Velkommen til Basketballklubben Amager
Søg  
Nyheder  

Dameligaen  

1. division herrer  

Træning og kamp  

Diverse  

User's Login  




 


 Login problemer?
 Ny bruger? Registrer!

Sprog  
Vælg sprog for brugerfladen:


  

Uge Søg
<< February 26 2018 - March 04 2018 >>
Monday, February 26 2018
 
Tuesday, February 27 2018
BKA
Wednesday, February 28 2018
BKA
Thursday, March 01 2018
 
Friday, March 02 2018
 
Saturday, March 03 2018
BKA
Sunday, March 04 2018
BKA
09:00 U16 Herrer Østdanmar, Pulje 1 runde 7
09:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 6
09:30 U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 5
10:00 U16 Herrer Østdanmark, Pulje 5 Runde 7
10:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 6
10:00 U16 Herrer Østdanmar, Pulje 1 runde 7
10:30 U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 5
11:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 6
11:00 U16 Herrer Østdanmark, Pulje 5 Runde 7
11:00 U16 Herrer Østdanmar, Pulje 1 runde 7
11:30 U8 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 5
12:00 U12 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 6
12:00 U12 Herrer Mester Østdanmark 2.del
12:00 U12 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 6
13:00 U12 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 6
13:00 U12 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 6
13:30 U14 herrer mester B øst 2. del
14:00 U12 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 6
14:00 U19 herrer A Østdanmark
14:00 U12 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 6
15:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 6
16:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 6
17:00 U12 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 6
Print

PostCalendar v4.0.3

  
Klubmodulet  


http://www.bkamager.dk/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=438&mode=thread&order=0&thold=0

http://www.pro-safe.dk/

<< February 2018 >>
M T O T F L S
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 01 02 03 04

Nye begivenheder

Tue, April 24 2018
Sat, April 28 2018
Sun, April 29 2018
Tue, May 01 2018
Wed, May 02 2018
Sat, May 05 2018
Sun, May 06 2018


[ Søg ]