagerHørsholm Basketball Klub55-47 Happy
14-04-1216:30 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 9753-64 Sad
14-04-1216:30 U16 herrer mester 2. del BK AmagerHørsholm 9753-64 Sad
14-04-1216:15 Dameligaen Bronzekampen Lemvig BasketBK Amager88-70 Sad
14-04-1215:30 U14 drenge mester øst 2. del Værløse 99BK Amager53-48 Sad
14-04-1209:30 U12 drenge B øst 2. del Brønshøj BasketballBK Amager 350-21 Sad
12-04-1219:30 Sekundarækken damer øst Broernes 2BK Amager 453-85 Happy
12-04-1218:30 U16 damer mester øst 2. del BMSBK Amager55-54 Sad
03-04-1219:00 1. division herrer kvartfinaler bedst af 3 BK AmagerVirum BK76-79 Sad
01-04-1217:30 U16 herrer mester øst 2. del Stevnsgade BasketballBK Amager69-52 Sad
01-04-1217:30 U16 herrer mester 2. del Stevnsgade BasketballBK Amager69-52 Sad
01-04-1217:15 U21 damer mester øst 2. del SisuBK Amager49-67 Happy
01-04-1216:30 U18 herrer A øst 2. del BK AmagerHillerød Basketball Klub80-67 Happy
01-04-1215:00 U16 damer A øst 2. del BK Amager 2Hvidovre Basketball Klub48-36 Happy
01-04-1215:00 U18 damer mester øst 2. del Hørsholm Basketball KlubBK Amager59-39 Sad
01-04-1212:00 U14 piger mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 9954-51 Happy
01-04-1212:00 U12 drenge A øst 2. del Sisu 3BK Amager 235-28 Sad
01-04-1212:00 U12 piger mester øst 2. del Hørsholm 00BK Amager32-15 Sad
31-03-1215:00 Dameligaen semifinaler bedst af 3 BK AmagerHørsholm 79ers71-79 Sad
31-03-1214:00 1. division herrer kvartfinaler bedst af 3 Virum BKBK Amager74-64 Sad
31-03-1212:30 U12 drenge mester øst 2. del BMSBK Amager34-31 Sad
31-03-1212:30 U12 drenge mester øst 2. del BMSBK Amager20-0 Sad
31-03-1210:00 U16 herrer A øst 2. del Lyngby Basketball ClubBK Amager 287-39 Sad
28-03-1219:00 Dameligaen semifinaler bedst af 3 Hørsholm 79ersBK Amager69-62 Sad
28-03-1217:45 U12 drenge B øst 2. del Herlev BasketBK Amager 342-44 Happy
27-03-1219:00 1. division herrer kvartfinaler bedst af 3 BK AmagerVirum BK80-78 Happy
26-03-1219:00 U18 herrer A øst 2. del Herlev BasketBK Amager70-100 Happy
25-03-1218:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Stevnsgade 262-63 Sad
25-03-1216:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4ALBA 220-0 Happy
25-03-1215:30 U16 damer A øst 2. del Virum Basketball KlubBK Amager 277-21 Sad
25-03-1213:15 U12 drenge mester øst 2. del SisuBK Amager69-17 Sad
25-03-1212:00 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerBMS46-53 Sad
25-03-1211:00 U18 damer mester øst 2. del SisuBK Amager56-60 Happy
25-03-1210:30 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerNæstved Basketball Klub20-0 Happy
25-03-1210:30 U16 herrer mester 2. del BK AmagerNæstved Basketball Klub20-0 Happy
25-03-1209:15 U14 piger mester øst 2. del SisuBK Amager49-50 Happy
24-03-1216:30 U18 herrer A øst 2. del BK AmagerJonstrup Basketball Klub69-55 Happy
24-03-1216:30 U21 damer mester øst 2. del Malbas BBKBK Amager49-53 Happy
24-03-1215:00 1. division herrer BK AmagerKøge BK76-71 Happy
24-03-1212:30 U12 piger mester øst 2. del BMSBK Amager52-31 Sad
24-03-1211:45 U12 drenge A øst 2. del BK Amager 2Hørsholm 00 - 235-41 Sad
24-03-1210:00 U12 drenge B øst 2. del BK Amager 3Hvidovre Basketball Klub36-38 Sad
22-03-1219:30 Dameligaen kvartfinaler bedst af 3 BK AmagerHorsens Basketball Club70-69 Happy
18-03-1217:00 U16 damer A øst 2. del Stevnsgade BasketballBK Amager 265-56 Sad
18-03-1217:00 1. division damer øst BK Amager 3Alba71-54 Happy
18-03-1215:00 U21 damer mester øst 2. del BK AmagerStevnsgade Basketball94-54 Happy
18-03-1213:30 Dameligaen kvartfinaler bedst af 3 Horsens Basketball ClubBK Amager60-68 Happy
18-03-1213:30 U18 damer mester øst 2. del BK AmagerFalcon42-80 Sad
18-03-1212:00 U12 piger mester øst 2. del BK AmagerVærløse Basketball Klub14-21 Sad
18-03-1212:00 Sekundarækken herrer øst Værløse 2BK Amager 220-0 Sad
18-03-1209:15 U12 drenge B øst 2. del Sisu 01BK Amager 327-56 Happy
17-03-1217:00 U16 herrer A øst 2. del BK Amager 2Virum 258-55 Happy
17-03-1215:45 1. division damer øst VirumBK Amager 252-64 Happy
17-03-1214:00 1. division herrer VirumBK Amager67-80 Happy
17-03-1212:00 U12 drenge A øst 2. del BK Amager 2Værløse 243-23 Happy
17-03-1210:00 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 0012-73 Sad
14-03-1217:45 U16 damer mester øst 2. del Værløse Basketball KlubBK Amager42-61 Happy
13-03-1220:00 Sekundarækken damer øst Stevnsgade 2BK Amager 444-76 Happy
13-03-1219:45 U18 herrer A øst 2. del BK AmagerKøge Basketball Klub85-59 Happy
11-03-1218:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2BMS 244-55 Sad
11-03-1217:00 1. division damer øst BK Amager 2Broernes BK52-59 Sad
11-03-1216:30 Sekundarækken damer øst Hørsholm 3BK Amager 452-96 Happy
11-03-1213:30 U14 piger mester øst 2. del Virum Basketball KlubBK Amager50-80 Happy
11-03-1212:30 U16 herrer mester øst 2. del Gl. Hellerup BasketBK Amager68-50 Sad
11-03-1212:30 U16 herrer mester 2. del Gl. Hellerup BasketBK Amager68-50 Sad
11-03-1212:00 U16 damer mester øst 2. del FalconBK Amager42-68 Happy
11-03-1210:30 U16 herrer A øst 2. del BK Amager 2Køge Basketball Klub37-56 Sad
11-03-1210:30 U12 piger A øst 2. del Glostrup Idræts ClubBK Amager 226-20 Sad
11-03-1210:30 U14 drenge mester øst 2. del Virum Basketball KlubBK Amager51-43 Sad
11-03-1209:00 U12 drenge B øst 2. del BK Amager 3Hillerød Basketball Klub45-17 Happy
10-03-1216:30 U12 piger A øst 2. del BK Amager 2Sisu 311-33 Sad
10-03-1215:00 U16 damer mester øst 2. del BK AmagerFalcon60-46 Happy
10-03-1215:00 1. division herrer Randers CimbriaBK Amager81-75 Sad
10-03-1214:30 Dameligaen Horsens BCBK Amager94-76 Sad
10-03-1213:30 U12 piger mester øst 2. del BK AmagerSisu17-16 Happy
10-03-1212:00 U16 herrer A øst 2. del Køge Basketball KlubBK Amager 249-27 Sad
10-03-1212:00 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerVirum Basketball Klub24-45 Sad
09-03-1218:00 1. division damer øst Solrød CometsBK Amager 324-92 Happy
07-03-1217:00 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerStevnsgade Basketball62-52 Happy
07-03-1217:00 U16 herrer mester 2. del BK AmagerStevnsgade Basketball62-52 Happy
06-03-1218:15 U16 damer mester øst 2. del BK AmagerVærløse Basketball Klub77-60 Happy
05-03-1219:15 U21 damer mester øst 2. del Værløse Basketball KlubBK Amager116-22 Sad
04-03-1217:00 1. division damer øst BK Amager 3Sisu 273-50 Happy
04-03-1215:00 U12 drenge mester øst 2. del Virum Basketball KlubBK Amager68-19 Sad
04-03-1215:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4BMS 274-50 Happy
04-03-1215:00 Sekundarækken herrer øst Broernes 2BK Amager 266-43 Sad
04-03-1212:00 U14 piger mester øst 2. del BK AmagerBMS57-56 Happy
04-03-1210:45 U12 piger mester øst 2. del SisuBK Amager29-27 Sad
04-03-1210:30 U16 herrer A øst 2. del Virum 2BK Amager 278-27 Sad
04-03-1210:30 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerSisu 9936-53 Sad
04-03-1209:00 U12 piger A øst 2. del BK Amager 2BMS25-38 Sad
04-03-1209:00 U12 drenge B øst 2. del BK Amager 3BMS 353-48 Happy
03-03-1216:45 U12 drenge A øst 2. del Næstved Basketball KlubBK Amager 228-52 Happy
03-03-1215:00 U16 herrer mester øst 2. del Hørsholm 97BK Amager66-50 Sad
03-03-1215:00 U16 herrer mester 2. del Hørsholm 97BK Amager66-50 Sad
03-03-1215:00 U12 drenge mester øst 2. del Hørsholm 00BK Amager65-19 Sad
03-03-1215:00 Dameligaen BK AmagerFalcon79-69 Happy
03-03-1214:00 U18 damer mester øst 2. del Værløse Basketball KlubBK Amager85-33 Sad
03-03-1213:30 1. division herrer Aarhus BFBK Amager64-70 Happy
03-03-1213:30 1. division damer øst Hørsholm 2BK Amager 255-52 Sad
03-03-1212:30 U16 damer A øst 2. del BK Amager 2Jonstrup Basketball Klub38-62 Sad
01-03-1218:00 U18 herrer A øst 2. del Køge Basketball KlubBK Amager69-78 Happy
28-02-1218:00 U12 drenge A øst 2. del BK Amager 2Falcon 253-30 Happy
26-02-1217:00 1. division damer øst BK Amager 2Høbas57-61 Sad
26-02-1213:45 Dameligaen Værløse Basketball KlubBK Amager73-56 Sad
26-02-1213:30 U16 damer mester øst 2. del BK AmagerBMS68-65 Happy
26-02-1212:00 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerVærløse 9949-61 Sad
26-02-1212:00 Sekundarækken damer øst Virum 2BK Amager 436-91 Happy
26-02-1210:30 U14 piger mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 9854-48 Happy
26-02-1210:00 U16 herrer A øst 2. del Brønshøj BasketballBK Amager 251-36 Sad
26-02-1210:00 U12 drenge mester øst 2. del Værløse Basketball KlubBK Amager17-32 Happy
26-02-1209:30 U12 piger mester øst 2. del FalconBK Amager38-49 Happy
26-02-1209:00 U12 drenge B øst 2. del Virum 4BK Amager 327-21 Sad
25-02-1218:00 U14 piger mester øst 2. del Hørsholm 99BK Amager50-41 Sad
25-02-1218:00 U21 damer mester øst 2. del BK AmagerSisu65-35 Happy
25-02-1216:30 U18 damer mester øst 2. del BK AmagerHørsholm Basketball Klub50-79 Sad
25-02-1216:00 1. division damer øst GlostrupBK Amager 353-66 Happy
25-02-1213:30 U12 piger mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 0027-34 Sad
25-02-1212:00 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerBMS21-46 Sad
23-02-1219:00 1. division herrer BK AmagerHaderslev "Corpia"76-64 Happy
18-02-1215:00 Dameligaen Lemvig BasketBK Amager82-78 Sad
14-02-1220:00 1. division herrer StevnsgadeBK Amager82-87 Happy
12-02-1217:00 1. division damer øst BK Amager 3Broernes BK68-50 Happy
12-02-1216:30 Sekundarækken herrer øst Glostrup 2BK Amager 220-0 Sad
11-02-1216:00 1. division herrer AlbaBK Amager55-68 Happy
11-02-1214:00 1. division damer øst AlbaBK Amager 276-58 Sad
05-02-1216:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Herlev 260-48 Happy
05-02-1215:30 U16 herrer mester øst 2. del Næstved Basketball KlubBK Amager64-82 Happy
05-02-1215:30 U16 herrer mester 2. del Næstved Basketball KlubBK Amager64-82 Happy
05-02-1215:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Falcon 263-51 Happy
05-02-1214:00 U14 drenge mester øst 2. del BMSBK Amager60-39 Sad
05-02-1212:30 U16 damer mester øst 2. del SisuBK Amager51-76 Happy
05-02-1212:00 U12 drenge A øst 2. del Hørsholm 01BK Amager 228-27 Sad
05-02-1211:00 U18 herrer A øst 2. del Jonstrup Basketball KlubBK Amager57-71 Happy
05-02-1210:30 U14 piger mester øst 2. del BK AmagerSisu44-41 Happy
05-02-1209:00 U16 damer A øst 2. del BK Amager 2Roskilde Basketball Klub31-51 Sad
04-02-1218:30 U18 damer mester øst 2. del BK AmagerSisu75-60 Happy
04-02-1217:00 U16 damer A øst 2. del BK Amager 2Sisu 263-39 Happy
04-02-1216:00 1. division damer øst BrønshøjBK Amager 345-43 Sad
04-02-1215:00 Dameligaen BK AmagerAabyhøj IF100-55 Happy
04-02-1213:00 1. division damer øst StevnsgadeBK Amager 271-57 Sad
04-02-1212:30 U12 piger mester øst 2. del BK AmagerBMS32-38 Sad
03-02-1218:00 U16 damer A øst 2. del Solrød Basketball KlubBK Amager 246-55 Happy
31-01-1219:45 U18 herrer A øst 2. del BK AmagerNæstved Basketball Klub66-71 Sad
29-01-1218:30 U18 herrer A øst 2. del BK AmagerHerlev Basket81-46 Happy
29-01-1217:00 Dameligaen SisuBK Amager82-63 Sad
29-01-1217:00 1. division damer øst BK Amager 2Brønshøj60-61 Sad
29-01-1215:00 U16 herrer mester øst 2. del BK AmagerGl. Hellerup Basket66-73 Sad
29-01-1215:00 U16 herrer mester 2. del BK AmagerGl. Hellerup Basket66-73 Sad
29-01-1213:30 Sekundarækken herrer øst Brønshøj 2BK Amager 265-80 Happy
29-01-1213:30 Sekundarækken herrer øst Brønshøj 2BK Amager 265-0 Sad
29-01-1212:00 U14 piger mester øst 2. del BK AmagerVirum Basketball Klub57-27 Happy
29-01-1212:00 U18 damer mester øst 2. del FalconBK Amager78-61 Sad
29-01-1211:30 U12 piger mester øst 2. del Værløse Basketball KlubBK Amager42-10 Sad
29-01-1210:30 U14 drenge mester øst 2. del BK AmagerVirum Basketball Klub62-43 Happy
29-01-1209:00 U12 piger A øst 2. del Falcon 2BK Amager 238-25 Sad
29-01-1209:00 U12 drenge B øst 2. del BK Amager 3Stevnsgade Basketball20-0 Happy
29-01-1209:00 U16 damer A øst 2. del Hørsholm 2BK Amager 218-40 Happy
28-01-1215:45 1. division damer øst VirumBK Amager 367-83 Happy
28-01-1214:30 1. division herrer BK AmagerLemvig85-72 Happy
23-01-1220:00 Sekundarækken herrer øst Næstved 2BK Amager 275-62 Sad
22-01-1216:00 U12 piger A øst 2. del Espergærde Basketball KlubBK Amager 20-20 Happy
22-01-1212:30 U14 piger mester øst 2. del BMSBK Amager40-43 Happy
22-01-1209:00 U14 drenge mester øst 2. del Sisu 99BK Amager63-21 Sad
22-01-1209:00 U16 damer mester øst 2. del Hørsholm Basketball KlubBK Amager52-49 Sad
21-01-1216:00 1. division damer øst GlostrupBK Amager 261-78 Happy
21-01-1214:00 1. division herrer GlostrupBK Amager84-69 Sad
21-01-1213:30 Dameligaen Hørsholm 79ersBK Amager74-57 Sad
18-01-1219:00 1. division damer øst BK Amager 3Høbas57-60 Sad
15-01-1218:00 1. division damer øst BK Amager 3Hørsholm 289-58 Happy
15-01-1215:30 1. division damer øst BK Amager 2Sisu 255-36 Happy
15-01-1213:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Sisu 371-42 Happy
15-01-1209:00 U12 drenge A øst 2. del BK Amager 2Gladsaxe65-15 Happy
14-01-1217:00 1. division herrer BK AmagerJonstrup Basketball Klub86-64 Happy
14-01-1214:30 Dameligaen BK AmagerHorsens BC77-86 Sad
14-01-1212:00 U12 drenge mester øst 2. del BK AmagerSisu23-51 Sad
08-01-1217:00 Sekundarækken damer øst Sisu 3BK Amager 40-20 Happy
08-01-1214:00 1. division herrer Solrød CometsBK Amager65-77 Happy
06-01-1220:00 1. division damer øst Solrød CometsBK Amager 241-67 Happy
19-12-1119:00 U16 herrer mester øst Virum Basketball KlubBK Amager58-63 Happy
18-12-1110:30 U16 herrer A øst BK Amager 2Brønshøj Basketball20-0 Happy
17-12-1117:15 1. division damer øst BK Amager 2BK Amager 366-80 Sad
17-12-1115:00 Dameligaen BK AmagerFalcon60-62 Sad
17-12-1112:00 U12 piger mester øst BK AmagerHørsholm 0148-20 Happy
14-12-1120:00 LP damer 1 BK AmagerHørsholm 79ers52-66 Sad
14-12-1119:15 U18 damer mester øst SisuBK Amager65-54 Sad
13-12-1118:30 LP U16 damer øst 1 BK AmagerBMS59-64 Sad
13-12-1118:00 1. division damer øst StevnsgadeBK Amager 365-83 Happy
12-12-1120:00 Sekundarækken damer øst ALBA 2BK Amager 458-87 Happy
11-12-1116:30 U14 drenge A øst BK AmagerStevnsgade57-25 Happy
11-12-1116:00 Dameligaen Værløse Basketball KlubBK Amager75-59 Sad
11-12-1115:00 U18 herrer A øst BK AmagerGreve Basketball Klub129-57 Happy
11-12-1115:00 U18 damer mester øst Hørsholm Basketball KlubBK Amager61-38 Sad
11-12-1114:15 U14 drenge mester øst Sisu 99BK Amager54-42 Sad
11-12-1114:00 Sekundarækken herrer øst Stevnsgade 2BK Amager 220-0 Sad
11-12-1113:30 U12 piger mester øst Værløse Basketball KlubBK Amager30-22 Sad
11-12-1113:30 U12 drenge A øst BK Amager 2BMS 241-44 Sad
11-12-1112:00 U16 herrer A øst S.Ø. BasketBK Amager 234-73 Happy
10-12-1117:30 U18 damer mester øst BK AmagerSisu68-65 Happy
10-12-1116:00 U21 damer mester øst BK AmagerVærløse Basketball Klub66-75 Sad
10-12-1114:30 1. division herrer BK AmagerSolrød Comets78-55 Happy
10-12-1112:00 U12 piger mester øst BK AmagerFalcon42-22 Happy
10-12-1112:00 U14 piger mester øst Brønshøj BasketballBK Amager24-112 Happy
07-12-1120:15 U21 damer mester øst BK AmagerMalbas BBK67-44 Happy
06-12-1119:00 LP damer 1 Hørsholm 79ersBK Amager69-45 Sad
05-12-1118:00 U16 damer A øst Jonstrup Basketball KlubBK Amager 258-28 Sad
04-12-1118:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Stevnsgade 270-42 Happy
04-12-1117:30 U21 damer mester øst Stevnsgade BasketballBK Amager59-54 Sad
04-12-1117:00 Dameligaen SisuBK Amager85-58 Sad
04-12-1116:30 U16 herrer A øst BK Amager 2Køge Basketball Klub42-80 Sad
04-12-1115:30 U14 drenge A øst Brønshøj BasketballBK Amager20-0 Sad
04-12-1115:00 U16 damer A øst BK Amager 2Holbæk Basketball Klub43-34 Happy
04-12-1114:30 U16 damer mester øst Stevnsgade BasketballBK Amager25-93 Happy
04-12-1113:30 U12 piger mester øst BK AmagerBMS24-32 Sad
04-12-1110:30 U14 piger mester øst BK AmagerHørsholm 9861-38 Happy
04-12-1110:30 U14 drenge mester øst Værløse 98BK Amager69-12 Sad
04-12-1109:00 U12 drenge A øst Falcon 2BK Amager 238-33 Sad
03-12-1116:00 U16 damer A øst Roskilde Basketball KlubBK Amager 269-33 Sad
03-12-1116:00 U18 damer mester øst BK AmagerFalcon60-78 Sad
03-12-1114:30 1. division damer øst BK Amager 3BK Amager 261-77 Sad
03-12-1112:00 U16 herrer mester øst BK AmagerFalcon82-56 Happy
03-12-1111:30 U12 drenge mester øst Hillerød Basketball KlubBK Amager27-36 Happy
01-12-1120:00 1. division herrer Køge BKBK Amager81-57 Sad
29-11-1119:00 1. division herrer BK AmagerVirum69-66 Happy
27-11-1117:00 1. division damer øst BK Amager 2Virum69-75 Sad
27-11-1116:30 U16 herrer mester øst Hørsholm 96BK Amager72-47 Sad
27-11-1115:00 U16 damer mester øst BK AmagerFalcon44-27 Happy
27-11-1114:30 U18 damer mester øst Jonstrup Basketball KlubBK Amager58-53 Sad
27-11-1113:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Værløse 276-57 Happy
27-11-1113:00 U16 damer A øst Hillerød Basketball KlubBK Amager 240-49 Happy
27-11-1112:00 U12 drenge mester øst BK AmagerHørsholm 0021-56 Sad
27-11-1110:30 U14 drenge A øst BK AmagerSisu 449-35 Happy
27-11-1109:00 U16 herrer A øst Sisu 3BK Amager 278-35 Sad
27-11-1109:00 U12 drenge A øst BK Amager 2Hørsholm 0172-18 Happy
26-11-1118:00 U16 herrer A øst BK Amager 2Jonstrup Basketball Klub35-71 Sad
26-11-1116:30 U18 damer mester øst BK AmagerJonstrup Basketball Klub60-54 Happy
26-11-1115:30 U21 damer mester øst Værløse Basketball KlubBK Amager70-43 Sad
26-11-1115:00 U12 piger mester øst Hørsholm 01BK Amager19-45 Happy
26-11-1115:00 U16 damer A øst BK Amager 2Glostrup Idræts Club20-0 Happy
26-11-1114:00 1. division damer øst AlbaBK Amager 358-64 Happy
26-11-1113:00 Dameligaen Horsens BCBK Amager100-63 Sad
26-11-1112:00 U14 drenge mester øst BK AmagerSisu 9825-60 Sad
26-11-1110:45 U12 drenge mester øst BK AmagerVirum Basketball Klub17-49 Sad
23-11-1117:00 U16 herrer mester øst BK AmagerHørsholm 9656-81 Sad
20-11-1120:00 Sekundarækken herrer øst BMS 2BK Amager 287-85 Sad
20-11-1119:30 U18 damer mester øst Værløse Basketball KlubBK Amager74-50 Sad
20-11-1118:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Hørsholm 379-35 Happy
20-11-1117:00 1. division damer øst BK Amager 3Solrød Comets104-43 Happy
20-11-1113:30 U16 herrer A øst BK Amager 2Hvidovre Basketball Klub28-72 Sad
20-11-1112:30 U12 drenge A øst Virum 3BK Amager 254-34 Sad
20-11-1112:00 U12 piger A øst GlostrupBK Amager 235-18 Sad
20-11-1112:00 U21 damer mester øst BK AmagerStevnsgade Basketball51-45 Happy
20-11-1110:30 U14 drenge mester øst BK AmagerBMS37-55 Sad
20-11-1109:00 U14 piger mester øst BK AmagerAMBAS55-26 Happy
20-11-1109:00 U16 herrer mester øst Gl. Hellerup BasketBK Amager54-75 Happy
19-11-1118:30 U18 herrer A øst BK AmagerJonstrup Basketball Klub102-51 Happy
19-11-1117:00 1. division herrer BK AmagerRanders Cimbria71-66 Happy
19-11-1114:30 Dameligaen BK AmagerAabyhøj IF66-72 Sad
19-11-1114:00 1. division damer øst Broernes BKBK Amager 264-50 Sad
19-11-1112:15 U12 drenge A øst BK Amager 2Sisu 342-35 Happy
19-11-1112:00 U16 damer mester øst BK AmagerHørsholm Basketball Klub56-47 Happy
19-11-1111:45 U12 piger mester øst Hørsholm 00BK Amager27-22 Sad
19-11-1110:45 U12 drenge mester øst BK AmagerSisu 0030-67 Sad
19-11-1110:30 U14 drenge A øst Køge Basketball KlubBK Amager44-39 Sad
17-11-1117:45 U14 piger mester øst SisuBK Amager44-42 Sad
17-11-1117:15 U12 piger mester øst BK AmagerHørsholm 0026-31 Sad
16-11-1120:00 LP U21 damer øst 1 BK AmagerVærløse Basketball Klub48-80 Sad
15-11-1120:00 LP damer 1 BK AmagerGlostrup108-33 Happy
15-11-1119:45 LP U12 drenge øst 1 Hørsholm 2000BK Amager67-25 Sad
14-11-1118:00 LP U16 damer øst 1 Jonstrup Basketball KlubBK Amager35-80 Happy
13-11-1118:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Broernes 258-52 Happy
13-11-1117:00 1. division damer øst BK Amager 2Hørsholm 249-76 Sad
13-11-1115:00 U12 piger mester øst BK AmagerSisu25-23 Happy
13-11-1113:30 Sekundarækken damer øst BMS 2BK Amager 442-61 Happy
13-11-1110:30 U12 drenge A øst Værløse 2BK Amager 220-40 Happy
13-11-1109:30 U12 piger A øst Sisu 2BK Amager 258-10 Sad
12-11-1117:00 1. division herrer BK AmagerAarhus BF97-63 Happy
12-11-1115:30 U12 drenge mester øst Værløse Basketball KlubBK Amager33-15 Sad
12-11-1115:00 1. division damer øst Sisu 2BK Amager 362-68 Happy
12-11-1114:30 Dameligaen BK AmagerLemvig Basket61-72 Sad
09-11-1119:15 U14 drenge mester øst BK AmagerNæstved Basketball Klub25-57 Sad
09-11-1117:00 U16 herrer mester øst BK AmagerBMS71-29 Happy
08-11-1117:30 U12 drenge A øst GladsaxeBK Amager 235-45 Happy
06-11-1118:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Glostrup 262-64 Sad
06-11-1117:45 U12 piger mester øst SisuBK Amager44-44 Happy
06-11-1117:00 U16 damer mester øst BMSBK Amager49-57 Happy
06-11-1117:00 1. division damer øst BK Amager 3Glostrup73-60 Happy
06-11-1116:30 U12 drenge A øst Næstved Basketball KlubBK Amager 251-17 Sad
06-11-1115:30 U14 drenge A øst BMS 2BK Amager29-58 Happy
06-11-1115:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Virum 2125-32 Happy
06-11-1113:30 U18 damer mester øst BK AmagerHørsholm Basketball Klub0-20 Sad
06-11-1112:30 U18 herrer A øst Falcon 3BK Amager0-20 Happy
06-11-1112:00 U14 piger mester øst Virum Basketball KlubBK Amager16-82 Happy
06-11-1112:00 U16 herrer mester øst BK AmagerVirum Basketball Klub69-86 Sad
06-11-1111:00 U16 herrer A øst Slagelse Basketball KlubBK Amager 265-52 Sad
06-11-1109:00 U12 piger A øst BK Amager 2BMS43-25 Happy
05-11-1117:00 U12 piger A øst BK Amager 2Falcon 222-40 Sad
05-11-1115:30 U14 piger mester øst BMSBK Amager39-54 Happy
05-11-1115:30 1. division damer øst HøbasBK Amager 254-58 Happy
05-11-1115:00 Dameligaen BK AmagerHørsholm 79ers55-66 Sad
05-11-1114:30 1. division herrer Haderslev "Corpia"BK Amager79-69 Sad
05-11-1114:00 U14 drenge mester øst Værløse 99BK Amager38-33 Sad
05-11-1112:00 U16 damer A øst BK Amager 2Hørsholm 242-49 Sad
05-11-1109:30 U12 piger mester øst FalconBK Amager44-43 Sad
05-11-11: U21 damer mester øst Malbas BBKBK Amager0-20 Happy
04-11-1117:30 1. division damer øst BK Amager 3Brønshøj65-55 Happy
03-11-1117:15 U12 piger mester øst BK AmagerVærløse Basketball Klub19-38 Sad
02-11-1120:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 4Broernes 256-40 Happy
02-11-1118:30 U14 drenge mester øst BK AmagerHørsholm 9943-32 Happy
02-11-1117:00 U16 herrer mester øst BK AmagerGl. Hellerup Basket55-33 Happy
01-11-1118:30 LP U16 damer øst 1 BK AmagerVirum Basketball Klub92-42 Happy
30-10-1118:30 U16 damer A øst BK Amager 2Sisu 231-54 Sad
30-10-1117:00 1. division damer øst BK Amager 2Alba75-51 Happy
30-10-1115:00 U14 drenge mester øst BK AmagerHørsholm 9827-91 Sad
30-10-1115:00 U18 damer mester øst FalconBK Amager62-42 Sad
30-10-1112:30 U12 piger mester øst BMSBK Amager48-24 Sad
30-10-1112:00 U12 piger A øst Hørsholm 02BK Amager 2118-3 Sad
30-10-1112:00 U14 drenge A øst BK AmagerFalcon41-31 Happy
30-10-1112:00 U14 drenge A øst BK AmagerFalcon31-41 Sad
30-10-1112:00 Sekundarækken damer øst Falcon 2BK Amager 456-58 Happy
30-10-1110:30 U14 piger mester øst BK AmagerFalcon99-27 Happy
30-10-1110:00 U18 herrer A øst Greve Basketball KlubBK Amager73-113 Happy
29-10-1116:00 U16 damer mester øst BK AmagerVirum Basketball Klub91-31 Happy
29-10-1116:00 Sekundarækken herrer øst Herlev 2BK Amager 255-66 Happy
29-10-1115:30 U14 drenge mester øst Hvidovre Basketball KlubBK Amager73-26 Sad
29-10-1114:30 1. division herrer BK AmagerAlba97-52 Happy
29-10-1114:00 Dameligaen Aabyhøj IFBK Amager51-88 Happy
29-10-1112:30 U16 herrer mester øst FalconBK Amager75-43 Sad
29-10-1112:15 U12 drenge A øst BK Amager 2Virum 235-51 Sad
29-10-1109:30 1. division damer øst Broernes BKBK Amager 364-50 Sad
27-10-1117:45 LP U14 damer øst 1 SisuBK Amager52-49 Sad
27-10-1117:00 LP U18 herrer øst 1 BK AmagerSisu57-60 Sad
26-10-1117:15 LP U12 drenge øst 1 BK AmagerSisu 200168-18 Happy
25-10-1119:30 LP U12 piger øst 1 BK AmagerVærløse Basketball Klub25-28 Sad
25-10-1119:00 1. division damer øst BK Amager 2Solrød Comets61-52 Happy
22-10-1117:00 1. division damer øst BK Amager 2Stevnsgade33-57 Sad
22-10-1114:30 1. division herrer BK AmagerStevnsgade69-67 Happy
22-10-1113:00 Dameligaen FalconBK Amager57-55 Sad
17-10-1118:30 LP U16 damer øst 1 Solrød Basketball KlubBK Amager18-108 Happy
16-10-1116:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Næstved 294-62 Happy
16-10-1115:00 U18 herrer A øst BK AmagerEspergærde Basketball Klub20-0 Happy
16-10-1112:00 U16 herrer mester øst BK AmagerHørsholm 963-50 Sad
15-10-1116:00 1. division damer øst BrønshøjBK Amager 256-61 Happy
15-10-1115:00 1. division herrer LemvigBK Amager64-73 Happy
15-10-1115:00 Dameligaen BK AmagerVærløse Basketball Klub78-77 Happy
13-10-1117:00 LP U18 herrer øst 1 S.Ø. BasketBK Amager34-106 Happy
12-10-1120:30 1. division damer øst BK Amager 3Virum76-55 Happy
12-10-1117:00 LP U16 herrer øst 1 BK AmagerHørsholm 9663-81 Sad
10-10-1118:30 LP damer 1 Virum Basketball KlubBK Amager57-91 Happy
09-10-1118:30 U18 damer mester øst BK AmagerVærløse Basketball Klub15-101 Sad
09-10-1118:00 U16 damer mester øst Værløse Basketball KlubBK Amager40-63 Happy
09-10-1117:00 1. division damer øst BK Amager 2Glostrup50-38 Happy
09-10-1115:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Brønshøj 270-64 Happy
09-10-1109:00 U12 drenge mester øst Glostrup Idræts ClubBK Amager50-58 Happy
08-10-1117:00 1. division herrer BK AmagerGlostrup91-71 Happy
08-10-1115:30 1. division damer øst HøbasBK Amager 320-0 Sad
08-10-1114:30 Dameligaen BK AmagerLemvig Basket75-69 Happy
08-10-1112:15 U18 herrer A øst Jonstrup Basketball KlubBK Amager55-100 Happy
08-10-1112:00 U14 piger mester øst BK AmagerHørsholm 9937-26 Happy
06-10-1118:30 LP herrer 1 BK AmagerFalcon67-98 Sad
04-10-1119:45 U18 herrer A øst BK AmagerFalcon 3116-41 Happy
02-10-1116:30 1. division herrer Jonstrup Basketball KlubBK Amager71-76 Happy
02-10-1115:30 U16 herrer mester øst BMSBK Amager34-104 Happy
02-10-1113:30 U16 damer mester øst BK AmagerSisu59-36 Happy
02-10-1111:30 U14 drenge mester øst Jonstrup Basketball KlubBK Amager57-27 Sad
02-10-1110:30 U12 piger A øst BK Amager 2Roskilde 20-20 Sad
02-10-1110:30 U16 damer A øst Solrød Basketball KlubBK Amager 261-55 Sad
02-10-1109:00 U14 drenge A øst Virum Basketball KlubBK Amager49-26 Sad
02-10-1109:00 U14 drenge A øst Virum Basketball KlubBK Amager42-26 Sad
02-10-1109:00 U12 drenge mester øst BK AmagerBMS22-49 Sad
01-10-1116:00 Dameligaen Hørsholm 79ersBK Amager53-58 Happy
01-10-1115:30 U14 piger mester øst Værløse Basketball KlubBK Amager18-57 Happy
01-10-1115:00 1. division damer øst Sisu 2BK Amager 265-47 Sad
01-10-1113:30 1. division damer øst Hørsholm 2BK Amager 353-58 Happy
30-09-1117:45 LP U12 drenge øst 1 Hørsholm Basketball Klub 2001BK Amager23-53 Happy
25-09-1118:00 1. division damer øst BK Amager 3Stevnsgade71-67 Happy
24-09-1114:30 Dameligaen BK AmagerSisu67-74 Sad
20-09-1119:45 LP U18 damer øst 1 BK AmagerHørsholm Basketball Klub65-69 Sad
18-09-1113:30 LP U14 drenge øst 1 Hørsholm Basketball Klub 98BK Amager102-20 Sad
15-05-1111:00 Ynglinge damer UDM AAIFBK Amager50-71 Happy
08-05-1116:30 Ynglinge damer mester Final Four øst finale BK AmagerHørsholm 9359-54 Happy
08-05-1110:30 Junior damer mester Final Four øst finale BK AmagerBMS52-54 Sad
07-05-1115:30 Ynglinge damer mester Final Four øst semifinaler BK AmagerFalcon63-43 Happy
07-05-1114:45 Drenge mester Finale four øst semifinaler HørsholmBK Amager77-65 Sad
07-05-1113:45 Junior herrer mester Final Four øst semifinaler Sisu 95BK Amager74-56 Sad
07-05-1110:15 Junior damer mester Final Four øst semifinaler BK AmagerHørsholm 9576-38 Happy
30-04-1115:45 U12 mini piger ældste mester Final Four øst semifinaler BK AmagerVærløse24-26 Sad
28-04-1119:30 Sekundarækken herrer øst Næstved 2BK Amager 220-0 Sad
17-04-119:15 Drenge mester øst 2. del Sisu 98BK Amager17-68 Happy
16-04-1115:30 Ungsenior damer mester øst slutspil BK AmagerNæstved47-63 Sad
16-04-1114:00 Piger A øst 2. del BK Amager 2Hørsholm 3 (97)32-52 Sad
16-04-1112:30 Piger mester øst 2. del BK AmagerSisu 9730-66 Sad
16-04-1112:00 Junior herrer mester øst 2. del KøgeBK Amager65-77 Happy
16-04-1111:00 Junior herrer B øst 2. del BK Amager 2Næstved 251-41 Happy
12-04-1120:15 Sekundarækken herrer øst Brønshøj 2BK Amager 273-78 Happy
10-04-119:00 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del Hørsholm 99BK Amager34-21 Sad
10-04-1117:00 Drenge mester øst 2. del Hørsholm 97BK Amager68-37 Sad
10-04-1116:30 Piger mester øst 2. del VærløseBK Amager53-23 Sad
10-04-1115:00 Ynglinge damer mester øst 2. del Hørsholm 93BK Amager71-63 Sad
10-04-1113:30 Junior damer mester øst 2. del FalconBK Amager61-80 Happy
10-04-1112:30 U12 Mini drenge ældste B øst 2. del HerlevBK Amager 216-54 Happy
10-04-1110:30 Piger A øst 2. del GlostrupBK Amager 331-43 Happy
09-04-1118:30 Ynglinge damer mester øst 2. del VærløseBK Amager57-63 Happy
06-04-1119:15 Sekundarækken herrer øst Herlev 2BK Amager 265-60 Sad
05-04-1118:30 Piger A øst 2. del BK Amager 2Hillerød 243-35 Happy
03-04-119:00 Drenge mester øst 2. del BK AmagerStevnsgade65-51 Happy
03-04-1116:30 Piger A øst 2. del Hørsholm 3 (97)BK Amager 246-39 Sad
03-04-1114:00 Junior damer mester øst 2. del SisuBK Amager61-45 Sad
03-04-1113:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK AmagerVærløse67-36 Happy
03-04-1112:00 Junior herrer mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 9549-90 Sad
03-04-1111:00 Ungsenior damer mester øst 2. del NæstvedBK Amager39-64 Happy
03-04-1110:30 U12 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2Sisu 337-26 Happy
02-04-1118:30 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del BK AmagerVærløse34-41 Sad
02-04-1117:00 Junior damer A øst 2. del BK Amager 2Sisu 234-59 Sad
02-04-1115:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) EVN NyborgBK Amager97-47 Sad
02-04-1112:30 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK AmagerVærløse12-36 Sad
02-04-1110:00 Drenge mester øst 2. del StevnsgadeBK Amager76-66 Sad
31-03-1121:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Falcon 262-69 Sad
30-03-1121:00 Ungsenior damer mester øst 2. del BK AmagerGlostrup64-73 Sad
29-03-1118:30 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 9928-40 Sad
27-03-119:00 U12 Mini drenge ældste B øst 2. del BK Amager 2Hvidovre26-21 Happy
27-03-1120:00 Sekundarækken damer øst BMS 2BK Amager 350-59 Happy
27-03-1119:30 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) BK AmagerHørsholm60-76 Sad
27-03-1118:00 Junior damer mester øst 2. del BK AmagerBMS51-46 Happy
27-03-1116:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK AmagerFalcon82-38 Happy
27-03-1115:00 Sekundarækken herrer øst Broernes BK 2BK Amager 220-0 Sad
27-03-1114:00 Piger mester øst 2. del BMSBK Amager70-46 Sad
27-03-1113:30 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del BK AmagerBMS35-14 Happy
27-03-1110:30 U12 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2Hørsholm 0017-42 Sad
26-03-1117:00 Junior herrer B øst 2. del Værløse 2BK Amager 20-20 Happy
26-03-1116:45 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) GlostrupBK Amager68-41 Sad
26-03-1116:30 Junior herrer mester øst 2. del Birkerød Værløse 95BK Amager51-67 Happy
26-03-1116:00 1. division damer øst BrønshøjBK Amager 246-56 Happy
26-03-1114:00 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del BMSBK Amager21-37 Happy
26-03-1114:00 Drenge B øst 2. del Værløse 4BK Amager 260-41 Sad
26-03-1112:30 Piger A øst 2. del BK Amager 3Falcon 254-35 Happy
26-03-1112:30 Junior damer A øst 2. del VærløseBK Amager 226-65 Happy
26-03-1111:00 Drenge mester øst 2. del BK AmagerFalcon59-43 Happy
24-03-1117:15 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) FalconBK Amager98-47 Sad
23-03-1116:30 Piger mester øst 2. del BK AmagerJonstrup28-30 Sad
20-03-119:00 Piger A øst 2. del Hørsholm 5BK Amager 346-27 Sad
20-03-119:00 Drenge B øst 2. del BK Amager 2Solrød 251-74 Sad
20-03-1118:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Brønshøj 265-73 Sad
20-03-1117:00 1. division damer øst BK Amager 2Glostrup61-47 Happy
20-03-1115:30 U12 Mini piger ældste A øst 2. del Virum 2BK Amager 232-64 Happy
20-03-1115:00 Ungsenior damer mester øst 2. del BK AmagerStevnsgade65-56 Happy
20-03-1115:00 U12 Mini drenge ældste B øst 2. del Værløse 2BK Amager 234-16 Sad
20-03-1115:00 Junior damer mester øst 2. del Hørsholm 96BK Amager29-76 Happy
20-03-1114:00 Dameligaen Kvartfinaler (bedst af 3) Horsens PiratesBK Amager60-50 Sad
20-03-1113:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 3Broernes BK 295-38 Happy
20-03-1112:00 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del VirumBK Amager31-57 Happy
20-03-1112:00 Junior herrer mester øst 2. del Værløse 96BK Amager57-50 Sad
20-03-1112:00 Junior damer A øst 2. del BK Amager 2Virum100-37 Happy
20-03-1110:45 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del Sisu 99BK Amager39-18 Sad
20-03-1110:30 Piger mester øst 2. del BK AmagerVærløse36-53 Sad
19-03-1118:30 Drenge mester øst 2. del BK AmagerSisu 9758-69 Sad
19-03-1117:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) BK AmagerViby38-98 Sad
19-03-1117:00 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del Hørsholm 99BK Amager51-31 Sad
19-03-1117:00 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del VærløseBK Amager35-28 Sad
19-03-1115:00 Canal Digital Ligaen Nedrykningsspils (bedst af 3) BK AmagerAalborg Vikings58-86 Sad
19-03-1112:30 Junior damer mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 9587-39 Happy
19-03-1111:00 Piger mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 9730-70 Sad
18-03-1118:00 Junior herrer mester øst 2. del Hørsholm 95BK Amager76-54 Sad
17-03-1119:30 Dameligaen Kvartfinaler (bedst af 3) BK AmagerHorsens Pirates56-70 Sad
13-03-119:00 U12 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2Hørsholm 357-20 Happy
13-03-1117:30 Sekundarækken damer øst Sisu 3BK Amager 333-67 Happy
13-03-1116:30 Piger A øst 2. del BK Amager 3Glostrup42-52 Sad
13-03-1114:00 Canal Digital Ligaen Nedrykningsspils (bedst af 3) Aalborg VikingsBK Amager96-75 Sad
13-03-1113:30 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del BK AmagerSisu 9944-18 Happy
13-03-1112:00 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK AmagerJonstrup20-29 Sad
13-03-1110:30 U12 Mini drenge ældste B øst 2. del BK Amager 2Skjold Birkerød30-38 Sad
12-03-1116:00 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del VærløseBK Amager35-28 Sad
12-03-1115:00 Development League BK AmagerTeam Fog Næstved20-0 Happy
12-03-1114:00 Dameligaen FalconBK Amager61-67 Happy
12-03-1110:30 Junior herrer B øst 2. del RoskildeBK Amager 251-53 Happy
11-03-1119:00 Ynglinge damer mester øst 2. del FalconBK Amager54-66 Happy
09-03-1119:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK AmagerSisu166-43 Happy
09-03-1118:00 Junior herrer mester øst 2. del BK AmagerKøge77-60 Happy
07-03-1118:30 Ynglinge damer mester øst 2. del VirumBK Amager43-110 Happy
06-03-119:00 Piger A øst 2. del BK Amager 3Hørsholm 452-29 Happy
06-03-1118:30 Ungsenior damer mester øst 2. del BK AmagerSisu 9238-42 Sad
06-03-1117:00 1. division damer øst BK Amager 2Virum64-47 Happy
06-03-1115:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) BK AmagerVærløse32-116 Sad
06-03-1115:00 Sekundarækken damer øst Stevnsgade 2BK Amager 352-61 Happy
06-03-1113:30 Development League BK AmagerHørsholm84-58 Happy
06-03-1113:15 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del Sisu 99BK Amager17-39 Happy
06-03-1112:15 Drenge mester øst 2. del Sisu 97BK Amager82-56 Sad
06-03-1111:30 Piger mester øst 2. del Sisu 97BK Amager41-31 Sad
06-03-1110:30 U12 Mini piger ældste A øst 2. del Sisu 3BK Amager 238-46 Happy
06-03-1110:30 Piger A øst 2. del BK Amager 2Roskilde33-36 Sad
05-03-1118:00 Junior damer mester øst 2. del BK AmagerSisu51-39 Happy
05-03-1116:30 Junior herrer mester øst 2. del BK AmagerSisu 9532-75 Sad
05-03-1115:00 U12 Mini drenge ældste B øst 2. del BK Amager 2Virum 321-16 Happy
05-03-1115:00 Dameligaen Hørsholm 79ersBK Amager59-47 Sad
03-03-1119:00 Canal Digital Ligaen Bakken BearsBK Amager83-49 Sad
02-03-1119:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 9384-63 Happy
02-03-1118:00 Junior herrer mester øst 2. del BK AmagerBirkerød Værløse 9584-33 Happy
27-02-119:30 Drenge B øst 2. del JonstrupBK Amager 233-33 Happy
27-02-1117:15 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) SisuBK Amager89-35 Sad
27-02-1115:00 Junior damer mester øst 2. del BK AmagerFalcon103-29 Happy
27-02-1114:30 Junior damer A øst 2. del RoskildeBK Amager 243-87 Happy
27-02-1113:30 Drenge mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 9768-75 Sad
27-02-1112:00 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 9928-22 Happy
27-02-1112:00 Junior herrer B øst 2. del Sisu 6BK Amager 287-53 Sad
27-02-1110:00 U12 Mini drenge ældste B øst 2. del StevnsgadeBK Amager 250-25 Sad
26-02-1117:15 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) ESAA ÅrhusBK Amager117-43 Sad
26-02-1117:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3Falcon 261-54 Happy
26-02-1115:00 Canal Digital Ligaen BK AmagerSisu50-82 Sad
26-02-1114:00 1. division damer øst HøbasBK Amager 260-71 Happy
26-02-1112:30 Dameligaen BK AmagerVærløse81-54 Happy
26-02-1112:00 Piger mester øst 2. del JonstrupBK Amager47-29 Sad
20-02-1115:00 Canal Digital Ligaen Horsens ICBK Amager89-61 Sad
19-02-1115:00 Dameligaen BK AmagerLemvig68-58 Happy
16-02-1119:30 Canal Digital Ligaen Svendborg RabbitsBK Amager88-52 Sad
13-02-1117:00 1. division damer øst BK Amager 2Sisu 276-62 Happy
12-02-1113:00 Development League Team Fog NæstvedBK Amager0-20 Happy
06-02-119:00 U12 Mini piger ældste A øst 2. del Hørsholm 00BK Amager 234-17 Sad
06-02-1117:00 Junior damer mester øst 2. del BMSBK Amager58-36 Sad
06-02-1116:30 Junior damer A øst 2. del BK Amager 2Jonstrup58-46 Happy
06-02-1114:30 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) SolrødBK Amager90-44 Sad
06-02-1113:30 Drenge B øst 2. del BK Amager 2Holbæk80-27 Happy
06-02-1112:00 Piger mester øst 2. del BK AmagerBMS35-80 Sad
06-02-1111:30 Piger A øst 2. del Falcon 2BK Amager 39-78 Happy
06-02-1110:30 Junior herrer B øst 2. del BK Amager 2Hørsholm 376-52 Happy
05-02-1119:30 Sekundarækken herrer øst Værløse 2BK Amager 220-0 Sad
05-02-1119:15 Development League HørsholmBK Amager83-67 Sad
05-02-1118:00 Ungsenior damer mester øst 2. del VærløseBK Amager91-45 Sad
05-02-1117:15 1. division damer øst Hørsholm 2BK Amager 258-42 Sad
05-02-1115:30 Junior damer mester øst 2. del Hørsholm 95BK Amager55-61 Happy
05-02-1115:00 Canal Digital Ligaen Hørsholm 79ersBK Amager91-78 Sad
05-02-1112:30 Dameligaen ÅbyhøjBK Amager56-55 Sad
05-02-1110:45 Junior herrer B øst 2. del BK Amager 2Værløse 364-77 Sad
05-02-1110:00 Piger A øst 2. del Hillerød 2BK Amager 231-24 Sad
02-02-1121:00 Ynglinge damer mester øst 2. del SisuBK Amager40-100 Happy
02-02-1119:30 Canal Digital Ligaen BK AmagerVærløse83-87 Sad
30-01-119:00 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK AmagerSisu 9914-51 Sad
30-01-1118:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Herlev 261-65 Sad
30-01-1117:00 1. division damer øst BK Amager 2Stevnsgade56-62 Sad
30-01-1115:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) BK AmagerStevnsgade50-85 Sad
30-01-1115:00 Canal Digital Ligaen Aalborg VikingsBK Amager98-41 Sad
30-01-1114:30 Piger mester øst 2. del Hørsholm 97BK Amager51-18 Sad
30-01-1114:00 U12 Mini drenge ældste B øst 2. del Fredensborg BKBK Amager 230-24 Sad
30-01-1114:00 Junior herrer mester øst 2. del Sisu 95BK Amager75-46 Sad
30-01-1113:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 3BMS 276-52 Happy
30-01-1112:00 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del BK AmagerVirum50-19 Happy
30-01-1111:30 Drenge B øst 2. del HillerødBK Amager 241-41 Happy
30-01-1110:30 Drenge mester øst 2. del BK AmagerSisu 9887-29 Happy
29-01-1116:30 Junior herrer mester øst 2. del BK AmagerVærløse 9657-56 Happy
29-01-1115:00 Dameligaen BK AmagerSisu72-80 Sad
29-01-1111:00 Junior damer mester øst 2. del BK AmagerHørsholm 9674-35 Happy
26-01-1119:30 Canal Digital Ligaen BK AmagerÅbyhøj90-77 Happy
23-01-1117:15 Dameligaen Horsens PiratesBK Amager64-73 Happy
23-01-1116:00 Piger A øst 2. del RoskildeBK Amager 218-51 Happy
23-01-1113:30 Sekundarækken herrer øst Stevnsgade 2BK Amager 247-79 Happy
23-01-1111:00 Sekundarækken damer øst Broernes BK 2BK Amager 354-46 Sad
22-01-119:30 Drenge mester øst 2. del FalconBK Amager46-44 Sad
22-01-119:00 Ungsenior damer mester øst 2. del AlbaBK Amager85-34 Sad
22-01-1116:00 1. division damer øst AlbaBK Amager 264-76 Happy
20-01-1119:30 Canal Digital Ligaen BK AmagerTeam FOG Næstved58-87 Sad
19-01-1119:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK AmagerVirum110-46 Happy
16-01-119:30 Ungsenior damer mester øst 2. del BrønshøjBK Amager60-55 Sad
16-01-119:00 U12 Mini piger ældste A øst 2. del Hørsholm 3BK Amager 230-24 Sad
16-01-1115:30 Piger A øst 2. del Sisu 3BK Amager 247-40 Sad
16-01-1113:00 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del JonstrupBK Amager36-28 Sad
16-01-1113:00 Junior damer A øst 2. del HvidovreBK Amager 246-61 Happy
16-01-1110:30 Piger A øst 2. del Hørsholm 4BK Amager 325-30 Happy
15-01-1116:00 Canal Digital Ligaen VærløseBK Amager84-54 Sad
15-01-1114:00 Piger A øst 2. del BK Amager 2Sisu 364-39 Happy
15-01-1111:00 U12 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2Virum 247-60 Sad
09-01-1118:00 Ungsenior damer mester øst 2. del BK AmagerSisu 9037-54 Sad
09-01-1116:30 Piger A øst 2. del BK Amager 3Hørsholm 537-34 Happy
09-01-1115:00 Junior damer A øst 2. del BK Amager 2Brønshøj88-35 Happy
09-01-1113:30 Drenge B øst 2. del BK Amager 2Brønshøj65-37 Happy
09-01-1110:30 U12 Mini drenge ældste B øst 2. del BK Amager 2BMS 333-31 Happy
08-01-1119:00 LP ynglinge damer finale AAIFBK Amager62-67 Happy
08-01-1117:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3Sisu 363-31 Happy
08-01-1115:00 Canal Digital Ligaen BK AmagerHorsens IC61-86 Sad
08-01-1113:00 LP junior damer finale AAIFBK Amager50-40 Sad
08-01-1112:30 Dameligaen BK AmagerFalcon57-48 Happy
22-12-1019:30 LP ynglinge damer øst 1/2 BK AmagerHørsholm61-56 Happy
18-12-1015:00 Dameligaen LemvigBK Amager74-73 Sad
15-12-1020:00 Ynglinge damer mester øst Hørsholm 94BK Amager27-88 Happy
15-12-1019:30 Canal Digital Ligaen BK AmagerHørsholm 79ers65-70 Sad
13-12-1020:30 Junior damer mester øst Hørsholm 95BK Amager0-20 Happy
13-12-1020:15 Ynglinge damer mester øst Hørsholm 93BK Amager57-66 Happy
12-12-109:30 U12 Mini drenge ældste A øst HvidovreBK Amager 286-9 Sad
12-12-109:30 Piger B øst NæstvedBK Amager15-58 Happy
12-12-109:30 Junior herrer B øst Greve 2BK Amager 238-67 Happy
12-12-1017:15 Dameligaen SisuBK Amager66-46 Sad
12-12-1016:30 Piger A øst BK Amager 2Hørsholm 451-17 Happy
12-12-1016:00 Junior damer A øst VærløseBK Amager 242-69 Happy
12-12-1015:30 Junior herrer mester øst NæstvedBK Amager61-77 Happy
12-12-1015:00 Piger mester øst BK AmagerJonstrup39-46 Sad
12-12-1013:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Broernes BK 274-37 Happy
12-12-1013:30 Drenge B øst Jonstrup 2BK Amager 254-26 Sad
12-12-1012:30 Drenge mester øst NæstvedBK Amager60-79 Happy
12-12-1012:00 U12 Mini drenge ældste mester øst Hørsholm PI99BK Amager37-32 Sad
12-12-1012:00 Sekundarækken damer øst Sisu 3BK Amager 335-40 Happy
12-12-1010:30 Ungsenior damer mester øst BrønshøjBK Amager29-61 Happy
12-12-1010:30 U12 Mini piger ældste A øst BK Amager 2Sisu 322-64 Sad
11-12-1020:00 Ungsenior damer mester øst VærløseBK Amager79-32 Sad
11-12-1014:30 Development League BK AmagerVærløse83-63 Happy
11-12-1013:30 1. division damer øst Broernes BKBK Amager 263-47 Sad
11-12-1011:00 Piger B øst BK AmagerVirum59-29 Happy
09-12-1018:15 U12 Mini drenge ældste A øst GlostrupBK Amager 220-0 Sad
08-12-1021:00 Ungsenior damer mester øst SisuBK Amager56-65 Happy
07-12-1019:30 Canal Digital Ligaen BK AmagerSvendborg Rabbits45-78 Sad
06-12-1017:00 LP junior damer øst 1/2 BK AmagerSisu53-48 Happy
05-12-109:00 U12 Mini piger ældste mester øst FalconBK Amager18-78 Happy
05-12-109:00 Piger mester øst VirumBK Amager42-42 Happy
05-12-109:00 Piger A øst BK Amager 2Falcon 278-17 Happy
05-12-109:00 Drenge mester øst Sisu 97BK Amager58-34 Sad
05-12-1018:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 3Stevnsgade 256-36 Happy
05-12-1017:00 1. division damer øst BK Amager 2Brønshøj53-58 Sad
05-12-1015:00 Drenge B øst BK Amager 2Brønshøj43-40 Happy
05-12-1013:30 Junior herrer B øst BK Amager 2B70 Basket75-48 Happy
05-12-1012:00 Ungsenior damer mester øst BK AmagerStevnsgade82-45 Happy
05-12-1011:30 U12 Mini piger ældste A øst RoskildeBK Amager 236-46 Happy
05-12-1010:30 U12 Mini drenge ældste mester øst VærløseBK Amager58-28 Sad
05-12-1010:30 Junior herrer mester øst BK AmagerFalcon60-76 Sad
04-12-1018:30 Junior damer A øst BK Amager 2Næstved20-0 Happy
04-12-1017:30 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) HørsholmBK Amager112-35 Sad
04-12-1017:00 Junior damer mester øst BK AmagerBMS70-69 Happy
04-12-1015:00 Dameligaen BK AmagerÅbyhøj72-63 Happy
04-12-1012:30 U12 Mini drenge ældste A øst BK Amager 2Næstved9-103 Sad
04-12-1011:00 U12 Mini piger ældste mester øst BK AmagerVærløse58-25 Happy
03-12-1020:45 Ynglinge damer mester øst FalconBK Amager50-68 Happy
01-12-1019:30 Canal Digital Ligaen BK AmagerTeam FOG Næstved75-90 Sad
30-11-1020:15 Sekundarækken damer øst Falcon 2BK Amager 350-63 Happy
28-11-109:00 Ynglinge damer mester øst SisuBK Amager38-128 Happy
28-11-109:00 U12 Mini piger ældste A øst VirumBK Amager 266-29 Sad
28-11-109:00 U12 Mini drenge ældste A øst BK Amager 2Roskilde 227-56 Sad
28-11-1015:00 U12 Mini drenge ældste mester øst BK AmagerJonstrup17-51 Sad
28-11-1013:30 U12 Mini piger ældste mester øst SisuBK Amager16-56 Happy
28-11-1013:30 Junior damer mester øst FalconBK Amager29-86 Happy
28-11-1013:30 Drenge mester øst BK AmagerStevnsgade52-70 Sad
28-11-1012:00 Piger mester øst BK AmagerBMS46-55 Sad
28-11-1012:00 Piger A øst GlostrupBK Amager 226-50 Happy
28-11-1011:30 Drenge B øst HillerødBK Amager 239-29 Sad
28-11-1010:30 Junior herrer mester øst SisuBK Amager76-41 Sad
28-11-1010:30 Junior damer A øst BK Amager 2Sisu 268-65 Happy
27-11-1017:00 Ungsenior damer mester øst BK AmagerSisu56-60 Sad
27-11-1016:15 Piger B øst BrønshøjBK Amager28-48 Happy
27-11-1015:00 Dameligaen BK AmagerVærløse72-60 Happy
27-11-1015:00 Canal Digital Ligaen ÅbyhøjBK Amager96-51 Sad
27-11-1014:00 1. division damer øst GlostrupBK Amager 259-48 Sad
27-11-1013:00 Junior herrer B øst BalticBK Amager 250-51 Happy
27-11-1012:30 Junior damer mester øst Hørsholm 96BK Amager32-84 Happy
27-11-1011:15 Junior herrer mester øst FalconBK Amager43-79 Happy
25-11-1019:15 LP damer 1/4 ÅbyhøjBK Amager61-53 Sad
24-11-1021:00 Ungsenior damer mester øst BK AmagerAlba46-59 Sad
21-11-109:30 Drenge B øst Falcon 2BK Amager 232-49 Happy
21-11-1015:00 Ungsenior damer mester øst GlostrupBK Amager45-64 Happy
21-11-1015:00 Canal Digital Ligaen Bakken BearsBK Amager106-50 Sad
21-11-1013:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Næstved 268-60 Happy
21-11-1012:00 U12 Mini piger ældste A øst BK Amager 2Brønshøj27-66 Sad
21-11-1012:00 Junior herrer mester øst Værløse 96BK Amager48-56 Happy
21-11-1011:00 Piger A øst EspergærdeBK Amager 23-96 Happy
21-11-1011:00 Junior damer mester øst SisuBK Amager35-48 Happy
21-11-1010:30 Piger B øst BK AmagerNæstved77-12 Happy
20-11-109:30 Junior damer A øst BrønshøjBK Amager 254-46 Sad
20-11-1018:00 Ungsenior damer mester øst BK AmagerBrønshøj59-34 Happy
20-11-1017:15 Piger mester øst Sisu 98BK Amager27-47 Happy
20-11-1016:30 U12 Mini drenge ældste mester øst BK AmagerBMS59-23 Happy
20-11-1015:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) BK AmagerFalcon34-137 Sad
20-11-1015:00 Junior damer mester øst BMSBK Amager62-55 Sad
20-11-1013:00 Dameligaen BK AmagerHørsholm 79ers68-61 Happy
20-11-1010:45 U12 Mini piger ældste mester øst BK AmagerSisu55-22 Happy
20-11-1010:30 Piger A øst Hørsholm 3 (97)BK Amager 231-12 Sad
19-11-1019:15 LP drenge øst 1/4 HørsholmBK Amager94-40 Sad
17-11-1019:30 Ynglinge damer mester øst BK AmagerJonstrup125-23 Happy
17-11-1018:00 LP junior herrer øst 1/4 BK AmagerHørsholm62-82 Sad
16-11-1017:00 LP mini piger ældste øst 1/4 BK AmagerHørsholm33-48 Sad
14-11-109:00 U12 Mini piger ældste A øst BK Amager 2Espergærde35-32 Happy
14-11-109:00 Piger A øst SisuBK Amager 210-66 Happy
14-11-1016:30 U12 Mini drenge ældste mester øst Sisu 00BK Amager20-49 Happy
14-11-1016:30 Drenge B øst BK Amager 2Skjold Birkerød48-39 Happy
14-11-1015:00 Piger mester øst FalconBK Amager26-58 Happy
14-11-1015:00 Piger B øst VirumBK Amager16-48 Happy
14-11-1013:30 Drenge mester øst GlostrupBK Amager33-72 Happy
14-11-1013:15 Dameligaen BK AmagerHorsens Pirates55-86 Sad
14-11-1012:00 U12 Mini drenge ældste A øst BK Amager 2Glostrup33-50 Sad
14-11-1011:30 Sekundarækken damer øst Falcon 2BK Amager 320-0 Sad
14-11-1010:30 U12 Mini piger ældste mester øst BK AmagerBMS44-20 Happy
13-11-1017:00 Development League BK AmagerSisu68-76 Sad
13-11-1016:30 1. division damer øst VirumBK Amager 274-62 Sad
13-11-1015:00 Canal Digital Ligaen BK AmagerSisu68-92 Sad
13-11-1012:30 U12 Mini piger ældste A øst BK Amager 2Hørsholm 0027-60 Sad
13-11-1011:00 Drenge B øst BK Amager 2S.Ø. Basket22-89 Sad
11-11-1018:30 LP junior damer øst 1/4 BMSBK Amager45-51 Happy
10-11-1019:30 Canal Digital Ligaen BK AmagerAalborg Vikings90-82 Happy
07-11-109:00 U12 Mini piger ældste mester øst Hørsholm 99BK Amager52-29 Sad
07-11-109:00 U12 Mini drenge ældste mester øst BK AmagerHørsholm 9940-26 Happy
07-11-1018:30 Junior herrer B øst BK Amager 2Hvidovre 232-59 Sad
07-11-1017:00 Sekundarækken damer øst BMS 2BK Amager 334-62 Happy
07-11-1017:00 1. division damer øst BK Amager 2Høbas88-65 Happy
07-11-1015:00 Piger B øst BK AmagerBrønshøj68-21 Happy
07-11-1013:30 Drenge mester øst BK AmagerHørsholm 98109-45 Happy
07-11-1012:00 Junior damer mester øst BK AmagerHørsholm 96100-46 Happy
07-11-1011:30 Sekundarækken herrer øst Falcon 2BK Amager 220-0 Sad
07-11-1010:30 U12 Mini piger ældste A øst Hørsholm 4BK Amager 267-13 Sad
07-11-1010:30 U12 Mini drenge ældste A øst BK Amager 2Hvidovre14-97 Sad
07-11-1010:30 Junior herrer mester øst BK AmagerSolrød73-41 Happy
06-11-1018:30 Piger mester øst BK AmagerHørsholm 9850-18 Happy
06-11-1017:00 Drenge mester øst BK AmagerSkjold Birkerød66-55 Happy
06-11-1015:00 Dameligaen BK AmagerSisu56-70 Sad
06-11-1014:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) VærløseBK Amager99-49 Sad
06-11-1012:30 U12 Mini drenge ældste mester øst BK AmagerVirum 0036-9 Happy
06-11-1012:30 U12 Mini drenge ældste mester øst BK AmagerVirum 0036-29 Happy
06-11-1011:00 Junior herrer mester øst BK AmagerSisu40-79 Sad
05-11-1019:15 Development League BK AmagerVirum67-77 Sad
04-11-1019:15 Canal Digital Ligaen Team FOG NæstvedBK Amager93-74 Sad
03-11-1019:30 Ynglinge damer mester øst BK AmagerFalcon76-55 Happy
31-10-109:30 Piger B øst NæstvedBK Amager20-57 Happy
31-10-109:00 Piger A øst BK Amager 2Roskilde39-26 Happy
31-10-109:00 Drenge mester øst Sisu 98BK Amager45-72 Happy
31-10-1018:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3Broernes BK 252-34 Happy
31-10-1016:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Værløse 294-49 Happy
31-10-1016:15 U12 Mini drenge ældste mester øst Sisu 99BK Amager58-21 Sad
31-10-1015:00 Junior herrer B øst BK Amager 2Greve 2108-13 Happy
31-10-1014:00 U12 Mini drenge ældste A øst NæstvedBK Amager 220-0 Sad
31-10-1014:00 Dameligaen VærløseBK Amager52-64 Happy
31-10-1013:30 Junior damer A øst BK Amager 2Virum56-32 Happy
31-10-1012:45 1. division damer øst Sisu 2BK Amager 267-55 Sad
31-10-1012:00 Junior herrer mester øst BK AmagerNæstved85-48 Happy
31-10-1011:00 Ungsenior damer mester øst StevnsgadeBK Amager48-66 Happy
31-10-1010:30 Piger mester øst Sisu 97BK Amager69-38 Sad
30-10-1018:30 Drenge B øst HvidovreBK Amager 245-56 Happy
30-10-1018:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) StevnsgadeBK Amager75-27 Sad
30-10-1015:00 Canal Digital Ligaen BK AmagerBakken Bears61-98 Sad
30-10-1012:30 Junior damer mester øst BK AmagerHørsholm 9561-33 Happy
30-10-1011:00 U12 Mini piger ældste mester øst BK AmagerFalcon63-16 Happy
29-10-1017:45 Ynglinge damer mester øst BK AmagerVærløse69-39 Happy
27-10-1021:00 Ungsenior damer mester øst BK AmagerVærløse31-82 Sad
27-10-1019:30 Ynglinge damer mester øst BK AmagerHørsholm 9367-55 Happy
27-10-1019:00 LP junior herrer øst 1/8 Skjold BirkerødBK Amager53-52 Sad
27-10-1019:00 LP junior herrer øst 1/8 Birkerød-Værløse 95BK Amager53-52 Sad
27-10-1018:00 LP U12 piger øst 1/8 BK AmagerVærløse37-34 Happy
26-10-1019:00 LP drenge øst 1/8 S.Ø. BasketBK Amager25-116 Happy
25-10-1019:00 LP junior damer øst 1/8 HolbækBK Amager12-105 Happy
24-10-1018:00 Development League VærløseBK Amager120-69 Sad
24-10-1017:00 1. division damer øst BK Amager 2Hørsholm 265-49 Happy
24-10-1016:00 Canal Digital Ligaen VærløseBK Amager62-66 Happy
24-10-1015:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) BK AmagerSisu55-127 Sad
24-10-1010:00 U12 Mini piger ældste mester øst VærløseBK Amager40-49 Happy
23-10-1014:30 Dameligaen LemvigBK Amager83-48 Sad
19-10-1021:00 Development League SisuBK Amager89-66 Sad
19-10-1019:00 Canal Digital Ligaen SisuBK Amager94-69 Sad
17-10-1013:30 Junior herrer B øst BK Amager 2Baltic20-0 Happy
16-10-1015:00 Dameligaen BK AmagerHorsens Pirates72-65 Happy
16-10-1013:00 1. division damer øst StevnsgadeBK Amager 269-44 Sad
14-10-1019:30 Canal Digital Ligaen BK AmagerHørsholm 79ers72-84 Sad
14-10-1018:45 U12 Mini piger ældste mester øst BMSBK Amager14-48 Happy
13-10-1019:30 Ynglinge damer mester øst BK AmagerSisu78-37 Happy
10-10-109:30 U12 Mini drenge ældste A øst Roskilde 2BK Amager 284-14 Sad
10-10-1018:30 Ungsenior damer mester øst BK AmagerGlostrup31-73 Sad
10-10-1017:00 1. division damer øst BK Amager 2Alba61-51 Happy
10-10-1015:00 Junior damer mester øst BK AmagerFalcon76-29 Happy
10-10-1015:00 Canal Digital Ligaen ÅbyhøjBK Amager89-59 Sad
10-10-1013:30 Drenge mester øst BK AmagerHørsholm 9753-75 Sad
10-10-1012:30 Dameligaen ÅbyhøjBK Amager62-63 Happy
10-10-1012:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) Hjemly BKBK Amager102-47 Sad
10-10-1012:00 Junior damer A øst GlostrupBK Amager 218-107 Happy
10-10-1010:30 Piger mester øst BK AmagerVærløse37-35 Happy
09-10-1015:30 Drenge B øst BK Amager 2Virum 265-30 Happy
09-10-1014:00 U12 Mini piger ældste mester øst BK AmagerHørsholm 9926-28 Sad
09-10-1012:30 Junior herrer mester øst BK AmagerVærløse 9666-55 Happy
09-10-1011:30 Piger A øst KøgeBK Amager 214-90 Happy
09-10-1011:00 Piger B øst BK AmagerVirum47-24 Happy
06-10-1017:30 U12 Mini drenge ældste mester øst FalconBK Amager10-56 Happy
05-10-1017:35 LP junior herrer øst 1/16 Sisu 96BK Amager38-104 Happy
05-10-1017:00 LP ynglinge herrer øst 1/16 HørsholmBK Amager103-47 Sad
03-10-109:00 Piger mester øst BK AmagerHørsholm 9719-55 Sad
03-10-109:00 Piger B øst BrønshøjBK Amager20-46 Happy
03-10-1018:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2Stevnsgade 286-49 Happy
03-10-1017:00 Junior herrer B øst Hvidovre 2BK Amager 264-51 Sad
03-10-1016:30 Junior damer A øst BK Amager 2Roskilde63-21 Happy
03-10-1015:00 Junior damer mester øst BK AmagerSisu55-51 Happy
03-10-1015:00 Development League VirumBK Amager75-54 Sad
03-10-1012:00 Sekundarækken damer øst Stevnsgade 2BK Amager 333-67 Happy
03-10-1012:00 Junior herrer mester øst SolrødBK Amager56-84 Happy
03-10-1012:00 Drenge mester øst BK AmagerVærløse67-50 Happy
03-10-1010:30 Ynglinge damer mester øst JonstrupBK Amager43-76 Happy
03-10-1010:30 U12 Mini drenge ældste A øst BK Amager 2Køge17-90 Sad
03-10-1010:30 Piger A øst BK Amager 2Hillerød39-31 Happy
02-10-1017:00 U12 Mini drenge ældste mester øst BK AmagerHørsholm 0045-21 Happy
02-10-1015:00 Canal Digital Ligaen BK AmagerAalborg Vikings71-63 Happy
02-10-1012:30 Dameligaen BK AmagerHørsholm 79ers76-77 Sad
29-09-1019:30 LP ynglinge damer øst 1/16 BK AmagerSisu108-35 Happy
29-09-1018:30 Ungsenior damer mester øst AlbaBK Amager86-27 Sad
28-09-1019:30 Canal Digital Ligaen BK AmagerHorsens IC73-91 Sad
27-09-1015:45 LP piger øst 1/16 BK AmagerStevnsgade31-34 Sad
26-09-1017:00 1. division damer øst BK Amager 2Broernes BK52-47 Happy
26-09-1015:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (19)) BK AmagerGlostrup50-111 Sad
26-09-1015:00 Piger mester øst StevnsgadeBK Amager22-20 Sad
26-09-1012:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3Falcon 264-47 Happy
26-09-1012:00 Drenge B øst Værløse 4BK Amager 262-52 Sad
26-09-1011:00 Dameligaen FalconBK Amager55-62 Happy
26-09-1010:00 Drenge mester øst FalconBK Amager61-50 Sad
25-09-1015:00 Canal Digital Ligaen Svendborg RabbitsBK Amager107-56 Sad
23-09-1020:00 LP herrer øst 1/32 BK AmagerHørsholm 79ers59-89 Sad
22-09-1021:00 LP ungsenior damer øst 1/8 BK AmagerAlba31-71 Sad
22-09-1017:30 LP junior herrer øst 1/32 BMSBK Amager20-94 Happy
17-09-1017:00 LP drenge øst 1/16 BK AmagerGlostrup76-39 Happy
21-05-1019:30 Piger UDM finale BK AmagerAAIF103-24 Happy
09-05-1014:30 Ynglinge damer Final Four øst finale Hørsholm 92BK Amager43-40 Sad
09-05-1011:30 Piger Final Four øst finale BK AmagerBMS61-54 Happy
08-05-1017:15 Ynglinge damer Final Four øst semifinale BK AmagerHørsholm 9365-38 Happy
08-05-1014:45 Drenge Final Four øst semifinale VærløseBK Amager87-29 Sad
08-05-1013:45 Ungsenior damer Final Four Mester SisuBK Amager90-10 Sad
08-05-1011:15 Piger Final Four øst semifinale BK AmagerJonstrup96-24 Happy
29-04-1019:30 Ynglinge damer mester øst 2. del Hørsholm 92 BK Amager55-54 Sad
29-04-1016:30 Piger mester øst 2. del Sisu BK Amager27-103 Happy
28-04-1019:30 Junior herrer mester øst 2. del Hørsholm 95 BK Amager65-49 Sad
25-04-1016:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 93106-52 Happy
25-04-1015:00 Ynglinge damer B øst 2. del BK Amager Greve91-22 Happy
25-04-1013:30 Junior herrer B øst 2. del BK Amager 2 Ringsted Rats55-57 Sad
25-04-1012:30 Mini piger ældste Final Four øst finale BMS BK Amager38-30 Sad
25-04-1012:00 Drenge mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9655-48 Happy
25-04-1010:30 Piger mester øst 2. del Jonstrup BK Amager20-84 Happy
25-04-1010:30 Ungsenior damer mester øst 2. del BK Amager Sisu34-107 Sad
24-04-1017:00 Piger mester øst 2. del BK Amager BMS63-52 Happy
24-04-1012:15 Mini piger ældste Final Four øst semifinaler BK Amager Sisu29-25 Happy
22-04-1017:00 Drenge mester øst 2. del BK Amager Falcon55-36 Happy
21-04-1021:00 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Falcon60-45 Happy
20-04-1017:00 Junior damer mester øst 2. del BK Amager Brønshøj60-47 Happy
18-04-1018:30 Ynglinge damer B øst 2. del Skjold Birkerød BK Amager86-39 Sad
18-04-1018:00 Junior herrer B øst 2. del BK Amager 2 Glostrup 237-57 Sad
18-04-1018:00 Sekundarækken damer øst Sisu 3 BK Amager 351-59 Happy
18-04-1016:30 Piger A øst 2. del BK Amager 2 Hørsholm 420-37 Sad
18-04-1015:00 Drenge A øst 2. del BK Amager 2 S.Ø. Basket50-54 Sad
18-04-1013:30 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Virum44-12 Happy
18-04-1012:00 U12 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 2 Hvidovre36-58 Sad
18-04-1010:30 Ynglinge damer mester øst 2. del Virum BK Amager48-86 Happy
18-04-1010:30 Ungsenior damer mester øst 2. del BK Amager Glostrup45-60 Sad
18-04-1009:15 Drenge mester øst 2. del Sisu 96 BK Amager60-86 Happy
18-04-1009:00 U12 Mini piger ældste A øst 2. del Hørsholm 4 BK Amager 314-35 Happy
18-04-1009:00 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9821-53 Sad
17-04-1017:00 Piger A øst 2. del BK Amager 2 Sisu 237-30 Happy
17-04-1015:00 Dameligaen Broncekamp BK Amager Sisu CPH78-59 Happy
17-04-1011:00 U12 Mini drenge ældste A øst 2. del Hørsholm 3 BK Amager 239-27 Sad
15-04-1018:45 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del BMS BK Amager29-25 Sad
14-04-1018:00 Piger mester øst 2. del Hørsholm 97 BK Amager26-61 Happy
11-04-1018:00 Drenge A øst 2. del Jonstrup BK Amager 237-42 Happy
11-04-1018:00 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Værløse77-46 Happy
11-04-1016:30 U12 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 2 Falcon24-24 Sad
11-04-1015:00 U12 Mini piger ældste A øst 2. del Glostrup BK Amager 226-35 Happy
11-04-1013:30 Dameligaen semifinaler (bedst af 3) Hørsholm 79ers BK Amager73-62 Sad
11-04-1013:30 Ynglinge damer B øst 2. del Greve BK Amager36-101 Happy
11-04-1013:30 Piger A øst 2. del BK Amager 2 Jonstrup 251-28 Happy
11-04-1012:15 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del Sisu BK Amager27-10 Sad
11-04-1012:00 Piger mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9687-36 Happy
11-04-1010:30 Drenge B øst 2. del BK Amager 3 Hvidovre15-89 Sad
11-04-1009:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3 Stevnsgade 274-48 Happy
10-04-1017:00 U12 Mini drenge ældste A øst 2. del Næstved BK Amager 250-32 Sad
10-04-1016:30 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del Sisu 99 BK Amager40-39 Sad
10-04-1014:00 U12 Mini piger ældste A øst 2. del BMS 2 BK Amager 318-36 Happy
10-04-1010:00 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager Roskilde75-54 Happy
07-04-1019:45 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Virum97-40 Happy
06-04-1020:00 Dameligaen semifinaler (bedst af 3) BK Amager Hørsholm 79ers66-62 Happy
06-04-1020:00 Dameligaen semifibaler (bedst af 3) BK Amager Hørsholm 79ers66-62 Happy
06-04-1019:15 Junior damer mester øst 2. del BMS BK Amager55-42 Sad
04-04-1016:00 Dameligaen semifibaler (bedst af 3) Hørsholm 79ers BK Amager62-53 Sad
28-03-1013:30 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) BK Amager (EAS) Stevnsgade (EAS)45-96 Sad
28-03-1011:00 Drenge B øst 2. del Falcon 2 BK Amager 3104-16 Sad
28-03-1011:00 Junior damer mester øst 2. del Stevnsgade BK Amager66-68 Happy
28-03-1010:30 U12 Mini piger ældste A øst 2. del Falcon BK Amager 219-35 Happy
27-03-1016:00 1. division damer øst PIIBBK BK Amager 255-63 Happy
27-03-1014:30 Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3) Virum Vipers BK Amager69-77 Happy
27-03-1014:30 Dameligaen kvaftfinaler (bedst af 3) Virum Vipers BK Amager69-77 Happy
24-03-1019:45 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9251-66 Sad
24-03-1019:45 Sekundarækken damer øst BMS 2 BK Amager 350-71 Happy
23-03-1020:00 Dameligaen kvaftfinaler (bedst af 3) BK Amager Virum Vipers79-77 Happy
23-03-1019:15 Piger mester øst 2. del BMS BK Amager48-69 Happy
21-03-1018:00 Drenge mester øst 2. del Hørsholm 96 BK Amager73-61 Sad
21-03-1018:00 Junior damer mester øst 2. del BK Amager BMS47-50 Sad
21-03-1016:30 U12 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 2 Værløse 437-38 Sad
21-03-1016:30 Sekundarækken damer øst Virum 2 BK Amager 364-61 Sad
21-03-1013:30 U12 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2 Hørsholm 334-15 Happy
21-03-1013:30 Piger A øst 2. del Hørsholm 4 BK Amager 248-24 Sad
21-03-1012:00 Drenge A øst 2. del BK Amager 2 Værløse 9771-32 Happy
21-03-1010:30 Drenge B øst 2. del BK Amager 3 Slagelse11-70 Sad
21-03-1009:00 U12 Mini piger ældste A øst 2. del Værløse 2 BK Amager 328-18 Sad
21-03-1009:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Alba 220-0 Happy
20-03-1017:00 1. division damer øst BK Amager 2 Alba83-66 Happy
20-03-1015:00 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del Hørsholm 98 BK Amager50-19 Sad
20-03-1013:30 Dameligaen Mellem Spil Hørsholm 79ers BK Amager77-54 Sad
20-03-1012:00 Junior herrer B øst 2. del BK Amager 2 Slagelse55-49 Happy
18-03-1018:45 Ungsenior damer mester øst 2. del Falcon BK Amager80-30 Sad
14-03-1017:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) Sisu (EAS) BK Amager (EAS)87-58 Sad
14-03-1016:30 Drenge mester øst 2. del Hørsholm 97 BK Amager47-40 Sad
14-03-1015:00 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del Hørsholm 99 BK Amager27-50 Happy
14-03-1015:00 Junior damer mester øst 2. del BK Amager Virum86-51 Happy
14-03-1012:30 Sekundarækken herrer øst Falcon 2 BK Amager 247-63 Happy
14-03-1012:00 Junior herrer B øst 2. del BK Amager 2 Espergærde25-44 Sad
14-03-1010:30 Piger A øst 2. del BK Amager 2 Virum 249-48 Happy
14-03-1009:30 Drenge A øst 2. del Solrød BK Amager 280-51 Sad
14-03-1009:15 Ynglinge damer B øst 2. del Slagelse BK Amager39-26 Sad
14-03-1009:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3 BMS 243-40 Happy
13-03-1018:30 Piger mester øst 2. del BK Amager Jonstrup91-18 Happy
13-03-1017:00 U12 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2 Glostrup20-0 Happy
13-03-1017:00 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del Værløse BK Amager38-17 Sad
13-03-1014:00 1. division damer øst Stevnsgade BK Amager 274-52 Sad
13-03-1013:00 Dameligaen Mellem Spil Åbyhøj BK Amager59-70 Happy
07-03-1018:00 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager Sisu 9952-25 Happy
07-03-1016:30 U12 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 3 Espergærde 247-23 Happy
07-03-1016:30 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9567-54 Happy
07-03-1015:00 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9847-8 Happy
07-03-1015:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) Hørsholm (CEN) BK Amager (EAS)89-61 Sad
07-03-1013:30 U12 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2 Værløse37-27 Happy
07-03-1012:00 Piger mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 97100-30 Happy
07-03-1010:30 Drenge B øst 2. del BK Amager 3 Roskilde45-56 Sad
07-03-1009:15 Piger A øst 2. del Sisu 2 BK Amager 241-32 Sad
07-03-1009:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Brønshøj 267-57 Happy
06-03-1018:00 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager Værløse40-55 Sad
06-03-1016:30 1. division damer øst BK Amager 2 Glostrup62-67 Sad
06-03-1014:30 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) BK Amager (EAS) Virum (EAS)60-74 Sad
06-03-1012:30 Dameligaen Mellem Spil BK Amager Sisu CPH59-57 Happy
06-03-1010:45 Junior damer mester øst 2. del Falcon BK Amager62-81 Happy
02-03-1019:00 Drenge A øst 2. del S.Ø. Basket BK Amager 241-52 Happy
01-03-1018:30 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) Solrød (CEN) BK Amager (EAS)79-67 Sad
28-02-1015:00 Junior herrer B øst 2. del Ringsted Rats BK Amager 248-49 Happy
28-02-1015:00 Drenge mester øst 2. del BK Amager Sisu 9656-39 Happy
28-02-1015:00 Canal Digital Ligaen Sisu CPH BK Amager88-82 Sad
28-02-1014:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) Stevnsgade (EAS) BK Amager (EAS)82-61 Sad
28-02-1013:30 U12 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 3 BMS 234-18 Happy
28-02-1012:30 Sekundarækken damer øst Broernes BK 2 BK Amager 363-68 Happy
28-02-1012:15 Junior herrer mester øst 2. del Sisu 94 BK Amager0-20 Happy
28-02-1012:00 Piger mester øst 2. del BK Amager Sisu94-35 Happy
28-02-1009:00 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Sisu31-29 Happy
28-02-1009:00 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del Sisu 98 BK Amager88-15 Sad
27-02-1018:30 U12 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 3 Hørsholm 410-30 Sad
27-02-1018:00 U12 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 2 Hørsholm 335-54 Sad
27-02-1017:00 Sekundarækken herrer øst Broernes BK 2 BK Amager 271-79 Happy
27-02-1016:30 Dameligaen Mellem Spil BK Amager Hørsholm 79ers71-58 Happy
27-02-1013:45 1. division damer øst BK Amager 2 Sisu 267-49 Happy
27-02-1011:30 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager Fun Raisers56-28 Happy
27-02-1010:30 Junior damer mester øst 2. del Brønshøj BK Amager31-92 Happy
26-02-1020:30 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) BK Amager (EAS) BMS (CEN)58-75 Sad
26-02-1018:45 Ynglinge damer mester øst 2. del Værløse BK Amager45-74 Happy
25-02-1017:30 Junior damer mester øst 2. del BK Amager Stevnsgade61-28 Happy
25-02-1017:00 Drenge mester øst 2. del BK Amager Værløse52-73 Sad
24-02-1018:15 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager BMS69-74 Sad
24-02-1017:45 U12 Mini drenge ældste A øst 2. del Falcon BK Amager 237-51 Happy
20-02-1015:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Svendborg Rabbits97-100 Sad
20-02-1012:30 Dameligaen Mellem Spil BK Amager Åbyhøj63-75 Sad
16-02-1021:15 Development League Sisu CPH BK Amager62-93 Happy
16-02-1021:15 Dameligaen Mellem Spil Sisu CPH BK Amager63-75 Happy
14-02-1015:00 Canal Digital Ligaen Team FOG Næstved BK Amager106-81 Sad
10-02-1019:45 1. division damer øst BK Amager 2 Falcon 269-51 Happy
07-02-1018:30 Ynglinge damer B øst 2. del BK Amager Skjold Birkerød45-55 Sad
07-02-1016:30 Ungsenior damer mester øst 2. del Sisu BK Amager104-39 Sad
07-02-1015:30 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager BMS42-32 Happy
07-02-1015:00 Junior herrer B øst 2. del Slagelse BK Amager 264-61 Sad
07-02-1014:00 U12 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 3 Værløse 226-37 Sad
07-02-1013:30 Drenge B øst 2. del Skjold Birkerød 3 BK Amager 368-34 Sad
07-02-1012:30 Junior herrer mester øst 2. del Roskilde BK Amager54-69 Happy
07-02-1010:30 U12 Mini drenge ældste A øst 2. del Værløse 4 BK Amager 219-21 Happy
07-02-1010:30 Drenge mester øst 2. del Falcon BK Amager62-67 Happy
07-02-1009:30 Sekundarækken herrer øst Stevnsgade 2 BK Amager 277-74 Sad
07-02-1009:00 Øresundsmesterskaber U14-damer BK Amager Sisu86-36 Happy
07-02-1009:00 U12 Mini piger ældste A øst 2. del Hørsholm 3 BK Amager 227-49 Happy
06-02-1017:30 U12 Mini drenge ældste mester øst 2. del Fun Raisers BK Amager44-31 Sad
06-02-1015:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Bakken Bears112-117 Sad
06-02-1014:00 1. division damer øst Broernes BK BK Amager 266-60 Sad
06-02-1014:00 Dameligaen Værløse BK Amager57-94 Happy
06-02-1012:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3 Sisu 364-37 Happy
06-02-1011:30 Piger mester øst 2. del Hørsholm 96 BK Amager18-80 Happy
04-02-1017:45 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del Virum BK Amager17-48 Happy
03-02-1018:30 Canal Digital Ligaen Aalborg Vikings BK Amager68-65 Sad
31-01-1019:30 Ynglinge damer mester øst 2. del Hørsholm 93 BK Amager50-70 Happy
31-01-1016:00 1. division damer øst Brønshøj BK Amager 262-36 Sad
31-01-1015:00 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9959-22 Happy
31-01-1015:00 Canal Digital Ligaen Horsens IC BK Amager97-100 Happy
31-01-1013:30 Øresundsmesterskaber U14-damer BK Amager Lobas100-36 Happy
31-01-1012:00 U12 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 2 Næstved33-26 Happy
31-01-1010:30 U12 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2 Falcon29-26 Happy
31-01-1009:30 Sekundarækken damer øst Stevnsgade 2 BK Amager 345-59 Happy
31-01-1009:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Herlev 271-64 Happy
30-01-1018:30 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager Brønshøj68-57 Happy
30-01-1015:30 Drenge B øst 2. del BK Amager 3 Sisu 443-76 Sad
26-01-1019:15 Sekundarækken damer øst Sisu 3 BK Amager 346-75 Happy
24-01-1018:00 Junior damer mester øst 2. del BK Amager Falcon61-59 Happy
24-01-1018:00 Sekundarækken herrer øst Værløse 2 BK Amager 280-75 Sad
24-01-1015:00 U12 Mini piger ældste mester øst 2. del Hørsholm 98 BK Amager21-46 Happy
24-01-1013:30 Drenge mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9757-40 Happy
24-01-1013:15 Junior herrer B øst 2. del Espergærde BK Amager 256-34 Sad
24-01-1012:00 U12 Mini piger ældste A øst 2. del Værløse BK Amager 228-25 Sad
24-01-1011:45 U12 Mini piger ældste A øst 2. del Espergærde 2 BK Amager 312-45 Happy
24-01-1011:00 U12 Mini drenge ældste A øst 2. del Hvidovre BK Amager 252-37 Sad
24-01-1010:30 Drenge A øst 2. del BK Amager 2 Solrød31-48 Sad
24-01-1009:00 Piger A øst 2. del Virum 2 BK Amager 237-36 Sad
24-01-1009:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3 Virum 270-49 Happy
23-01-1016:00 Dameligaen Hørsholm 79ers BK Amager75-53 Sad
23-01-1015:30 Øresundsmesterskaber U14-damer Hørsholm BK Amager38-70 Happy
23-01-1015:30 Junior herrer mester øst 2. del BMS BK Amager74-54 Sad
23-01-1015:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Åbyhøj95-66 Happy
23-01-1012:00 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager Sisu 9497-67 Happy
20-01-1019:00 Canal Digital Ligaen Hørsholm 79ers BK Amager94-77 Sad
17-01-1019:00 Dameligaen BK Amager Åbyhøj54-65 Sad
17-01-1016:30 Øresundsmesterskaber U14-damer Äli BK Amager46-104 Happy
17-01-1013:30 Junior herrer B øst 2. del Glostrup 2 BK Amager 248-52 Happy
17-01-1012:00 Ynglinge damer mester øst 2. del Falcon BK Amager40-72 Happy
16-01-1017:30 Drenge mester øst 2. del Værløse BK Amager62-47 Sad
16-01-1015:00 Canal Digital Ligaen Randers Cimbria BK Amager81-87 Happy
14-01-1019:00 Dameligaen BK Amager Falcon68-64 Happy
10-01-1014:00 Drenge A øst 2. del BK Amager 2 Jonstrup61-22 Happy
10-01-1011:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) BK Amager Hjemly BK63-70 Sad
09-01-1013:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Næstved 2101-78 Happy
08-01-1019:15 LP Piger finale BK Amager AAIF76-19 Happy
07-01-1021:15 Development League BK Amager Sisu CPH20-0 Happy
07-01-1019:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Sisu CPH68-83 Sad
--: Pokal U17 herrer øst 1 Stevnsgade BasketballBK Amager0-20 Happy
--: LP U19 damer øst 1 HørsholmBK Amager0-20 Happy
--: LP U16 herrer øst 1 Solrød CometsBK Amager35-71 Happy
--: LP U18 damer øst 1 BMSBK Amager20-0 Sad
--: LP U16 herrer øst 1 FalconBK Amager0-20 Happy
--: LP U18 damer øst 1 BK Amager 97BK Amager32-86 Sad
--: LP U18 damer øst 1 Hørsholm BKBK Amager0-20 Happy
--: LP U16 damer øst 1 FalconBK Amager0-20 Happy
19-12-0916:30 Junior herrer B øst BK Amager 2 Hillerød20-0 Happy
19-12-0915:00 1. division damer øst BK Amager 2 PIIBBK60-58 Happy
19-12-0913:00 Dameligaen Lemvig BK Amager71-63 Sad
13-12-0916:30 Ynglinge damer mester øst BK Amager Virum93-36 Happy
13-12-0915:30 Junior herrer B øst Hvidovre BK Amager 241-58 Happy
13-12-0915:15 Junior herrer mester øst Sisu 95 BK Amager73-59 Sad
13-12-0915:00 U12 Mini piger ældste A øst Værløse 2 BK Amager 336-42 Happy
13-12-0913:30 U12 Mini drenge ældste A øst Jonstrup 2 BK Amager 253-55 Happy
13-12-0913:30 Junior damer A øst Virum 2 BK Amager42-58 Happy
13-12-0913:15 U12 Mini piger ældste A øst Sisu 2 BK Amager 24-79 Happy
13-12-0910:30 U12 Mini drenge ældste mester øst BK Amager Sisu 9821-80 Sad
13-12-0910:30 U12 Mini piger ældste mester øst Hørsholm 98 BK Amager17-66 Happy
13-12-0909:20 Ynglinge damer B øst Slagelse BK Amager 226-40 Happy
13-12-0909:00 Drenge B øst BK Amager 3 Falcon 238-48 Sad
12-12-0918:00 Junior damer A øst BK Amager Brønshøj75-52 Happy
12-12-0916:30 U12 Mini piger ældste A øst BK Amager 3 Sisu 258-9 Happy
12-12-0916:30 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) BK Amager Haderslev54-95 Sad
12-12-0915:00 Canal Digital Ligaen Svendborg Rabbits BK Amager78-52 Sad
12-12-0914:30 Dameligaen BK Amager Horsens Pirates76-65 Happy
12-12-0911:45 Piger mester øst BK Amager Hørsholm 9667-47 Happy
12-12-0910:30 Sekundarækken herrer øst Alba 2 BK Amager 252-90 Happy
10-12-0919:00 LP piger øst 1/2 BK Amager Hørsholm 9643-34 Happy
10-12-0918:15 LP ynglinge damer øst 1/2 Hørsholm BK Amager53-46 Sad
09-12-0917:00 Junior herrer B øst BK Amager 2 Værløse 359-20 Happy
08-12-0919:15 Piger mester øst BMS BK Amager40-56 Happy
06-12-0915:30 Ynglinge damer mester øst Falcon BK Amager32-68 Happy
06-12-0915:00 Canal Digital Ligaen Bakken Bears BK Amager101-70 Sad
06-12-0913:30 U12 Mini piger ældste A øst BK Amager 2 Virum 274-11 Happy
06-12-0913:30 Drenge mester øst Sisu 97 BK Amager34-77 Happy
06-12-0912:00 U12 Mini drenge ældste mester øst Hørsholm 98 BK Amager48-35 Sad
06-12-0912:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) EVN Nyborg BK Amager67-54 Sad
06-12-0909:00 Ynglinge damer B øst Skjold Birkerød BK Amager 241-68 Happy
06-12-0909:00 U12 Mini drenge ældste A øst BK Amager 2 Jonstrup 236-20 Happy
05-12-0915:00 Piger A øst BK Amager 2 Falcon 258-17 Happy
05-12-0914:00 Dameligaen Virum Vipers BK Amager68-70 Happy
05-12-0913:30 U12 Mini piger ældste mester øst BK Amager Hørsholm 9951-12 Happy
05-12-0912:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3 BMS 272-65 Happy
04-12-0918:30 Ynglinge damer B øst Slagelse BK Amager 232-38 Happy
03-12-0919:00 Dameligaen Sisu CPH BK Amager73-64 Sad
02-12-0920:45 Sekundarækken damer øst Falcon 3 BK Amager 352-72 Happy
02-12-0920:00 Ynglinge damer mester øst BK Amager Hørsholm 9264-58 Happy
02-12-0917:00 Piger A øst BK Amager 2 Hørsholm 320-0 Happy
01-12-0919:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Team FOG Næstved94-88 Happy
29-11-0918:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3 Broernes BK 259-56 Happy
29-11-0916:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Falcon 283-71 Happy
29-11-0914:15 Øresundsmesterskaber U14-damer Lobas BK Amager26-77 Happy
29-11-0913:30 Drenge A øst Virum 2 BK Amager 237-35 Sad
29-11-0912:00 U12 Mini drenge ældste mester øst BK Amager Virum52-23 Happy
29-11-0911:30 Øresundsmesterskaber U14-damer Äli BK Amager37-114 Happy
29-11-0910:30 U12 Mini piger ældste A øst BK Amager 2 Værløse 226-14 Happy
29-11-0909:00 Drenge mester øst BK Amager Herlev103-44 Happy
28-11-0918:00 U12 Mini piger ældste A øst BK Amager 3 Sisu 320-0 Happy
28-11-0917:00 Ynglinge damer mester øst Hørsholm 93 BK Amager53-78 Happy
28-11-0916:30 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) BK Amager RBC57-66 Sad
28-11-0916:00 1. division damer øst Alba BK Amager 262-73 Happy
28-11-0914:30 Dameligaen BK Amager Sisu CPH71-78 Sad
28-11-0912:00 U12 Mini piger ældste A øst Sisu 3 BK Amager 21-77 Happy
28-11-0912:00 Junior herrer mester øst BK Amager Hørsholm 9565-77 Sad
28-11-0911:00 Piger A øst Roskilde 2 BK Amager 224-43 Happy
28-11-0910:00 Junior damer A øst BK Amager Sisu 398-22 Happy
28-11-0909:30 U12 Mini drenge ældste mester øst Jonstrup BK Amager50-33 Sad
27-11-0920:00 Sekundarækken herrer øst Næstved 2 BK Amager 270-82 Happy
26-11-0919:15 Canal Digital Ligaen Hørsholm 79ers BK Amager88-52 Sad
25-11-0918:15 Drenge mester øst BK Amager Hørsholm 9656-71 Sad
23-11-0918:45 Piger mester øst Hørsholm 97 BK Amager34-88 Happy
22-11-0917:00 Development League BK Amager Hørsholm 79ers71-73 Sad
22-11-0916:30 U12 Mini piger ældste A øst Hørsholm 3 BK Amager 224-51 Happy
22-11-0915:00 Drenge A øst BK Amager 2 Sisu 353-40 Happy
22-11-0913:30 Ynglinge damer B øst BK Amager 2 Hillerød51-54 Sad
22-11-0912:00 U12 Mini piger ældste A øst Virum 2 BK Amager 320-32 Happy
22-11-0910:30 U12 Mini drenge ældste A øst Virum 2 BK Amager 20-82 Happy
22-11-0910:30 Junior herrer B øst Greve BK Amager 247-52 Happy
22-11-0910:30 Piger mester øst BK Amager Sisu113-40 Happy
22-11-0909:15 U12 Mini piger ældste mester øst Sisu BK Amager36-31 Sad
22-11-0909:00 Piger A øst BK Amager 2 Virum51-60 Sad
21-11-0917:30 1. division damer øst BK Amager 2 Stevnsgade63-94 Sad
21-11-0915:00 Sekundarækken herrer øst Brønshøj 2 BK Amager 268-60 Sad
21-11-0915:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Aalborg Vikings95-80 Happy
21-11-0912:30 Dameligaen BK Amager Værløse71-65 Happy
21-11-0910:30 U12 Mini piger ældste A øst Køge BK Amager 337-40 Happy
20-11-0920:00 Junior damer A øst Næstved BK Amager21-103 Happy
20-11-0918:15 Junior herrer mester øst Hørsholm 94 BK Amager55-48 Sad
18-11-0919:45 Ynglinge damer mester øst BK Amager Hørsholm 93113-46 Happy
18-11-0918:15 LP drenge øst 1/4 BK Amager Hørsholm 9638-61 Sad
17-11-0919:30 LP damer 1/4 BK Amager Åbyhøj68-77 Sad
16-11-0919:30 Ynglinge damer mester øst Roskilde BK Amager41-154 Happy
15-11-0915:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3 Stevnsgade 281-22 Happy
15-11-0913:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Broernes BK 270-57 Happy
15-11-0912:00 Ynglinge damer B øst BK Amager 2 Slagelse65-21 Happy
15-11-0910:30 U12 Mini drenge ældste A øst BK Amager 2 Værløse 226-36 Sad
15-11-0909:00 Drenge A øst BK Amager 2 Værløse 242-65 Sad
14-11-0917:00 U12 Mini piger ældste mester øst BK Amager Værløse43-14 Happy
14-11-0915:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Horsens IC76-91 Sad
14-11-0914:00 1. division damer øst Glostrup BK Amager 252-50 Sad
14-11-0913:30 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) ABK BK Amager64-52 Sad
12-11-0917:35 LP ynglinge damer øst 1/4 Sisu BK Amager53-107 Happy
12-11-0916:30 LP piger øst 1/4 Sisu 97 BK Amager30-96 Happy
11-11-0920:00 Ynglinge damer mester øst BK Amager Værløse112-64 Happy
11-11-0919:00 Canal Digital Ligaen Åbyhøj BK Amager79-59 Sad
11-11-0918:15 Junior herrer mester øst BK Amager Hørsholm 9476-68 Happy
10-11-0917:15 LP junior herrer øst 1/4 Falcon BK Amager90-55 Sad
08-11-0918:00 Drenge mester øst BK Amager Jonstrup67-22 Happy
08-11-0917:00 U12 Mini drenge ældste mester øst Sisu 98 BK Amager86-12 Sad
08-11-0916:30 Drenge B øst BK Amager 3 Værløse 9718-71 Sad
08-11-0913:30 Junior herrer B øst BK Amager 2 Sisu 352-51 Happy
08-11-0913:30 Sekundarækken damer øst Virum 2 BK Amager 340-68 Happy
08-11-0912:00 Sekundarækken herrer øst Virum 2 BK Amager 243-87 Happy
08-11-0912:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) ESAA Århus BK Amager86-50 Sad
08-11-0910:30 U12 Mini piger ældste A øst BK Amager 2 Køge46-19 Happy
08-11-0910:30 Piger A øst Hørsholm 3 BK Amager 259-23 Sad
08-11-0909:15 Drenge A øst Sisu 3 BK Amager 250-46 Sad
08-11-0909:00 U12 Mini piger ældste A øst BK Amager 3 Hørsholm 324-35 Sad
08-11-0909:00 U12 Mini piger ældste mester øst Virum BK Amager14-42 Happy
07-11-0915:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Hørsholm 79ers75-78 Sad
07-11-0912:30 Dameligaen BK Amager Hørsholm 79ers82-55 Happy
06-11-0918:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) Virum BK Amager102-55 Sad
06-11-0916:30 Drenge mester øst Falcon BK Amager39-79 Happy
05-11-0918:30 LP U12 mini piger ældste øst 1/4 BMS BK Amager32-31 Sad
05-11-0917:00 Piger mester øst Stevnsgade BK Amager29-111 Happy
04-11-0919:00 Ynglinge damer mester øst Virum BK Amager57-72 Happy
04-11-0919:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Randers Cimbria93-77 Happy
31-10-0918:00 Ynglinge damer B øst BK Amager 2 Skjold Birkerød17-42 Sad
31-10-0916:30 Drenge A øst BK Amager 2 Hørsholm 348-52 Sad
31-10-0915:00 U12 mini drenge ældste øst 1/8 BK Amager Sisu 9825-61 Sad
31-10-0913:30 Ynglinge damer mester øst BK Amager Roskilde145-34 Happy
31-10-0912:00 Junior herrer B øst BK Amager 2 S.Ø. Basket 269-40 Happy
29-10-0918:15 LP drenge øst 1/8 Sisu BK Amager45-62 Happy
28-10-0918:15 LP ynglinge damer øst 1/8 Roskilde BK Amager25-133 Happy
28-10-0918:15 Junior herrer mester øst BK Amager Jonstrup79-47 Happy
27-10-0919:30 LP damer 1/8 BK Amager Virum Vipers75-70 Happy
27-10-0919:15 LP piger øst 1/8 BMS BK Amager52-59 Happy
26-10-0916:00 LP U12 mini piger ældste øst 1/8 BK Amager 99 BK Amager 9810-63 Sad
25-10-0918:00 Ynglinge damer mester øst Hørsholm 92 BK Amager73-74 Happy
25-10-0916:30 1. division damer øst BK Amager 2 Broernes BK44-59 Sad
25-10-0915:00 Junior herrer mester øst Hørsholm 95 BK Amager61-67 Happy
25-10-0915:00 Drenge mester øst BK Amager Sisu 9774-35 Happy
25-10-0913:30 U12 Mini piger ældste A øst BK Amager 2 Falcon 277-2 Happy
25-10-0913:30 Sekundarækken damer øst Broernes BK 2 BK Amager 337-60 Happy
25-10-0910:30 U12 Mini drenge ældste mester øst Virum BK Amager23-41 Happy
25-10-0910:30 Drenge B øst BK Amager 3 Sisu 422-81 Sad
25-10-0909:30 Piger A øst Falcon 2 BK Amager 251-38 Sad
25-10-0909:00 U12 Mini piger ældste A øst Glostrup BK Amager 330-27 Sad
25-10-0909:00 Drenge A øst Hørsholm 3 BK Amager 263-37 Sad
24-10-0917:30 Sekundarækken herrer øst Herlev 2 BK Amager 258-60 Happy
24-10-0916:00 Dameligaen Falcon BK Amager71-76 Happy
24-10-0915:00 Drenge mester øst Hørsholm 96 BK Amager72-63 Sad
24-10-0915:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Svendborg Rabbits66-85 Sad
24-10-0911:45 LP junior herrer øst 1/8 BK Amager Glostrup62-57 Happy
24-10-0908:45 U12 mini drenge ældste øst 1/8 BK Amager 2 BMS13-61 Sad
21-10-0921:15 Development League Team FOG Næstved BK Amager88-70 Sad
21-10-0919:45 1. division damer øst BK Amager 2 Brønshøj72-62 Happy
21-10-0919:00 Canal Digital Ligaen Team FOG Næstved BK Amager103-82 Sad
17-10-0915:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Bakken Bears80-98 Sad
17-10-0912:30 Dameligaen BK Amager Lemvig72-60 Happy
11-10-0910:30 Piger A øst BK Amager 2 Roskilde 249-20 Happy
11-10-0909:00 Drenge A øst BK Amager 2 Virum 247-34 Happy
10-10-0916:00 Canal Digital Ligaen Aalborg Vikings BK Amager89-87 Sad
10-10-0914:00 Dameligaen Horsens Pirates BK Amager82-48 Sad
10-10-0911:30 1. division damer øst Hørsholm 2 BK Amager 277-54 Sad
08-10-0919:00 LP herrer øst 1/16 BK Amager Hørsholm 79ers66-85 Sad
04-10-0918:00 Ynglinge damer B øst Skjold Birkerød BK Amager 250-24 Sad
04-10-0918:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Værløse 296-56 Happy
04-10-0917:15 1. division damer øst Sisu 2 BK Amager 288-58 Sad
04-10-0915:00 Drenge B øst Skjold Birkerød BK Amager 340-25 Sad
04-10-0915:00 Drenge mester øst BK Amager Falcon48-34 Happy
04-10-0915:00 Canal Digital Ligaen Horsens IC BK Amager88-58 Sad
04-10-0913:30 U12 Mini drenge ældste mester øst BK Amager Jonstrup52-41 Happy
04-10-0912:00 U12 Mini piger ældste A øst BK Amager 3 BK Amager 222-41 Sad
04-10-0910:30 Piger A øst Virum BK Amager 230-17 Sad
04-10-0910:30 Junior damer A øst BK Amager Falcon 254-33 Happy
04-10-0909:00 Piger mester øst BK Amager Værløse92-30 Happy
04-10-0908:30 Drenge A øst Værløse 2 BK Amager 249-38 Sad
03-10-0918:00 Ynglinge damer mester øst Værløse BK Amager46-79 Happy
03-10-0916:30 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) BK Amager Sisu52-104 Sad
03-10-0914:30 Dameligaen BK Amager Virum Vipers71-52 Happy
03-10-0914:00 Junior herrer B øst Roskilde 2 BK Amager 245-40 Sad
30-09-0918:15 LP junior herrer øst 1/16 BK Amager Hørsholm 9579-63 Happy
30-09-0917:30 LP drenge øst 1/16 Virum BK Amager16-59 Happy
28-09-0919:15 LP ynglinge herrer øst 1/16 Jonstrup BK Amager66-62 Sad
28-09-0917:00 LP U12 mini piger ældste øst 1/16 Køge BK Amager 9922-24 Happy
27-09-0918:30 Junior damer A øst Hvidovre BK Amager24-66 Happy
27-09-0918:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3 Falcon 390-50 Happy
27-09-0916:30 Ynglinge damer B øst BK Amager 2 Hillerød20-61 Sad
27-09-0912:00 Drenge B øst BK Amager 3 Glostrup6-101 Sad
27-09-0912:00 Drenge mester øst Jonstrup BK Amager33-78 Happy
27-09-0912:00 Ynglinge herrer mester Landsdækkende (18) Falcon BK Amager66-49 Sad
27-09-0909:00 Junior herrer mester øst Jonstrup BK Amager39-101 Happy
27-09-0909:00 U12 Mini drenge ældste A øst Værløse 2 BK Amager 259-20 Sad
27-09-0909:00 Piger mester øst Falcon BK Amager8-100 Happy
26-09-0915:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Åbyhøj59-76 Sad
23-09-0920:00 LP Ynglinge damer øst 1/16 BK Amager Virum71-48 Happy
21-09-0920:00 LP damer øst 1/16 Hillerød BK Amager32-94 Happy
19-09-0912:00 LP piger øst 1/16 BK Amager Jonstrup108-29 Happy
09-09-0917:45 LP drenge øst 1/32 Brønshøj BK Amager0-20 Happy
07-09-0920:00 LP junior herrer øst 1/32 Skjold Birkerød BK Amager45-98 Happy
30-05-0913:00 Øresundsmesterskaber U16-damer finale BK Amager Hørsholm78-67 Happy
30-05-0912:30 Øresundsmesterskaber U14-damer finale Sisu BK Amager52-16 Sad
09-05-0918:30 Ungsenor damer UDM finale AAIF BK Amager64-45 Sad
09-05-0912:30 Junior damer UDM finale AAIF BK Amager55-60 Happy
07-05-0918:00 Ungsenior damer Final Four øst finale BK Amager Sisu64-55 Happy
06-05-0919:00 Dameligaen finaler (bedst af 5) BK Amager Åbyhøj68-64 Happy
03-05-0915:00 Dameligaen finaler (bedst af 5) Åbyhøj BK Amager67-54 Sad
03-05-0913:30 Ynglinge damer Final Four øst finale BK Amager 91 Hørsholm61-62 Sad
03-05-0910:30 Piger Final Four øst inale Sisu BK Amager51-47 Sad
03-05-0909:30 Junior damer Final Four øst finale Falcon BK Amager56-59 Happy
02-05-0915:00 Ynglinge damer Final Four øst semifinaler Falcon BK Amager 9152-59 Happy
02-05-0913:30 Ynglinge damer Final Four øst semifinaler BK Amager 92 Hørsholm47-68 Sad
02-05-0913:00 Drenge Final Four øst semifinaler Hørsholm 95 BK Amager81-39 Sad
02-05-0911:30 Junior damer Final Four øst semifinaler BK Amager Hørsholm73-70 Happy
02-05-0911:15 Piger Final Four øst semifinaler BK Amager Hørsholm 9563-57 Happy
29-04-0920:00 Dameligaen finaler (bedst af 5) BK Amager Åbyhøj61-45 Happy
26-04-0918:15 Dameligaen finaler (bedst af 5) Åbyhøj BK Amager54-58 Happy
26-04-0910:00 Mini piger yngste Final Four øst finale Hørsholm BK Amager25-18 Sad
25-04-0913:00 Ynglinge damer A øst 2. del Alba USD BK Amager 364-40 Sad
25-04-0912:00 Mini drenge yngste Final Four øst semifinaler Jonstrup BK Amager49-30 Sad
25-04-0910:30 Mini piger yngste Final Four øst semifinaler BK Amager Værløse37-35 Happy
22-04-0919:45 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager 92 Hørsholm64-61 Happy
21-04-0919:00 Dameligaen semifinaler (bedst af 3) Sisu BK Amager70-73 Happy
21-04-0918:45 Junior damer mester øst 2. del Hørsholm 94 BK Amager59-80 Happy
19-04-0916:30 Ungsenior herrer A øst 2. del BK Amager Hillerød20-0 Happy
19-04-0915:00 Øresundsmesterskaber U14-damer Hørsholm BK Amager40-52 Happy
19-04-0915:00 Ynglinge damer A øst 2. del BK Amager 3 Hillerød USD0-20 Sad
19-04-0913:30 Drenge A øst 2. del BK Amager Holbæk36-57 Sad
19-04-0913:30 Junior damer B øst 2. del Skjold Birkerød BK Amager 229-45 Happy
19-04-0913:30 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager Hørsholm23-29 Sad
19-04-0912:00 Mini drenge yngste A øst 2. del BK Amager 2 BMS0-20 Sad
19-04-0912:00 Ynglinge damer mester øst 2. del Værløse BK Amager 9149-74 Happy
19-04-0911:00 Drenge mester øst 2. del Brønshøj BK Amager44-52 Happy
19-04-0910:30 Mini drenge ældste A øst 2. del Virum BK Amager 220-0 Sad
19-04-0910:30 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Virum33-36 Sad
19-04-0909:15 Mini drenge ældste mester øst 2. del Sisu 98 BK Amager48-53 Happy
19-04-0909:00 Mini piger yngste A øst 2. del BK Amager 2 Espergærde8-62 Sad
19-04-0909:00 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 3 BK Amager 212-36 Sad
18-04-0917:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Stevnsgade23-20 Happy
18-04-0915:00 Dameligaen semifinaler (bedst af 3) BK Amager Sisu99-90 Happy
18-04-0911:30 Mini piger yngste A øst 2. del Virum BK Amager 236-34 Sad
18-04-0910:00 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager 91 Værløse61-59 Happy
17-04-0919:15 Mini piger yngste mester øst 2. del Falcon BK Amager0-20 Happy
15-04-0920:30 Ungsenior damer mester øst 2. del Virum BK Amager53-43 Sad
15-04-0919:00 Dameligaen semifinaler (bedst af 3) Sisu BK Amager86-74 Sad
13-04-0917:15 Development League Finalen Bakken Bears BK Amager91-88 Sad
05-04-0917:00 Ungsenior herrer A øst 2. del Herlev BK Amager59-86 Happy
05-04-0912:30 Øresundsmesterskaber, U16-damer BK Amager Malbas79-62 Happy
05-04-0912:30 Mini drenge ældste B øst 2. del Hvidovre BK Amager 363-24 Sad
05-04-0911:00 Øresundsmesterskaber U14-damer BK Amager Äli54-37 Happy
04-04-0918:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager 92 BK Amager 9172-48 Happy
04-04-0917:00 Ynglinge herrer A øst 2. del BK Amager Espergærde100-79 Happy
04-04-0915:00 Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3) BK Amager Falcon84-71 Happy
04-04-0912:00 Mini piger ældste A øst 2. del Hørsholm 3 BK Amager 215-26 Happy
01-04-0918:15 Øresundsmesterskaber U14-herrer BK Amager Sisu71-48 Happy
01-04-0917:45 Mini piger ældste mester øst 2. del Jonstrup BK Amager48-14 Sad
31-03-0919:30 Dameligaen kvartfinaler (bedst af 3) Falcon BK Amager54-61 Happy
31-03-0917:00 Øresundsmesterskaber U14-damer BK Amager Sisu52-58 Sad
29-03-0918:00 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager 91 Hørsholm70-59 Happy
29-03-0916:30 Mini piger ældste A øst 2. del Hørsholm 3 BK Amager 346-25 Sad
29-03-0916:30 Junior damer mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9483-55 Happy
29-03-0915:00 Mini piger yngste A øst 2. del BK Amager 2 Sisu 229-41 Sad
29-03-0915:00 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager Glostrup62-77 Sad
29-03-0914:30 Piger A øst 2. del Brønshøj BK Amager 245-52 Happy
29-03-0913:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager Værløse43-54 Sad
29-03-0912:30 Mini drenge yngste A øst 2. del Falcon BK Amager 220-0 Sad
29-03-0912:30 Junior damer B øst 2. del Hvidovre BK Amager 243-48 Happy
29-03-0912:00 Mini drenge ældste B øst 2. del BK Amager 3 Virum 230-47 Sad
29-03-0910:30 Drenge mester øst 2. del Hørsholm 95 BK Amager86-37 Sad
29-03-0910:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 Stevnsgade 291-47 Happy
29-03-0909:15 Mini piger yngste mester øst 2. del Sisu BK Amager15-48 Happy
29-03-0909:00 Mini drenge yngste mester øst 2. del BK Amager Hørsholm30-43 Sad
29-03-0909:00 Piger mester øst 2. del Hørsholm 95 BK Amager48-41 Sad
29-03-0909:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Alba 278-35 Happy
29-03-0909:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Alba 220-0 Happy
28-03-0918:30 Ynglinge damer A øst 2. del Værløse 2 BK Amager 355-27 Sad
28-03-0918:30 Junior damer mester øst 2. del BK Amager Hørsholm75-48 Happy
28-03-0917:00 Drenge A øst 2. del BK Amager Alba78-35 Happy
28-03-0915:45 Mini piger ældste mester øst 2. del Sisu 97 BK Amager52-21 Sad
28-03-0914:00 Dameligaen Mellem Spil Værløse BK Amager69-63 Sad
28-03-0910:00 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager 91 Sisu89-44 Happy
28-03-0909:00 Mini drenge yngste mester øst 2. del BK Amager Værløse37-37 Sad
26-03-0920:15 Piger mester øst 2. del BMS BK Amager40-42 Happy
26-03-0917:30 Junior damer mester øst 2. del Hørsholm BK Amager64-63 Sad
25-03-0919:40 Ungsenior damer mester øst 2. del Sisu BK Amager66-54 Sad
24-03-0918:45 Ynglinge damer mester øst 2. del Falcon BK Amager 9270-66 Sad
22-03-0920:00 Ynglinge damer mester øst 2. del Hørsholm BK Amager 9150-57 Happy
22-03-0916:30 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 2 Værløse 227-80 Sad
22-03-0916:30 Mini piger ældste mester øst 2. del Hørsholm 97 BK Amager81-13 Sad
22-03-0915:00 Ynglinge herrer A øst 2. del BK Amager Hørsholm 276-59 Happy
22-03-0913:30 Ungsenior damer mester øst 2. del BK Amager Virum56-47 Happy
22-03-0913:30 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager Falcon59-29 Happy
22-03-0913:30 Mini drenge yngste mester øst 2. del Hørsholm BK Amager45-40 Sad
22-03-0912:15 Mini drenge ældste B øst 2. del Brønshøj BK Amager 330-26 Sad
22-03-0912:00 Junior herrer B øst 2. del S.Ø. Basket BK Amager 269-51 Sad
22-03-0912:00 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 3 Værløse35-35 Sad
22-03-0911:00 Drenge A øst 2. del Holbæk BK Amager56-52 Sad
22-03-0910:30 Mini drenge yngste A øst 2. del BK Amager 2 Virum22-42 Sad
22-03-0910:30 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2 Hørsholm 329-13 Happy
22-03-0910:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del Sisu 97 BK Amager37-35 Sad
22-03-0909:15 Sekundarækken herrer øst Brønshøj 2 BK Amager 280-89 Happy
22-03-0909:00 Piger mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9680-25 Happy
21-03-0918:30 Junior damer B øst 2. del BK Amager 2 Hvidovre45-35 Happy
21-03-0917:00 Drenge mester øst 2. del BK Amager Brønshøj44-59 Sad
21-03-0915:00 Dameligaen Mellem Spil BK Amager Lemvig78-50 Happy
21-03-0913:30 Ynglinge damer A øst 2. del Virum BK Amager 369-36 Sad
21-03-0909:00 Mini drenge yngste mester øst 2. del BK Amager Køge58-30 Happy
19-03-0917:00 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager Sisu 9736-86 Sad
15-03-0916:30 Mini drenge ældste B øst 2. del BK Amager 3 Espergærde39-32 Happy
15-03-0915:00 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager Falcon25-55 Sad
15-03-0913:30 Drenge A øst 2. del BK Amager Roskilde 261-22 Happy
15-03-0913:30 Mini piger ældste A øst 2. del Værløse BK Amager 237-41 Happy
15-03-0912:00 Piger A øst 2. del BK Amager 2 Værløse 9563-29 Happy
15-03-0912:00 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager BMS31-20 Happy
15-03-0910:30 Mini piger ældste A øst 2. del Glostrup BK Amager 352-30 Sad
15-03-0910:30 Piger mester øst 2. del BK Amager Sisu37-61 Sad
15-03-0909:30 Mini piger yngste A øst 2. del Roskilde BK Amager 234-18 Sad
15-03-0909:15 Mini drenge yngste A øst 2. del Sisu 2 BK Amager 234-19 Sad
15-03-0909:00 Drenge mester øst 2. del Sisu BK Amager80-52 Sad
15-03-0909:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 Broernes BK 247-37 Happy
14-03-0918:30 Junior herrer B øst 2. del BK Amager 2 Roskilde 320-0 Happy
14-03-0917:00 Mini drenge yngste mester øst 2. del BK Amager Sisu 9930-44 Sad
14-03-0917:00 Junior damer mester øst 2. del BK Amager Glostrup20-0 Happy
14-03-0916:30 Ynglinge herrer A øst 2. del Hørsholm 2 BK Amager80-73 Sad
14-03-0915:00 Dameligaen Mellem Spil BK Amager Horsens Pirates71-77 Sad
14-03-0912:00 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager Gladsaxe81-72 Happy
12-03-0919:15 Canal Digital Ligaen kvartfinaler (bedst af 3) Team FOG Næstved BK Amager112-83 Sad
11-03-0919:45 Ynglinge damer A øst 2. del Hillerød USD BK Amager 362-35 Sad
11-03-0918:15 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager Jonstrup20-0 Happy
10-03-0919:00 Dameligaen Mellem Spil BK Amager Værløse69-64 Happy
08-03-0919:30 Ynglinge damer A øst 2. del BK Amager 3 Alba USD52-50 Happy
08-03-0918:00 Junior herrer B øst 2. del BK Amager 2 Glostrup 269-36 Happy
08-03-0916:30 Ungsenior damer mester øst 2. del BK Amager Sisu81-65 Happy
08-03-0915:00 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager 92 Værløse78-66 Happy
08-03-0914:00 Sekundarækken herrer øst Falcon 3 BK Amager 258-79 Happy
08-03-0913:30 Mini drenge yngste mester øst 2. del Jonstrup BK Amager44-24 Sad
08-03-0913:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager 91 Falcon78-66 Happy
08-03-0913:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager 91 Falcon51-52 Sad
08-03-0912:00 Junior damer B øst 2. del BK Amager 2 Sisu 355-30 Happy
08-03-0912:00 Mini drenge ældste mester øst 2. del Hørsholm 97 BK Amager69-20 Sad
08-03-0910:30 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 2 Skjold Birkerød7-53 Sad
08-03-0910:30 Piger A øst 2. del Jonstrup BK Amager 227-38 Happy
08-03-0910:30 Mini piger yngste mester øst 2. del Værløse BK Amager28-42 Happy
08-03-0910:30 Drenge mester øst 2. del Glostrup BK Amager50-46 Sad
08-03-0909:00 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2 Glostrup52-42 Happy
07-03-0918:30 Junior damer mester øst 2. del BK Amager Værløse98-54 Happy
07-03-0917:00 Drenge mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9680-42 Happy
07-03-0915:00 Canal Digital Ligaen kvartfinaler (bedst af 3) BK Amager Team FOG Næstved78-81 Sad
07-03-0912:00 Mini drenge ældste mester øst 2. del Værløse BK Amager75-60 Sad
06-03-0920:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager 92 Sisu88-53 Happy
04-03-0918:00 Junior herrer mester øst 2. del Glostrup BK Amager79-64 Sad
03-03-0919:30 Dameligaen Mellem Spil Lemvig BK Amager52-68 Happy
01-03-0918:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Broernes BK 270-53 Happy
01-03-0916:30 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2 BK Amager 331-26 Happy
01-03-0916:00 Ungsenior herrer A øst 2. del Jonstrup BK Amager58-79 Happy
01-03-0915:30 Junior damer mester øst 2. del Falcon BK Amager55-51 Sad
01-03-0915:00 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 2 Virum22-72 Sad
01-03-0914:30 Junior herrer B øst 2. del B70 Basket BK Amager 232-70 Happy
01-03-0914:00 Junior damer B øst 2. del Solrød BK Amager 247-46 Sad
01-03-0913:30 Mini drenge ældste B øst 2. del BK Amager 3 Jonstrup22-52 Sad
01-03-0912:30 Sekundarækken damer øst BMS 2 BK Amager 252-47 Sad
01-03-0912:00 Piger A øst 2. del BK Amager 2 Stevnsgade53-55 Sad
01-03-0912:00 Mini piger yngste mester øst 2. del Hørsholm BK Amager46-22 Sad
01-03-0912:00 Mini piger ældste mester øst 2. del Virum BK Amager39-28 Sad
01-03-0910:30 Junior herrer mester øst 2. del Jonstrup BK Amager73-58 Sad
01-03-0910:30 Piger mester øst 2. del BK Amager Falcon65-45 Happy
01-03-0909:00 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager Sisu 9845-52 Sad
28-02-0918:30 Ynglinge damer A øst 2. del BK Amager 3 Virum30-73 Sad
28-02-0917:00 Dameligaen Mellem Spil BK Amager Virum79-69 Happy
28-02-0913:30 Junior damer B øst 2. del BK Amager 2 Solrød73-40 Happy
28-02-0911:30 Ynglinge damer mester øst 2. del Hørsholm BK Amager 9266-72 Happy
27-02-0920:30 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager Hørsholm42-70 Sad
27-02-0919:00 Development League BK Amager Hørsholm 79ers102-93 Happy
26-02-0919:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Hørsholm 79ers73-62 Happy
26-02-0918:00 Mini drenge ældste A øst 2. del Falcon 2 BK Amager 241-30 Sad
23-02-0917:45 Ynglinge damer mester øst 2. del Værløse BK Amager 9264-60 Sad
22-02-0919:00 Development League BK Amager Sisu20-0 Happy
22-02-0917:15 Dameligaen Mellem Spil Horsens Pirates BK Amager60-58 Sad
22-02-0917:15 Dameligaen Mellem Spil Horsens Pirates BK Amager60-58 Sad
22-02-0916:30 Ynglinge damer A øst 2. del BK Amager 3 Værløse 241-66 Sad
22-02-0915:00 Mini piger yngste A øst 2. del BK Amager 2 Brønshøj20-0 Happy
22-02-0915:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Jonstrup31-44 Sad
22-02-0914:45 Mini drenge ældste B øst 2. del Sisu 3 BK Amager 316-22 Happy
22-02-0913:30 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager Sisu30-25 Happy
22-02-0913:30 Mini drenge yngste mester øst 2. del Værløse BK Amager25-36 Happy
22-02-0912:00 Junior herrer B øst 2. del BK Amager 2 BMS 220-0 Happy
22-02-0911:00 Sekundarækken herrer øst Falcon 2 BK Amager 257-77 Happy
22-02-0910:30 Mini drenge yngste A øst 2. del BK Amager 2 Falcon9-73 Sad
22-02-0910:30 Drenge mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9558-77 Sad
22-02-0909:00 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 3 Hørsholm 319-46 Sad
21-02-0918:30 Mini drenge ældste A øst 2. del Værløse 2 BK Amager 261-29 Sad
21-02-0918:30 Ungsenior herrer A øst 2. del BK Amager Stevnsgade20-0 Happy
21-02-0917:00 Mini piger ældste A øst 2. del Værløse BK Amager 331-19 Sad
21-02-0917:00 Piger A øst 2. del BK Amager 2 Brønshøj60-32 Happy
21-02-0915:00 Mini drenge yngste A øst 2. del Virum BK Amager 232-19 Sad
21-02-0914:00 Drenge A øst 2. del Alba BK Amager33-34 Happy
21-02-0913:30 Øresundsmesterskaber U14-herrer Hørsholm BK Amager73-42 Sad
21-02-0912:00 Piger mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9558-52 Happy
18-02-0918:15 Drenge mester øst 2. del BK Amager Sisu53-63 Sad
17-02-0920:15 Ynglinge herrer A øst 2. del Espergærde BK Amager76-75 Sad
17-02-0919:00 Dameligaen BK Amager Hørsholm 79ers65-57 Happy
14-02-0915:00 Dameligaen Horsens Pirates BK Amager53-74 Happy
14-02-0915:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Åbyhøj92-84 Happy
10-02-0919:00 Dameligaen BK Amager Åbyhøj83-48 Happy
08-02-0915:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9729-70 Sad
07-02-0912:00 Mini drenge ældste B øst 2. del BK Amager 3 Hillerød33-35 Sad
06-02-0919:00 Ynglinge herrer A øst 2. del Holbæk BK Amager88-100 Happy
05-02-0921:00 Ynglinge damer mester øst 2. del Sisu BK Amager 9249-60 Happy
05-02-0919:15 Canal Digital Ligaen BK Amager Svendborg Rabbits94-82 Happy
01-02-0915:30 Mini piger ældste mester øst 2. del Stevnsgade BK Amager38-36 Sad
01-02-0915:00 Piger A øst 2. del Værløse 95 BK Amager 215-61 Happy
01-02-0914:30 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 2 Falcon 215-59 Sad
01-02-0914:30 Mini drenge yngste A øst 2. del BK Amager 2 Sisu 213-36 Sad
01-02-0913:00 Drenge A øst 2. del Roskilde 2 BK Amager39-52 Happy
01-02-0912:30 Øresundsmesterskaber U14-herrer BK Amager Malbas52-50 Happy
01-02-0912:30 Mini piger yngste mester øst 2. del BMS BK Amager20-36 Happy
01-02-0912:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del Falcon BK Amager60-37 Sad
01-02-0910:30 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2 Værløse35-33 Happy
01-02-0910:30 Junior damer mester øst 2. del Glostrup BK Amager38-101 Happy
01-02-0909:30 Piger mester øst 2. del Sisu BK Amager56-49 Sad
01-02-0909:30 Ynglinge damer mester øst 2. del Falcon BK Amager 9170-63 Sad
01-02-0909:15 Mini drenge yngste mester øst 2. del Sisu 99 BK Amager64-16 Sad
01-02-0909:00 Mini piger yngste A øst 2. del Hørsholm 2 BK Amager 246-12 Sad
01-02-0909:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 Sisu 383-41 Happy
31-01-0916:30 Junior damer B øst 2. del BK Amager 2 Skjold Birkerød60-40 Happy
31-01-0915:30 Junior damer mester øst 2. del Værløse BK Amager50-71 Happy
31-01-0915:00 Ynglinge herrer A øst 2. del BK Amager Holbæk81-71 Happy
31-01-0913:30 Junior herrer mester øst 2. del Hørsholm BK Amager81-53 Sad
31-01-0912:30 Dameligaen BK Amager Virum86-59 Happy
31-01-0910:00 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager Værløse34-34 Sad
30-01-0920:30 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Brønshøj 220-0 Happy
29-01-0917:00 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager 92 Falcon65-70 Sad
25-01-0919:30 Ungsenior herrer A øst 2. del BK Amager S.Ø. Basket150-39 Happy
25-01-0918:00 Junior damer mester øst 2. del BK Amager Falcon62-54 Happy
25-01-0916:30 Junior damer B øst 2. del Sisu 3 BK Amager 255-60 Happy
25-01-0916:00 Dameligaen Lemvig BK Amager61-60 Sad
25-01-0915:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Sisu 9721-67 Sad
25-01-0913:30 Mini drenge ældste A øst 2. del Skjold Birkerød BK Amager 273-11 Sad
25-01-0913:30 Mini drenge ældste B øst 2. del Roskilde BK Amager 326-27 Happy
25-01-0911:00 Sekundarækken damer øst Falcon 3 BK Amager 263-66 Happy
25-01-0910:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9722-67 Sad
25-01-0909:00 Mini piger ældste A øst 2. del Glostrup BK Amager 235-26 Sad
24-01-0919:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager 91 BK Amager 9273-80 Sad
24-01-0918:00 Drenge mester øst 2. del BK Amager Glostrup68-33 Happy
24-01-0916:30 Drenge A øst 2. del BK Amager Solrød 260-92 Sad
24-01-0915:00 Piger A øst 2. del BK Amager 2 Jonstrup64-25 Happy
24-01-0915:00 Canal Digital Ligaen Randers Cimbria BK Amager86-88 Happy
24-01-0913:30 Piger mester øst 2. del BK Amager BMS59-23 Happy
24-01-0912:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Herlev 270-77 Sad
24-01-0909:00 Mini drenge yngste mester øst 2. del BK Amager Jonstrup37-39 Sad
22-01-0919:15 Canal Digital Ligaen Bakken Bears BK Amager73-61 Sad
22-01-0918:00 Piger A øst 2. del Stevnsgade BK Amager 246-50 Happy
22-01-0917:00 Øresundsmesterskaber, U16-damer BK Amager Glostrup160-19 Happy
18-01-0919:00 Dameligaen Falcon BK Amager71-62 Sad
18-01-0915:00 Drenge mester øst 2. del Hørsholm 96 BK Amager38-67 Happy
18-01-0915:00 Canal Digital Ligaen Horsens IC BK Amager93-86 Sad
18-01-0911:00 Ynglinge damer mester øst 2. del Sisu BK Amager 9154-56 Happy
18-01-0909:30 Piger mester øst 2. del Falcon BK Amager45-56 Happy
10-01-0918:00 LP junior damer finale BK Amager AAIF59-52 Happy
10-01-0917:00 LP ungsenior damer finale BK Amager AAIF50-52 Sad
10-01-0915:00 LP ynglinge damer finale BK Amager AAIF49-42 Happy
07-01-0921:15 Dameligaen BK Amager Sisu CPH65-77 Sad
07-01-0919:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Sisu CPH71-74 Sad
17-12-0820:15 LP ynglinge damer øst 1/2 Hørsholm BK Amager43-59 Happy
15-12-0818:15 Mini drenge yngste B øst Roskilde BK Amager 375-11 Sad
14-12-0818:30 Sekundarækken damer øst Stevnsgade 2 BK Amager 261-64 Happy
14-12-0816:30 Junior herrer mester øst BK Amager Værløse52-118 Sad
14-12-0815:00 Øresundsmesterskaber, U16-damer BK Amager IK Eos47-36 Happy
14-12-0815:00 Ynglinge damer mester øst Værløse BK Amager 9157-60 Happy
14-12-0813:30 Mini piger ældste A øst BK Amager 3 Sisu 326-26 Sad
14-12-0813:30 Øresundsmesterskaber U14-damer BK Amager Malbas63-37 Happy
14-12-0813:30 Mini piger yngste mester øst Hørsholm BK Amager56-4 Sad
14-12-0813:15 Mini drenge yngste A øst Espergærde BK Amager 238-8 Sad
14-12-0812:30 Junior damer B øst Slagelse BK Amager 238-50 Happy
14-12-0812:00 Mini piger ældste A øst Hørsholm 3 BK Amager32-7 Sad
14-12-0811:30 Mini drenge ældste A øst Køge BK Amager 272-28 Sad
14-12-0811:00 Drenge mester øst Falcon BK Amager50-68 Happy
14-12-0810:30 Mini drenge yngste mester øst BK Amager Jonstrup24-59 Sad
14-12-0810:30 Mini piger ældste mester øst BK Amager BK Skjold Stevnsgade34-54 Sad
14-12-0810:30 Ynglinge damer mester øst BK Amager 92 Sisu74-61 Happy
14-12-0809:00 Ynglinge herrer A øst Sisu 2 BK Amager0-20 Happy
14-12-0809:00 Drenge A øst BK Amager Sisu 333-30 Happy
14-12-0809:00 Mini drenge ældste mester øst Værløse BK Amager33-63 Happy
13-12-0818:30 Development League Roskilde BK Amager83-112 Happy
13-12-0816:30 Ynglinge herrer A øst BK Amager BK Skjold Stevnsgade91-90 Happy
13-12-0816:30 Canal Digital Ligaen Roskilde BK Amager74-78 Happy
13-12-0815:00 Ynglinge damer mester øst BK Amager 92 Virum93-31 Happy
13-12-0813:30 Drenge mester øst BK Amager Solrød69-41 Happy
13-12-0812:00 Piger mester øst BK Amager Sisu37-60 Sad
13-12-0812:00 Sekundarækken herrer øst Alba 2 BK Amager 285-60 Sad
13-12-0809:00 Mini drenge yngste mester øst BK Amager Hørsholm34-36 Sad
13-12-0809:00 Junior herrer mester øst Gladsaxe BK Amager70-76 Happy
11-12-0817:00 Junior damer mester øst BK Amager Jonstrup20-0 Happy
10-12-0819:45 Piger mester øst BK Amager Falcon74-33 Happy
09-12-0820:00 Ynglinge damer mester øst Hørsholm BK Amager 9270-64 Sad
08-12-0819:00 Ynglinge herrer A øst BK Skjold Stevnsgade BK Amager86-84 Sad
08-12-0819:00 Dameligaen BK Amager Værløse73-60 Happy
07-12-0817:15 Development League Team Fog Næstved BK Amager66-86 Happy
07-12-0815:00 Canal Digital Ligaen Team FOG Næstved BK Amager86-73 Sad
07-12-0813:30 Mini drenge ældste mester øst Hørsholm 97 BK Amager63-14 Sad
07-12-0813:00 Drenge mester øst Solrød BK Amager45-69 Happy
07-12-0811:00 Junior herrer mester øst BK Skjold Stevnsgade BK Amager93-63 Sad
07-12-0809:15 Mini piger yngste mester øst Sisu BK Amager19-15 Sad
07-12-0809:00 Mini piger ældste mester øst Hørsholm 97 BK Amager79-28 Sad
06-12-0815:00 Mini drenge yngste mester øst Sisu 99 BK Amager44-27 Sad
06-12-0815:00 Mini drenge ældste A øst Hørsholm 3 BK Amager 271-27 Sad
06-12-0813:30 Ynglinge damer A øst Alba USD BK Amager 352-50 Sad
06-12-0812:00 Drenge mester øst Hørsholm 96 BK Amager26-70 Happy
05-12-0820:30 Ynglinge damer mester øst BK Amager 92 Hørsholm59-56 Happy
03-12-0821:15 Ynglinge damer mester øst BK Amager 91 BK Amager 9264-66 Sad
02-12-0817:15 Piger mester øst Falcon BK Amager37-70 Happy
01-12-0819:30 Ynglinge herrer A øst Espergærde BK Amager86-75 Sad
30-11-0818:00 Ynglinge damer mester øst Værløse BK Amager 9274-58 Sad
30-11-0818:00 Ungsenior damer mester øst Sisu BK Amager48-69 Happy
30-11-0816:30 Junior damer B øst BK Amager 2 Skjold Birkerød 270-24 Happy
30-11-0813:30 Mini piger ældste mester øst BK Amager Sisu 9856-28 Happy
30-11-0812:30 Ynglinge damer mester øst Falcon BK Amager 9172-61 Sad
30-11-0812:00 Mini drenge ældste A øst BK Amager 2 BMS45-36 Happy
30-11-0812:00 Piger A øst Sisu 2 BK Amager 230-70 Happy
30-11-0810:30 Mini piger ældste A øst BK Amager Falcon 243-16 Happy
30-11-0809:00 Mini drenge yngste mester øst Jonstrup BK Amager43-34 Sad
30-11-0809:00 Mini drenge yngste A øst BK Amager 2 BMS27-22 Happy
30-11-0809:00 Drenge A øst BK Amager Hørsholm 443-30 Happy
29-11-0820:00 Development League Hørsholm 79ers BK Amager59-91 Happy
29-11-0816:30 Junior damer mester øst BK Amager Glostrup117-55 Happy
29-11-0816:30 Ynglinge damer mester øst Hørsholm BK Amager 9146-52 Happy
29-11-0816:20 Øresundsmesterskaber U14-herrer Malbas BK Amager49-77 Happy
29-11-0816:00 Canal Digital Ligaen Hørsholm 79ers BK Amager57-97 Happy
29-11-0813:30 Øresundsmesterskaber U14-herrer Hbg Pearls BK Amager53-62 Happy
29-11-0813:30 Mini piger yngste mester øst BK Amager Falcon68-27 Happy
29-11-0813:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 Broernes BK 370-47 Happy
29-11-0813:30 Dameligaen Hørsholm 79ers BK Amager65-52 Sad
29-11-0812:00 Piger A øst BK Amager 2 Falcon 268-23 Happy
29-11-0811:30 Piger mester øst Hørsholm 96 BK Amager21-81 Happy
26-11-0819:45 LP ynglinge herrer øst 1/2 BK Amager Sisu54-65 Sad
26-11-0818:15 LP junior damer øst 1/2 BK Amager Hørsholm 9380-50 Happy
23-11-0818:00 Junior damer B øst BK Amager 2 Skjold Birkerød58-51 Happy
23-11-0816:30 Mini piger ældste mester øst BMS BK Amager38-27 Sad
23-11-0816:30 Mini piger ældste A øst Jonstrup BK Amager28-37 Happy
23-11-0816:30 Drenge A øst BK Amager Solrød50-43 Happy
23-11-0816:00 Mini drenge yngste mester øst Sisu 99 BK Amager38-35 Sad
23-11-0815:00 Drenge mester øst BK Amager Falcon77-57 Happy
23-11-0813:30 Mini drenge ældste B øst BK Amager 3 Greve22-21 Happy
23-11-0813:30 Ynglinge damer A øst Hillerød USD BK Amager 348-32 Sad
23-11-0812:00 Mini piger ældste A øst BK Amager 3 Hillerød20-15 Happy
23-11-0811:30 Sekundarækken damer øst Broernes BK 2 BK Amager 254-52 Sad
23-11-0810:30 Mini drenge yngste B øst Jonstrup BK Amager 321-23 Happy
23-11-0810:30 Mini drenge ældste mester øst BK Amager Sisu 9732-53 Sad
22-11-0818:30 Junior damer mester øst BK Amager Sisu 94112-29 Happy
22-11-0817:00 Piger mester øst BK Amager BMS71-51 Happy
22-11-0815:00 Sekundarækken herrer øst Herlev 2 BK Amager 258-67 Happy
22-11-0815:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Bakken Bears74-98 Sad
22-11-0812:30 Drenge mester øst BMS BK Amager26-102 Happy
22-11-0812:30 Dameligaen BK Amager Horsens Pirates99-64 Happy
21-11-0820:30 Junior herrer mester øst BK Amager Hørsholm61-47 Happy
21-11-0820:00 Junior damer mester øst Jonstrup BK Amager27-128 Happy
19-11-0816:45 Junior herrer mester øst BK Amager BMS52-85 Sad
16-11-0819:30 Ynglinge damer A øst Værløse 2 BK Amager 344-27 Sad
16-11-0818:00 Ungsenior damer mester øst BK Amager Virum20-0 Happy
16-11-0816:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 BMS 252-47 Happy
16-11-0815:30 Mini drenge ældste B øst Hvidovre 2 BK Amager 322-32 Happy
16-11-0815:00 Ynglinge herrer A øst BK Amager Alba81-71 Happy
16-11-0813:30 Drenge mester øst BK Amager Hørsholm 9557-86 Sad
16-11-0813:00 Mini piger ældste A øst Køge BK Amager 310-52 Happy
16-11-0812:00 Mini piger yngste mester øst BK Amager Sisu47-29 Happy
16-11-0811:30 Sekundarækken herrer øst Broernes BK 2 BK Amager 249-82 Happy
16-11-0810:30 Mini drenge yngste B øst BK Amager 3 Hvidovre7-62 Sad
16-11-0810:30 Mini piger ældste A øst BK Amager Virum 227-25 Happy
16-11-0810:30 Mini drenge ældste mester øst Jonstrup BK Amager26-36 Happy
16-11-0810:30 Ynglinge damer mester øst Sisu BK Amager 9136-65 Happy
16-11-0809:00 Mini piger ældste mester øst BK Amager Hørsholm 9717-71 Sad
16-11-0809:00 Mini drenge yngste A øst BK Amager 2 Falcon28-42 Sad
16-11-0809:00 Piger A øst Værløse 95 BK Amager 218-52 Happy
16-11-0809:00 Drenge A øst Skjold Birkerød BK Amager53-19 Sad
15-11-0816:30 Drenge mester øst BK Amager BMS94-19 Happy
15-11-0815:00 Mini piger ældste A øst BK Amager 3 Næstved43-10 Happy
15-11-0815:00 Mini drenge yngste A øst BK Amager 2 Espergærde50-24 Happy
15-11-0815:00 Canal Digital Ligaen Åbyhøj BK Amager72-89 Happy
15-11-0813:30 Piger A øst BK Amager 2 Sisu 266-14 Happy
15-11-0813:30 Junior damer mester øst Hørsholm 94 BK Amager49-45 Sad
15-11-0812:30 Dameligaen Åbyhøj BK Amager65-56 Sad
15-11-0812:00 Piger mester øst BK Amager Hørsholm 9566-59 Happy
15-11-0812:00 Junior herrer mester øst Hørsholm BK Amager70-51 Sad
15-11-0810:00 Mini piger yngste mester øst BK Amager Hørsholm4-70 Sad
14-11-0820:30 Ynglinge damer mester øst BK Amager 92 Værløse59-64 Sad
13-11-0821:00 LP ynglinge damer øst 1/4 Sisu BK Amager45-58 Happy
12-11-0819:45 Ynglinge herrer A øst BK Amager Espergærde94-81 Happy
10-11-0819:00 LP ungsenor damer øst 1/4 Gladsaxe BK Amager40-154 Happy
09-11-0818:00 Mini piger ældste A øst Glostrup BK Amager 345-20 Sad
09-11-0818:00 Junior herrer mester øst Værløse BK Amager20-0 Sad
09-11-0818:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Falcon 264-61 Happy
09-11-0816:30 Ynglinge herrer A øst BK Amager Sisu 281-59 Happy
09-11-0815:00 Drenge A øst Køge BK Amager105-16 Sad
09-11-0815:00 Junior damer B øst BK Amager 2 Gladsaxe66-19 Happy
09-11-0814:00 Mini piger ældste mester øst BK Skjold Stevnsgade BK Amager55-38 Sad
09-11-0813:30 Øresundsmesterskaber U14-herrer BK Amager Lobas39-69 Sad
09-11-0812:00 Ynglinge damer mester øst BK Amager 91 Virum74-45 Happy
09-11-0809:00 Mini drenge yngste mester øst BK Amager Hørsholm20-52 Sad
09-11-0809:00 Piger A øst BK Amager 2 Værløse 9584-21 Happy
08-11-0818:00 Mini drenge ældste A øst BK Amager 2 Virum 245-30 Happy
08-11-0816:30 Mini piger ældste A øst BK Amager Hørsholm 328-19 Happy
08-11-0816:20 Øresundsmesterskaber, U16-damer Malbas BK Amager56-61 Happy
08-11-0816:00 Øresundsmesterskaber U14-damer IK Eos BK Amager35-86 Happy
08-11-0815:00 Mini drenge ældste mester øst BK Amager Hørsholm 9849-24 Happy
08-11-0814:00 Dameligaen Virum BK Amager72-74 Happy
08-11-0813:30 Øresundsmesterskaber, U16-damer Äli BK Amager70-52 Sad
08-11-0813:30 Øresundsmesterskaber, U16-damer Äli BK Amager52-70 Happy
08-11-0813:30 Mini drenge yngste B øst BK Amager 3 Alba21-13 Happy
08-11-0813:30 Ynglinge damer A øst BK Amager 3 Værløse 262-65 Sad
08-11-0813:30 Mini piger yngste mester øst BK Amager Værløse22-29 Sad
08-11-0813:00 Mini drenge ældste B øst Ringsted Rats BK Amager 36-42 Happy
08-11-0812:30 Øresundsmesterskaber U14-damer Äli BK Amager61-63 Happy
08-11-0812:00 Mini drenge yngste A øst BK Amager 2 Værløse19-56 Sad
06-11-0819:15 Canal Digital Ligaen Svendborg Rabbits BK Amager96-94 Sad
06-11-0817:35 LP pIger øst 1/4 Sisu BK Amager61-55 Sad
06-11-0817:00 Junior damer mester øst BK Amager Fun Raisers118-17 Happy
05-11-0819:30 LP ynglinge herrer øst 1/4 Værløse BK Amager57-75 Happy
05-11-0817:35 LP drenge øst 1/4 Sisu 95 BK Amager65-49 Sad
04-11-0819:15 Ynglinge damer mester øst Virum BK Amager 9248-72 Happy
02-11-0818:30 Drenge A øst Hvidovre BK Amager71-15 Sad
02-11-0818:00 Sekundarækken herrer øst BK Amager 2 Falcon 3124-49 Happy
02-11-0815:00 Junior herrer mester øst BK Amager BK Skjold Stevnsgade59-85 Sad
02-11-0813:30 Mini drenge yngste A øst Værløse BK Amager 243-2 Sad
02-11-0813:30 Junior damer mester øst BK Amager AAIF 9462-57 Happy
02-11-0813:30 Ungsenior damer mester øst Virum BK Amager52-69 Happy
02-11-0812:00 Mini piger yngste mester øst Værløse BK Amager28-24 Sad
02-11-0812:00 Ynglinge damer mester øst BK Amager 91 Værløse57-60 Sad
02-11-0810:30 Mini drenge yngste B øst BK Amager 3 Solrød11-6 Happy
02-11-0810:30 Ynglinge damer mester øst Sisu BK Amager 9257-44 Sad
02-11-0809:15 Mini drenge ældste B øst Brønshøj BK Amager 325-26 Happy
02-11-0809:00 Piger mester øst Sisu BK Amager54-39 Sad
01-11-0817:00 Øresundsmesterskaber U14-damer BK Amager Malbas60-47 Happy
01-11-0815:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Randers Cimbria82-91 Sad
01-11-0814:00 Mini piger ældste A øst Værløse BK Amager 329-21 Sad
01-11-0814:00 Mini drenge yngste B øst BMS 2 BK Amager 330-17 Sad
01-11-0812:30 Dameligaen BK Amager Lemvig72-73 Sad
01-11-0810:15 Mini piger yngste mester øst BK Amager Virum20-0 Happy
01-11-0810:00 Øresundsmesterskaber, U16-damer BK Amager IK Eos74-54 Happy
01-11-0810:00 Øresundsmesterskaber U14-damer BK Amager IK Eos104-27 Happy
01-11-0809:00 Mini drenge yngste mester øst BK Amager Jonstrup37-39 Sad
30-10-0820:15 LP damer 1/8 BK Amager Sisu55-96 Sad
29-10-0819:45 Ynglinge herrer A øst BK Amager Værløse 96-78 Happy
29-10-0818:30 LP herrer 1/8 Aalborg BK BK Amager89-80 Sad
29-10-0816:45 LP junior herrer øst 1/4 BK Amager Sisu 9346-91 Sad
28-10-0817:15 Mini drenge yngste mester øst BK Amager Sisu 9923-40 Sad
28-10-0816:00 Mini piger yngste mester øst Falcon BK Amager25-40 Happy
26-10-0817:30 Mini piger ældste A øst Falcon 2 BK Amager8-58 Happy
26-10-0817:00 Piger mester øst BMS BK Amager37-68 Happy
26-10-0816:30 Mini drenge ældste A øst BK Amager 2 Værløse 248-39 Happy
26-10-0816:30 Sekundarækken damer øst Sisu 3 BK Amager 234-47 Happy
26-10-0814:00 Mini drenge yngste A øst BMS BK Amager 223-14 Sad
26-10-0813:30 Junior damer mester øst Glostrup BK Amager46-97 Happy
26-10-0813:15 LP Ynglinge herrer øst 1/8 Espergærde BK Amager65-80 Happy
26-10-0812:00 Mini piger ældste mester øst Sisu 98 BK Amager32-51 Happy
26-10-0812:00 Drenge mester øst Hørsholm 95 BK Amager88-38 Sad
26-10-0810:30 Mini drenge ældste B øst BK Amager 3 BK Skjold Stevnsgade 232-37 Sad
26-10-0810:30 Ungsenior damer mester øst BK Amager Sisu56-61 Sad
26-10-0809:30 Piger A øst Falcon 2 BK Amager 242-61 Happy
26-10-0809:00 Drenge A øst BK Amager Værløse 9641-52 Sad
26-10-0809:00 Mini drenge yngste mester øst Hørsholm BK Amager41-49 Happy
25-10-0818:30 Junior damer mester øst BK Amager Hørsholm 9478-41 Happy
25-10-0817:00 Ynglinge damer mester øst BK Amager 91 Falcon86-47 Happy
25-10-0815:30 Ynglinge herrer A øst Alba BK Amager57-68 Happy
25-10-0815:30 Junior herrer mester øst BMS BK Amager105-36 Sad
25-10-0815:00 LP mini drenge yngste øst 1/8 Hørsholm 99 BK Amager41-30 Sad
25-10-0815:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Horsens IC90-88 Happy
25-10-0812:30 Dameligaen BK Amager Falcon78-74 Happy
25-10-0811:15 Mini piger ældste A øst Hørsholm 4 BK Amager 313-26 Happy
22-10-0816:45 LP junior herrer øst 1/8 BK Amager Sisu 9466-56 Happy
21-10-0821:00 LP ungsenior herrer øst 1/8 BMS BK Amager65-71 Happy
21-10-0818:30 LP junior damer øst 1/8 Hørsholm 94 BK Amager37-58 Happy
21-10-0817:45 LP mini drenge ældste øst 1/8 Sisu 2 BK Amager 286-20 Sad
20-10-0817:30 LP ungsenior damer øst 1/8 Værløse BK Amager59-68 Happy
19-10-0817:30 Development League Sisu BK Amager67-82 Happy
19-10-0817:15 Dameligaen Sisu CPH BK Amager73-49 Sad
19-10-0815:00 Canal Digital Ligaen Sisu CPH BK Amager63-91 Happy
19-10-0811:00 Junior damer B øst Hvidovre BK Amager 251-47 Sad
19-10-0810:30 Junior damer mester øst Sisu 94 BK Amager37-119 Happy
11-10-0818:30 Junior damer B øst BK Amager 2 Brønshøj58-64 Sad
11-10-0817:00 Development League BK Amager Roskilde104-89 Happy
11-10-0815:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Roskilde116-108 Happy
11-10-0813:30 LP mini piger yngste 1/8 Virum BK Amager2-70 Happy
09-10-0820:15 LP piger øst 1/8 BMS BK Amager17-34 Happy
09-10-0819:15 Canal Digital Ligaen BK Amager Team FOG Næstved106-73 Happy
08-10-0821:15 Ynglinge damer mester øst BK Amager 92 BK Amager 9168-60 Happy
08-10-0818:15 LP Drenge øst 1/8 BK Amager Køge67-46 Happy
07-10-0818:00 LP herrer øst 1/16 Høbas BK Amager79-133 Happy
06-10-0819:00 Development League BK Amager Team Fog Næstved63-52 Happy
06-10-0818:00 Mini drenge ældste B øst BK Amager 3 Hvidovre14-66 Sad
06-10-0817:40 Junior damer mester øst Fun Raisers BK Amager23-96 Happy
05-10-0818:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 Falcon 344-39 Happy
05-10-0816:30 Ynglinge damer A øst BK Amager 3 Hillerød USD40-77 Sad
05-10-0815:00 Mini piger ældste mester øst BK Amager BMS40-28 Happy
05-10-0812:00 Mini piger ældste A øst BK Amager 3 Solrød39-38 Happy
05-10-0812:00 Mini drenge ældste A øst Sisu 2 BK Amager 289-8 Sad
05-10-0812:00 Ynglinge damer mester øst Virum BK Amager 9160-72 Happy
05-10-0810:30 Mini drenge yngste A øst BK Amager 2 Virum20-0 Happy
05-10-0810:30 Mini drenge ældste B øst Glostrup 2 BK Amager 325-38 Happy
05-10-0810:30 Drenge mester øst BK Amager Hørsholm 9676-29 Happy
04-10-0816:30 Mini piger ældste A øst BK Amager Jonstrup38-38 Sad
04-10-0815:00 Mini drenge ældste mester øst BK Amager Falcon25-54 Sad
04-10-0814:00 Dameligaen Værløse BK Amager80-83 Happy
04-10-0813:30 Piger A øst BK Amager 2 Virum20-0 Happy
04-10-0812:00 Piger mester øst BK Amager Hørsholm 9677-25 Happy
04-10-0810:00 Ynglinge damer mester øst BK Amager 91 Sisu66-50 Happy
02-10-0816:00 LP mini drenge ældste øst 1/16 BK Skjold Stevnsgade BK Amager65-39 Sad
01-10-0821:15 LP ynglinge damer øst 1/8 BK Amager Virum60-55 Happy
01-10-0821:00 LP junior damer øst 1/16 Falcon BK Amager69-73 Happy
01-10-0820:00 LP damer øst 1/16 Værløse BK Amager52-66 Happy
01-10-0819:45 LP ynglinge herrer øst 1/16 BK Amager Hørsholm73-70 Happy
01-10-0818:15 LP drenge øst 1/16 BK Amager Solrød77-35 Happy
01-10-0818:00 LP piger øst 1/16 Herlev BK Amager13-101 Happy
01-10-0816:45 LP junior herrer øst 1/16 BK Amager Solrød65-63 Happy
30-09-0817:30 LP mini drenge yngste øst 1/16 BK Amager Køge20-0 Happy
29-09-0821:15 LP ungsenior herrer øst 1/16 BK Amager Solrød90-58 Happy
28-09-0812:00 Mini drenge yngste mester øst Sisu 00 BK Amager8-88 Happy
28-09-0811:00 Mini piger ældste A øst Roskilde BK Amager 372-10 Sad
28-09-0811:00 Mini drenge yngste A øst Falcon BK Amager 240-12 Sad
28-09-0810:30 Mini drenge ældste B øst BK Amager 3 Næstved 232-36 Sad
28-09-0810:00 Drenge A øst Gladsaxe BK Amager56-25 Sad
28-09-0809:00 Mini drenge ældste mester øst BK Amager Sisu 9863-35 Happy
28-09-0809:00 Piger mester øst Hørsholm 95 BK Amager45-59 Happy
27-09-0812:00 Mini piger ældste A øst Virum 2 BK Amager19-45 Happy
25-09-0817:30 LP mini piger ældste øst 1/16 Virum BK Amager51-32 Sad
11-09-0818:15 LP drenge øst 1/32 Sisu 96 BK Amager19-113 Happy
24-05-0810:30 Junior damer UDM finale BK Amager 92 Viby97-50 Happy
18-05-0816:30 Ungsenior herrer mester Final four øst Falcon BK Amager72-49 Sad
18-05-0812:30 Junior damer mester Final Four øst finale BK Amager 92 Falcon68-55 Happy
17-05-0816:15 Ungsenior herrer mester Final Four øst semifinaler BK Amager BMS74-52 Happy
17-05-0814:15 Ynglinge damer mester Final Four øst semifinaler Værløse BK Amager64-54 Sad
17-05-0813:30 Drenge mester Final Four øst semifinaler Værløse BK Amager98-68 Sad
17-05-0812:00 Junior damer Final Four øst semifinaler BK Amager 92 BK Amager 9353-51 Happy
17-05-0810:00 Junior herrer mester Final Four øst semifinaler Hørsholm 92 BK Amager84-56 Sad
11-05-0815:00 Øresundsmesterskaber U16-herrer Final Four bronze IK Eos BK Amager67-77 Happy
11-05-0813:15 Øresundsmesterskaber U16-damer Final Four finale BK Amager Lobas92-36 Happy
10-05-0816:00 Øresundsmesterskaber U16-herrer Final Four semifinale Sisu BK Amager69-39 Sad
10-05-0815:30 Øresundsmesterskaber U16-damer Final Four semifinale BK Amager Hbg Pearls103-38 Happy
29-04-0817:30 Ynglinge damer mester øst 2. del Falcon BK Amager61-55 Sad
28-04-0819:30 Øresundsmesterskaber, U16-damer Hbg Pearls BK Amager39-64 Happy
27-04-0815:00 Dameligaen finaler (bedst af 3) BK Amager Hørsholm 79ers53-77 Sad
27-04-0813:00 Mini piger ældste mester Final Four øst finale BK Amager Hørsholm 9843-21 Happy
27-04-0811:00 Mini piger yngste mester Final Four øst finale BK Amager Falcon45-16 Happy
27-04-0811:00 Øresundsmesterskaber, U16-damer BK Amager Malbas91-57 Happy
26-04-0813:00 Mini piger ældste mester Final Four øst semifinaler BK Amager Hørsholm 9776-20 Happy
26-04-0812:00 Mini piger yngste mester Final Four øst semifinaler BK Amager Sisu62-27 Happy
23-04-0819:00 Dameligaen finaler (bedst af 3) Hørsholm 79ers BK Amager61-55 Sad
23-04-0817:00 Junior damer mester øst 2. del BK Amager 92 BK Amager 9363-51 Happy
22-04-0818:15 Ungsenior herrer mester øst 2. del Sisu BK Amager76-99 Happy
21-04-0819:45 Junior damer mester øst 2. del Hørsholm 93 BK Amager 9341-57 Happy
20-04-0817:00 Øresundsmesterskaber, U16-herrer Værløse BK Amager49-58 Happy
20-04-0810:30 Mini piger yngste mester øst 2. del Sisu BK Amager26-49 Happy
19-04-0815:00 Drenge mester øst 2. del Hørsholm 94 BK Amager73-83 Happy
16-04-0820:00 Øresundsmesterskaber U14-damer BK Amager Falcon36-68 Sad
15-04-0820:10 Sekundarækken damer øst Falcon 2 BK Amager 260-59 Sad
15-04-0819:45 Junior herrer mester øst 2. del Hørsholm 92 BK Amager84-52 Sad
13-04-0816:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager 96 Hørsholm 9726-25 Happy
13-04-0816:30 Junior damer mester øst 2. del Falcon BK Amager 9351-45 Sad
13-04-0815:30 Ynglinge damer B øst 2. del Køge BK Amager 230-39 Happy
13-04-0815:30 Ungsenior herrer mester øst 2. del BMS BK Amager79-86 Happy
13-04-0815:00 Dameligaen semifinaler (bedst af 3) Sisu BK Amager51-60 Happy
13-04-0814:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BMS BK Amager25-71 Happy
13-04-0813:30 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 97 Gladsaxe34-50 Sad
13-04-0813:30 Mini piger yngste mester øst 2. del Virum BK Amager16-33 Happy
13-04-0812:00 Ynglinge damer mester øst 2. del Virum BK Amager44-59 Happy
13-04-0810:30 Mini piger yngste A øst 2. del Hørsholm 99 BK Amager10-56 Happy
13-04-0809:00 Junior damer D øst 2. del BK Amager 3 Skjold Birkerød43-59 Sad
12-04-0818:00 Junior damer D øst 2. del Skjold Birkerød BK Amager 372-55 Sad
12-04-0815:00 Canal Digital Ligaen Bronzekampen BK Amager Hørsholm 79ers96-81 Happy
12-04-0813:00 Ynglinge damer mester øst 2. del Hørsholm BK Amager64-52 Sad
12-04-0812:00 Mini piger yngste B øst 2. del BK Amager 2 Hørsholm 320-37 Sad
12-04-0812:00 Mini piger yngste A øst 2. del BK Amager Jonstrup23-17 Happy
12-04-0812:00 Piger A øst 2. del BK Amager BK Skjold Stevnsgade74-36 Happy
12-04-0808:30 Mini piger yngste mester øst 2. del Falcon BK Amager31-53 Happy
11-04-0820:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9642-10 Happy
09-04-0819:30 Dameligaen semifinaler (bedst af 3) BK Amager Sisu79-53 Happy
07-04-0819:00 Canal Digital Ligaen semifinaler (bedst af 7) Svendborg BK Amager96-66 Sad
06-04-0818:00 Junior damer mester øst 2. del BK Amager 92 Falcon57-43 Happy
06-04-0816:30 Mini drenge yngste mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9825-61 Sad
06-04-0815:00 Ungsenior herrer mester øst 2. del BK Amager Falcon90-84 Happy
06-04-0813:30 Junior herrer F øst 2. del BK Amager 2 Hillerød90-34 Happy
06-04-0812:30 Sekundarækken damer øst BMS BK Amager 251-56 Happy
06-04-0812:00 Øresundsmesterskaber, U16-herrer BK Amager Srbija20-0 Happy
06-04-0812:00 Ynglinge damer B øst 2. del BK Amager 2 Alba USD43-14 Happy
06-04-0812:00 Mini drenge yngste A øst 2. del Hørsholm 3 BK Amager 226-28 Happy
06-04-0812:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9774-45 Happy
06-04-0810:30 Drenge F øst 2. del Glostrup 2 BK Amager 221-104 Happy
06-04-0810:30 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager Sisu53-19 Happy
06-04-0810:30 Junior damer mester øst 2. del BK Amager 93 Hørsholm 9267-45 Happy
05-04-0818:30 Ungsenior herrer mester øst 2. del Værløse BK Amager79-77 Sad
05-04-0817:00 Ynglinge damer mester øst 2. del Værløse BK Amager69-50 Sad
05-04-0815:00 Mini piger ældste mester øst 2. del Virum BK Amager3-78 Happy
05-04-0815:00 Dameligaen BK Amager Virum98-65 Happy
05-04-0812:00 Mini piger yngste A øst 2. del BK Amager Hørsholm 9932-7 Happy
05-04-0812:00 Drenge mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9460-64 Sad
05-04-0810:00 Junior damer mester øst 2. del BK Amager 92 Hørsholm 9387-44 Happy
03-04-0820:15 Canal Digital Ligaen semifinaler (bedst af 7) BK Amager Svendborg91-89 Happy
02-04-0819:00 Dameligaen Vitus Bering Pirates BK Amager73-76 Happy
02-04-0818:30 Junior damer mester øst 2. del BK Amager 93 BK Amager 9245-59 Sad
02-04-0818:00 Mini drenge ældste A øst 2. del Herlev BK Amager 9742-35 Sad
31-03-0819:00 Canal Digital Ligaen semifinaler (bedst af 7) Svendborg BK Amager82-72 Sad
30-03-0818:00 Drenge mester øst 2. del Værløse BK Amager78-35 Sad
30-03-0818:00 Junior damer mester øst 2. del BK Amager 92 Virum96-31 Happy
30-03-0817:15 Øresundsmesterskaber, U16-herrer Hbg Pearls BK Amager53-61 Happy
30-03-0816:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager 96 Værløse33-37 Sad
30-03-0815:30 Mini piger yngste A øst 2. del BMS BK Amager20-27 Happy
30-03-0815:00 Øresundsmesterskaber U14-damer Hbg Pearls BK Amager57-43 Sad
30-03-0815:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 Broernes BK 291-25 Happy
30-03-0814:00 Øresundsmesterskaber, U16-herrer Srbija BK Amager77-48 Sad
30-03-0813:30 Ynglinge damer B øst 2. del Skjold Birkerød BK Amager 242-31 Sad
30-03-0813:30 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 97 BMS21-46 Sad
30-03-0811:00 Øresundsmesterskaber U14-damer IK Eos BK Amager68-56 Sad
30-03-0810:30 Mini piger yngste mester øst 2. del Glostrup BK Amager10-48 Happy
30-03-0810:30 Mini drenge yngste mester øst 2. del Værløse BK Amager65-12 Sad
30-03-0809:00 Junior damer D øst 2. del BK Amager 3 Solrød20-0 Happy
30-03-0809:00 Mini piger yngste B øst 2. del Hørsholm 3 BK Amager 234-19 Sad
29-03-0817:00 Ungsenior herrer mester øst 2. del Hørsholm BK Amager76-74 Sad
29-03-0816:15 Junior herrer mester øst 2. del Sisu 92 BK Amager93-65 Sad
29-03-0814:45 Ynglinge damer mester øst 2. del Sisu BK Amager72-68 Sad
29-03-0812:00 Drenge mester øst 2. del BK Amager Sisu 9485-43 Happy
29-03-0809:00 Mini drenge yngste A øst 2. del BK Amager 2 Glostrup47-24 Happy
28-03-0820:00 2. division herrer øst Broernes BK BK Amager 284-61 Sad
27-03-0820:15 Canal Digital Ligaen semifinaler (bedst af 7) BK Amager Svendborg83-87 Sad
27-03-0819:30 2. division herrer øst Køge BK Amager 220-0 Sad
27-03-0817:00 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Hørsholm55-62 Sad
26-03-0817:30 Mini piger yngste B øst 2. del BK Amager 2 Solrød12-62 Sad
25-03-0821:15 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 Sisu 320-0 Happy
24-03-0815:30 Canal Digital Ligaen semifinaler (bedst af 7) Svendborg BK Amager72-82 Happy
22-03-0815:00 Canal Digital Ligaen semifinaler (bedst af 7) BK Amager Svendborg81-80 Happy
19-03-0819:00 Canal Digital Ligaen semifinaler (bedst af 7) Svendborg BK Amager103-83 Sad
17-03-0819:00 Canal Digital Ligaen kvartfinaler (bedst af 3) BK Amager Horsens IC98-72 Happy
16-03-0818:30 Mini drenge ældste A øst 2. del Falcon BK Amager 9728-25 Sad
16-03-0816:30 Junior herrer mester øst 2. del Sisu 93 BK Amager68-77 Happy
16-03-0815:00 Mini piger yngste mester øst 2. del Hørsholm BK Amager0-20 Happy
16-03-0813:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager 96 Sisu 9739-66 Sad
16-03-0812:00 Ynglinge damer B øst 2. del BK Amager 2 Hillerød 243-38 Happy
16-03-0809:00 Junior damer D øst 2. del Roskilde 2 BK Amager 359-70 Happy
16-03-0809:00 Piger A øst 2. del BK Amager Sisu 9453-64 Sad
15-03-0817:15 2. division herrer øst BK Amager 2 Holbæk80-86 Sad
15-03-0815:00 Dameligaen BK Amager Sisu75-59 Happy
15-03-0813:00 Drenge F øst 2. del Solrød 3 BK Amager 247-55 Happy
15-03-0809:00 Mini piger yngste A øst 2. del Alba BK Amager24-26 Happy
14-03-0820:00 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager Sisu 9246-65 Sad
13-03-0820:15 Canal Digital Ligaen kvartfinaler (bedst af 3) Horsens IC BK Amager105-99 Sad
12-03-0819:00 Dameligaen BK Amager Hørsholm 79ers69-62 Happy
11-03-0819:30 Junior damer mester øst 2. del Falcon BK Amager 9251-55 Happy
10-03-0819:00 Canal Digital Ligaen kvartfinaler (bedst af 3) BK Amager Horsens IC86-85 Happy
09-03-0818:30 Ungsenior herrer mester øst 2. del BK Amager Værløse87-55 Happy
09-03-0817:00 Drenge mester øst 2. del BK Amager Falcon 9462-91 Sad
09-03-0816:30 Mini piger ældste mester øst 2. del Sisu BK Amager24-67 Happy
09-03-0815:00 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager Glostrup75-70 Happy
09-03-0812:30 Mini drenge ældste A øst 2. del BMS BK Amager 9742-32 Sad
09-03-0812:00 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager Falcon57-23 Happy
09-03-0812:00 Junior damer mester øst 2. del Virum BK Amager 9352-61 Happy
09-03-0812:00 Junior damer mester øst 2. del BK Amager 92 Hørsholm 9263-40 Happy
09-03-0811:30 Mini drenge ældste E øst 2. del Solrød 2 BK Amager 9746-9 Sad
09-03-0810:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Falcon67-45 Happy
09-03-0809:00 Mini piger yngste A øst 2. del BK Amager Værløse35-20 Happy
09-03-0809:00 Mini drenge yngste mester øst 2. del Sisu 98 BK Amager67-4 Sad
09-03-0809:00 Mini drenge ældste mester øst 2. del Hørsholm 96 BK Amager 9666-22 Sad
08-03-0818:00 Drenge F øst 2. del BK Amager 2 Værløse 357-56 Happy
08-03-0816:30 Junior damer mester øst 2. del Hørsholm 92 BK Amager 9357-50 Sad
08-03-0816:30 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager Falcon72-62 Happy
08-03-0815:00 Junior herrer F øst 2. del BK Amager 2 Jonstrup 2118-19 Happy
08-03-0813:30 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 97 BK Skjold Stevnsgade25-52 Sad
08-03-0813:00 2. division herrer øst Hørsholm 2 BK Amager 2108-64 Sad
08-03-0812:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Sisu54-13 Happy
08-03-0810:00 Mini drenge yngste A øst 2. del Køge BK Amager 241-48 Happy
06-03-0820:15 Canal Digital Ligaen BK Amager Bakken Bears100-91 Happy
04-03-0819:15 Sekundarækken damer øst Sisu 3 BK Amager 236-41 Happy
04-03-0816:45 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager Sisu 9365-73 Sad
02-03-0818:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del Hørsholm 97 BK Amager 9638-35 Sad
02-03-0818:00 Ynglinge damer B øst 2. del BK Amager 2 Køge48-33 Happy
02-03-0818:00 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager Virum40-18 Happy
02-03-0816:30 Mini drenge yngste mester øst 2. del BK Amager BMS32-35 Sad
02-03-0816:00 Dameligaen Værløse BK Amager64-74 Happy
02-03-0815:00 Øresundsmesterskaber, U16-damer BK Amager IK Eos118-14 Happy
02-03-0815:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 Broernes BK 347-45 Happy
02-03-0812:00 Ungsenior herrer mester øst 2. del BK Amager BMS68-57 Happy
02-03-0812:00 Mini drenge yngste A øst 2. del Sisu 2 BK Amager 240-8 Sad
02-03-0811:30 Junior herrer F øst 2. del Solrød 2 BK Amager 234-83 Happy
02-03-0810:30 Øresundsmesterskaber, U16-herrer BK Amager IK Eos69-65 Happy
02-03-0810:30 Mini drenge ældste A øst 2. del Gladsaxe BK Amager 9741-28 Sad
02-03-0810:00 Mini piger yngste B øst 2. del Solrød BK Amager 213-33 Happy
02-03-0809:30 Piger A øst 2. del BK Skjold Stevnsgade BK Amager31-45 Happy
02-03-0809:00 Drenge F øst 2. del Greve BK Amager 251-62 Happy
02-03-0809:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager BMS38-20 Happy
01-03-0816:30 Drenge mester øst 2. del BK Amager Roskilde89-42 Happy
01-03-0815:00 Mini piger yngste B øst 2. del BK Amager 2 Næstved31-32 Sad
01-03-0815:00 Canal Digital Ligaen Åbyhøj BK Amager79-83 Happy
01-03-0813:30 Mini drenge ældste E øst 2. del BK Amager 97 Hvidovre22-28 Sad
01-03-0813:30 Junior damer mester øst 2. del BK Amager 93 Falcon41-46 Sad
01-03-0812:00 Mini piger yngste A øst 2. del BK Amager Alba20-0 Happy
01-03-0812:00 Junior herrer mester øst 2. del BK Amager Hørsholm 9259-69 Sad
28-02-0817:00 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Virum57-41 Happy
27-02-0820:00 Øresundsmesterskaber U14-damer BK Amager Værløse23-59 Sad
25-02-0820:45 Sekundarækken damer øst Virum 2 BK Amager 252-85 Happy
24-02-0818:00 Drenge mester øst 2. del Falcon 94 BK Amager110-75 Sad
24-02-0816:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager 96 Sisu 9652-43 Happy
24-02-0815:30 Junior herrer mester øst 2. del Falcon BK Amager71-87 Happy
24-02-0815:00 Mini drenge yngste A øst 2. del BK Amager 2 Hørsholm 329-24 Happy
24-02-0815:00 Mini drenge yngste mester øst 2. del Hørsholm 98 BK Amager45-12 Sad
24-02-0813:30 Junior herrer F øst 2. del S.Ø. Basket BK Amager 245-35 Sad
24-02-0813:30 Ynglinge damer B øst 2. del BK Amager 2 Skjold Birkerød55-50 Happy
24-02-0813:30 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 97 Herlev29-53 Sad
24-02-0813:30 Mini piger ældste mester øst 2. del Hørsholm 97 BK Amager30-82 Happy
24-02-0812:00 Piger A øst 2. del BK Amager Virum56-62 Sad
24-02-0810:30 Drenge F øst 2. del BK Amager 2 Glostrup 220-0 Happy
24-02-0810:30 Mini piger yngste A øst 2. del Jonstrup BK Amager20-36 Happy
24-02-0809:00 Junior damer D øst 2. del BK Amager 3 Hvidovre46-36 Happy
24-02-0809:00 Mini drenge ældste E øst 2. del BK Amager 97 Hørsholm 412-63 Sad
23-02-0819:00 Ungsenior herrer mester øst 2. del BK Amager Hørsholm74-48 Happy
23-02-0817:15 2. division herrer øst BK Amager 2 Brønshøj67-74 Sad
23-02-0815:00 Dameligaen BK Amager Åbyhøj74-51 Happy
23-02-0815:00 Canal Digital Ligaen Randers Cimbria BK Amager86-81 Sad
23-02-0810:30 Ynglinge damer B øst 2. del Alba USD BK Amager 231-35 Happy
23-02-0809:00 Mini drenge yngste A øst 2. del BK Amager 2 Sisu 223-53 Sad
21-02-0820:00 Ungsenior herrer mester øst 2. del Falcon BK Amager92-85 Sad
20-02-0820:00 Øresundsmesterskaber, U16-herrer BK Amager Hørsholm66-72 Sad
17-02-0812:00 Drenge mester øst 2. del Sisu 94 BK Amager66-96 Happy
10-02-0817:30 Ungsenior herrer mester øst 2. del BK Amager Sisu93-82 Happy
09-02-0815:30 Sekundarækken damer øst Broernes BK 2 BK Amager 260-79 Happy
07-02-0816:00 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Skjold Stevnsgade BK Amager 9769-35 Sad
05-02-0819:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Team FOG Næstved96-87 Happy
03-02-0818:00 Drenge F øst 2. del Værløse 3 BK Amager 212-54 Happy
03-02-0818:00 Mini drenge yngste mester øst 2. del BK Amager Værløse12-66 Sad
03-02-0818:00 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Værløse70-61 Happy
03-02-0816:30 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager Glostrup49-18 Happy
03-02-0816:30 Junior damer mester øst 2. del BK Amager 93 Hørsholm 9358-46 Happy
03-02-0816:00 Dameligaen Falcon BK Amager70-75 Happy
03-02-0812:00 Drenge mester øst 2. del BK Amager Værløse76-92 Sad
03-02-0812:00 Junior damer mester øst 2. del Virum BK Amager 9249-86 Happy
03-02-0811:30 Junior damer D øst 2. del Solrød BK Amager 340-43 Happy
03-02-0811:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del Værløse BK Amager 9637-38 Happy
03-02-0811:00 Mini drenge ældste E øst 2. del Brønshøj 2 BK Amager 9718-32 Happy
03-02-0810:30 Øresundsmesterskaber, U16-herrer BK Amager Malbas75-35 Happy
03-02-0810:30 Mini piger ældste mester øst 2. del Hørsholm 96 BK Amager11-48 Happy
03-02-0809:00 Junior herrer F øst 2. del BK Amager 2 BK Skjold Stevnsgade 244-43 Happy
03-02-0809:00 Mini piger yngste A øst 2. del BK Amager BMS30-35 Sad
02-02-0818:00 Mini drenge ældste A øst 2. del BK Amager 97 Falcon20-36 Sad
02-02-0816:30 Mini drenge ældste E øst 2. del BK Amager 97 Alba24-24 Sad
02-02-0816:15 Øresundsmesterskaber, U16-herrer Sisu BK Amager74-27 Sad
02-02-0815:00 Canal Digital Ligaen Svendborg BK Amager105-95 Sad
02-02-0814:00 2. division herrer øst Virum BK Amager 291-71 Sad
02-02-0813:30 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Virum54-6 Happy
02-02-0812:00 Øresundsmesterskaber, U16-damer BK Amager Hbg Pearls81-39 Happy
02-02-0810:30 Junior herrer F øst 2. del Lyngby BK Amager 232-52 Happy
02-02-0809:00 Mini drenge yngste A øst 2. del BK Amager 2 Køge38-23 Happy
31-01-0820:15 Canal Digital Ligaen BK Amager Hørsholm 79ers76-70 Happy
30-01-0820:15 Øresundsmesterskaber, U16-damer BK Amager Falcon70-35 Happy
30-01-0818:45 2. division herrer øst BK Amager 2 PIIBBK80-60 Happy
27-01-0818:15 Canal Digital Ligaen Sisu BK Amager60-77 Happy
27-01-0817:30 2. division herrer øst BMS BK Amager 220-0 Sad
27-01-0812:00 Mini drenge yngste A øst 2. del Glostrup BK Amager 228-26 Sad
27-01-0812:00 Drenge mester øst 2. del Roskilde BK Amager75-73 Sad
27-01-0810:45 Piger A øst 2. del Sisu 94 BK Amager48-40 Sad
27-01-0810:30 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager Hørsholm53-15 Happy
27-01-0810:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del Sisu 97 BK Amager 9635-28 Sad
27-01-0810:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Sisu67-46 Happy
27-01-0809:00 Junior damer D øst 2. del BK Amager 3 Roskilde 252-25 Happy
27-01-0809:00 Mini drenge ældste E øst 2. del BK Amager 97 S.Ø. Basket31-42 Sad
26-01-0819:00 Drenge F øst 2. del BK Amager 2 Solrød 361-50 Happy
26-01-0818:00 Junior damer mester øst 2. del Hørsholm 92 BK Amager 9244-35 Sad
26-01-0817:30 Øresundsmesterskaber U14-damer BK Amager Malbas40-95 Sad
26-01-0817:30 Mini drenge yngste mester øst 2. del BK Amager Sisu 9824-75 Sad
26-01-0816:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 BK Skjold Stevnsgade 268-48 Happy
26-01-0816:00 Dameligaen Virum BK Amager65-86 Happy
26-01-0813:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager 96 Hørsholm 9628-45 Sad
23-01-0820:00 Øresundsmesterskaber, U16-damer BK Amager Hørsholm 9375-39 Happy
23-01-0820:00 Junior herrer mester øst 2. del Glostrup BK Amager62-57 Sad
23-01-0818:30 Junior damer mester øst 2. del BK Amager 93 Virum66-56 Happy
20-01-0819:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Horsens IC80-79 Happy
20-01-0817:00 Dameligaen BK Amager Vitus Bering Pirates56-67 Sad
20-01-0812:00 Øresundsmesterskaber, U16-herrer BK Amager Hbg Pearls64-72 Sad
19-01-0815:00 Ynglinge damer B øst 2. del Hillerød 2 BK Amager 259-45 Sad
17-01-0819:00 Canal Digital Ligaen Bakken Bears BK Amager90-79 Sad
16-01-0818:45 2. division herrer øst BK Amager 2 Sisu 281-75 Happy
13-01-0815:30 LP mini piger yngste finale AAIF BK Amager35-46 Happy
13-01-0814:00 LP mini piger ældste finale AAIF BK Amager11-65 Happy
13-01-0811:00 Junior damer D øst 2. del Hvidovre BK Amager 38-71 Happy
12-01-0814:00 Mini piger yngste A øst 2. del Værløse BK Amager19-28 Happy
11-01-0820:00 2. division herrer øst BK Amager 2 Virum92-96 Sad
05-01-0815:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Åbyhøj104-73 Happy
18-12-0719:00 Ungsenior herrer mester øst Hørsholm BK Amager84-83 Sad
16-12-0718:00 Junior herrer B øst BK Amager 2 Gladsaxe 220-0 Happy
16-12-0716:30 Junior herrer mester øst BK Amager Hørsholm 93101-49 Happy
16-12-0715:00 Junior damer mester øst BK Amager 92 Virum111-41 Happy
16-12-0715:00 Ynglinge damer mester øst Virum BK Amager39-56 Happy
16-12-0713:30 Drenge mester øst BK Amager Hørsholm 9589-39 Happy
16-12-0713:30 Junior damer mester øst Hørsholm 92 BK Amager 9376-53 Sad
16-12-0712:45 Dameligaen Sisu BK Amager64-76 Happy
16-12-0712:00 Mini piger ældste mester øst BK Amager Virum45-5 Happy
16-12-0710:30 Mini piger yngste A øst BK Amager Jonstrup32-31 Happy
16-12-0709:00 Piger mester øst BK Amager Virum52-55 Sad
15-12-0718:30 Junior herrer mester øst BK Amager Holbæk72-49 Happy
15-12-0717:00 Drenge mester øst BK Amager Solrød100-40 Happy
15-12-0715:00 LP Mini piger ældste øst 1/2 Hørsholm 96 BK Amager22-46 Happy
15-12-0715:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Randers Cimbria74-71 Happy
15-12-0708:30 Junior damer B øst BK Amager 3 Brønshøj46-61 Sad
14-12-0720:00 Ynglinge damer mester øst BK Amager Sisu20-0 Happy
14-12-0718:30 2. division herrer øst Solrød BK Amager 220-0 Sad
12-12-0718:30 Canal Digital Ligaen Hørsholm 79ers BK Amager60-72 Happy
11-12-0717:00 Mini drenge ældste mester øst BK Amager 96 BK Amager 9755-12 Happy
10-12-0717:30 Junior herrer mester øst Falcon BK Amager79-82 Happy
09-12-0716:30 Mini drenge ældste mester øst Sisu 96 BK Amager 9636-58 Happy
09-12-0715:30 Mini piger yngste A øst BMS BK Amager41-42 Happy
09-12-0712:30 Junior damer B øst Roskilde 2 BK Amager 30-20 Happy
09-12-0711:00 Junior herrer B øst Holbæk 2 BK Amager 235-41 Happy
09-12-0710:30 Mini drenge ældste mester øst BK Amager 97 Hørsholm 9614-65 Sad
09-12-0710:30 Junior damer mester øst Glostrup BK Amager 9222-100 Happy
09-12-0709:00 Mini piger yngste mester øst Virum BK Amager26-26 Happy
08-12-0717:00 2. division herrer øst BK Amager 2 Glostrup79-85 Sad
08-12-0716:00 Øresundsmesterskaber, U16-herrer Malbas BK Amager47-87 Happy
08-12-0715:00 Ynglinge damer A øst BK Amager Skjold Birkerød37-32 Happy
08-12-0715:00 Dameligaen Hørsholm 79ers BK Amager59-58 Sad
08-12-0712:00 Øresundsmesterskaber, U16-herrer IK Eos BK Amager66-81 Happy
08-12-0712:00 Mini drenge yngste mester øst BK Amager Sisu 9825-65 Sad
08-12-0712:00 Piger mester øst BK Amager Sisu 9447-51 Sad
08-12-0709:00 Mini drenge yngste A øst BK Amager Falcon24-52 Sad
06-12-0717:00 Ynglinge damer mester øst BK Amager Falcon69-55 Happy
05-12-0719:00 Canal Digital Ligaen Team FOG Næstved BK Amager78-84 Happy
05-12-0718:30 Junior damer mester øst BK Amager 93 Hørsholm 9246-57 Sad
04-12-0719:00 Dameligaen BK Amager Værløse91-58 Happy
02-12-0718:00 Drenge mester øst Hørsholm 95 BK Amager34-73 Happy
02-12-0713:30 LP drenge øst 1/2 Værløse BK Amager102-69 Sad
02-12-0713:30 Ynglinge damer mester øst Sisu BK Amager39-70 Happy
02-12-0713:00 Mini piger ældste mester øst Solrød BK Amager7-91 Happy
02-12-0711:00 Ynglinge damer A øst Holbæk BK Amager77-36 Sad
02-12-0710:30 Mini drenge yngste A øst Sisu BK Amager35-20 Sad
02-12-0709:00 Mini drenge ældste mester øst Hørsholm 97 BK Amager 9776-23 Sad
02-12-0709:00 Piger mester øst Jonstrup BK Amager49-19 Sad
01-12-0718:00 Ynglinge damer mester øst Hørsholm BK Amager54-40 Sad
01-12-0716:30 Mini piger ældste mester øst Hørsholm 97 BK Amager14-58 Happy
30-11-0720:00 Ynglinge damer A øst BK Amager Køge32-33 Sad
30-11-0719:30 Junior herrer mester øst Solrød BK Amager30-77 Happy
30-11-0718:00 Junior herrer B øst Solrød 2 BK Amager 237-34 Sad
29-11-0720:15 Canal Digital Ligaen BK Amager Svendborg89-98 Sad
28-11-0718:45 2. division herrer øst BK Amager 2 Køge62-86 Sad
28-11-0717:15 LP mini piger yngste øst 1/2 BK Amager Virum30-12 Happy
25-11-0716:30 Mini piger ældste mester øst Hørsholm 96 BK Amager23-24 Happy
25-11-0715:00 Junior damer mester øst Virum BK Amager 9231-89 Happy
25-11-0715:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 Falcon 271-70 Happy
25-11-0713:00 2. division herrer øst Holbæk BK Amager 220-0 Sad
25-11-0712:30 Junior damer B øst Brønshøj BK Amager 358-22 Sad
25-11-0712:00 Mini drenge ældste mester øst BK Amager 97 BMS35-33 Happy
25-11-0712:00 Ynglinge damer mester øst BK Amager Hørsholm69-50 Happy
25-11-0710:30 Mini drenge yngste A øst Glostrup BK Amager37-18 Sad
25-11-0709:00 Mini piger yngste A øst Værløse BK Amager13-18 Happy
25-11-0709:00 Drenge B øst BK Amager 2 Roskilde 252-69 Sad
25-11-0709:00 Piger mester øst Hørsholm 94 BK Amager73-23 Sad
24-11-0718:30 Drenge mester øst BK Amager Værløse70-80 Sad
24-11-0717:00 Junior herrer B øst BK Amager 2 Gladsaxe40-80 Sad
24-11-0717:00 Mini piger yngste mester øst BK Amager Falcon26-20 Happy
24-11-0717:00 Ynglinge damer mester øst Værløse BK Amager66-59 Sad
24-11-0716:30 Piger mester øst Hørsholm 95 BK Amager53-57 Happy
24-11-0715:00 Junior herrer mester øst Sisu 92 BK Amager82-51 Sad
24-11-0715:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Sisu84-94 Sad
24-11-0712:30 Dameligaen Åbyhøj BK Amager58-77 Happy
24-11-0712:00 Mini piger ældste mester øst BK Amager Sisu52-17 Happy
23-11-0716:30 Junior herrer mester øst BK Amager Solrød92-43 Happy
22-11-0720:30 LP damer 1/4 BK Amager Herlev52-64 Sad
18-11-0718:00 Øresundsmesterskaber, U16-damer Malbas BK Amager65-81 Happy
18-11-0716:30 Mini drenge ældste mester øst Sisu 97 BK Amager 9647-30 Sad
18-11-0716:00 Junior damer B øst Hvidovre BK Amager 313-42 Happy
18-11-0715:00 Drenge mester øst Sisu 94 BK Amager51-103 Happy
18-11-0715:00 Canal Digital Ligaen Horsens IC BK Amager70-71 Happy
18-11-0714:00 Øresundsmesterskaber, U16-damer IK Eos BK Amager32-107 Happy
18-11-0712:00 Mini piger yngste A øst BK Amager Hørsholm 318-27 Sad
18-11-0712:00 Junior damer mester øst BK Amager 93 Sisu66-34 Happy
18-11-0710:30 Drenge B øst Skjold Birkerød 2 BK Amager 247-55 Happy
18-11-0710:30 Mini piger ældste mester øst BK Amager BMS35-20 Happy
18-11-0709:00 Mini drenge yngste mester øst Værløse BK Amager47-28 Sad
18-11-0709:00 Piger mester øst BK Amager Sisu 9545-52 Sad
17-11-0718:45 Mini drenge ældste mester øst BK Amager 96 Værløse36-35 Happy
17-11-0717:15 2. division herrer øst BK Amager 2 Hørsholm 278-76 Happy
17-11-0716:30 Mini piger yngste mester øst Hørsholm BK Amager13-29 Happy
17-11-0715:30 Drenge B øst Værløse 3 BK Amager 236-56 Happy
17-11-0715:00 Dameligaen BK Amager Falcon80-59 Happy
17-11-0712:00 Junior herrer mester øst BK Amager Virum55-60 Sad
17-11-0709:00 Drenge mester øst Falcon 95 BK Amager42-92 Happy
15-11-0718:00 LP drenge øst 1/4 Hørsholm 95 BK Amager35-91 Happy
14-11-0717:30 LP mini piger yngste øst 1/4 BK Amager Falcon54-14 Happy
13-11-0719:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Bakken Bears80-76 Happy
11-11-0713:30 Ynglinge damer mester øst BK Amager Virum67-64 Happy
11-11-0712:30 Junior damer B øst Slagelse BK Amager 321-53 Happy
11-11-0712:00 Junior damer mester øst BK Amager 92 Glostrup105-20 Happy
11-11-0711:30 Sekundarækken damer øst Broernes BK 3 BK Amager 262-54 Sad
11-11-0710:30 Junior damer mester øst BK Amager 93 Falcon55-51 Happy
11-11-0709:15 Mini piger yngste mester øst Sisu BK Amager14-36 Happy
11-11-0709:00 Mini drenge yngste A øst BK Amager Glostrup14-70 Sad
10-11-0719:30 Junior herrer mester øst Hørsholm 93 BK Amager53-78 Happy
10-11-0717:15 2. division herrer øst BK Amager 2 Broernes BK65-85 Sad
10-11-0715:00 Dameligaen BK Amager Virum95-60 Happy
10-11-0715:00 Canal Digital Ligaen Åbyhøj BK Amager86-91 Happy
10-11-0712:00 Mini drenge yngste mester øst BK Amager Værløse21-47 Sad
10-11-0710:30 Mini drenge ældste mester øst BK Skjold Stevnsgade BK Amager 9638-46 Happy
06-11-0721:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 Virum 220-0 Happy
06-11-0717:30 Mini drenge ældste mester øst Falcon BK Amager 9733-32 Sad
05-11-0719:00 LP herrer 1/8 Team FOG Næstved BK Amager106-93 Sad
05-11-0719:00 Dameligaen Vitus Bering Pirates BK Amager57-69 Happy
04-11-0716:30 Junior damer B øst BK Amager 3 Slagelse0-20 Sad
04-11-0715:00 Junior herrer B øst BK Amager 2 Holbæk 273-26 Happy
04-11-0714:00 LP mini piger ældste øst 1/4 BMS BK Amager9-32 Happy
04-11-0713:30 Junior herrer mester øst BK Amager Sisu 9249-97 Sad
04-11-0713:30 Ynglinge damer mester øst Falcon BK Amager50-73 Happy
04-11-0712:00 Mini drenge yngste A øst Falcon BK Amager78-30 Sad
04-11-0712:00 Mini drenge yngste mester øst Sisu 98 BK Amager65-18 Sad
04-11-0710:45 Mini drenge ældste mester øst Sisu 97 BK Amager 9774-28 Sad
04-11-0710:30 Mini piger yngste mester øst BK Amager Virum45-21 Happy
04-11-0710:30 Drenge mester øst Værløse BK Amager78-58 Sad
04-11-0710:30 Junior damer mester øst Sisu BK Amager 9339-91 Happy
04-11-0709:30 Drenge B øst Slagelse BK Amager 270-47 Sad
03-11-0718:00 Junior damer mester øst Hørsholm 93 BK Amager 9251-77 Happy
03-11-0717:30 Ungsenior herrer mester øst BK Amager Solrød86-80 Happy
03-11-0716:00 Junior damer B øst BK Amager 3 Roskilde 20-20 Sad
03-11-0716:00 Mini piger yngste A øst BK Amager Alba35-15 Happy
03-11-0714:30 Ynglinge damer A øst BK Amager Hillerød45-63 Sad
03-11-0714:00 2. division herrer øst Brønshøj BK Amager 280-90 Happy
03-11-0713:30 Mini piger yngste mester øst BK Amager Sisu58-13 Happy
03-11-0713:15 Drenge mester øst BK Amager Brønshøj86-27 Happy
03-11-0712:00 Mini drenge ældste mester øst BK Amager 96 Hørsholm 9630-60 Sad
01-11-0720:15 Canal Digital Ligaen Randers Cimbria BK Amager77-65 Sad
30-10-0719:30 Ungsenior herrer mester øst Solrød BK Amager70-66 Sad
29-10-0719:30 LP damer 1/8 Solrød BK Amager20-105 Happy
28-10-0718:00 Ungsenior herrer mester øst Virum BK Amager75-64 Sad
28-10-0713:30 Junior damer B øst BK Amager 3 Hvidovre0-20 Sad
28-10-0712:00 Junior damer mester øst Hørsholm 92 BK Amager 9342-44 Happy
28-10-0712:00 Junior damer mester øst BK Amager 92 Virum120-23 Happy
28-10-0711:00 Junior herrer mester øst Holbæk BK Amager56-74 Happy
28-10-0710:00 Mini piger ældste mester øst Værløse BK Amager12-68 Happy
28-10-0709:00 Drenge B øst BK Amager 2 Solrød 347-69 Sad
28-10-0709:00 Mini drenge ældste mester øst Hørsholm 97 BK Amager 9645-36 Sad
28-10-0709:00 Mini drenge ældste mester øst BK Amager 97 Sisu 9630-58 Sad
27-10-0719:00 LP ynglinge damer 1/8 øst BK Amager Sisu52-53 Sad
27-10-0719:00 Ynglinge damer mester øst BK Amager Sisu52-53 Sad
27-10-0717:00 Piger mester øst Værløse BK Amager58-21 Sad
27-10-0715:00 Mini piger yngste A øst Hørsholm 99 BK Amager33-20 Sad
27-10-0715:00 Drenge mester øst Solrød BK Amager30-102 Happy
27-10-0715:00 Dameligaen BK Amager Sisu66-67 Sad
27-10-0712:00 Mini drenge yngste mester øst BK Amager Køge68-6 Happy
27-10-0710:00 LP junior damer øst 1/8 BK Amager 92 Falcon44-55 Sad
25-10-0719:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Team FOG Næstved94-85 Happy
24-10-0717:45 Mini piger yngste 1/8 øst Sisu BK Amager12-42 Happy
23-10-0716:45 LP junior herrer øst 1/8 BK Amager Værløse54-44 Happy
22-10-0718:45 2. division herrer øst PIIBBK BK Amager 280-72 Sad
22-10-0717:00 LP drenge 1/8 øst BK Amager Sisu 9463-43 Happy
21-10-0715:00 Ungsenior herrer mester øst BK Amager Værløse79-63 Happy
18-10-0720:15 Canal Digital Ligaen Svendborg BK Amager92-58 Sad
17-10-0720:00 LP ungsenior herrer øst 1/4 BK Amager Hørsholm69-72 Sad
16-10-0719:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Hørsholm 79ers66-76 Sad
14-10-0715:00 Canal Digital Ligaen Sisu BK Amager72-81 Happy
14-10-0711:00 Mini drenge ældste mester øst BK Skjold Stevnsgade BK Amager 9760-24 Sad
13-10-0717:15 2. division herrer øst BK Amager 2 BMS60-70 Sad
13-10-0715:00 Dameligaen BK Amager Hørsholm 79ers45-71 Sad
13-10-0712:00 Drenge mester øst BK Amager Falcon 9595-31 Happy
11-10-0718:45 Ynglinge damer A øst Glostrup BK Amager35-27 Sad
09-10-0721:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 Brønshøj 269-44 Happy
08-10-0720:30 LP damer øst 1/16 Holbæk BK Amager61-93 Happy
07-10-0716:30 Ynglinge damer A øst BK Amager Gladsaxe27-29 Sad
07-10-0716:30 Mini drenge yngste mester øst Hørsholm 98 BK Amager20-0 Sad
07-10-0716:30 Junior damer mester øst Glostrup BK Amager 9219-100 Happy
07-10-0716:00 Dameligaen Værløse BK Amager65-70 Happy
07-10-0715:30 Drenge B øst Falcon 3 BK Amager 271-43 Sad
07-10-0714:45 Mini piger yngste A øst Espergærde BK Amager43-42 Sad
07-10-0714:00 Mini drenge yngste A øst BMS BK Amager8-41 Happy
07-10-0712:30 Junior herrer B øst BK Skjold Stevnsgade BK Amager 260-21 Sad
07-10-0712:00 Junior herrer mester øst Virum BK Amager48-53 Happy
07-10-0710:30 Mini piger yngste mester øst Falcon BK Amager14-66 Happy
07-10-0709:00 Drenge mester øst BK Amager Sisu 9472-63 Happy
07-10-0709:00 Junior damer mester øst Falcon BK Amager 9367-47 Sad
06-10-0717:00 Piger mester øst BK Amager Falcon37-72 Sad
06-10-0715:00 Canal Digital Ligaen BK Amager Horsens IC71-81 Sad
06-10-0713:30 2. division herrer øst Sisu 2 BK Amager 2102-50 Sad
06-10-0712:00 Mini drenge ældste mester øst BK Amager 96 BMS47-37 Happy
03-10-0720:30 LP herrer øst 1/16 Virum BK Amager44-82 Happy
03-10-0718:15 LP mini drenge ældste øst 1/16 Hørsholm 96 BK Amager 9657-37 Sad
03-10-0717:45 LP drenge øst 1/16 Hvidovre BK Amager13-99 Happy
02-10-0719:00 Dameligaen BK Amager Åbyhøj87-60 Happy
02-10-0717:30 LP piger øst 1/16 Virum BK Amager44-29 Sad
01-10-0717:00 LP junior herrer øst 1/16 BK Amager Jonstrup117-35 Happy
30-09-0717:00 Sekundarækken damer øst BK Skjold Stevnsgade 2 BK Amager 241-46 Happy
30-09-0715:30 LP mini drenge ældste øst 1/16 BMS BK Amager 9748-34 Sad
30-09-0715:00 Junior damer mester øst BK Amager 92 Hørsholm 93104-39 Happy
30-09-0713:30 Mini piger ældste mester øst BK Amager Falcon60-10 Happy
30-09-0712:00 LP mini drenge yngste øst 1/16 Køge BK Amager20-0 Sad
30-09-0710:30 Mini piger yngste mester øst BK Amager Hørsholm44-5 Happy
30-09-0709:00 Drenge B øst BK Amager 2 Herlev61-43 Happy
30-09-0709:00 Mini drenge ældste mester øst BK Amager 96 Falcon38-37 Happy
29-09-0718:30 Ynglinge damer mester øst BK Amager Værløse42-61 Sad
29-09-0717:00 2. division herrer øst BK Amager 2 Solrød63-80 Sad
29-09-0715:00 Junior herrer mester øst BK Amager Falcon65-59 Happy
29-09-0713:30 Mini piger yngste A øst BK Amager Glostrup24-56 Sad
29-09-0713:30 Junior herrer B øst BK Amager 2 Solrød 220-0 Happy
29-09-0712:00 LP mini piger ældste øst 1/16 Virum BK Amager12-57 Happy
29-09-0712:00 Mini drenge ældste mester øst BK Amager 97 Værløse31-24 Happy
29-09-0711:00 Dameligaen Falcon BK Amager57-82 Happy
29-09-0710:30 Ynglinge damer A øst Alba USD BK Amager32-55 Happy
29-09-0710:00 LP junior damer øst 1/16 BK Amager 92 BK Skjold Stevnsgade135-20 Happy
26-09-0721:00 LP ungsenior herrer øst 1/16 Jonstrup BK Amager0-20 Happy
25-09-0721:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 BMS52-31 Happy
23-09-0718:00 Junior damer mester øst BK Amager 93 Sisu87-17 Happy
23-09-0713:30 Ungsenior herrer mester øst BK Amager Virum100-42 Happy
23-09-0710:30 Mini drenge yngste A øst BK Amager BMS24-36 Sad
23-09-0710:30 Junior damer mester øst BK Amager 92 Hørsholm 93111-17 Happy
22-09-0718:00 Ungsenior herrer mester øst BK Amager Hørsholm65-77 Sad
22-09-0714:00 2. division herrer øst Glostrup BK Amager 270-52 Sad
22-09-0711:15 LP junior damer øst 1/16 Falcon BK Amager 9373-66 Sad
22-09-0711:00 Ynglinge damer A øst Roskilde BK Amager35-30 Sad
19-09-0720:15 LP herrer øst 1/32 VLI BK Amager51-96 Happy
14-09-0716:30 LP junior herrer øst 1 BK AmagerGreve112-24 Happy
27-05-0715:30 Øresundsmesterskaber, U18 damer Final Four finale Hørsholm BK Amager42-46 Happy
27-05-0712:15 Øresundsmesterskaber, U16-damer Final Four bronze BK Amager IK Eos58-68 Sad
26-05-0713:15 Øresundsmesterskaber, U18-damer Final Four semifinale BK Amager Sisu51-32 Happy
26-05-0711:15 Øresundsmesterskaber, U16-damer Final Four semifinale Værløse BK Amager56-43 Sad
21-05-0720:00 Øresundsmesterskaber, U18-damer BK Amager IK Eos56-50 Happy
12-05-0714:30 Piger UDM finale AAIF BK Amager50-71 Happy
12-05-0711:30 Ynglinge damer UDM finale AAIF BK Amager73-67 Sad
09-05-0718:30 Øresundsmesterskaber, U18-damer Hørsholm BK Amager63-58 Sad
29-04-0715:30 Ynglinge damer mester Final Four øst finale BK Amager Hørsholm44-41 Happy
29-04-0713:30 Junior damer mester Final Four øst finale BK Amager Værløse66-68 Sad
29-04-0713:00 Mini drenge ældste mester øst Final Four finale BK Amager Sisu35-37 Sad
29-04-0710:30 Piger mester øst Final Four finale BK Amager Høbas62-56 Happy
29-04-0709:30 Ungsenior herrer mester Final Four øst finale Hørsholm BK Amager86-55 Sad
28-04-0715:00 Ynglinge damer mester Final Four øst semifinaler BK Amager Sisu56-39 Happy
28-04-0713:45 Mini drenge ældste mester Final Four øst semifinaler BK Amager Køge55-28 Happy
28-04-0713:15 Junior damer mester Final Four øst semifinaler Falcon BK Amager52-61 Happy
28-04-0711:45 Ungsenior herrer mester Final Four øst semifinaler Alba BK Amager78-85 Happy
28-04-0711:00 Mini drenge yngste mester Final Four øst semifinaler Værløse BK Amager48-26 Sad
28-04-0709:30 Mini piger ældste mester Final Four øst semifinaler Hørsholm BK Amager35-23 Sad
28-04-0709:30 Piger mester Final Four øst semifinaler BK Amager Glostrup67-36 Happy
25-04-0720:00 Øresundsmesterskaber, U18-damer BK Amager Falcon47-35 Happy
25-04-0718:30 Øresundsmesterskaber, U16-damer BK Amager Falcon59-57 Happy
22-04-0716:30 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Falcon60-45 Happy
22-04-0715:00 Junior damer mester øst 2. del BK Amager Værløse53-58 Sad
22-04-0714:30 Piger D øst 2. del Solrød BK Amager 231-60 Happy
22-04-0713:30 Mini drenge yngste B øst 2. del BK Amager 2 Glostrup15-52 Sad
22-04-0712:00 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager Falcon33-38 Sad
22-04-0712:00 Piger mester øst 2. del Sisu BK Amager38-78 Happy
22-04-0710:30 Ungsenior herrer mester øst 2. del Værløse BK Amager87-92 Happy
22-04-0710:30 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2 Hørsholm 248-28 Happy
22-04-0709:00 Mini drenge yngste mester øst 2. del Høbas BK Amager0-20 Happy
22-04-0709:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Falcon59-28 Happy
21-04-0715:30 Mini drenge yngste mester øst 2. del Værløse BK Amager46-38 Sad
21-04-0713:00 Junior damer A øst 2. del Hillerød BK Amager 253-26 Sad
21-04-0711:00 Junior herrer A øst 2. del Roskilde BK Amager44-63 Happy
21-04-0710:03 Junior damer mester øst 2. del BK Amager Hørsholm79-39 Happy
18-04-0718:30 Øresundsmesterskaber, U16-damer Hørsholm BK Amager29-76 Happy
18-04-0718:30 Ynglinge damer mester øst 2. del Hørsholm BK Amager61-54 Sad
18-04-0717:00 Mini drenge ældste E øst 2. del BK Amager 2 Fredensborg BK57-16 Happy
15-04-0715:00 Mini drenge yngste B øst 2. del BK Amager 2 Hvidovre26-10 Happy
15-04-0714:00 Mini piger ældste A øst 2. del Brønshøj BK Amager 235-51 Happy
15-04-0713:30 Mini piger yngste B øst 2. del BK Amager 2 Alba32-9 Happy
15-04-0712:00 Mini piger ældste mester øst 2. del Falcon BK Amager16-57 Happy
15-04-0712:00 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager Hørsholm47-31 Happy
15-04-0711:00 Mini drenge ældste E øst 2. del Greve BK Amager 242-48 Happy
15-04-0711:00 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Skjold Stevnsgade BK Amager47-28 Sad
15-04-0710:30 Drenge A øst 2. del BK Amager Falcon 2104-44 Happy
15-04-0709:00 Drenge F øst 2. del BK Amager 2 Gladsaxe45-38 Happy
15-04-0709:00 Piger mester øst 2. del Falcon BK Amager35-45 Happy
15-04-0709:00 Junior damer mester øst 2. del Værløse BK Amager69-55 Sad
14-04-0715:30 Ungsenior herrer mester øst 2. del Hørsholm BK Amager78-67 Sad
14-04-0715:30 Mini drenge yngste B øst 2. del Værløse 2 BK Amager 26-60 Happy
14-04-0713:00 Drenge F øst 2. del Solrød 2 BK Amager 232-29 Sad
14-04-0710:30 Mini drenge yngste mester øst 2. del BK Amager Værløse32-35 Sad
11-04-0718:30 Junior herrer G øst 2. del BK Amager 2 Skjold Birkerød 238-76 Sad
01-04-0719:30 Sekundarækken damer øst BMS BK Amager 220-0 Sad
01-04-0716:30 Junior damer C øst 2. del BK Amager 3 Hillerød 225-55 Sad
01-04-0715:00 Mini piger yngste B øst 2. del Hørsholm 2 BK Amager 28-16 Happy
01-04-0715:00 Junior damer A øst 2. del Virum BK Amager 247-35 Sad
01-04-0715:00 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Sisu45-49 Sad
01-04-0713:00 Drenge F øst 2. del Fredensborg BK BK Amager 249-34 Sad
01-04-0712:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Hørsholm33-30 Happy
01-04-0710:30 Mini drenge ældste E øst 2. del Køge 2 BK Amager 240-46 Happy
01-04-0710:30 Ungsenior herrer mester øst 2. del BK Amager Hørsholm85-60 Happy
01-04-0709:00 Piger mester øst 2. del BK Amager Sisu99-30 Happy
31-03-0717:50 Øresundsmesterskaber, U18-damer IK Eos BK Amager64-63 Sad
31-03-0714:10 Øresundsmesterskaber, U18-damer Malbas BK Amager49-86 Happy
31-03-0712:30 Øresundsmesterskaber, U16-damer BK Amager Lobas88-42 Happy
30-03-0719:15 Ungsenior herrer mester øst 2. del BK Amager Værløse78-63 Happy
29-03-0719:00 Øresundsmesterskaber, U16-damer Værløse BK Amager52-34 Sad
28-03-0719:30 Ungsenior herrer mester øst 2. del Alba BK Amager111-96 Sad
27-03-0717:30 Øresundsmesterskaber, U18-damer Sisu BK Amager47-63 Happy
25-03-0716:30 Junior damer A øst 2. del BK Amager 2 Sisu 242-35 Happy
25-03-0716:00 Sekundarækken damer øst Broernes BK 2 BK Amager 359-79 Happy
25-03-0715:00 Mini drenge ældste E øst 2. del Høbas 2 BK Amager 226-38 Happy
25-03-0715:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 Sisu 337-93 Sad
25-03-0713:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager Næstved20-0 Happy
25-03-0712:00 Drenge F øst 2. del BK Amager 2 Solrød 266-32 Happy
25-03-0712:00 Mini piger yngste mester øst 2. del Virum BK Amager50-16 Sad
25-03-0712:00 Mini drenge yngste mester øst 2. del BK Amager Fun Raisers38-35 Happy
25-03-0711:30 Mini drenge yngste B øst 2. del Næstved BK Amager 288-18 Sad
25-03-0710:45 Mini piger ældste mester øst 2. del Sisu BK Amager66-33 Sad
25-03-0710:30 Drenge A øst 2. del BK Amager BMS61-78 Sad
25-03-0709:30 Mini piger ældste A øst 2. del BK Skjold Stevnsgade BK Amager 257-33 Sad
25-03-0709:00 Piger mester øst 2. del BK Amager Høbas71-55 Happy
25-03-0709:00 Junior damer mester øst 2. del Falcon BK Amager68-50 Sad
24-03-0717:00 2. division herrer øst BK Amager 2 Hvidovre105-65 Happy
24-03-0712:00 Junior herrer G øst 2. del Jonstrup BK Amager 268-44 Sad
24-03-0708:45 Mini drenge ældste mester øst 2. del Virum BK Amager34-37 Happy
23-03-0717:30 Piger D øst 2. del Brønshøj BK Amager 212-81 Happy
21-03-0720:15 Øresundsmesterskaber, U18-damer BK Amager Hørsholm46-49 Sad
20-03-0717:00 Piger mester øst 2. del Glostrup BK Amager18-75 Happy
18-03-0719:00 Junior herrer A øst 2. del BMS BK Amager66-74 Happy
18-03-0718:30 2. division herrer øst Broernes BK BK Amager 284-65 Sad
18-03-0718:00 Junior damer A øst 2. del BK Amager 2 Alba47-30 Happy
18-03-0716:30 Sekundarækken damer øst BK Amager 2 Falcon 233-111 Sad
18-03-0715:15 Mini drenge yngste B øst 2. del Brønshøj BK Amager 226-42 Happy
18-03-0715:00 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2 Værløse46-22 Happy
18-03-0715:00 Mini drenge yngste mester øst 2. del Sisu BK Amager43-12 Sad
18-03-0714:00 Ynglinge damer mester øst 2. del Falcon BK Amager41-71 Happy
18-03-0713:30 Mini piger yngste B øst 2. del BK Amager 2 Hørsholm22-3 Happy
18-03-0713:00 Junior damer mester øst 2. del Sisu BK Amager64-57 Sad
18-03-0712:30 Junior herrer G øst 2. del Attila BK Amager 220-0 Sad
18-03-0712:00 Mini piger ældste mester øst 2. del Høbas BK Amager16-49 Happy
18-03-0712:00 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager Køge62-35 Happy
18-03-0710:30 Piger D øst 2. del BK Amager 2 Roskilde 241-44 Sad
18-03-0709:00 Junior damer C øst 2. del Værløse 2 BK Amager 328-46 Happy
18-03-0709:00 Drenge A øst 2. del BK Amager Jonstrup84-57 Happy
16-03-0719:00 Ungsenior herrer mester øst 2. del Solrød BK Amager65-90 Happy
14-03-0719:00 Basketligaen kvartfinaler (bedst af 3) Team Sjælland BK Amager85-77 Sad
14-03-0717:45 Øresundsmesterskaber, U16-damer Falcon BK Amager61-59 Sad
12-03-0719:30 Øresundsmesterskaber, U18-damer Falcon BK Amager50-75 Happy
11-03-0718:00 Ungsenior herrer mester øst 2. del BK Amager Sisu67-65 Happy
11-03-0716:30 Junior damer C øst 2. del BK Amager 3 Brønshøj38-18 Happy
11-03-0716:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del Sisu BK Amager46-39 Sad
11-03-0715:00 Mini piger yngste B øst 2. del Glostrup BK Amager 218-16 Sad
11-03-0715:00 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Virum109-54 Happy
11-03-0713:30 Junior damer mester øst 2. del BK Amager Høbas83-28 Happy
11-03-0712:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Virum68-20 Happy
11-03-0710:30 Mini piger yngste mester øst 2. del Jonstrup BK Amager26-25 Sad
11-03-0710:30 Mini drenge yngste mester øst 2. del BK Amager Falcon45-32 Happy
11-03-0709:00 Piger mester øst 2. del BK Amager Hørsholm63-31 Happy
10-03-0717:00 Drenge F øst 2. del Allerslev GF BK Amager 220-80 Happy
10-03-0717:00 Dameligaen Vitus Bering Pirates BK Amager72-76 Happy
10-03-0715:00 Basketligaen kvartfinaler (bedst af 3) BK Amager Team Sjælland68-72 Sad
10-03-0713:30 Junior damer A øst 2. del Sisu 2 BK Amager 262-41 Sad
10-03-0713:00 2. division herrer øst Hørsholm 2 BK Amager 262-48 Sad
10-03-0709:30 Drenge A øst 2. del Jonstrup BK Amager42-48 Happy
10-03-0709:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Høbas48-14 Happy
06-03-0719:00 Dameligaen BK Amager Værløse77-61 Happy
04-03-0718:00 Junior herrer A øst 2. del BK Amager Roskilde78-47 Happy
04-03-0718:00 Sekundarækken damer øst Hørsholm 2 BK Amager 332-75 Happy
04-03-0716:30 Drenge F øst 2. del Gladsaxe BK Amager 230-54 Happy
04-03-0715:00 Piger D øst 2. del Sisu BK Amager 225-75 Happy
04-03-0715:00 Mini drenge ældste mester øst 2. del Hørsholm BK Amager38-39 Happy
04-03-0715:00 Basketligaen Team FOG Næstved BK Amager79-95 Happy
04-03-0713:30 Junior damer C øst 2. del Køge BK Amager 311-78 Happy
04-03-0713:30 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager BK Skjold Stevnsgade16-23 Sad
04-03-0712:00 Mini piger yngste B øst 2. del BK Amager 2 Hørsholm 220-10 Happy
04-03-0712:00 Drenge A øst 2. del Falcon 2 BK Amager44-114 Happy
04-03-0710:30 Mini piger ældste A øst 2. del BK Amager 2 Brønshøj67-49 Happy
04-03-0710:00 Mini drenge yngste B øst 2. del Solrød BK Amager 225-57 Happy
04-03-0709:00 Mini drenge yngste mester øst 2. del BK Amager Høbas20-0 Happy
04-03-0709:00 Ynglinge damer mester øst 2. del Sisu BK Amager57-72 Happy
03-03-0717:00 2. division herrer øst BK Amager 2 Virum78-95 Sad
03-03-0716:00 Dameligaen Virum BK Amager66-49 Sad
03-03-0715:30 Drenge A øst 2. del BK Amager Roskilde74-72 Happy
03-03-0714:00 Drenge F øst 2. del BK Amager 2 Fredensborg BK27-21 Happy
03-03-0714:00 Mini piger ældste A øst 2. del Hørsholm 2 BK Amager 225-61 Happy
03-03-0713:30 Junior damer A øst 2. del Alba BK Amager 245-56 Happy
03-03-0712:30 Piger mester øst 2. del BK Amager Falcon71-37 Happy
03-03-0712:00 Mini piger yngste B øst 2. del Alba BK Amager 24-30 Happy
03-03-0709:00 Mini drenge ældste mester øst 2. del BK Amager Virum62-37 Happy
02-03-0719:30 Basketligaen AaB Basket BK Amager47-74 Happy
01-03-0718:30 Øresundsmesterskaber, U16-damer BK Amager Hørsholm58-30 Happy
28-02-0720:15 Øresundsmesterskaber, U18-damer BK Amager Sisu64-57 Happy
27-02-0719:00 Basketligaen BK Amager Svendborg96-68 Happy
26-02-0718:30 Junior damer mester øst 2. del BK Amager Falcon52-54 Sad
25-02-0718:00 Junior damer mester øst 2. del Hørsholm BK Amager46-78 Happy
25-02-0718:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3 Sisu 370-53 Happy
25-02-0717:15 2. division herrer øst Sisu 2 BK Amager 278-64 Sad
25-02-0715:00 Piger D øst 2. del BK Amager 2 Slagelse54-24 Happy
25-02-0713:30 Drenge F øst 2. del BK Amager 2 Skjold Birkerød41-18 Happy
25-02-0713:00 Mini drenge ældste E øst 2. del Holbæk BK Amager 255-27 Sad
25-02-0710:30 Junior herrer G øst 2. del BK Amager 2 Jungshoved IF35-69 Sad
25-02-0710:15 Junior herrer A øst 2. del Espergærde BK Amager80-73 Sad
25-02-0709:00 Drenge A øst 2. del BK Amager Fun Raisers110-28 Happy
25-02-0709:00 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager Høbas20-30 Sad
24-02-0718:00 Ungsenior herrer mester øst 2. del BK Amager Alba87-95 Sad
24-02-0716:30 Junior damer A øst 2. del BK Amager 2 Virum46-70 Sad
24-02-0715:00 Dameligaen BK Amager Sisu57-75 Sad
24-02-0712:00 Mini piger ældste mester øst 2. del Hørsholm BK Amager32-26 Sad
20-02-0719:00 Basketligaen BK Amager Sisu91-76 Happy
18-02-0716:00 Dameligaen Værløse BK Amager66-60 Sad
14-02-0719:30 Basketligaen Randers Cimbria BK Amager75-76 Happy
11-02-0710:00 Drenge A øst 2. del Roskilde BK Amager62-69 Happy
11-02-0709:00 Mini piger yngste mester øst 2. del Falcon BK Amager26-22 Sad
10-02-0710:30 Piger mester øst 2. del BK Amager Glostrup70-52 Happy
10-02-0710:30 2. division herrer øst Gladsaxe BK Amager 273-77 Happy
06-02-0719:00 Basketligaen BK Amager Bakken Bears93-96 Sad
06-02-0717:45 Mini drenge yngste mester øst 2. del Falcon BK Amager36-56 Happy
04-02-0718:30 Dameligaen Falcon BK Amager70-62 Sad
04-02-0718:00 Sekundarækken damer øst BK Amager 3 BMS20-0 Happy
04-02-0716:30 Junior damer C øst 2. del BK Amager 3 Solrød47-42 Happy
04-02-0715:00 Ungsenior herrer B øst 2. del BK Amager 2 BK Skjold Stevnsgade0-20 Sad
04-02-0714:00 2. division herrer øst Brønshøj BK Amager 290-59 Sad
04-02-0713:30 Mini drenge ældste mester øst 2. del Næstved BK Amager39-45 Happy
04-02-0713:00 Sekundarækken damer øst Broernes BK 2 BK Amager 262-43 Sad
04-02-0712:30 Drenge A øst 2. del BMS BK Amager53-47 Sad
04-02-0712:00 Drenge F øst 2. del Skjold Birkerød BK Amager 238-28 Sad
04-02-0710:30 Mini drenge yngste B øst 2. del BK Amager 2 Fun Raisers 242-24 Happy
04-02-0709:00 Mini piger yngste B øst 2. del Hørsholm BK Amager 28-9 Happy
04-02-0709:00 Mini piger ældste mester øst 2. del BK Amager Sisu27-40 Sad
04-02-0709:00 Piger mester øst 2. del Høbas BK Amager49-47 Sad
03-02-0717:30 Piger D øst 2. del BK Amager 2 BK Skjold Stevnsgade44-55 Sad
03-02-0717:30 Mini drenge ældste E øst 2. del BK Amager 2 Solrød32-16 Happy
03-02-0713:00 Øresundsmesterskaber, U16-damer BK Amager IK Eos55-49 Happy
03-02-0709:00 Mini piger yngste mester øst 2. del BK Amager Virum22-49 Sad
31-01-0720:15 Ynglinge damer mester øst 2. del BK Amager Hørsholm67-51 Happy
30-01-0718:30 Junior damer mester øst 2. del Høbas BK Amager55-43 Sad
28-01-0715:00 Basketligaen Horsens IC BK Amager72-81 Happy
28-01-0714:30 Piger D øst 2. del Hvidovre BK Amager 229-47 Happy
28-01-0711:00 Sekundarækken damer øst Falcon 3 BK Amager 342-76 Happy
27-01-0715:00 Dameligaen BK Amager Sisu50-85 Sad
27-01-0713:15 Drenge A øst 2. del Fun Raisers BK Amager38-44 Happy
21-01-0719:00 Basketligaen Horsens BC BK Amager57-85 Happy
21-01-0718:00 2. division herrer øst BK Amager 2 BMS94-96