Velkommen til Basketballklubben Amager
Søg  
Nyheder  

Dameligaen  

1. division herrer  

Træning og kamp  

Diverse  

User's Login  




 


 Login problemer?
 Ny bruger? Registrer!

Sprog  
Vælg sprog for brugerfladen:


  

Uge Søg
<< April 09 2018 - April 15 2018 >>
Monday, April 09 2018
 
Tuesday, April 10 2018
 
Wednesday, April 11 2018
BKA
Thursday, April 12 2018
 
Friday, April 13 2018
 
Saturday, April 14 2018
BKA
Sunday, April 15 2018
BKA
09:00 U16 Herrer Østdanmark, Pulje 1 Runde 9
09:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 8
09:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 9
09:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 8
10:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 9
10:00 U12 damer mester Østdanmark
10:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 8
10:00 U16 Herrer Østdanmark, Pulje 1 Runde 9
10:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 8
10:00 U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 6
11:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 8
11:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 9
11:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 8
11:00 U16 Herrer Østdanmark, Pulje 1 Runde 9
11:00 U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 6
12:00 U12 Herrer Mester Østdanmark 2.del
12:00 U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 6
12:00 U19 herrer A Østdanmark
12:30 U16 Herrer Østdanmark, Pulje 5 Runde 9
13:30 U16 Herrer Østdanmark, Pulje 5 Runde 9
14:30 U16 Herrer Østdanmark, Pulje 5 Runde 9
15:00 U12 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 8
15:30 U14 herrer mester B øst 2. del
16:00 U12 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 8
16:30 1. division damer øst kvartfinaler (bedst af 1)
Print

PostCalendar v4.0.3

  
Klubmodulet  


http://www.bkamager.dk/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=438&mode=thread&order=0&thold=0

http://www.pro-safe.dk/

<< April 2018 >>
M T O T F L S
26 27 28 29 30 31 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 01 02 03 04 05 06

Nye begivenheder

Tue, April 24 2018
Sat, April 28 2018
Sun, April 29 2018
Tue, May 01 2018
Wed, May 02 2018
Sat, May 05 2018
Sun, May 06 2018
Sat, June 02 2018


[ Søg ]